Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

Καλημερα κοριτσια εχω μερες να μπω λιγο η δουλεια λιγο η καθημερινοτητα ξεχνιεμαι !!! καναμε και β επιπεδου στις 26 ιανουαριου ολα ειναι μια χαρα μεγαλωνει τελεια!!!! τωρα εχουμε ξανα 26 φλεβαρη ραντεβου μου εδωσε και βιταμινες και καμπυλη δε μου εδωσε ακομα!! ειδα οτι πολλες κοπελες δε βολευεστε στον υπνο και εγω κοριτσια τωρα δυο βραδυα τπτ να μην μπορω να βρω μια θεση ενω νυσαζω και πεφτω ξερη παρολο αυτα γυρναω πιανομαι πολυ ευκολο και απο την πλευρα και απο την αλλη μετα ζεσταινομαι μετα κρυωνω χαχαχαχαχα ειδα τα εχετε και αλλες κοπελες!!! οσο για τα φορμακια εγω εχω και κοντομανικα και μακρυμανικα αλλα μακο ομως οχι βελουτε νομιζω ειναι αρκετα χοντρα για απριλιο μαιο που ειμαστε εμεις εγω εχω και πητ αργα 31 μαιου !!! οποτε ειπαμε να εχω λιγο απο ολα !!

Και γω 31/5 εχω πητ . Απο αθηνα εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vivi35 είπε:

Και γω 31/5 εχω πητ . Απο αθηνα εισαι? 

ναι ναι αθηνα μενω ααα εμεις ειμαστε μαζι !!!!!! εγω εχω αγορακι εσυ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι ναι αθηνα μενω ααα εμεις ειμαστε μαζι !!!!!! εγω εχω αγορακι εσυ??? 

Και γω αγοράκι έχω :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εγω τελυταια περιοδο 24/8 ειχα ναι ρε συ μεχρι τωρα κοιμομουνα σαν πουλακι δουλευω κιολας και καταλαβες η κουραση βαραει κοκκινο τωρα δυο βραδυα μου κανει τσαλιμακια!!!! λεω αμα ξεκινησω απο 24η εβδομαδα ετσι στο 8ο τι θα κανω χαχαχαχαχαα ελπιζω να ειναι φαση και να περασει!!! χαχαχαχαχαχα 

αχ μακάρι! σε κατλαβαίνω απόλυτα, κι εγώ δουλευω το πρωί και έχω γίνει κουρέλι ! με παιρνει ο υπνος γυρω στις 5, αυτα σκεφτομαι κι εγω τι θα κανουμε οσο μεγαλωνει η κοιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

τι εγινε ηταν ο μονιμας τον αγοριων ?????? χαχαχαχαχαχα

Χαχα ετσι βλεπω και γω! Που θα γεννησεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

αχ μακάρι! σε κατλαβαίνω απόλυτα, κι εγώ δουλευω το πρωί και έχω γίνει κουρέλι ! με παιρνει ο υπνος γυρω στις 5, αυτα σκεφτομαι κι εγω τι θα κανουμε οσο μεγαλωνει η κοιλια!

αστα αστα και εγω θα δουλευω συγουρα λογικα και ολο το μαρτιο αντε να δουμε !!!!!! ελπιζω να ειναι φαση και να φτιαξει !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vivi35 είπε:

Χαχα ετσι βλεπω και γω! Που θα γεννησεις? 

εγω γενναω μητερα εσυ???? τπτ παιδι μου σεμπτεμβρης ηταν ο μηνας των αντρων χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

εγω γενναω μητερα εσυ???? τπτ παιδι μου σεμπτεμβρης ηταν ο μηνας των αντρων χαχαχαχα

Στο ιασω θα γεννησω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

το πρωτο σοτ μωρακι ειναι ??? εμενα ναι το πρωτο !!!!

Όχι έχω και ένα κοριτσάκι 16 μηνών. Τώρα θα γίνει η μεγάλη αδερφή! Χαχα

με το καλό το μωράκι σου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

Kορίτσια θα είναι καμία στο Ρέα ?? κι εγώ αγοράκι @Vivi35 και @anni7 !

Χαμός θα γίνει με τα αγόρια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

εγω μενω σχεδον διπλα στο ρεα και θα παω μητερα χαχαχαχαχα ειναι εκει ο γιατρος !!!!!!!

χαχα καταλαβα!! κι εγω λόγω γιατρού στο Ρεα! αντε να ερθει εκεινη η ωρα να παρουμε αγκαλια τα ζουζουνια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy τι ωραία νέα!!! Πόσο μεγάλωσε η Μπουμπού σου!!! Και που είσαι ακόμα χαχαχαχα!!! Κι εγώ έχω ραντεβού τη Δευτέρα!!! Ανυπομονώ να δω τον μπέμπη μου και πόσο έχει μεγαλώσει...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

@Angelmammy τι ωραία νέα!!! Πόσο μεγάλωσε η Μπουμπού σου!!! Και που είσαι ακόμα χαχαχαχα!!! Κι εγώ έχω ραντεβού τη Δευτέρα!!! Ανυπομονώ να δω τον μπέμπη μου και πόσο έχει μεγαλώσει...?

Μια χαρά, Δόξα τω Θεώ!! Με το καλό να δεις κι εσύ το μωράκι σου.

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!!! Όλα καλά μέχρι εδώ. Μένει μόνο το Doppler για εμένα. Τι καλά!!! Σε ένα μήνα πάλι θα με δει ο γιατρός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Χρυσάφω όσον αφορά την αμη θα συμφωνήσω με την @Mariamagdalini. Δεν αξιολογείται από μόνη της κ Επίσης πολλοί γιατροί δ την αποδέχονται. Προσωπικά την βλέπω σαν μια εξέταση για να σ τρώνε 50 60 ευρώ καθώς δ γράφεται. Την έκανα κ εγώ στα 27 κ βγήκε χαμηλή. Δ θυμάμαι νούμερο άλλα από τ κέντρο εξωσωματικής μ είπανε ότι τέτοια τιμή είναι αντίστοιχη κοπέλες 37 38 χρόνων. Εκείνο τ μήνα έμεινα έγκυος εντελώς φυσιολογικα. 

Δε θεωρώ ότι η ηλικία σου είναι αποτρεπτική για εγκυμοσύνη. Έχεις περιθώρια ακόμη. Γτ δ δοκιμάζεις σε φυσικό κυκλο; Επίσης έχω φίλη π μετα απο Χρόνια ταλαιπωρίας, πολλές εξωσωματικες χωρίς αποτέλεσμα, φτωχή ανταπόκριση κ ωαρια π διαλυόταν πριν καν τα πάρουν έμεινε έγκυος με δανεικά κ έχει δίδυμα κοριτσάκια. Είναι πιο ευτυχισμένη από ποτέ κ λέει μακάρι να τ είχα αποφασίσει πιο νωρίς κ να γλίτωνα τόση ταλαιπωρία κ κυρίως χρόνο.

Σε ευχαριστω πολυ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια.Οσον αφορα το φυσικο κύκλο μας το έχει προτείνει ένας γιατρος και πιστευω οτι ειναι η καλυτερη λυση.Για δανεικά δεν μπορεί να το δεχτεί ο αντρας μου...Θα περιμένω να δω τι θ αγίνει με αυτον τον κύκλο και θα κινηθώ ανάλογα.Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καμιά θα γεννήσει Λητώ να έχω κι εγώ παρεούλα;;; 

Επίσης θέμα λιγούρες... Πάει η εγκράτεια μου κορίτσια, τελευταίες μέρες δε σταματάω το μασουλημα!!! Αχ φοβουμαι τη ζυγαριά ?? Χθες έφαγα ολόκληρη σοκολάτα που γενικά από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν τα σήκωνα τα γλυκά και το απόγευμα έτσι για σνακ μου ήρθε να τηγανίσω πατάτες ? Μ'αρεσει που τις συνοδευσα με σαλάτα για το ξεκαρφωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mariamagdalini είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καμιά θα γεννήσει Λητώ να έχω κι εγώ παρεούλα;;; 

Επίσης θέμα λιγούρες... Πάει η εγκράτεια μου κορίτσια, τελευταίες μέρες δε σταματάω το μασουλημα!!! Αχ φοβουμαι τη ζυγαριά ?? Χθες έφαγα ολόκληρη σοκολάτα που γενικά από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν τα σήκωνα τα γλυκά και το απόγευμα έτσι για σνακ μου ήρθε να τηγανίσω πατάτες ? Μ'αρεσει που τις συνοδευσα με σαλάτα για το ξεκαρφωμα 

Καλημέρα!!

Χαχαχα την πέρασα κι εγώ τη φάση με την ολόκληρη σοκολάτα, σχεδόν κάθε μέρα ευτυχώς τον τελευταίο καιρό συνετίστηκα , ας μη μιλησω για πατατες τηγανιτές!

Δεν ειναι κακό να ενδίδεις που και που! (αυτά λέω και στον εαυτό μου).

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε??? παλι κρυο και τρελο αερα !!!!!

κοριτσια δε ξερω εμενα δε με εχει πιασει μεχρι τωρα για τπτ λιγουρα δλδ τρωω οπως και πριν ουτε τρελες πεινες νορμαλ οπως πριν βεβαια κανω τρια γευματα πρωινο μεσημεριανο βραδυνο και δυο ενδιαμεσα σνακ και κραταω το μεταβολισμο συνεχεια ψηλα ουτε γλυκα δε θελω καλα ουτε πριν ετρωγα !!! λεω πολυ καλα με κραταει ο γιος χαχαχαχαχα εκτος αν ερθουν ολα τωρα στο τριτο τριμηνο που μπαινω σε μια εβδομαδα!!! αλλα οκ δε θεωρω κακο οταν σου ερθει κατι να φας να το φας δλδ οκ και η στερηση μπορει να φερει αλλα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...