Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Εγω παντα ζυγιζομαι 1 φορα τη βδομαδα για να ξερω μετα τι θα ακουσω απτο γιατρο χαχαχαχ!

Κατάλαβα, εμένα ακόμη δεν με έχει ζυγίσει! Μόνο την πρώτη φορά! Δεν ξέρω μήπως αρχίσει από τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

Κατάλαβα, εμένα ακόμη δεν με έχει ζυγίσει! Μόνο την πρώτη φορά! Δεν ξέρω μήπως αρχίσει από τώρα!

Εμενα με ζυγιζει καθε φορα που παω απο τον πρωτο μηνα...και σημειωνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ 26 και 1 ξέρω!πραγματικά περναει ο καιρός νερακι!Εμείς πήραμε και τις πρώτες πιπίλες και κορνίζες για το μωράκι!!!Είναι ωραία που τα φτιάχνουμε Σιγά Σιγά!!Εμείς θα πάμε και αυτή τη βδομάδα να δούμε κανα δύο μαγαζιά και μετα θα πάμε στοχευμένα να τα αγοράσουμε και τέλος!!

εμένα με παιδεύει πολύ το φωτιστικο να σας πω την αλήθεια....ήθελα ένα σε ροζ αλλά όχι με παιδικά και τέτοια επάνω και και ο άντρας μου κοιτάει μόνο με πριγκίπισσες και τέτοια!!χαχαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Και εγώ 26 και 1 ξέρω!πραγματικά περναει ο καιρός νερακι!Εμείς πήραμε και τις πρώτες πιπίλες και κορνίζες για το μωράκι!!!Είναι ωραία που τα φτιάχνουμε Σιγά Σιγά!!Εμείς θα πάμε και αυτή τη βδομάδα να δούμε κανα δύο μαγαζιά και μετα θα πάμε στοχευμένα να τα αγοράσουμε και τέλος!!

εμένα με παιδεύει πολύ το φωτιστικο να σας πω την αλήθεια....ήθελα ένα σε ροζ αλλά όχι με παιδικά και τέτοια επάνω και και ο άντρας μου κοιτάει μόνο με πριγκίπισσες και τέτοια!!χαχαχαχαχαχα

 

Ελα μωρε τι γλυκουλης!!!η πριγκηπισσα του!!!! Εμεις τωρα κοιταμε για βαψιμο δωματιου και για αυτοκολλητα...ο αντρας μ θελει να βαλει σουπερ μαριο αλλα του ειπα οτι το παιδι μ για να δει σουπερ μαριο πρεπει να μπει σε χρονομηχανη χαχαχχα οποτε ψαχνω ακομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κατάλαβα, εμένα ακόμη δεν με έχει ζυγίσει! Μόνο την πρώτη φορά! Δεν ξέρω μήπως αρχίσει από τώρα!

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valfrag είπε:

Εμενα με ζυγιζει καθε φορα που παω απο τον πρωτο μηνα...και σημειωνει....

Εμένα κορίτσια μόνο στην Αυχενική με είχε ζυγίζει και δεν με ξανα ζύγισε...γενικα νομίζω είναι πολύ χαλαρός!!!

 

Ααα δε σας είπα χθες πήρα τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις και ο αιματοκρίτης μου πήγε 35.9!!!ενθουσιάστηκα!!!36 μου γράφει το κατώτερο και πριν είχα 34 και κάτι και είχα αγχωθεί!Αλλά ευτυχώς άρχισε να ανεβαίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valfrag είπε:

Ελα μωρε τι γλυκουλης!!!η πριγκηπισσα του!!!! Εμεις τωρα κοιταμε για βαψιμο δωματιου και για αυτοκολλητα...ο αντρας μ θελει να βαλει σουπερ μαριο αλλα του ειπα οτι το παιδι μ για να δει σουπερ μαριο πρεπει να μπει σε χρονομηχανη χαχαχχα οποτε ψαχνω ακομα 

Χαχαχαχαχαχα η αλήθεια είναι ότι τα παιδικά που θα βλέπουν ούτε θα τα ξέρουμε!το βλέπω σε φίλες μου και λέω τι είναι αυτά που βλέπουν παναγιά μου!!!

Εγώ δεν ήθελα να είναι κάτι συγκεκριμένο γιατί πες ότι μετά δεν υπάρχει η δεν του αρέσει να είναι κάτι πιο απλό ένα ροζ φωτιστικο παράδειγμα!Αλλά θέλει να είναι πιο χαριτωμένο!!χαχαχαχαχαχα και εμείς κοιτάμε για το χρώμα τώρα αν και λέγαμε να το βάψουμε τέλος Μαρτίου αρχές Απριλίου...θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βλεπω πολυ οργανωμενες ολες! Εδω το δωματιο που προοριζεται για παιδικο ειναι ακομη σαν αποθηκη... μπορεις να βρεις μεσα τα παντα?Χριστουλη μου πως θα αδειασει ολο αυτο και που θα πανε ολα αυτα τα πραγματα. Να δω πως θα συμμαζευτει να γινει κανονικο δωματιο. Ηθελα ...αν βρω καλυτερο σπιτι να αλλαξω γιατι μενω στον 3ο οροφο χωρις ασανσερ και δεν ξερω πως θα ανεβοκατεβαινουμε με καροτσι κ μωρο. Ομως ολα τα σπιτια ειναι μαυρο χαλι... οποτε μαλλον πρεπει να αρχισω να αδειαζω την "αποθηκη"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Σας βλεπω πολυ οργανωμενες ολες! Εδω το δωματιο που προοριζεται για παιδικο ειναι ακομη σαν αποθηκη... μπορεις να βρεις μεσα τα παντα?Χριστουλη μου πως θα αδειασει ολο αυτο και που θα πανε ολα αυτα τα πραγματα. Να δω πως θα συμμαζευτει να γινει κανονικο δωματιο. Ηθελα ...αν βρω καλυτερο σπιτι να αλλαξω γιατι μενω στον 3ο οροφο χωρις ασανσερ και δεν ξερω πως θα ανεβοκατεβαινουμε με καροτσι κ μωρο. Ομως ολα τα σπιτια ειναι μαυρο χαλι... οποτε μαλλον πρεπει να αρχισω να αδειαζω την "αποθηκη"...

Εμεις το αδειασαμε πριν 15 μερες περιπου το δωματιο «αποθηκη-βιβλιοθηκη-σιδερωτηριο» ? γιατι σε κανα μηνα δε ξερω σε τι φαση θα ειμαι για να βοηθησω οσο μπορω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βλέπω τελικά όλες έχουμε αυτό το δωμάτιο αποθήκη! Εμείς απο βδομάδα ξεκινάμε το άδεισμα του και στη συνεχεια βαψιμο και θα βάλουμε πάτωμα laminate! Αναρωτιέμαι κι εγώ που θα πάνε όλα αυτά τα πράγματα που είχαμε εκεί καθώς άλλος χώρος για αποθήκη δεν υπάρχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου από κιλά είμαι στα +9 αλλά η αλήθεια είναι δεν αγχώνομαι...!!! 

Χθες παραγγείλαμε τη κούνια του μωρού! Κατενθουσιαστηκα!!!! ? Από χρώμα τοίχου, φωτιστικο κλπ έχουμε καταλήξει, αλλά πρέπει να αδειάσουμε το δωμάτιο-αποθηκη... Γενικά λέμε τα βαψιματα και κάτι άλλες εργασίες που θέλουμε να κάνουμε, να τα ξεκινήσουμε τον Απρίλιο.

Σχετικά με το μήνα που είμαστε κι εγώ αλλού διαβάζω ότι μπαίνουμε στον 7ο στις 27+1. Όπως και να ζει, είναι απίστευτο πόσο γρήγορα έχει περάσει ο καιρός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Εμεις το αδειασαμε πριν 15 μερες περιπου το δωματιο «αποθηκη-βιβλιοθηκη-σιδερωτηριο» ? γιατι σε κανα μηνα δε ξερω σε τι φαση θα ειμαι για να βοηθησω οσο μπορω!

Ωραια να σου πω κατι; που βαζεις πλεον  τη σιδερωστρα σου, το σιδερο; τη στιβα με τα ασιδερωτα ρουχα; Που πηγαν τα βιβλια; 

Εμεις εκει μεσα εχουμε και τον καλογερο με τα μπουφαν κι εναν διαδρομο γυμναστικης, ενα γραφειο, μια συρταριερα με σεντονια πετσετες και δυο τενεκεδες λαδι.... και δε συνεχιζω... θα κλαψω?...

Πρεπει να στρωθω στη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ωραια να σου πω κατι; που βαζεις πλεον  τη σιδερωστρα σου, το σιδερο; τη στιβα με τα ασιδερωτα ρουχα; Που πηγαν τα βιβλια; 

Εμεις εκει μεσα εχουμε και τον καλογερο με τα μπουφαν κι εναν διαδρομο γυμναστικης, ενα γραφειο, μια συρταριερα με σεντονια πετσετες και δυο τενεκεδες λαδι.... και δε συνεχιζω... θα κλαψω?...

Πρεπει να στρωθω στη δουλεια

χαχα και το δικό μας λάδι εκεί βρίσκεται μαζί με τόσα άλλα άσχετα! και παπουτσοθήκη είναι εμάς το συγκεκριμένο δωμάτιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Κορίτσια μου από κιλά είμαι στα +9 αλλά η αλήθεια είναι δεν αγχώνομαι...!!! 

Χθες παραγγείλαμε τη κούνια του μωρού! Κατενθουσιαστηκα!!!! ? Από χρώμα τοίχου, φωτιστικο κλπ έχουμε καταλήξει, αλλά πρέπει να αδειάσουμε το δωμάτιο-αποθηκη... Γενικά λέμε τα βαψιματα και κάτι άλλες εργασίες που θέλουμε να κάνουμε, να τα ξεκινήσουμε τον Απρίλιο.

Σχετικά με το μήνα που είμαστε κι εγώ αλλού διαβάζω ότι μπαίνουμε στον 7ο στις 27+1. Όπως και να ζει, είναι απίστευτο πόσο γρήγορα έχει περάσει ο καιρός!!! 

ο καιρός πραγματικά περνά πολύ γρήγορα! και δεν ημουν και καλά λόγω στομαχιού, παρ όλα αυτά όυτε το πιστεύω για πότε μπήκα στον 6ο μήνα! Ούτε θα το καταλάβουμε πότε θα κρατήσουμε τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

χαχα και το δικό μας λάδι εκεί βρίσκεται μαζί με τόσα άλλα άσχετα! και παπουτσοθήκη είναι εμάς το συγκεκριμένο δωμάτιο!

Χαχαχα!  πραγματικα θα κατσω να φτιαξω φωτο με το πριν και το μετα. Θα ειναι τσαλεντζ αυτο το αδειασμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ωραια να σου πω κατι; που βαζεις πλεον  τη σιδερωστρα σου, το σιδερο; τη στιβα με τα ασιδερωτα ρουχα; Που πηγαν τα βιβλια; 

Εμεις εκει μεσα εχουμε και τον καλογερο με τα μπουφαν κι εναν διαδρομο γυμναστικης, ενα γραφειο, μια συρταριερα με σεντονια πετσετες και δυο τενεκεδες λαδι.... και δε συνεχιζω... θα κλαψω?...

Πρεπει να στρωθω στη δουλεια

Εμεις εχουμε 3 κρεββατοκαμαρες απο τις οποιες η δευτερη παιδικη ειναι δωματιο playroom για να παιζει ο αντρας μ με τους υπολογιστες...?? Εκει θα πανε τα ασιδερωτα βοηθεια μας..τη βιβλιοθηκη την ελυσα και τα βιβλια μπηκαν σε κουτες και παταρι...για σιδερωστρα και λεκανες λεω να παρω μια ντουλαπα για τη πισω βεραντα να βολευτουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valfrag είπε:

Εμεις εχουμε 3 κρεββατοκαμαρες απο τις οποιες η δευτερη παιδικη ειναι δωματιο playroom για να παιζει ο αντρας μ με τους υπολογιστες...?? Εκει θα πανε τα ασιδερωτα βοηθεια μας..τη βιβλιοθηκη την ελυσα και τα βιβλια μπηκαν σε κουτες και παταρι...για σιδερωστρα και λεκανες λεω να παρω μια ντουλαπα για τη πισω βεραντα να βολευτουμε..

Καλο αυτο με τη ντουλαπα στο μπαλκονι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα κορίτσια, απολαυστική η συζήτηση σας. 

Εμείς έχουμε ένα δωμάτιο και ένα σαλόνι όλο κι όλο οπότε δεν υπάρχει κανένα άγχος που θα πάνε όλα αυτά που εσείς έχετε.. γιατί απλά δεν τα έχουμε. Χαχαχαχα!!! Η στενοχώρια μας είναι ότι το μωρό μας (σε αυτό το σπίτι) δε θα έχει δικό του δωμάτιο. Μακάρι να καταφέρουμε σε κάνα 2 χρονακια να μετακομίσουμε σε νέο, πιο μεγάλο σπίτι. :-)

Καλό κουράγιο με τα νέα δωμάτια των μωρών σας. Να τα φτιάξετε τώρα που ακόμα έχετε δυνάμεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γνωστό δωμάτιο αποθήκη... Κι εμείς το έχουμε κ να δω ποτέ θα το ανθρωπεψουμε! Πάντως το παιδικό δωμάτιο αργεί ακόμα εφόσον λογικά για πολλούς μήνες θα κοιμάται στην κρεβατοκάμαρα μας. Εμεις λέμε αυτοκόλλητα. Μου αρέσει ο μικρός πρίγκιπας ή ο Πίτερ Παν, ακόμα το ψάχνω. Ο άντρας μου βέβαια έχει μια ιδιαίτερη αγάπη στον βασιλιά Τζούλιαν από Μαδαγασκάρη αλλά θα δούμε, αναλόγως τι θα βρούμε.

Η καμπύλη ζαχάρου βγήκε καλή! Πάει κι αυτό... Με το καλό σε όσες απομένει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mariamagdalini είπε:

Το γνωστό δωμάτιο αποθήκη... Κι εμείς το έχουμε κ να δω ποτέ θα το ανθρωπεψουμε! Πάντως το παιδικό δωμάτιο αργεί ακόμα εφόσον λογικά για πολλούς μήνες θα κοιμάται στην κρεβατοκάμαρα μας. Εμεις λέμε αυτοκόλλητα. Μου αρέσει ο μικρός πρίγκιπας ή ο Πίτερ Παν, ακόμα το ψάχνω. Ο άντρας μου βέβαια έχει μια ιδιαίτερη αγάπη στον βασιλιά Τζούλιαν από Μαδαγασκάρη αλλά θα δούμε, αναλόγως τι θα βρούμε.

Η καμπύλη ζαχάρου βγήκε καλή! Πάει κι αυτό... Με το καλό σε όσες απομένει

Και εμεις αυτοκολλητα!!εχει πολλα σχεδια στο ιντερνετ! Εγω το δωματιο θελω να το εχω ετοιμο πριν γεννησω!!θα μπει η αλλαξιερα ,η σιφινιερα,να τακτοποιηθουν τα ρουχαλακια κτλ..Απο Σεπτεμβριο εχω σκοπο να παει στο δωματιο του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια! Εγώ στο δωμάτιο της μικρής έχω ακόμη ένα σωρο συμπραγκαλα στριμωγμένα από δω ξ από κει. Είχαμε ψιλοκανει παιδικό πριν γεννήσω άλλα όχι πολλά πολλα. Είχαμε βάψει τ δωμάτιο, είχαμε την κούνια της, κάναμε μια ντουλάπα στον έναν τοίχο κ πήραμε ένα επιπλακι από τ ΙΚΕΑ. 8 μηνών την έβαλα στο δωμάτιο της κ αν δ ξυπνούσε τόσες φορές μέσα στη νύχτα θα την έβγαζα πιο νωρίς. Ειμαι τυχερή γτ μ είχε δώσει μια πολυμορφικη κούνια η κούνιαδα μ ο ποτέ τη στήσαμε απ ευθείας στο δωμάτιο της κ ένα μια πιο μικρή ο θείος μ π την είχα στο δωμάτιο μας κ δ πρόλαβα καν να την μαζέψω. Οπότε τώρα τ μωρο θα τ έχω δίπλα μας, η μικρη κανονικα στο δωμάτιο της κ βλέπουμε. Μετά για αρχή θα πάω κ αυτ Ή την κούνια δίπλα κ κάποια στιγμή αργότερα θα κάνουμε παιδικό παιδικό με κανονικα κρεβατάκια.

@Mariamagdalini ωραία πάει κ αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mariamagdalini είπε:

Το γνωστό δωμάτιο αποθήκη... Κι εμείς το έχουμε κ να δω ποτέ θα το ανθρωπεψουμε! Πάντως το παιδικό δωμάτιο αργεί ακόμα εφόσον λογικά για πολλούς μήνες θα κοιμάται στην κρεβατοκάμαρα μας. Εμεις λέμε αυτοκόλλητα. Μου αρέσει ο μικρός πρίγκιπας ή ο Πίτερ Παν, ακόμα το ψάχνω. Ο άντρας μου βέβαια έχει μια ιδιαίτερη αγάπη στον βασιλιά Τζούλιαν από Μαδαγασκάρη αλλά θα δούμε, αναλόγως τι θα βρούμε.

Η καμπύλη ζαχάρου βγήκε καλή! Πάει κι αυτό... Με το καλό σε όσες απομένει

Μπράβο! Ηρέμησες και απ' αυτό. Εγώ έχω την επόμενη Δευτέρα (11/02). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy κ η κολλητή μ έτσι. Ήρθε τ μωράκι τους κ ήταν σε ένα πολύ πολύ μικρό σπίτι. Ειναξ ακόμη δηλαδή. Φέτος π η μικρη θα κλείσει τα 3 θα πάνε σε δικό τους σπίτι. Μια χαρά βολεύτηκαν όλοι. Το μόνο π την απασχολεί είναι το πως θα βγάλει τη μικρη από τ δωμάτιο π έχει μαθει μαζί τους.

Εγώ από κιλά είμαι στα 6 κ ειμαι 26+2. Όσο για τ μήνα πάω βάση πητ κ αλλάζω κάθε 8 για να μην κάθομαι να μπερδευομαι με τις βδομαδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Angelmammy κ η κολλητή μ έτσι. Ήρθε τ μωράκι τους κ ήταν σε ένα πολύ πολύ μικρό σπίτι. Ειναξ ακόμη δηλαδή. Φέτος π η μικρη θα κλείσει τα 3 θα πάνε σε δικό τους σπίτι. Μια χαρά βολεύτηκαν όλοι. Το μόνο π την απασχολεί είναι το πως θα βγάλει τη μικρη από τ δωμάτιο π έχει μαθει μαζί τους.

Εγώ από κιλά είμαι στα 6 κ ειμαι 26+2. Όσο για τ μήνα πάω βάση πητ κ αλλάζω κάθε 8 για να μην κάθομαι να μπερδευομαι με τις βδομαδες.

Μια χαρά είσαι στα κιλά σου κι εσύ. Κορμιά όλες στο γκρουπ μας!!!

Θα βολευτουμε μια χαρά όλοι!! Γέροι να είμαστε και αγαπημένοι και τα σπίτια θα υπάρχουν πάντα να μας περιμένουν.... 

Εγώ 26+6 σήμερα. Συγγνώμη, δεν κατάλαβα, πως αλλάζεις κάθε 8;; Σε έχασα. Άαα εννοείς κάθε 8 του μήνα αλλάζεις μήνα δεδομένης της ΠΗΤ σου που είναι 08/05;;; Ναι αλλά αν το πάμε έτσι εγώ που έχω ΠΗΤ 04/05 δεν έχω μπει στον 7ο. Βάσει εβδομάδας όμως έχω μπει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/1/2019 at 7:17 ΜΜ, ο/η AlKate είπε:

 

Μπράβο @Mariamagdalini πάει κ αυτό !! 

@Angelmammy όλα καλά . Το σπιτάκι σας θα έχει πολύ αγάπη κι αυτό φτάνει ! 

Εμείς έχουμε παιδικό δωμάτιο αλλά σε γενικές γραμμές το σπίτι μας είναι πολύ μικρό.Κουζίνα καθιστικό μια σταλιά ! Αλλά επιλέξαμε κι ανακαινίσαμε αυτό για να αποφύγουμε το ενοίκιο . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Μια χαρά είσαι στα κιλά σου κι εσύ. Κορμιά όλες στο γκρουπ μας!!!

Θα βολευτουμε μια χαρά όλοι!! Γέροι να είμαστε και αγαπημένοι και τα σπίτια θα υπάρχουν πάντα να μας περιμένουν.... 

Εγώ 26+6 σήμερα. Συγγνώμη, δεν κατάλαβα, πως αλλάζεις κάθε 8;; Σε έχασα. Άαα εννοείς κάθε 8 του μήνα αλλάζεις μήνα δεδομένης της ΠΗΤ σου που είναι 08/05;;; Ναι αλλά αν το πάμε έτσι εγώ που έχω ΠΗΤ 04/05 δεν έχω μπει στον 7ο. Βάσει εβδομάδας όμως έχω μπει. ?

Εγω εχω βαλει την ΠΗΤ μου στο ημερολογιο μου 14/05 και μ βγαζει 25 και 5 και πεφτει και μαζι με τους υπερηχους..ο καθε μηνας εγκυμοσυνης δεν εχει τις ιδιες εβδομαδες οποτε γιαυτο παντα λεμε τις εβδομαδες και δεν υπολογιζεται με μηνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...