Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

@Mariamagdalini και @stasa199 ολοι οι μπαμπαδες τα ιδια! κι εμένα του μιλάει και οταν τον νιωθει τρελαινεται!

χθες που ξαπλωσαμε να κοιμηθουμε ειχα αγκαλια τον αντρα μου και η κοιλια μου ακουμπουσε στην πλατη του, ο μπεμπης μαλλον δεν βολευοταν κι εκανε χαμο και ο αντρας μου τον καταλαβαινε στην πλατη! Τρελαθηκε!! αλλαξα πλευρο βεβαια να μην τον ενοχλω τον μικρουλη μου και ηρεμησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Mariamagdalini μαγνήσιο έπαιρνα 3 την ημέρα, οπότε δεν αλλάξαμε κάτι. Το καλό είναι ότι από τη στιγμή που το είδαμε και το παρακολουθούμε, θα κάνουμε ο,τι χρειαστεί για να πάνε όλα καλά! Σήμερα κάθομαι και ετοιμάζω τα ρουχαλακια του για να είναι έτοιμα. Μια από αυτές τις ημέρες θα φτιάξω και τη βαλίτσα για παν ενδεχόμενο...

Και ο δικός μου άντρας του μιλάει και λέει για σου μπεμπη, ήρθε ο μπαμπάς και τέτοια... Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα!! Καλά, φοβερό. Όλοι τελικά οι μπαμπάδες μιλάνε στα μωράκια μας. 

Ρε κορίτσια, άσχετο αλλά εσάς σας πιάνουν όλοι τις κοιλιές σας;;; Εμένα όλοι πάνε και ακουμπάνε την κοιλιά μου και εκνευρίζομαι!!!! Δε ρωτάνε καν. Κι εγώ δεν ξέρω γιατί αλλά δε θέλω. Μόνο μια κοπέλα με ρώτησε αν μπορεί και της είπα ναι, διότι με ρώτησε και ήταν ευγενική. Άντρες, γυναίκες πάνε και ακουμπάνε λες και είναι ξένο κομμάτι μου η κοιλιά μου και το μωρό μου από εμένα. Ποπό! Πείτε μου, έχω πολλά νεύρα και υπερβάλλω ή το παθαίνετε κι εσείς;;; Γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κοριτσια δε του πολυ μιλαμε !!! μιλαμε βεβαια για αυτον αλλα τον χαιδευουμε πολυ!!! 

εμενα την κοιλια μου μονο η μαμα μου την πιανει δε εχει τυχη κανεις αλλος !!! εννοω ασχετος!! αλλα το εχω ακουσει απο πολλες κοπελες που τους συμβαινει και ειδηκα απο ασχετους ειναι καπως συμφωνω μαζι σου !!! καταρχας εμενα προσωπικα γενικα δε μαρεσει να με πιανουν ξενοι ποσο μαλλον την κοιλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εμεις κοριτσια δε του πολυ μιλαμε !!! μιλαμε βεβαια για αυτον αλλα τον χαιδευουμε πολυ!!! 

εμενα την κοιλια μου μονο η μαμα μου την πιανει δε εχει τυχη κανεις αλλος !!! εννοω ασχετος!! αλλα το εχω ακουσει απο πολλες κοπελες που τους συμβαινει και ειδηκα απο ασχετους ειναι καπως συμφωνω μαζι σου !!! καταρχας εμενα προσωπικα γενικα δε μαρεσει να με πιανουν ξενοι ποσο μαλλον την κοιλια μου!!!!

Δεν ξέρω τι συμβαίνει στον κόσμο. Εγώ παλιά ποτέ δεν έπιανα την κοιλιά μιας εγκυούλας. Όπως είπες, γενικά δε μου αρέσει να με αγγίζουν ξένοι... Πόσο μάλλον τώρα που αγγίζουν και το μωρό μου έμμεσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

@Angelmammy μια απο τα ιδια! εχεις δικιο κι εμενα με εκνευριζει παρα πολυ οταν το κανουν κυριως κατι ασχετοι γνωστοι!

Ναι!!! Ώρες ώρες απορώ μήπως έχω παραξενέψει εγώ πολύ τελευταία. Καλέ, μια άσχετη κυρία στο ασανσέρ στο ΙΚΑ σήμερα έπιασε την κοιλιά μου και ο άντρας μου κρατήθηκε να μην τη βρίσει επειδή είναι μεγάλη σε ηλικία. Μου είπε σήμερα - έχει δει πόσο εκνευρίζομαι και ενοχλείται κι αυτός - ότι όποιος άσχετος ξαναπιάσει την κοιλιά μου θα τον βρίσει. Χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelmammy είπε:

Ναι!!! Ώρες ώρες απορώ μήπως έχω παραξενέψει εγώ πολύ τελευταία. Καλέ, μια άσχετη κυρία στο ασανσέρ στο ΙΚΑ σήμερα έπιασε την κοιλιά μου και ο άντρας μου κρατήθηκε να μην τη βρίσει επειδή είναι μεγάλη σε ηλικία. Μου είπε σήμερα - έχει δει πόσο εκνευρίζομαι και ενοχλείται κι αυτός - ότι όποιος άσχετος ξαναπιάσει την κοιλιά μου θα τον βρίσει. Χαχα!! 

xaxa εχει δικιο!!! κι εγω ποτε δεν εχω πιασει την κοιλια εγκυουλας! ακομη και της νυφης μου που ειμαστε και πολυ φιλες μονο αν μου ελεγε η ιδια την αγγιζα! ειναι πολυ ενοχλητικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy δεν έχεις παραξενεψει κορίτσι μου! Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Ευτυχώς εμένα άσχετοι δεν κάνουν καν την κίνηση να την πιάσουν. Μια φορά που πήγε κάποιος να το κάνει, το απέτρεψα λέγοντας ξεκάθαρα ότι με ενοχλεί. Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει εάν παρεξηγηθω... Μου κάνει τρομερή εντύπωση πάντως γιατί κι εγώ ποτέ δεν πήγα να πιάσω την κοιλιά εγκυουλας. Θυμάμαι μια συνάδελφος κάποια στιγμή μου είπε η ίδια να την πιάσω και της είπα ότι δεν αισθάνομαι άνετα να το κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι εκνευριστικο  σε ακουμπάει ο κάθε άσχετος.  Ευτυχώς εμένα κάνεις δ κανει τ έχει κάνει. Μόνο μια φίλη μ που δε με πειράζει.

Τι ωραία π άνοιξε ο καιρος βρε κορίτσια. Κάντε βολτούλες να τ ευχαριστηθειτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιδια φαση ακριβως κι εγω με το θεμα "αγγιγμα κοιλιας". Ποτε δεν αγγιζα κοιλιες εγκυων γιατι δεν ξερεις αν θελει η αλλη. Και τωρα μου φαινεται περιεργο που ολοι με ακουμπανε. Μου φανηκε καπως που με αγγιξαν δυο φιλοι του αντρα μου γιατι σκεφτηκα οτι αν δεν ημουν εγκυος... δε θα ειχαν θαρρος να αγγιξουν την κοιλια μου... τωρα επειδη εχει και μωρο μεσα...αποκτανε αυτοματως θαρρος; Εγω αγγιζω τις κοιλιες τους;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι βρε κορίτσια μου σε γνωστούς δεν με πειράζει να με ακουμπάνε, δεν το θεωρώ και τόσο κακό! Σε αγνώστους φυσικά και με πειράζει όπως και σε κάθε άλλη περίπτωση με ακουμπούσαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA και εγώ το ίδιο!

Εμένα μόνο φίλες μου έχει τύχη να μου χαϊδεύουν Την κοιλίτσα και δεν με πείραξε!και μια μάλιστα ήθελε και λέει της λέει η αδέρφη της  πιασε τη μπεμπα !και λεει οτι ξερει πως πολλές κοπέλες δεν νιώθουν άνετα και της λέω Όχι καλέ πιασε!(προσπαθεί Ναι για μωράκι 2 χρόνια και ήταν η πρώτη φορά και της λέω μακάρι να σου φέρει γούρι!)

Εγώ μια φορά είχα νιώσει άβολα γιατί ήμουν στον 3 ο μήνα και συναντήσαμε τους κουμπάρους και ο κουμπάρος μου χάιδεψε λίγο διστακτικά Την κοιλιά και μου λέει πως πάμε?Και εκεί του απάντησα ότι η κοιλιά είναι δικιά μου δεν είναι το μωρό αυτό!!'Χαχαχαα και για αυτό ένιωσα άβολα!!Ενώ τώρα που ειναι μωρό δε με πειράζει!βέβαια δεν μου έχει τύχη και με άγνωστο!αλλά όσες δεν νιώθετε καλά να βάζετε τα χεράκια σας και να μην αφήνετε περιθώρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τη συμπαράσταση!!! Μα που βρίσκουν όλοι τόσο θάρρος ξαφνικά;;; Τέλος πάντων, όπως λέει και η @stasa199, θα κάνω πίσω από εδώ και πέρα και όποιος παρεξηγηθεί πρόβλημά του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelmammy είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια για τη συμπαράσταση!!! Μα που βρίσκουν όλοι τόσο θάρρος ξαφνικά;;; Τέλος πάντων, όπως λέει και η @stasa199, θα κάνω πίσω από εδώ και πέρα και όποιος παρεξηγηθεί πρόβλημά του. 

Θα βάζεις τα χεράκια σου όμορφα και ωραία μπροστά στην κοιλίτσα σου και άμα παρεξηγηθεί κάνεις δεν σε νοιάζει!σημασία έχει να είμαστε εμείς καλά και να νιώθουμε άνετα!

Κορίτσια πήγα σε κατάστημα lidl και είχε από όλα!πήρα μόνο σουτιέν βέβαια γιατί δεν ήθελα κάτι άλλο!μάλλον δεν έχει πολλές εγκυουλες εκεί που πήγα δεν εξηγείται!χαχαχαχα επίσης σε σούπερ μάρκετ με ενημέρωσαν πως έχει τις πάνες 1+1 δώρο!!Θα με βρίζετε στο τέλος με τις πάνες!!!αλλά τι να κάνω αφού το έμαθα να μη σας το πω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 καλά κανεις Κ μας ενημερώνεις για τις πάνες. Σε ποιο σούπερ μαρκετ; είναι αλυσίδα; θα εκπλαγείτε οταβ δειτε πόσο γρήγορα θα φεύγουν τα πακέτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@stasa199 καλά κανεις Κ μας ενημερώνεις για τις πάνες. Σε ποιο σούπερ μαρκετ; είναι αλυσίδα; θα εκπλαγείτε οταβ δειτε πόσο γρήγορα θα φεύγουν τα πακέτα.

Στο Σκλαβενίτη!νόμιζα ότι το είχα γράψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλές προσφορές στις πάνες έχει και το Lidl αλλά εννοώ τις babylino που εγώ τις προτιμώ σε σχέση με τα pampers.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τωρα γυρισαμε!! Φτασαμε 1500 gr!!!!ολα καλα ολα φυσιολογικα!!!δεν εχει παρει θεση ακομα..μεχρι την 36η θα περιμενουμε να γυρισει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA έχω ακούσει και εγώ καλά σχόλια αλλά δεν ξέρω γιατί προτιμώ τις pampers!!δεν αποκλείω να τις δοκιμάσω πάντως!!

@Valfrag πολύ ωραία!!!!μπράβο το μωράκι σου!!!έχουν ακόμα χρόνο και χώρο να γυρνάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag τέλεια το μωράκι σου!!! Έχει χρόνο να γυρίσει το μπεμπακι σου!!!! 

Πάνες αγόρασε σήμερα ο άντρας μου από το Βασιλόπουλο. Είχε τα pampers με 45% έκπτωση. Πήρε ένα πακέτο νο 1 που είναι για 2-5  κιλά και ένα νο 2 3-6 κιλά. Σίγουρα θα χρειαστούμε κι άλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...