Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Σας ευχαριστώ. Την Παρασκευή το βράδυ κατάλαβα ότι δεν θυμόμουν να είχα κατάλαβα το μωρό. Επίσης είχα σεισπασεις αλλα μόλις ξαπλωνα περνούσαν. Το Σάββατο το πρωί δοκίμασα τα πάντα,του μιλούσα, έβαλα μουσική, φως, έφαγα κάτι γλυκό, ήπια κόκα κόλα, καμία αντίδραση. Εννοείται πως είχα καταλάβει ότι είχαν τελειώσει όλα. Αλλά δεν ήθελα να το πιστέψω. Κάνω ένα μπάνιο. Πάω τουαλέτα και βλέπω ροζ βλενα στο χαρτί. Εκεί πλέον δεν υπήρχε αμφιβολία. Πήρα τον γιατρό μου, πήγα έκανα υπέρηχο και είδα την καρδούλα του να μην αναβοσβήνει πλέον. Τα πιο δύσκολα θα έρθουν από εδώ και πέρα...

Πφφφφ κορίτσι μου πόσο άδικο δεν μπορώ να πω κάτι γιατί είναι αδιανόητο!! Δεν ξέρω τι λένε σε αυτές τις περιπτώσεις νομίζω όλα είναι περιττά! Εγώ το μόνο που θα σου πω είναι κουράγιο τίποτα άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Σας ευχαριστώ. Την Παρασκευή το βράδυ κατάλαβα ότι δεν θυμόμουν να είχα κατάλαβα το μωρό. Επίσης είχα σεισπασεις αλλα μόλις ξαπλωνα περνούσαν. Το Σάββατο το πρωί δοκίμασα τα πάντα,του μιλούσα, έβαλα μουσική, φως, έφαγα κάτι γλυκό, ήπια κόκα κόλα, καμία αντίδραση. Εννοείται πως είχα καταλάβει ότι είχαν τελειώσει όλα. Αλλά δεν ήθελα να το πιστέψω. Κάνω ένα μπάνιο. Πάω τουαλέτα και βλέπω ροζ βλενα στο χαρτί. Εκεί πλέον δεν υπήρχε αμφιβολία. Πήρα τον γιατρό μου, πήγα έκανα υπέρηχο και είδα την καρδούλα του να μην αναβοσβήνει πλέον. Τα πιο δύσκολα θα έρθουν από εδώ και πέρα...

Φίλη μου πόσο πολύ στεναχωρήθηκα... Τι λόγια να σου πω που δεν υπάρχουν παρηγοριάς  . ειλικρινά στεναχωρήθηκα πολύ:( θεε μου . Γιατί:( :(:(:(:(:( λυπλυπάμαι πολύ:( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα σε όλες σας. Για εμένα ξημέρωσε η πιο τραγική μέρα της ζωής μου. Η καρδιά του μωρού μου σταμάτησε και σήμερα θα μπω να το γεννήσω. Δεν ξέρω το λόγο που γίνονται αυτά, πέρασα τόσα πολλά σε αυτή την πρώτη μου εγκυμοσύνη και πίστευα ότι τώρα που έφτανα στο τέλος θα μπορούσα να χαλαρώσω και να το χαρώ. Δεν τα καταφέραμε όμως. Δεν έχω ευχές να σας δώσω, είναι αυτονόητο πως σας εύχομαι τα καλύτερα. 

Κορίτσι μου όμορφο,έχω συγκλονίστει!!!Λυπαμαι παρα πολυ..Ξέρω ότι οι μέρες που θα ακολουθήσουν θα είναι πάρα πολύ δύσκολες αλλά θα περάσουν...Ο χρόνος είναι το καλύτερο γιατρικό και είναι αλήθεια....Ευχομαι ο χρόνος να απαλύνει σιγά σιγα το πόνο σου και σύντομα να έχεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο παιδάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Μυρτώ87 είπε:

Είδα το παρακάτω site με πληροφορίες για τιμες :

https://www.genna.gr/pinakes-me-kostos-toketou-se-oles-tis-klinikes/

οποτε φαίνεται να ειναι πολύ κοντά οι τιμες τους, αν ειναι όντως αυτοί οι τιμοκατάλογοι. Θα τα επισκεφτώ και τα δυο τον Σεπτέμβριο ώστε να δω και την «αίσθηση» που μου δίνει το καθένα σαν χώρος. Για το Λητω εχω δυο πολύ κοντινούς συγγενείς που γέννησαν εκεί και σχημάτισα πολύ θετική άποψη, γι’αυτο και το καλοβλεπω λίγο παραπάνω.. Επίσης συλλέγω πληροφορίες από το φόρουμ σχετικά με την υπηρεσία rooming in γιατί μου φαίνεται να έχει αρκετά θετικά, αλλα ακόμα εξετάζω όλα τα ενδεχόμενα! 

Εσυ από το Ρεα είχες μείνει ευχαριστημένη? Υπήρξε κατι που σε προβλημάτισε? 

Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!

Γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενη ειχε και σουπερ αναισθησιολογο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσο πουλά ξέρει καμία μέχρι πότε θα πίνουμε τη d????? Δεν αντέχω άλλο!? Τα κορίτσια που είχαν σήμερα εξετάσεις όλα καλά!? Οι υπόλοιπες!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσο πουλά ξέρει καμία μέχρι πότε θα πίνουμε τη d????? Δεν αντέχω άλλο!? Τα κορίτσια που είχαν σήμερα εξετάσεις όλα καλά!? Οι υπόλοιπες!? 

Καλησπεραα!! Τι ειναι η d;; καλα δοξα το θεο!! Εσυ πως εισαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλησπεραα!! Τι ειναι η d;; καλα δοξα το θεο!! Εσυ πως εισαι ;

Καλα κι εγω περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω γιατρό! Σήμερα πάω να ψωνησω καμία νυχτικια και κάνα σεξυ ολόσωμο βρακάκι χαχαχα! Δεν Πηνειός βηταμηνη d ασβέστιο!? Αυτό το μασομενο δύσκειο!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλα κι εγω περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω γιατρό! Σήμερα πάω να ψωνησω καμία νυχτικια και κάνα σεξυ ολόσωμο βρακάκι χαχαχα! Δεν Πηνειός βηταμηνη d ασβέστιο!? Αυτό το μασομενο δύσκειο!? 

Ααα ναιι;ρ αλλα παιρνω το calsiofix που δεν γραφεται στο ικα γιατι δεν μ αρεσε το μασωμενοο!! Ηταν αηδιαα

Νομιζω μεχρι το τελος το παιρνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ααα ναιι;ρ αλλα παιρνω το calsiofix που δεν γραφεται στο ικα γιατι δεν μ αρεσε το μασωμενοο!! Ηταν αηδιαα

Νομιζω μεχρι το τελος το παιρνουμε 

Όχι ρε γαμοτο! Εσύ ήξερες και δεν το πείρες μασομενο εγώ κάθε μεσημέρι το περνώ και με πιάνει αναγούλα πια δε το αντέχω! Λες άμα πω στο γιατρο να μου δώσει χάπι να μου το αλλάξει!? Έχω αρχίσει και δεν το περνώ καθημερινά δεν αντέχετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Όχι ρε γαμοτο! Εσύ ήξερες και δεν το πείρες μασομενο εγώ κάθε μεσημέρι το περνώ και με πιάνει αναγούλα πια δε το αντέχω! Λες άμα πω στο γιατρο να μου δώσει χάπι να μου το αλλάξει!? Έχω αρχίσει και δεν το περνώ καθημερινά δεν αντέχετε! 

Ειναι οντως απαισιο.. Ναι δεν νομιζω οτι εχει καποια διαφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro Κορίτσι μου διάβασα κι εγώ τα δυσάρεστα και πραγματικά δεν έχω λόγια...γιατί κάποιοι άνθρωποι να συναντάνε τόσες δυσκολίες στη ζωή τους; γιατί η ζωή να συμπεριφέρεται τόσο σκληρά; πραγματικά δεν υπάρχει απάντηση. Δε μπορώ καν να σκεφτώ πως νιώθεις και τι στιγμές θα ακολουθήσουν. Εύχομαι κάποια στιγμή να το ξεπεράσεις και η ζωή σου να σου φέρει από δω και πέρα μόνο χαρές. Καλή δύναμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ειναι οντως απαισιο.. Ναι δεν νομιζω οτι εχει καποια διαφορα

Η αλήθεια είναι στην αρχή δε με χαλούσε! Τον τελευταίο ιδικά μήνα δεν μπορώ να σου περιγράψω για τι αιδοία! Εε λεγα άμα μας το κόβουν τώρα να το αντέξω αλλιώς να μου το αλλάξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Η αλήθεια είναι στην αρχή δε με χαλούσε! Τον τελευταίο ιδικά μήνα δεν μπορώ να σου περιγράψω για τι αιδοία! Εε λεγα άμα μας το κόβουν τώρα να το αντέξω αλλιώς να μου το αλλάξει 

Νομιζω πως δεν το κοβουν αλλα ειναι και στο καθε γιατρο δεν ξερω..εμενα μου ειχε πει να το συνεχισω και μετα τη γεννα μαζι μ το σιδηρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Νομιζω πως δεν το κοβουν αλλα ειναι και στο καθε γιατρο δεν ξερω..εμενα μου ειχε πει να το συνεχισω και μετα τη γεννα μαζι μ το σιδηρο

Απαπαααα ούτε να το σκέφτεται χαχα! Θα τον ρωτήσω τη Δευτέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, εγώ έκανα σήμερα εξετάσεις περιμένω τα αποτελέσματα αύριο. Ασβέστιο πίνω σε αναβράζοντα μορφή, δεν μου έχει δώσει τίποτα μασώμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Γεια σας κορίτσια, εγώ έκανα σήμερα εξετάσεις περιμένω τα αποτελέσματα αύριο. Ασβέστιο πίνω σε αναβράζοντα μορφή, δεν μου έχει δώσει τίποτα μασώμενο.

Καλα αποτελεσματααα!!!νομιζω υοαρχει και στα δυο μου τα ειχε προτεινει αλλα προτιμω τα χαπακια μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Όχι ρε γαμοτο! Εσύ ήξερες και δεν το πείρες μασομενο εγώ κάθε μεσημέρι το περνώ και με πιάνει αναγούλα πια δε το αντέχω! Λες άμα πω στο γιατρο να μου δώσει χάπι να μου το αλλάξει!? Έχω αρχίσει και δεν το περνώ καθημερινά δεν αντέχετε! 

Εγώ επαιρνα αναβραζον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ επαιρνα αναβραζον...

Το αναβράζον είναι καλύτερο!? Δε θέλω να έχει γεύση! Χαπάκι καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Το αναβράζον είναι καλύτερο!? Δε θέλω να έχει γεύση! Χαπάκι καλύτερο! 

Σε αυτήν την εγκ  σταμάτησα να το παίρνω μ προκαλούσε πόνους και διάρροια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Σε αυτήν την εγκ  σταμάτησα να το παίρνω μ προκαλούσε πόνους και διάρροια

Έλα ρε?! Τρως όμως γενικά γαλακτοκομικα!??? 

Και εγώ μου προκαλούν αιδοία τελευταία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Έλα ρε?! Τρως όμως γενικά γαλακτοκομικα!??? 

Και εγώ μου προκαλούν αιδοία τελευταία! 

Όχι μόνο λίγο τυρί... Δε μ.αρεσει πολύ αχαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Όχι μόνο λίγο τυρί... Δε μ.αρεσει πολύ αχαχαχ...

Χαχα άστα και εμένα δεν μ αρέσουν τα γιαούρτια γάλατα και τέτοια μόνο τυριά τρώω  αλλά τώρα δεν πολύ πίνω και τα χάπια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα άστα και εμένα δεν μ αρέσουν τα γιαούρτια γάλατα και τέτοια μόνο τυριά τρώω  αλλά τώρα δεν πολύ πίνω και τα χάπια! 

Μια από τα ίδια ??? 

Καλημέρα δεν είπα.. 

Καλημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Μια από τα ίδια ??? 

Καλημέρα δεν είπα.. 

Καλημέρα 

Χαχα καλημεραααααα!! 

Ωραία τα πάμε η μάνα μου με απειλεί πως αφού δε τρώω γαλακτοκομικα και δεν πίνω και το χάπι το μωρό το ασβέστιο το τραβάει από μένα κι έτσι θα μου πέσουν τα δόντια χαχαχα! Οπωτε αναγκάζομαι το χάπι αντί για κάθε μέρα να το πίνω 3-4 φορες την εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...