Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα αν βγει σαν τον πατέρα του θα κοιμάτε σίγουρα! Ο άντρας μου τη μισή μέρα κοιμάτε μόνο για μεσημέρι ένα τρίωρο μπορεί και τετράωρα! 

Μία χαρά με το μικρό σου εσύ τουλάχιστον περπατάς! Μακάρι όλες να έχουμε εύκολη γέννα και υσηχα μωρακια! Αλλά ας βγει γερό και ας είμαι στην τσίτα όλη μέρα χαχα! 

Χαχα δεν πρέπει να περπατάω τόσο.. φ αυτό είπα ευτυχώς η δυστυχώς χαχαχ...

 

Μια χαρά ο άντρας σου...!! Μακάρι να κοιμάται κ το μωρό....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 23 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχα δεν πρέπει να περπατάω τόσο.. φ αυτό είπα ευτυχώς η δυστυχώς χαχαχ...

 

Μια χαρά ο άντρας σου...!! Μακάρι να κοιμάται κ το μωρό....

 

Ε ένταξη είναι λίγο και αναγκαστικά τώρα εσύ με τον μικρό τι να κάνεις! Εγώ εδώ και ένα χρόνο που έχω το αμάξι πουθενά δε πάω χορός αυτό χαχα άστα και στην αρχή έλεγα δε θα το περνώ για μικρές αποστάσεις αλλά που βουλευτικά! Μακάρι να κοιμάται και ο μικρός λίγο αν πάρει από τον μπαμπά του θα κοιμάτε αν δε πάρει από εμένα την κάτσαμε η μάνα μου έλεγε ούτε σαν 3,αγορια χειρότερη ήμουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ε ένταξη είναι λίγο και αναγκαστικά τώρα εσύ με τον μικρό τι να κάνεις! Εγώ εδώ και ένα χρόνο που έχω το αμάξι πουθενά δε πάω χορός αυτό χαχα άστα και στην αρχή έλεγα δε θα το περνώ για μικρές αποστάσεις αλλά που βουλευτικά! Μακάρι να κοιμάται και ο μικρός λίγο αν πάρει από τον μπαμπά του θα κοιμάτε αν δε πάρει από εμένα την κάτσαμε η μάνα μου έλεγε ούτε σαν 3,αγορια χειρότερη ήμουν 

Χαχαχχαχα...!!!! Θα καλοπερασεις δηλ αν σ μοιασειχαχαχ...

Εμένα ο μικρός όσο ζωηρός ήταν στ κοιλιά άλλο τόσο ήταν και είναι ακόμα σαν νήπιο πλέον...

Μήνες κοιμοταν μόνο με τον ήχο τ αποροφητηρα ... λευκούς ήχους με τπτ . Ήθελε μοοοονο αυτο του απορώ  και του δικου μας τα αλλα δε τ αρεσαν ??? ευτχως τ ξεπερασαμε αυτο μετα απο κιγους μηνε.ς .!!!!!!

Αχ πως περνάει ο καιρός τ Παρασκευή έχει γενέθλια γίνεται 2 χρονών  το καμάρι μου ..!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχχαχα...!!!! Θα καλοπερασεις δηλ αν σ μοιασειχαχαχ...

Εμένα ο μικρός όσο ζωηρός ήταν στ κοιλιά άλλο τόσο ήταν και είναι ακόμα σαν νήπιο πλέον...

Μήνες κοιμοταν μόνο με τον ήχο τ αποροφητηρα ... λευκούς ήχους με τπτ . Ήθελε μοοοονο αυτο του απορώ  και του δικου μας τα αλλα δε τ αρεσαν ??? ευτχως τ ξεπερασαμε αυτο μετα απο κιγους μηνε.ς .!!!!!!

Αχ πως περνάει ο καιρός τ Παρασκευή έχει γενέθλια γίνεται 2 χρονών  το καμάρι μου ..!!!!!!! 

Χαχα θα καλό περάσω δε λες τίποτα! Σε αντίθεση με τον άντρα μου που μ λέει η πεθερά μου τον έβαζε στο πάρκο και με ένα παιχνιδάκι πέρναγαν ώρες καθόταν απαιζε μια χαρά ήσυχο! 

Καλό είναι και με τον αποροφητηρα αρκεί να τα περνάει με κάτι ο ύπνος γιατί κάποια λένε είναι πολύ ζωηρά και είναι όλο τσίτα και κλάμα χαχα! Να το χερεσαι το παιδάκι σου να τον δεις όπως επιθημεις και με το καλό το νέο μέλος αλήθεια έχει καταλάβει ο μικρός τι έχει η κοιλίτσα σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα θα καλό περάσω δε λες τίποτα! Σε αντίθεση με τον άντρα μου που μ λέει η πεθερά μου τον έβαζε στο πάρκο και με ένα παιχνιδάκι πέρναγαν ώρες καθόταν απαιζε μια χαρά ήσυχο! 

Καλό είναι και με τον αποροφητηρα αρκεί να τα περνάει με κάτι ο ύπνος γιατί κάποια λένε είναι πολύ ζωηρά και είναι όλο τσίτα και κλάμα χαχα! Να το χερεσαι το παιδάκι σου να τον δεις όπως επιθημεις και με το καλό το νέο μέλος αλήθεια έχει καταλάβει ο μικρός τι έχει η κοιλίτσα σου? 

Αχ μόλις τον έπαιρνε ο ύπνος κ έφευγα από εκεί ξύπναγεχαχαχαχχα..  

Ναι ναι ξέρει ότι θα έχουμε μωράκι σύντομα... μια είναι καλός μαζί του μια τ βαράει όταν έχει νευρα ... / ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Αχ μόλις τον έπαιρνε ο ύπνος κ έφευγα από εκεί ξύπναγεχαχαχαχχα..  

Ναι ναι ξέρει ότι θα έχουμε μωράκι σύντομα... μια είναι καλός μαζί του μια τ βαράει όταν έχει νευρα ... / ?

 

Χαχαχαχα ραντάρ ε!? 

Ένταξη είναι μικρούλης ακόμα αλλά όταν το δει θα θα αγαπάει οι ανηψια του άντρα μου μόλις είδε το μωρό μια αγγαλιτσες μια την έπιανε σα κούκλα χαχα όλα στο πρόγραμμα είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Αχ μόλις τον έπαιρνε ο ύπνος κ έφευγα από εκεί ξύπναγεχαχαχαχχα..  

Ναι ναι ξέρει ότι θα έχουμε μωράκι σύντομα... μια είναι καλός μαζί του μια τ βαράει όταν έχει νευρα ... / ?

 

Χαχαχα αχου μωρέ να τον χαίρεσαι!! !! Να είναι γερος κ ευτυχισμένος! Εμένα η ανιψιά μου η μεγάλη έφαγε λίγο φρίκη τον πρώτο χρόνο, ήθελε μόνο τον πατέρα της, έδινε τσιμπιες στη μικρή, γκρίνιαζε.. Αλλά τώρα παίζουν μαζί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχαχα ραντάρ ε!? 

Ένταξη είναι μικρούλης ακόμα αλλά όταν το δει θα θα αγαπάει οι ανηψια του άντρα μου μόλις είδε το μωρό μια αγγαλιτσες μια την έπιανε σα κούκλα χαχα όλα στο πρόγραμμα είναι 

Ναι σίγουρα και χαρες και ζήλιες ..!!! Όλα θα τα ζήσουμε. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Χαχαχα αχου μωρέ να τον χαίρεσαι!! !! Να είναι γερος κ ευτυχισμένος! Εμένα η ανιψιά μου η μεγάλη έφαγε λίγο φρίκη τον πρώτο χρόνο, ήθελε μόνο τον πατέρα της, έδινε τσιμπιες στη μικρή, γκρίνιαζε.. Αλλά τώρα παίζουν μαζί! 

Σε ευχαριστώ πολύ ??  με ένα πόνο εύχομαι σ όλες μας !!!!! 

Θα περάσουμε κ από αυτο τ στάδιο.  Χθες προσπαθούσε να πάρει τ κοιλιά ν να τη βάλει στ βυζι ναι θηλάσει ο μπέμπης αχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπιτσες όμορφες! Σήμερα λέει 38 βαθμούς μπάνιο πρωί απόγευμα! Χε χε! Ο μπεμπακι μου από χθες το βράδυ άρχισε να μου δείχνει πάλι σήματα Μορς! Ένιωσα πάλι σα να μου χτυπάει κάποιος την πόρτα αλλά μόλις βάλτο το χέρι μου σταματάει! Τι κάνετε εσείς!???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοιλουμπιτσες όμορφες! Σήμερα λέει 38 βαθμούς μπάνιο πρωί απόγευμα! Χε χε! Ο μπεμπακι μου από χθες το βράδυ άρχισε να μου δείχνει πάλι σήματα Μορς! Ένιωσα πάλι σα να μου χτυπάει κάποιος την πόρτα αλλά μόλις βάλτο το χέρι μου σταματάει! Τι κάνετε εσείς!???? 

Καλημερααα!! Σε λιγες μερες θα σου κανει κωλοτουμπες?

Εγωω πηγα στο γιατρο εχθες ειμαστε 1200 ?? ολα καλα γενικα αλλα μ εδωσε και ουτροζεσταν για κανα μηνα!! Και τελος τα βαρη:(

Απο ζεστη δεν παλευεταιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλημερααα!! Σε λιγες μερες θα σου κανει κωλοτουμπες?

Εγωω πηγα στο γιατρο εχθες ειμαστε 1200 ?? ολα καλα γενικα αλλα μ εδωσε και ουτροζεσταν για κανα μηνα!! Και τελος τα βαρη:(

Απο ζεστη δεν παλευεταιιι

Καλημέρα Αντε να τον δω και να μη το πιστεύω! Πω πω μεγάλωσε το μωρουλι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας.
Εγώ όσο περνάει ο καιρός τόσο δυσκολεύομαι να κοιμηθώ. Εκτός από τις συχνές επισκέψεις στη τουαλέτα, κάθε φορά που γυρνάω πλευρό ένα ολόκληρο μωρό διαγράφει από την κοιλιά και τα πλευρά μου. 
Μου χτύπησε την πόρτα και η δυσκοιλιότητα, ελπίζω να είναι παροδικό.
Και εμένα σταματαει να κλωτσάει όταν βάζω το χέρι στην κοιλιά μου. 
Κατα τ'αλλα καλά,  η πίεση σταθερά ανεβασμένη, οι μετρήσεις του ζαχάρου καλές, παρόλο που κάνω τις παρασπονδίες μου δεν έχω βγει εκτός ορίων. Αλλά μέτρημα εννιά φορές την μέρα είναι λίγο βάσανο.
Αύριο θα πάω να δω το μπεμπέκι μου, ελπίζω να έχει πάρει όσο βάρος πρέπει.
Την ζέστη, ειδικά στον μεσημεριανό ύπνο, δεν την αντέχω κα-θο-λου! 

@Ονουςμαςειναιαληταριο σε ποιά εβδομάδα είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλημερααα!! Σε λιγες μερες θα σου κανει κωλοτουμπες?

Εγωω πηγα στο γιατρο εχθες ειμαστε 1200 ?? ολα καλα γενικα αλλα μ εδωσε και ουτροζεσταν για κανα μηνα!! Και τελος τα βαρη:(

Απο ζεστη δεν παλευεταιιι

Ωχ γτ σου έδωσε;; έχεις θεμα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοιλουμπιτσες όμορφες! Σήμερα λέει 38 βαθμούς μπάνιο πρωί απόγευμα! Χε χε! Ο μπεμπακι μου από χθες το βράδυ άρχισε να μου δείχνει πάλι σήματα Μορς! Ένιωσα πάλι σα να μου χτυπάει κάποιος την πόρτα αλλά μόλις βάλτο το χέρι μου σταματάει! Τι κάνετε εσείς!???? 

Τι ωραια που πας θάλασσα.. Κ τι ωραία π δίνει σημαδία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα σας.
Εγώ όσο περνάει ο καιρός τόσο δυσκολεύομαι να κοιμηθώ. Εκτός από τις συχνές επισκέψεις στη τουαλέτα, κάθε φορά που γυρνάω πλευρό ένα ολόκληρο μωρό διαγράφει από την κοιλιά και τα πλευρά μου. 
Μου χτύπησε την πόρτα και η δυσκοιλιότητα, ελπίζω να είναι παροδικό.
Και εμένα σταματαει να κλωτσάει όταν βάζω το χέρι στην κοιλιά μου. 
Κατα τ'αλλα καλά,  η πίεση σταθερά ανεβασμένη, οι μετρήσεις του ζαχάρου καλές, παρόλο που κάνω τις παρασπονδίες μου δεν έχω βγει εκτός ορίων. Αλλά μέτρημα εννιά φορές την μέρα είναι λίγο βάσανο.
Αύριο θα πάω να δω το μπεμπέκι μου, ελπίζω να έχει πάρει όσο βάρος πρέπει.
Την ζέστη, ειδικά στον μεσημεριανό ύπνο, δεν την αντέχω κα-θο-λου! 

@Ονουςμαςειναιαληταριο σε ποιά εβδομάδα είσαι;;

Αχ αυτή η δυσκοιλιότητα...! Είναι συχνό φαινόμενο στις εγκυμοσύνες... ειδικά αν παίρνεις  πολλά χαπακια σίδηρο!!! 

Κοιμάσαι τα μεσημέρια; καλοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα σας.
Εγώ όσο περνάει ο καιρός τόσο δυσκολεύομαι να κοιμηθώ. Εκτός από τις συχνές επισκέψεις στη τουαλέτα, κάθε φορά που γυρνάω πλευρό ένα ολόκληρο μωρό διαγράφει από την κοιλιά και τα πλευρά μου. 
Μου χτύπησε την πόρτα και η δυσκοιλιότητα, ελπίζω να είναι παροδικό.
Και εμένα σταματαει να κλωτσάει όταν βάζω το χέρι στην κοιλιά μου. 
Κατα τ'αλλα καλά,  η πίεση σταθερά ανεβασμένη, οι μετρήσεις του ζαχάρου καλές, παρόλο που κάνω τις παρασπονδίες μου δεν έχω βγει εκτός ορίων. Αλλά μέτρημα εννιά φορές την μέρα είναι λίγο βάσανο.
Αύριο θα πάω να δω το μπεμπέκι μου, ελπίζω να έχει πάρει όσο βάρος πρέπει.
Την ζέστη, ειδικά στον μεσημεριανό ύπνο, δεν την αντέχω κα-θο-λου! 

@Ονουςμαςειναιαληταριο σε ποιά εβδομάδα είσαι;;

Καλημέρα όλα μια χαρά δηλαδή αν εξερεσεις τον ύπνο και εγώ ξυπνάω τουλάχιστον 7 φορές το βράδυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Τι ωραια που πας θάλασσα.. Κ τι ωραία π δίνει σημαδία ?

Χαχα καλά είναι και τα δύο ας δυνει σημάδια και θα αντέξω και τη ζέστη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα καλά είναι και τα δύο ας δυνει σημάδια και θα αντέξω και τη ζέστη! 

?? φτάνουμε σιγά σιγά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

?? φτάνουμε σιγά σιγά!!!

Ναι μωρέ τα μωρουλακια μας είναι πολύ κοντά! Φαίνετε απίστευτο! Έχω μια εφαρμογή στο κινητό που μετράει αντίστροφα και λέει 102 και σήμερα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι μωρέ τα μωρουλακια μας είναι πολύ κοντά! Φαίνετε απίστευτο! Έχω μια εφαρμογή στο κινητό που μετράει αντίστροφα και λέει 102 και σήμερα!!!! 

Όσο εφαρμογή έχεις εσύ; εγώ έχω αλλάξει 2 χαχαχ ..Τώρα έχω pregnancy +... λέει πως είναι τ μωρό κτλ....

Σε 3 μέρες δηλ πας σε διψήφιο ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Όσο εφαρμογή έχεις εσύ; εγώ έχω αλλάξει 2 χαχαχ ..Τώρα έχω pregnancy +... λέει πως είναι τ μωρό κτλ....

Σε 3 μέρες δηλ πας σε διψήφιο ???????????

Χαχα και εγώ έχω αλλάξει αλλά αυτή μου αρέσει γιατί μετράει αντίστροφα! Ε αν έρθει και ο Αύγουστος αυτό ήταν ελπίζω κατά την 37η 38η βδομάδα να σκάσει μύτη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα και εγώ έχω αλλάξει αλλά αυτή μου αρέσει γιατί μετράει αντίστροφα! Ε αν έρθει και ο Αύγουστος αυτό ήταν ελπίζω κατά την 37η 38η βδομάδα να σκάσει μύτη!!!! 

37.38 ; για να γεννήσεις εννοείς;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

37.38 ; για να γεννήσεις εννοείς;;

 

Ε ναι! Δε θέλω να αργήσει! Εσύ το μικρούλι σε πόια εβδομάδα γεννησες!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ε ναι! Δε θέλω να αργήσει! Εσύ το μικρούλι σε πόια εβδομάδα γεννησες!? 

Καλέ μην. Βιάζεσαι !!!!! 

Εγώ 39+6 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...