Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Ωχ κορίτσι ταλαιπωριέσαι. Λογικό να φοβάσαι. Και με το μικρό στο σπίτι φαντάζομαι δύσκολο να κάτσεις να ηρεμήσεις λίγο.

Ακριβώς...!!!  Είναι κ ζόρικη ηλικία... Αλλά ειμαι θετική όσο μπορώ... Μόλις φτάσω 30 εβδ θα κάνω πάρτυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Παίρνω 3 την ημέρα Αλλά δε βλέπω διάφορα.. 

 Κ στο μικρο μ επαιρνα κ δε ειδ στρεβλή διάφορα... ?

Ωχ κατάλαβα τι να πω υπομονή δε θα την πάλευα από την αρχή τις εγκυμοσύνης ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ωχ κατάλαβα τι να πω υπομονή δε θα την πάλευα από την αρχή τις εγκυμοσύνης ς

Ειναι ψυχοφθόρο..:/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάρες!! Όλα καλά; Ξυπνάει κ άλλη σαν να την έχει πατήσει τρένο;; Είχα ζαλάδα όλο το βράδυ δε μπορούσα να γυρίσω πλευρό κ πονάει όλο το κορμί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Kαλημέρα κοριτσάρες!! Όλα καλά; Ξυπνάει κ άλλη σαν να την έχει πατήσει τρένο;; Είχα ζαλάδα όλο το βράδυ δε μπορούσα να γυρίσω πλευρό κ πονάει όλο το κορμί. 

Καλημεραα!! Ζαλααδες δεν εχω αλλα ποναει η μεση μου οταν σηκωνομαι παρα πολυ ? εχει και τοοοση ζεστη σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Kαλημέρα κοριτσάρες!! Όλα καλά; Ξυπνάει κ άλλη σαν να την έχει πατήσει τρένο;; Είχα ζαλάδα όλο το βράδυ δε μπορούσα να γυρίσω πλευρό κ πονάει όλο το κορμί. 

Εδώ!!!! Χαχα προσπαθώ ν μαθ Ω τ μικρο μ στο δωμάτιο τ.. Κ πάλι καταλήγουμε οι 3 μας... Κ κοιμάμαι στη άκρη τ 2πλου ?? ξυπνάω πιο πιασμένη...

Ζαλάδες μόνο τ βράδυ ειχες;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Εδώ!!!! Χαχα προσπαθώ ν μαθ Ω τ μικρο μ στο δωμάτιο τ.. Κ πάλι καταλήγουμε οι 3 μας... Κ κοιμάμαι στη άκρη τ 2πλου ?? ξυπνάω πιο πιασμένη...

Ζαλάδες μόνο τ βράδυ ειχες;; ?

α έχεις κ αυτό τώρα! Καλό κουράγιο! Τόσο πιάσιμο μιλάμε σαν να πέρασε τανκ! Ναι το βράδυ κ λίγο το πρωί μέχρι να έρθω στα ίσα μου. Τώρα απλά νιώθω πολύ κουρασμένη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα αααα η καλησπέρα τέλος παντον!! @Soto ωραία παρομοίωση εγώ νιώθω σαν να με έχουν δείρει 10 άτομα χαχα! Φυσικά και δε βολεβωμαι να κοιμηθώ δε το συζητάμε και το κατουριμα ασταμάτητα κάθε το πολύ 3 τέταρτα!

Σήμερα το μενού έχει μουσακά και μπάνιο! 

Ξαμοληθτε στις θάλασσες κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από εμένα. 
Έχω κοιμηθεί αργά, έχω σηκωθεί για κατουριματάκι τουλάχιστον 3 φορές, έχω ξυπνήσει στις 7 μιση, ειμαι γραφείο, έχω πονοκέφαλο και πονάει ο σβέρκος μου. 
Αλλά επειδή έχω πονοκέφαλο, φοβάμαι μην έχω ανεβάσει πίεση, και επειδή φοβάμαι ανεβάζω πίεση... Είπα να πάω στο φαρμακείο να με μετρήσει, αλλά μετά με το άγχος που έχω σίγουρα θα είναι ανεβασμένη.
Οπότε λέω να πάω σπίτι μετά, να κοιμηθώ, και να μετρηθώ το απογευματάκι που θα έχω ξεκουραστεί. Ουτως ή αλλως  ο γιατρούλης μ λεει να μετριέμαι όταν είμαι χαλαρή....
Τι μουσακά ;;; Φασολάκια ανάλατα έχει το μενού... 
Οι τυχερές τρέχτε στη θάλασσα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα. 
Έχω κοιμηθεί αργά, έχω σηκωθεί για κατουριματάκι τουλάχιστον 3 φορές, έχω ξυπνήσει στις 7 μιση, ειμαι γραφείο, έχω πονοκέφαλο και πονάει ο σβέρκος μου. 
Αλλά επειδή έχω πονοκέφαλο, φοβάμαι μην έχω ανεβάσει πίεση, και επειδή φοβάμαι ανεβάζω πίεση... Είπα να πάω στο φαρμακείο να με μετρήσει, αλλά μετά με το άγχος που έχω σίγουρα θα είναι ανεβασμένη.
Οπότε λέω να πάω σπίτι μετά, να κοιμηθώ, και να μετρηθώ το απογευματάκι που θα έχω ξεκουραστεί. Ουτως ή αλλως  ο γιατρούλης μ λεει να μετριέμαι όταν είμαι χαλαρή....
Τι μουσακά ;;; Φασολάκια ανάλατα έχει το μενού... 
Οι τυχερές τρέχτε στη θάλασσα.... 

Χαχα! Εμείς δεν είμαστε εγκύου λες αλλά σαραβαλάκι!! Όλες κάτι έχουμε μην αγχώνεσαι θα πας θα ξεκουραστείς και θα είναι μια χαρά η πίεση! Εμένα με είχε βάλει ο γιατρούς να μετράω ζάχαρο 3 φορές τη μέρα για 5 μέρες αύριο θα τον πάρω τηλ η θα μου τα ψάλλει η θα με αφήσει λίγο λασκα να δούμε! Τώρα για το μουσακά είμαι τυχερή ομολογώ Λλα για τη θάλασσα γιατί δεν πας!????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελωωω και εγω μουσακα, εγω εχω ρεβυθια με μανεστρα:'(

Ρε κοροτσια ποσο ειναι τα ορια στις μετρησεις καμπυλης;; εγω ειχα 88 νηστειας 

Μια ωρα μετα 132

Δυο ωρες μετα 102

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Θελωωω και εγω μουσακα, εγω εχω ρεβυθια με μανεστρα:'(

Ρε κοροτσια ποσο ειναι τα ορια στις μετρησεις καμπυλης;; εγω ειχα 88 νηστειας 

Μια ωρα μετα 132

Δυο ωρες μετα 102

Δεν θυμάμαι πόσο είναι τα όρια, εγώ στις δύο ώρες είχα 184.... Οπότε βλέπεις τη διαφορά μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Δεν θυμάμαι πόσο είναι τα όρια, εγώ στις δύο ώρες είχα 184.... Οπότε βλέπεις τη διαφορά μας. 

Αμμ καταλααβα, θα τα δειξω και στο γιατρο απο βδομαδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Δεν θυμάμαι πόσο είναι τα όρια, εγώ στις δύο ώρες είχα 184.... Οπότε βλέπεις τη διαφορά μας. 

Μαναρακι και εγώ είχα 18 3 στη μία ώρα! Με έβαλε όμως να μετριέται σπίτι με το μηχανικά και τα φαγριτα δεν μου ανεβάζουν και μου είπε ότι μάλλον  μου το ανεβάζει μόνο η γλυκόζη! Τι σου πρότεινε να κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa Έλα ρε κορίτσι μουσακά έφαγα κ γω!! 

@misofeggaro  απ' όπου κ να το πιάσεις δηλαδή η πίεση θα ανέβει!  Υπομονή κοριτσάκι ❤️ 

όλες δηλ σήμερα ήμασταν να μας κλαιν' οι ρέγγες! Να ταν κανένας πλανήτης ανάδρομος;; Τα άστρα κ τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια! θέλω κ να λουστώ κ το σκέφτομαι σαν άθλο! Αλλά εντάξει πέρασε η μέρα, λίγο έμεινε μακριά απ' το κρεβατάκι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

@Mamounitsa Έλα ρε κορίτσι μουσακά έφαγα κ γω!! 

@misofeggaro  απ' όπου κ να το πιάσεις δηλαδή η πίεση θα ανέβει!  Υπομονή κοριτσάκι ❤️ 

όλες δηλ σήμερα ήμασταν να μας κλαιν' οι ρέγγες! Να ταν κανένας πλανήτης ανάδρομος;; Τα άστρα κ τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια! θέλω κ να λουστώ κ το σκέφτομαι σαν άθλο! Αλλά εντάξει πέρασε η μέρα, λίγο έμεινε μακριά απ' το κρεβατάκι ?

Μιαμ Μιαμ ωραίος ο μουσακάς! Προτιμώ το παστίτσιο βέβαια σαν μακαρόνι αλλά για τον αντρουλη μου τι να κάνω μια φορά το χρόνο το φτιάχνω εξάλλου!  Κατά τα άλλα με βλέπω για γέννα να βγενω με πι χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια αα τι κάνουν τα μωρακια σας?? Εμένα νομίζω πως έχει κάνει την εμφάνιση του! Και πάλι σίγουρη δεν είμαι 

Μα είναι δυνατόν 26 εβδομάδα να μη τρώω γερές κλωτσιές!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αα τι κάνουν τα μωρακια σας?? Εμένα νομίζω πως έχει κάνει την εμφάνιση του! Και πάλι σίγουρη δεν είμαι 

Μα είναι δυνατόν 26 εβδομάδα να μη τρώω γερές κλωτσιές!? 

Xaxaxmamounitsa είσαι για ρεκόρ Γκίνες  ειλικρινά....!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Xaxaxmamounitsa είσαι για ρεκόρ Γκίνες  ειλικρινά....!!!! 

Χαχα η βλαμμένη και δε κατάλαβενω χε χε! Οστοσο αν αυτό που νιώθω είναι το σπορι από προχθές το νιώθω συνέχεια σήμερα πιο χαλαρά αλλά είναι δυνατόν εκεί που δεν ένιωθα τίποτα ξαφνικά να τον νιώθω και καθηστη και όρθια!? Τι να πωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα η βλαμμένη και δε κατάλαβενω χε χε! Οστοσο αν αυτό που νιώθω είναι το σπορι από προχθές το νιώθω συνέχεια σήμερα πιο χαλαρά αλλά είναι δυνατόν εκεί που δεν ένιωθα τίποτα ξαφνικά να τον νιώθω και καθηστη και όρθια!? Τι να πωωω

Χαχχα... Αφού τ ένιωσες αυτό έχει σημασία...!!!!! Σε λίγο θα γεννήσουμε αχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχχα... Αφού τ ένιωσες αυτό έχει σημασία...!!!!! Σε λίγο θα γεννήσουμε αχχαχ

Χαχα ε μόλις γεννήσουμε εγώ θα καταλάβω ότι έχω μωρό αχα! Εσένα κάνει ζωηρά δες!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...