Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soto είπε:

αααα μ' αρεσει αυτη η κουβέντα κοριτσια χαχαχα! γιατί δε νιώθω μόνη!!! Εγώ 55 ξεκίνησα κ έχω πάρει 7 (25+4) από τον 5ο κ μετά παίρνω 2 κιλά το μήνα. μέχρι 15 έχω βαλει όριο ?

 

 

Χαχα σταθερή.

..εγ 54 ξεκίνησα... !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 βρεεεε τι κιλα ειναι αυτα? εγω αυτα τα νουμερα τα ξερω μονο για ηλικιες χαχαχα! 90 ξεκινησα! ειμαι ηδη 97 και δεν μου δυνω πολλα περιθωρια εχω σκοπο μετα τη γεννα να μπω σε προγραμμα! εντομεταξη προσπαθουσαμε να πιασουμε το μπεμπη 2 χρονια το μηνα που εμεινα ξεκινουσα γυμναστηριο!!!!!!!!!!? καταλαβατε δεν πηγα ποτε θα πηγενω τωρα με το μπεμπη μαζι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

 βρεεεε τι κιλα ειναι αυτα? εγω αυτα τα νουμερα τα ξερω μονο για ηλικιες χαχαχα! 90 ξεκινησα! ειμαι ηδη 97 και δεν μου δυνω πολλα περιθωρια εχω σκοπο μετα τη γεννα να μπω σε προγραμμα! εντομεταξη προσπαθουσαμε να πιασουμε το μπεμπη 2 χρονια το μηνα που εμεινα ξεκινουσα γυμναστηριο!!!!!!!!!!? καταλαβατε δεν πηγα ποτε θα πηγενω τωρα με το μπεμπη μαζι!!!!!!!!

χαχαχα δεν έχω άλλα Like! δεν ήταν γραφτό να ξεκινήσεις!! και γω έτσι λέω, μετά τη γέννα να ξεκινήσω γυμναστήριο γιατί θα έχω κ τη γαμοβάφτιση του χρόνου κ θέλω να είμαι στα κανονικά μου, δηλ πιο κάτω απ ότι ξεκίνησα :P γιατί παίζει ρόλο κ το ύψος κορίτσια μου! Τώρα πχ είμαι σαν κολοκυθάκι, ξέρετε εκείνα τα στρογγυλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soto είπε:

χαχαχα δεν έχω άλλα Like! δεν ήταν γραφτό να ξεκινήσεις!! και γω έτσι λέω, μετά τη γέννα να ξεκινήσω γυμναστήριο γιατί θα έχω κ τη γαμοβάφτιση του χρόνου κ θέλω να είμαι στα κανονικά μου, δηλ πιο κάτω απ ότι ξεκίνησα :P γιατί παίζει ρόλο κ το ύψος κορίτσια μου! Τώρα πχ είμαι σαν κολοκυθάκι, ξέρετε εκείνα τα στρογγυλά! 

αχχααχχαα ντε βρε και εγω δεν ειμι το πρωτο μποι 1 67 ειμαι !!! πραγματικα δεν ηταν γραφτο! εχω τον αδερφο μου που κανει περσοναλ θα βαζω το μωρο στο ριλαξ και εγω θα λιωνω χαχαχαχα!!! ααα ναι ειναι και η βαφτηση! εμενα που σε λιγοτερο απο ενα χρονο παντρευετε και ο αδερφος μου και ο κουνιαδος μου???? τωρα βρηκαν καια υτοι πρεπει να χασω 20 τουλαχιστον κιλα απο αυτα που ειμαι τωρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

αχχααχχαα ντε βρε και εγω δεν ειμι το πρωτο μποι 1 67 ειμαι !!! πραγματικα δεν ηταν γραφτο! εχω τον αδερφο μου που κανει περσοναλ θα βαζω το μωρο στο ριλαξ και εγω θα λιωνω χαχαχαχα!!! ααα ναι ειναι και η βαφτηση! εμενα που σε λιγοτερο απο ενα χρονο παντρευετε και ο αδερφος μου και ο κουνιαδος μου???? τωρα βρηκαν καια υτοι πρεπει να χασω 20 τουλαχιστον κιλα απο αυτα που ειμαι τωρα!!! 

ωωωωω εσύ δε χρειάζεται να τρέχεις τότε!! Τέλειο αυτό θα έχεις κ το μωρό δίπλα να σε βλέπει κ θα κουνιέται κ αυτό!! μα και αυτοί πότε πάνε και τα κανονίζουν?? χαχαα κανένας σεβασμός στην έγκυο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κ εγω θέλω γυμναστηρίο... αν μπορέσω με τα 2 μικρά... Στην αρχή σίγουρα όχι Αφού θα θηλάζει.. Μετά όμως κάτι θα κάνω...

Κ εγώ πολυυυ ψηλή 1.64 αχχαχαχα....

Εγώ έχω βάπτιση τ σμεπτ.. μπαλόνι θα μαι.. Είμαι κ νονά αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soto είπε:

ωωωωω εσύ δε χρειάζεται να τρέχεις τότε!! Τέλειο αυτό θα έχεις κ το μωρό δίπλα να σε βλέπει κ θα κουνιέται κ αυτό!! μα και αυτοί πότε πάνε και τα κανονίζουν?? χαχαα κανένας σεβασμός στην έγκυο! 

χαχαχχααα αστα να πανε σα δε ντρεποντε!!! μετα το θεμα ειναι να μη τρωμε τις κρεμες αχαχα γιατι ειναι και ωραιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Αχ κ εγω θέλω γυμναστηρίο... αν μπορέσω με τα 2 μικρά... Στην αρχή σίγουρα όχι Αφού θα θηλάζει.. Μετά όμως κάτι θα κάνω...

Κ εγώ πολυυυ ψηλή 1.64 αχχαχαχα....

Εγώ έχω βάπτιση τ σμεπτ.. μπαλόνι θα μαι.. Είμαι κ νονά αχχαχα

αντε ρε συ!!!! εχεις βρει φορεμα και τετοια η ποιο μετα??!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

αντε ρε συ!!!! εχεις βρει φορεμα και τετοια η ποιο μετα??!

Όχι θα πάρω λίγες μέρες πριν τη δε ξέρω πόσο θ είναι η κοιλιά μ τότε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Όχι θα πάρω λίγες μέρες πριν τη δε ξέρω πόσο θ είναι η κοιλιά μ τότε χαχαχα

Αχ χα έχεις δίκιο! Κορίτσια έχετε κάνει μεγάλη κοιλίτσα?, εγώ όχι ιδιετερα μόνο αν φοράω κολλητά ρούχα φαίνεστε αλλιώς μοιάζω απλώς με χοντρή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αχ χα έχεις δίκιο! Κορίτσια έχετε κάνει μεγάλη κοιλίτσα?, εγώ όχι ιδιετερα μόνο αν φοράω κολλητά ρούχα φαίνεστε αλλιώς μοιάζω απλώς με χοντρή 

Εγώ ναι...!!! Είναι αρκετά φανερή πλέον από όλους αχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ ναι...!!! Είναι αρκετά φανερή πλέον από όλους αχχα

αχχ τι ωραια!!! 

αλλο θεμα δεν ειναι πολυ σπαστικο να σε βλεπουν στο δρομο και να σου τριβουν την κοιλια???? εγω νευριαζω !!! εσας σας το κανουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

αχχ τι ωραια!!! 

αλλο θεμα δεν ειναι πολυ σπαστικο να σε βλεπουν στο δρομο και να σου τριβουν την κοιλια???? εγω νευριαζω !!! εσας σας το κανουν???

Χαχαχ εγώ δεν έχω θεμα..!!! Τ απολαμβάνω χαχα..

Πάντως μεγάλη κοιλιά κ ύπνος βάσανο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχ εγώ δεν έχω θεμα..!!! Τ απολαμβάνω χαχα..

Πάντως μεγάλη κοιλιά κ ύπνος βάσανο χαχα

Χαχα χαχα ναι είναι και εγώ ήδη αγκαλιά με το μαξιλάρι για στήριξη'! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα χαχα ναι είναι και εγώ ήδη αγκαλιά με το μαξιλάρι για στήριξη'! 

Εγώ παίρνω τ μικρο αγκάλια αχαζαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!! ου κ γω έχω κοιλιά πια, φαίνεται, αφού ήδη στον 5ο πηγα να πληρώσω κάτι λογαριασμούς κ μου φέρανε καρέκλα χαχαχα 
ένα θέμα το χω όταν μου χαιδεύουν την κοιλιά, αλλά όχι από όλους, πχ η πεθερά δε μπορώ να με χαιδεύει! είναι κ ο τρόπος που το κάνει ο καθένας. 
στον ύπνο ακόμα δεν έχω ιδιαίτερη δυσκολία απλά θέλω να απλώνομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..εγώ πήρα 7 κιλά μέχρι στιγμής (23+6), αλλά να σκεφτείτε ότι στην αυχενική είχα πάρει μόλις ένα κιλό. Βέβαια είχα ξεκινήσει πιο χαμηλά από τα κανονικά μου κιλά, οπότε τώρα είμαι καλά σχετικά..έχει κ πλάκα το πως μπαίνουν...μπορεί τη μια εβδομάδα να παίρνω 200γρ και την άλλη 1 κιλό!! Η κοιλιά φαίνεται από νωρίς, αλλά δε φαίνομαι για 6 μηνών..τώρα που αρχίζει να ανεβαίνει περισσότερο θα δείξει μάλλον..απ΄ ότι μου λένε και οι πιο παλιές, τώρα είναι η φάση που δίνει απότομα το μωρό κ εμείς μαζί!! χθες ήταν 660γρ η μπουμπού μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Smurf88 μιλας μες την καρδιά μου!! χαχα μα πως μπαίνουν έτσι τα άτιμα! Τρώω όσο έτρωγα κ πριν, δεν κάνω υπερβολές, κ παίρνεις μια χαρά λες αυτή τη βδομάδα πήρα πολύ λίγο κ έρχεται η άλλη ένα ολόκληρο κιλό πάνω! Σούπερ η μικρή σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Girls!!!! Πήρα τα αποτελέσματα από ουρά και αίμα όλα καλά!!!! Αναμένω το ραντεβου φακό μου την Παρασκευή πρώτα ο Θεός!!! Δε παιδιά πως πάει από συχνοουρια? Εγώ πάω κάθε μία ώρα στάνταρ και κάποιες φορές δε ξέρω αν είναι που με ζόριζει ο μπέμπης αλλά μου έρχετε κατευθείαν και πρέπει να πάω εκείνη τη στιγμή! Ακόμα δεν τον έχω νιώσει!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες και μπεμπακια!!! 

Πως πάτε ρε κορίτσια με τη ζέστη?? Δε μου αρέσει να παραπονιεμαι αλλά έχω σκάσει!! ? Από σκ ξεκινάνε οι ετοιμασίες για το δωμάτιο του μπέμπη μας! Παρήγγειλα και κάτι αυτοκόλλητα τοίχου!! Έχετε ξεκινήσει ψώνια η ετοιμασίες!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοιλίτσες και μπεμπακια!!! 

Πως πάτε ρε κορίτσια με τη ζέστη?? Δε μου αρέσει να παραπονιεμαι αλλά έχω σκάσει!! ? Από σκ ξεκινάνε οι ετοιμασίες για το δωμάτιο του μπέμπη μας! Παρήγγειλα και κάτι αυτοκόλλητα τοίχου!! Έχετε ξεκινήσει ψώνια η ετοιμασίες!????

Καλημεραα!! Και εγω σκααω δεν την παλευω και σκεφτομαι οτι ειναι ακομα ιουλιος.. Εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα μονο κανα δυο φορμακια εχω παρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Με τη ζέστη πως να τα παμε; Μεσα ειναι καλα, εξω δεν εχει χρειαστει να κυκλοφορησω... 
26 και 2 σημερα, πλησιαζει ο καιρος και δεν το πιστευω!
Μας εφεραν καποια κορμακαι φορμακια κτλ απο κοπελα που ειχε αγορια, αλλα θελω να δω πανω κατω τι βαρος θα εχει για να δω αν θα χρειαστει να πάρω 0-3 ή 3-6.
Κούνια θα μας δωσουν, παρκο το ιδιο, καροτσι μας εδωσαν. Στρωματακια θα παρω καινουρια.
Ε σελτεδακια, σαλιαρες καλτσες κτλ μολις αρχισουν οι εκπτώσεις θα αρχισω να εφοδιαζομαι... 
Λεω να στοκαρω και πανες, αλλα γμτ παλι πρεπει να ξερω τα κιλα του μωρου... 


Όσο για τα κιλά που λέτε, εγώ ξεκίνησα υπέρβαρη, στα 103, έχασα το πρώτο τρίμηνο λόγω αναγουλας και έφτασα 101 και τώρα είμαι πάλι στα 103... Οπότε δεν έχω πολύ περιθώριο για βαρος, όσο θα είναι το παιδί, η μήτρα, το αμνιακό υγρό και το στήθος. Εξάλλου δεν μπορώ να φάω πολύ, το στομάχι είναι πιεσμένο και με τη μισή μερίδα φαγητό φουσκώνω, άσε που μετά δε χωνεύω και εύκολα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλημεραα!! Και εγω σκααω δεν την παλευω και σκεφτομαι οτι ειναι ακομα ιουλιος.. Εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα μονο κανα δυο φορμακια εχω παρει 

Αστα να πάνε Αντε να έρθει ο σεμτεμβρης! Και ακόμα καλύτερα ο οκτομβρης!! Εγω από ρουχαλάκια τίποτα ακόμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...