Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η asda είπε:

Πω πω υπομονή!! Πολλή προσοχή και μην μπαίνεις σε πειρασμό να κάνεις πράγματα που δεν πρέπει. Αν σου είπε ξάπλα, ξάπλα. Και όλα καλά να πάνε! Δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι είμαστε τόσο κοντά! Μαζί θα γεννησουμε.. με Αυχενική τι θα κάνεις; ποτε θα ξαναπας στο γιατρο;

Ποτε εχεις ΠΗΤ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Πετυχα εγκυμοσύνη με εξωσωματική γι αυτό εχω δυο.την 6η βδομαδα τα εμβρυακια μου ηταν 6χιλιοστα με 125 παλμους ενω την 7η ηταν 6χιλιοστα με 175 παλμους

Τέλεια! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Souko είπε:

Γεια σας κορίτσια και από μένα . Εγώ προχθές έκλεισα την 8 η και μπήκα στην 9η. Τα ξημερώματα όμως χθες είδα λίγο ροζ και το πρωί είχα γενικές εξετάσεις . Έδωσα ουρά και βρήκαν λίγα βακτήρια και μύκητες . Μου είπε η γυναικολόγος να κάνω καλλιέργεια και ότι το ροζ μπορεί να είναι από τραυματισμό του κόλπου από την προγεστερονη και οι μύκητες από την υγρασία . Χθες είχα πολύ αναγούλα και δεν είχα φάει σχεδόν καθόλου. Έφτιαξα ένα ρόφημα δυόσμου και κοιμήθηκα κάπως . Αλλά με ανησυχούν τα υγρα . Σήμερα είναι μπεζ καφέ . Σίγουρα δεν είναι κάτι ανησυχητικό ; 

Μην ανησυχείς! Να ακολουθείς τις οδηγίες της γιατρού σου και όλα καλά θα πάνε. Είχα κι εγώ λίγο ροζ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και δεν ήταν κάτι. Και τώρα που το λες ήταν όταν είχα και μύκητες..

Προσπάθησε όση αναγούλα και να έχεις να μην μένεις με άδειο στομάχι. Να τρως έστω και με το ζόρι μια φρυγανιά, μια ρυζογκοφρετα, κάτι. Γιατί όσο είσαι μυστική τόσο χειροτερεύει το στομάχι σου. Τουλάχιστον αυτό έχω παρατηρήσει εγώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η asda είπε:

02/02/19 ?

Χαχα..με το καλο..εγω εχω 4/2 αλλα λογω δίδυμης κυησης μου πε η γιατρος μου να παρακαλαω να φτασω μεσα γεναρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Χαχα..με το καλο..εγω εχω 4/2 αλλα λογω δίδυμης κυησης μου πε η γιατρος μου να παρακαλαω να φτασω μεσα γεναρη!!

Ναι καλά κι εγώ μην νομίζεις ότι θα τον βγάλω όλο τον Ιανουάριο. Στην προηγούμενη γέννα με έπιασαν οι πόνοι 2 στις 38 βδομάδες και έκανα τελικά καισαρική. Οπότε είτε γεννήσω φυσιολογικά είτε κάνω καισαρική αυτή τη φορά πάλι δεν βλέπω να φτάνω μετά τα μεσα Γενάρη.. ποιος ξέρει. Αλλά μέχρι τότε έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σημερα ειμαι 10+3 και επιτελους μετα απο πολυυυ καιρο ξυπνησα πεινασμενη το πρωι..παραμενω πιστη στο κρεας βεβαια, αλλα το οτι πειναω και δεν εχω ανορεξιες ειναι θαυμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η asda είπε:

Ναι καλά κι εγώ μην νομίζεις ότι θα τον βγάλω όλο τον Ιανουάριο. Στην προηγούμενη γέννα με έπιασαν οι πόνοι 2 στις 38 βδομάδες και έκανα τελικά καισαρική. Οπότε είτε γεννήσω φυσιολογικά είτε κάνω καισαρική αυτή τη φορά πάλι δεν βλέπω να φτάνω μετά τα μεσα Γενάρη.. ποιος ξέρει. Αλλά μέχρι τότε έχουμε...

Ολα να σου πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας συνεγκυουλες! Γίναμε πολλές και χαίρομαι! Χάθηκα λίγο γιατί πήγα διακοπές με τις φίλες μου λίγες μερες. Ένιωθα πολύ καλά από συμπτώματα, ξεφυγα λιγο απο την καθημερινοτητα και δεν σας κρυβω οτι με επιασε μια συγκινηση γιατι ισως θα ειναι οι τελευταιες διακοπες αυτου του τυπου. Ήθελα να ρωτησω ομως τη γνωμη σας, σας φαίνεται ριψοκινδυνο  ή ανευθυνο να διακοπάρω με κοριτσοπαρεα στο 1ο τριμηνο; 

Άκουσα διάφορα και σκέφτηκα πόσα ακόμα έχουμε να ακούσουμε όταν γίνουμε μανούλες που όλοι θα έχουν άποψη για το πόσο σωστά ή λάθος ανατρεφουμε τα μικρά μας...

Σε αλλά νέα, αύριο έχω αυχενική και μεγάλη αγωνία!

Εσείς πώς ειστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας συνεγκυουλες! Γίναμε πολλές και χαίρομαι! Χάθηκα λίγο γιατί πήγα διακοπές με τις φίλες μου λίγες μερες. Ένιωθα πολύ καλά από συμπτώματα, ξεφυγα λιγο απο την καθημερινοτητα και δεν σας κρυβω οτι με επιασε μια συγκινηση γιατι ισως θα ειναι οι τελευταιες διακοπες αυτου του τυπου. Ήθελα να ρωτησω ομως τη γνωμη σας, σας φαίνεται ριψοκινδυνο  ή ανευθυνο να διακοπάρω με κοριτσοπαρεα στο 1ο τριμηνο; 

Άκουσα διάφορα και σκέφτηκα πόσα ακόμα έχουμε να ακούσουμε όταν γίνουμε μανούλες που όλοι θα έχουν άποψη για το πόσο σωστά ή λάθος ανατρεφουμε τα μικρά μας...

Σε αλλά νέα, αύριο έχω αυχενική και μεγάλη αγωνία!

Εσείς πώς ειστε; 

Πολύ καλα εκανες και πηγες διακοπές  τωρα που μπορεις αφου εισαι απ τις τυχερες που ουτε στο κρεβατι πρεπει να σαι ουτε τιποτα...οσο για τα διάφορα που ακουμε (και ποσα ακομα θα ακουσουμε) μας ρωτησε κανεις τους την δική μας γνωμη σε οτι κανουν;;;;η καθεμια μας έχει τον γιατρό της που εμπιστευεται ,την λογικη της και το ενστικτο της..αυτα αρκουν!!!!καλα αποτελεσματα σου ευχομαι αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας συνεγκυουλες! Γίναμε πολλές και χαίρομαι! Χάθηκα λίγο γιατί πήγα διακοπές με τις φίλες μου λίγες μερες. Ένιωθα πολύ καλά από συμπτώματα, ξεφυγα λιγο απο την καθημερινοτητα και δεν σας κρυβω οτι με επιασε μια συγκινηση γιατι ισως θα ειναι οι τελευταιες διακοπες αυτου του τυπου. Ήθελα να ρωτησω ομως τη γνωμη σας, σας φαίνεται ριψοκινδυνο  ή ανευθυνο να διακοπάρω με κοριτσοπαρεα στο 1ο τριμηνο; 

Άκουσα διάφορα και σκέφτηκα πόσα ακόμα έχουμε να ακούσουμε όταν γίνουμε μανούλες που όλοι θα έχουν άποψη για το πόσο σωστά ή λάθος ανατρεφουμε τα μικρά μας...

Σε αλλά νέα, αύριο έχω αυχενική και μεγάλη αγωνία!

Εσείς πώς ειστε; 

αχ το τι ακουμε καθε φορα! Προσωπικα κανω ο,τι μου λεει ο γιατρος μου. Επειδη ο γιατρος μου ειναι πολυ κουλ και δεν απαγορευει τιποτα, πιστευω πως αν με το καλο μεινω και δεν εχω καποιο προβλημα πχ αιμα ή κατι τετοιο, και θα βγαινω τις βολτες μου και ολα. Εκανες πολυ πολυ καλα! Αυτα δεν ξαναρχονται πισω. Καλα αποτελεσματα αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μ..

Τι κανετε??

εγω σημερα μπαινω στο 3ο μηνα.

ειμαι 9 εβδομαδων. κ απο τη τριτη ξεκινησαν οι εμετοι.. Δεν παλευεται ολο αυτο.. Περιμενα πως κ πως να περασιυν οι μερες να ηρεμησω απο αναγουλες κ ναυτιες αλλα εγω χειροτερεψαν. Πονος στο στομαχι , ναυτιες και εμετοι.

Δεν μπορω να φααω τιποτα.. Εσεις τι κανετε για τις αναγουλες κ εμετους .. τι τρωτε?? καποια ιδεαα?? μπας κ ηρεμησει κι εμενα λιγο το στομαχακι μ..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλημερα κοριτσακια μ..

Τι κανετε??

εγω σημερα μπαινω στο 3ο μηνα.

ειμαι 9 εβδομαδων. κ απο τη τριτη ξεκινησαν οι εμετοι.. Δεν παλευεται ολο αυτο.. Περιμενα πως κ πως να περασιυν οι μερες να ηρεμησω απο αναγουλες κ ναυτιες αλλα εγω χειροτερεψαν. Πονος στο στομαχι , ναυτιες και εμετοι.

Δεν μπορω να φααω τιποτα.. Εσεις τι κανετε για τις αναγουλες κ εμετους .. τι τρωτε?? καποια ιδεαα?? μπας κ ηρεμησει κι εμενα λιγο το στομαχακι μ..??

Καλη σου μερα..εγω την κυριακη κλεινω τον 2ο και δεν εχω ακομα αναγουλες ..ωστοσο διαβασα οτι για να αποφύγεις τις αναγουλες να μην αφηνεις το στομαχι σου αδειο πανω απο 2ωρες..να τρως ενδιαμεσα κανα κρακερακι και να αποφευγεις τα όξινα...δεν ξερω αν αυτά που σου λεω ειναι αποτελεσματικα ομως το ελπιζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια...την Δευτέρα ειχα λιγο αιμα..λιγο μεν κοκκινο δε..τα νινακια μου είναι καλα τα ειδαμε κ τα ακουσαμε αλλα εχω υπολειμματα καφε..που δεν βγαινουν στο εσώρουχο μονο στο χαρτι..ποτε θα καθαρισω ;ειχε καμία αναλογη εμπειρια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας συνεγκυουλες! Γίναμε πολλές και χαίρομαι! Χάθηκα λίγο γιατί πήγα διακοπές με τις φίλες μου λίγες μερες. Ένιωθα πολύ καλά από συμπτώματα, ξεφυγα λιγο απο την καθημερινοτητα και δεν σας κρυβω οτι με επιασε μια συγκινηση γιατι ισως θα ειναι οι τελευταιες διακοπες αυτου του τυπου. Ήθελα να ρωτησω ομως τη γνωμη σας, σας φαίνεται ριψοκινδυνο  ή ανευθυνο να διακοπάρω με κοριτσοπαρεα στο 1ο τριμηνο; 

Άκουσα διάφορα και σκέφτηκα πόσα ακόμα έχουμε να ακούσουμε όταν γίνουμε μανούλες που όλοι θα έχουν άποψη για το πόσο σωστά ή λάθος ανατρεφουμε τα μικρά μας...

Σε αλλά νέα, αύριο έχω αυχενική και μεγάλη αγωνία!

Εσείς πώς ειστε; 

Και εγω στο πρώτο τρίμηνο της πρώτης εγκυμοσύνης πήγα διακοπές και μάλιστα οδικώς σε αρκετά μέρη!!! Αν δεν κανείς κατι επκυνδινο μη φοβάσαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας συνεγκυουλες! Γίναμε πολλές και χαίρομαι! Χάθηκα λίγο γιατί πήγα διακοπές με τις φίλες μου λίγες μερες. Ένιωθα πολύ καλά από συμπτώματα, ξεφυγα λιγο απο την καθημερινοτητα και δεν σας κρυβω οτι με επιασε μια συγκινηση γιατι ισως θα ειναι οι τελευταιες διακοπες αυτου του τυπου. Ήθελα να ρωτησω ομως τη γνωμη σας, σας φαίνεται ριψοκινδυνο  ή ανευθυνο να διακοπάρω με κοριτσοπαρεα στο 1ο τριμηνο; 

Άκουσα διάφορα και σκέφτηκα πόσα ακόμα έχουμε να ακούσουμε όταν γίνουμε μανούλες που όλοι θα έχουν άποψη για το πόσο σωστά ή λάθος ανατρεφουμε τα μικρά μας...

Σε αλλά νέα, αύριο έχω αυχενική και μεγάλη αγωνία!

Εσείς πώς ειστε; 

Καλα εκανες κορίτσι μου και πήγες, μην το συζητάς!! Εκανες την αυχενική; πώς πηγε; εγω έκλεισα ραντεβού στις 5/7 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλημερα κοριτσακια μ..

Τι κανετε??

εγω σημερα μπαινω στο 3ο μηνα.

ειμαι 9 εβδομαδων. κ απο τη τριτη ξεκινησαν οι εμετοι.. Δεν παλευεται ολο αυτο.. Περιμενα πως κ πως να περασιυν οι μερες να ηρεμησω απο αναγουλες κ ναυτιες αλλα εγω χειροτερεψαν. Πονος στο στομαχι , ναυτιες και εμετοι.

Δεν μπορω να φααω τιποτα.. Εσεις τι κανετε για τις αναγουλες κ εμετους .. τι τρωτε?? καποια ιδεαα?? μπας κ ηρεμησει κι εμενα λιγο το στομαχακι μ..??

Υπομονή..Πρώτον να ενυδατώνεσαι οπωσδήποτε, και τρώγε κρακεράκια, φρυγανιές και οντως αυτο λενε να μην αφήνεις το στομαχι σου άδειο.. Τωρα θα μου πεις αν δεν εχω ορεξη για τιποτα πώς; προσπάθησε εστω δυο φρυγανιτσες να μην ειναι άδειο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Καλα εκανες κορίτσι μου και πήγες, μην το συζητάς!! Εκανες την αυχενική; πώς πηγε; εγω έκλεισα ραντεβού στις 5/7 ?

Πήγε πολύ καλα! Εμφανές ρινικό οστό, αυχενικη 1,5mm, ανατομία καρδιάς, εγκεφάλου, οργάνων, όλα δείχνουν φυσιολογικά! Για φύλο δεν φαίνεται ακόμα, εγώ πιστεύω κοριτσάκι! Τώρα έχω και αιματολογικες για να βγουν τα τελικα ποσοστα. Μια μεγάλη ανακούφιση και χαρά! 

Με το καλο και σε εσένα, κοντεύει! Πόσο θα εισαι 5/7; Εγώ σήμερα 11+5

Τα υπόλοιπα κορίτσια έχετε κλείσει ραντεβου; Και ετοιμαστείτε γιατί είναι πολύ πιθανό να μάθετε και φύλο, ειδικά τα αγόρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope τι ευχάριστα νέα!!! Χαίρομαι πολύ για σένα! Εγώ έχω κλείσει για 26/07. Θα είμαι 12 κ 5. Έχουμε πολύ δρόμο μέχρι τότε.. 

Αλήθεια μιας και το ανέφερε η Antelope οι υπόλοιπες έχετε κάποιο προαίσθημα για το φύλο του/των μωρού/ων σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κάνετε;; Εγώ είχα ραντεβού αύριο στο γιατρό αλλά σήμερα το πρωί είδα καφέ υγρά, τα οποία εξελίχθηκαν σε ελαφριά αιμορραγία και έτσι πήγα σήμερα στον γιατρό. Ο σάκος μου έχει γίνει στρόγγυλος από μισοφέγγαρο που ήταν και το εμβρυάκι είχε μια μικρή ανάπτυξη. Αλλά παρόλο που είμαι 7 εβδ. Και 2 ημ. δεν άκουσα καρδούλα. Στον υπέρηχο φαίνεται να είναι μια εβδομάδα πίσω. Καμία αποκόλληση, το αίμα δεν ξέρει από που είναι παρόλα αυτά του ζήτησα utragestan.  Δεν ξέρω τί από αυτά είναι φυσιολογικό ειλικρινά.θα περιμένουμε άλλη μια εβδομάδα.  Είναι λογικό να φαίνεται πίσω στον υπέρηχο και να μην ακούγεται η καρδιά του;; 

πάντως @Antelope συγχαρητήρια! χάρηκα πολύ που πήγαν όλα καλά! Τώρα μπορείς να ευχαριστηθείς την υπόλοιπη εγκυμοσύνη σου χωρίς άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια .. σας ακούω να λέτε για τις αυχενικες κ ανυπομονώ....

Δεν  ξέρω πως θα αντέξω ακόμα 4 εβδομάδες... Εμείς θα κάνουμε  Αυχενική στις 13 εβδομάδες... το επόμενο μ ραντεβού είναι την Πέμπτη κ δεν κρατιέμαι...

Πάντως γ το φύλο π είπατε πιστεύω ότι έχουμε κορίτσι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ μόλις μπήκα Στην 9η έχω τάση για εμετό τρώω λίγο ούτε νερό δεν έχω όρεξη . Αυχενική μου έκλεισαν 19/7 και το επόμενο ραντεβού είναι 6/7 στην γιατρό. αύριο θα έχω τα αποτελέσματα της καλλιέργειας. Όσες έκαναν εξωσωματική τα cyclacur και τα utrogestan ποτέ τα σταματήσατε ; Εγώ τα cyclacur μου είπε σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλημερα κοριτσακια μ..

Τι κανετε??

εγω σημερα μπαινω στο 3ο μηνα.

ειμαι 9 εβδομαδων. κ απο τη τριτη ξεκινησαν οι εμετοι.. Δεν παλευεται ολο αυτο.. Περιμενα πως κ πως να περασιυν οι μερες να ηρεμησω απο αναγουλες κ ναυτιες αλλα εγω χειροτερεψαν. Πονος στο στομαχι , ναυτιες και εμετοι.

Δεν μπορω να φααω τιποτα.. Εσεις τι κανετε για τις αναγουλες κ εμετους .. τι τρωτε?? καποια ιδεαα?? μπας κ ηρεμησει κι εμενα λιγο το στομαχακι μ..??

Κ γώ πάντως ενώ έχω τρελη όρεξη ν φάω, όταν παω όντως ν βάλω κατι στ στομα μ νομιζω πως θα κάνω εμετό.. 

Εγω παντώς στη δουλειά τουλάχιστον τρώω ένα κουλούρι ή ενα τσουρέκι με πολύ μικρές μπουκιές... οι μικρές κ αργές μπουκιές νομίζω βοηθούν, οχι λαιμαργία!! Μπορείς ν δοκιμάσεις κ τις καραμέλες ομως..έχω ακούσει πως βοηθάέι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η asda είπε:

Εγώ έχω κλείσει για 26/07. Θα είμαι 12 κ 5. Έχουμε πολύ δρόμο μέχρι τότε..

Έχεις ακόμα καιρό, αλλά περνάει γρήγορα! Μέχρι τότε δεν έχεις κανένα άλλο ραντεβού για υπέρηχο να το δεις τουλάχιστον;

@Andora μου, η ακριβής ηλικία του εμβρύου αν δεν είσαι από εξωσωματική υπολογίζεται από υπέρηχο. Ακόμα και εγώ που έχω ακριβείς ημ/νίες λόγω εξωσωματικής, η αυχενική με έβγαλε 2 ημέρες πίσω. Σιγά τη διαφορά θα μου πεις. Άρα είσαι στις 6+2. Οι περισσότερες έχουμε ακούσει καρδούλα σε αυτή τη φάση, ή τουλάχιστον φαίνεται να πάλλεται, αλλά υπάρχουν πολλά κορίτσια που είδαν/άκουσαν πολύ αργότερα και μια χαρά εξελίσσεται η εγκυμοσύνη τους. Η γιατρός τι σου είπε; Εύχομαι να πάνε όλα καλά βρε κορίτσι, καταλαβαίνουμε την αγωνία σου.

στις πριν 3 ώρες, ο/η Souko είπε:

Όσες έκαναν εξωσωματική τα cyclacur και τα utrogestan ποτέ τα σταματήσατε ; Εγώ τα cyclacur μου είπε σήμερα

Εγώ μόνο utrogestan έπαιρνα και να σου πω την αλήθεια ψιλομόνη μου τα έκοψα. Δηλ στις αρχές που του ζήτησα να τα σταματήσω, γιατί όπως καταλαβαίνεις δεν ήταν και τα αγαπημένα μου, μου είπε όχι και να τα πάρω τουλάχιστον μέχρι την ένατη-δέκατη. Ήδη από την 8η άρχισα να "ξεχνάω" καμια δόση και στην 9η στοπ χωρίς να το ξανασυζητήσω. Δεν είχα βέβαια και καμια αιμορραγία ούτε ίχνος καφέ για να θορυβηθώ

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γιώργος γ είπε:

Πάντως γ το φύλο π είπατε πιστεύω ότι έχουμε κορίτσι.. 

Με το καλό να το δείτε! Καλέ για σένα είμαι σίγουρη ότι είναι αγόρι! Ίσως βέβαια ξεγελάει και το αντρικό ψευδώνυμο, χεχε. Θα μασήσω τα φύλλα μου και θα σας πω για όλες έγκυρη πρόβλεψη!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...