Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Και η δικιά μου ίδια ο μπαμπας? καμια ελπίδα 

Ας ελπίσουμε στο επόμενο χαχαχαχα ευτυχώς πήρε τα μάτια του γιατί τ θέλαμε. Ελπίζουμε ότι θα τα κρατήσει κιόλας χρωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Ας ελπίσουμε στο επόμενο χαχαχαχα ευτυχώς πήρε τα μάτια του γιατί τ θέλαμε. Ελπίζουμε ότι θα τα κρατήσει κιόλας χρωμα

Χαχαχαχ ποση ταύτιση! Κι εμεις το ιδιο! ?? η γιατρός μας λεει οτι θα τα κρατήσει λογικά ?

Οσο αφορά τα μη εγω τρώω οτι να ναι πάντως, ευτυχως δεν την ενοχλει τπτ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Χαχαχαχ ποση ταύτιση! Κι εμεις το ιδιο! ?? η γιατρός μας λεει οτι θα τα κρατήσει λογικά ?

Οσο αφορά τα μη εγω τρώω οτι να ναι πάντως, ευτυχως δεν την ενοχλει τπτ ?

Ναι κ εμάς έτσι μας είπαν και ο οφθαλμίατρος και η παιδίατρος.για τ μαλλί δν μας νοιάζει γιατί αργότερα θα τ βαφει χαχαχαχαχ

Κ εγώ έτρωγα κάποια πράγματα δεν μπορούσα. Αλλά εγωωωθηλασα και πολύ λίγο. Είναι τ μόνο που με στεναχωρεί που δενβκαταφερα να σου πω την αλήθεια.γέννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο όπως ήθελα αλλά με τ θηλασμό δεν..μας έφαγε ο ικτεροςκαι ότι έπρεπε να τρώει με μπιμπερό για να βλέπουν πόσο τρώει Όσο μείναμε στο νοσοκομείο (γιατί η μικρή έμεινε παραπάνω μερες)

Άσχετο βρε κορίτσια Instagram έχει καμία σας να τα λέμε κ από εκεί;(αν φυσικά θελετε)

Γιατί Facebook δεν εχω τ έχω κλείσει από όταν γνώρισα τον άντρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Από ξένο ποιο της δίνεις;

Σε ρωτάω γιατί εμένα που παίρνει υποαλλεργικο της Humana 1 HA κάνει πρασινοκιτρινα κακακια και τρόμαξα στην αρχή αλλά μ είπε η παιδίατρος ότι σε όλα τα υποαλλεργικαεπειδή είναι φυτικά βγάζουν τέτοιο χρώμα! Και πριν ακόμα πάρει το υποαλλεργικο όταν έπαιρνε και ξένο και θήλαζα (Δεν είχα πολυ) έκανε τέτοιο χρώμα κακακια. 

της έδινα το hipp αλλά έχει ένα μήνα που δεν της δίνω και έχω προσέξει πως κάνει δυομιση βδομαδες αυτά τα κακα γαλακτοκομικά τρώω αλλά όχι πολλά μια φετούλα τυρί μόνο την ημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η PanB είπε:

Καλημερα κοριτσάκιμου! Τη ζυγισες; πως ειναι στις καμπύλες;

είναι 5830 και αύριο γίνεται 4 μηνών.ειναι στην πορτοκαλι.και αυτό που λένε ότι 4 μηνών πρέπει να διπλασιάσει το βάρος γέννησης;εμενα γεννήθηκε 3100 για να γίνει 6200 θα περάσουν άλλες δυο βδομαδες και με 20 γραμμάρια την μέρα.ειναι και τα κακα της έτσι.ειμαι 4 μήνες με ένα αγχος συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikgen είπε:

είναι 5830 και αύριο γίνεται 4 μηνών.ειναι στην πορτοκαλι.και αυτό που λένε ότι 4 μηνών πρέπει να διπλασιάσει το βάρος γέννησης;εμενα γεννήθηκε 3100 για να γίνει 6200 θα περάσουν άλλες δυο βδομαδες και με 20 γραμμάρια την μέρα.ειναι και τα κακα της έτσι.ειμαι 4 μήνες με ένα αγχος συνέχεια.

Η γιατρός τι σου έχει πει;που ακόμα κ με τ ξένο δν παίρνει παραπάνω κιλακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikgen είπε:

είναι 5830 και αύριο γίνεται 4 μηνών.ειναι στην πορτοκαλι.και αυτό που λένε ότι 4 μηνών πρέπει να διπλασιάσει το βάρος γέννησης;εμενα γεννήθηκε 3100 για να γίνει 6200 θα περάσουν άλλες δυο βδομαδες και με 20 γραμμάρια την μέρα.ειναι και τα κακα της έτσι.ειμαι 4 μήνες με ένα αγχος συνέχεια.

Πάντως γ μένα τζάμπα αγχώνεσαι.

Εμένα γεννήθηκε 7/02 2.920 και τώρα 7 τ Ιούνη κλείνουμε τον 4 και πριν 3 εβδομάδες που την είδε ήταν 5.650!και μας είπε ότι είναι μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Η γιατρός τι σου έχει πει;που ακόμα κ με τ ξένο δν παίρνει παραπάνω κιλακια 

με το ξένο επειδή είχε χάσει έβαλε σε ένα μήνα 1,5 κιλό αλλά επειδή ήθελα να το κόψω μας είχε πει όταν ήταν δυο μηνών να το ελαττώσουμε αν γκρινιάζει δηλαδή να της δίνω και όταν 3 μηνών την πήγαμε στον γιατρό είχαμε φτάσει να την δίνω ανα δυο μέρες 30-50 μλ γιατί δεν τα έπινε χόρταινε από μένα και μας είπε κόψτε το τελειως γιατί το μωρό τρέφεται από σένα και της κάνουμε κακο που της δίνουμε και ξένο και τώρα ένα μήνα δεν πήρε καθόλουξενο  και θα πάμε στον γιατρό αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikgen είπε:

με το ξένο επειδή είχε χάσει έβαλε σε ένα μήνα 1,5 κιλό αλλά επειδή ήθελα να το κόψω μας είχε πει όταν ήταν δυο μηνών να το ελαττώσουμε αν γκρινιάζει δηλαδή να της δίνω και όταν 3 μηνών την πήγαμε στον γιατρό είχαμε φτάσει να την δίνω ανα δυο μέρες 30-50 μλ γιατί δεν τα έπινε χόρταινε από μένα και μας είπε κόψτε το τελειως γιατί το μωρό τρέφεται από σένα και της κάνουμε κακο που της δίνουμε και ξένο και τώρα ένα μήνα δεν πήρε καθόλουξενο  και θα πάμε στον γιατρό αύριο 

Κι εγω θα ελεγα να μην αγχωνεσαι! ?μετα τον 3ο παίρνουν ετσι κι αλλιως λιγοτερο! Σε υψος; Μήπως τα παιρνει σε υψος το παιδι και σκας εσυ; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikgen είπε:

με το ξένο επειδή είχε χάσει έβαλε σε ένα μήνα 1,5 κιλό αλλά επειδή ήθελα να το κόψω μας είχε πει όταν ήταν δυο μηνών να το ελαττώσουμε αν γκρινιάζει δηλαδή να της δίνω και όταν 3 μηνών την πήγαμε στον γιατρό είχαμε φτάσει να την δίνω ανα δυο μέρες 30-50 μλ γιατί δεν τα έπινε χόρταινε από μένα και μας είπε κόψτε το τελειως γιατί το μωρό τρέφεται από σένα και της κάνουμε κακο που της δίνουμε και ξένο και τώρα ένα μήνα δεν πήρε καθόλουξενο  και θα πάμε στον γιατρό αύριο 

Αγάπη μου το μωρό είναι μια χαρά στα κιλά του.δν βρίσκω λόγο να αγχώνεσαι.αληθεια!αν έχεις ενδοιασμούς πήγαινε κ σ άλλο παιδίατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Πάντως γ μένα τζάμπα αγχώνεσαι.

Εμένα γεννήθηκε 7/02 2.920 και τώρα 7 τ Ιούνη κλείνουμε τον 4 και πριν 3 εβδομάδες που την είδε ήταν 5.650!και μας είπε ότι είναι μια χαρά.

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Πάντως γ μένα τζάμπα αγχώνεσαι.

Εμένα γεννήθηκε 7/02 2.920 και τώρα 7 τ Ιούνη κλείνουμε τον 4 και πριν 3 εβδομάδες που την είδε ήταν 5.650!και μας είπε ότι είναι μια χαρά.

μια χαρά είστε μακάρι να πήγαινε και μένα τόσο καλά με το βάρος να μην κοιτούσα ούτε κακα ούτε τίποτα τι να πω θα πάμε στον παιδιατρο να δω τι θα μας πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikgen είπε:

 

μια χαρά είστε μακάρι να πήγαινε και μένα τόσο καλά με το βάρος να μην κοιτούσα ούτε κακα ούτε τίποτα τι να πω θα πάμε στον παιδιατρο να δω τι θα μας πει 

Πόσο καιρό πριν σας μέτρησε κ ήταν η μικρή 5830;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κι εγω θα ελεγα να μην αγχωνεσαι! ?μετα τον 3ο παίρνουν ετσι κι αλλιως λιγοτερο! Σε υψος; Μήπως τα παιρνει σε υψος το παιδι και σκας εσυ; ?

η αλήθεια είναι πειν μια βδομάδα ήταν 63 εκατοστά δηλαδή στην πράσινη γραμμή.ουφ θα με σκάσει.αν όταν μεγαλώσει μου πει θέλω να κάνω δίαιτα θα της κόψω τα πόδια τόσο αγώνα που κάνω για να πάρει κανένα γραμμάριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikgen είπε:

χθες που την ζυγισαμε στο σπίτι 

Καλά από ύψος πάτε σούπερ έτσι δεν τ συζητάω. Τ Μωρό είναι δραστήριο ;

Γιατί πάνες όπως είπες λερώνει!και επίσης θα σου έλεγα να την αφήσεις να την μετρήσει η γιατρός μήπως κάτι δν έγινε σωστά.μηπως έχει κάποιο θέμα η ζυγαριά.πολλα παίζουν.παντως εγώ νομίζω είναι οκ!όπως και να έχει περιμένω νέα αύριο που θα πάτε στο γιατρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikgen είπε:

χθες που την ζυγισαμε στο σπίτι 

Επίσης Εμείς πίνουμε έτοιμο να ξέρεις.δεν θηλάζω οπότε μην την συγκρίνεις με τη δικιά μου. Έχω φίλη που είναι 7 μηνών και  είναι με το ζόρι 7 κιλά κ τρώει κ έτοιμο γάλα δν θηλάζει ούτε εκείνη!κάθε παιδάκι έχει τη δική του ανάπτυξη.της κοπέλας που σ λεωωεπισης είναι ίδιο ύψος με τη δικιά σου.κ δες πόσους μήνες διαφορά έχουν.γ αυτό μην αγχώνεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Επίσης Εμείς πίνουμε έτοιμο να ξέρεις.δεν θηλάζω οπότε μην την συγκρίνεις με τη δικιά μου. Έχω φίλη που είναι 7 μηνών και  είναι με το ζόρι 7 κιλά κ τρώει κ έτοιμο γάλα δν θηλάζει ούτε εκείνη!κάθε παιδάκι έχει τη δική του ανάπτυξη.της κοπέλας που σ λεωωεπισης είναι ίδιο ύψος με τη δικιά σου.κ δες πόσους μήνες διαφορά έχουν.γ αυτό μην αγχώνεσαι. 

αχ σε ευχαριστώ μου έδωσες θάρρος τώρα τι να πω ελπιζω να είναι όλα καλά.να δω και για τα κακα τι θα μου πει να μου φύγει και αυτό το αγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η nikgen είπε:

αχ σε ευχαριστώ μου έδωσες θάρρος τώρα τι να πω ελπιζω να είναι όλα καλά.να δω και για τα κακα τι θα μου πει να μου φύγει και αυτό το αγχος 

Τίποτα κορίτσι μου. Άποψη μου να πας έστω και για μια φορά και σε κάποιον άλλο παιδίατρο να δεις τι θα σου πει. Εγώ πάντως βλέπω μια χαρά το μωράκι σου. Θηλάζει αποκλειστικά λερώνει πάνες κ τ κιλά του είναι μια χαρά κ είναι κ ψηλή. Δεν βλέπω κάποιο θέμα από όσα έγραψες. Να μην έτρωγε να μην λερώνε πάνες Ναι θα ήταν θέμα άλλα τώρα είναι μια χαρά.δεςωκαι τι κιλά θα σ πει ο γιατρός μήπως έχει θέμα η ζυγαριά που έχεις κ γράφει άλλα!περιμένω νέα σου αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Τζενη Αλινα είπε:

Τίποτα κορίτσι μου. Άποψη μου να πας έστω και για μια φορά και σε κάποιον άλλο παιδίατρο να δεις τι θα σου πει. Εγώ πάντως βλέπω μια χαρά το μωράκι σου. Θηλάζει αποκλειστικά λερώνει πάνες κ τ κιλά του είναι μια χαρά κ είναι κ ψηλή. Δεν βλέπω κάποιο θέμα από όσα έγραψες. Να μην έτρωγε να μην λερώνε πάνες Ναι θα ήταν θέμα άλλα τώρα είναι μια χαρά.δεςωκαι τι κιλά θα σ πει ο γιατρός μήπως έχει θέμα η ζυγαριά που έχεις κ γράφει άλλα!περιμένω νέα σου αυριο

κορίτσια καλημέρα πηγαμε στον γιατρό χθες για τα εμβολια όλα μια χαρά το μωρό μου.απο ύψος και κιλα πετάμε είναι ψιλόλιγνη γιατί στο ύψος ξεπερνάει την πράσινη γραμμή.και τα κακα της μου είπε ότι δεν εχουμε θέμα που είναι έτσι θα μας επηρέαζε μόνο το αίμα οι βλέννες και τα μαύρα στίγματα.κατα τ’αλλα μια χαρά το μωρό μου.τωρα έχουμε πυρετουλη από τα βρωμοεμβολια αλλά τι να κάνουμε είναι για το καλό τους.μου έφυγε ένα βάρος κορίτσια τι να σας λέω.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikgen είπε:

κορίτσια καλημέρα πηγαμε στον γιατρό χθες για τα εμβολια όλα μια χαρά το μωρό μου.απο ύψος και κιλα πετάμε είναι ψιλόλιγνη γιατί στο ύψος ξεπερνάει την πράσινη γραμμή.και τα κακα της μου είπε ότι δεν εχουμε θέμα που είναι έτσι θα μας επηρέαζε μόνο το αίμα οι βλέννες και τα μαύρα στίγματα.κατα τ’αλλα μια χαρά το μωρό μου.τωρα έχουμε πυρετουλη από τα βρωμοεμβολια αλλά τι να κάνουμε είναι για το καλό τους.μου έφυγε ένα βάρος κορίτσια τι να σας λέω.

 

Ορίστε! Είδες που σε εφαγε το άγχος; ? ποσο έφτασε; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/5/2019 at 10:30 ΠΜ, ο/η PanB είπε:

Ορίστε! Είδες που σε εφαγε το άγχος; ? ποσο έφτασε; ?

κοιτά κιλά τελικά είναι 5740 ούτε καν 5800 που μέτρησε β δικιά μου ζυγαρια απλά μας είπε ότι είναι μια χαρά γιατί κάθεται στους αγκώνες έχει βάλει φουλ ύψος και είναι αναπτυγμένη οποτε μου λέει μην σκας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikgen είπε:

κοιτά κιλά τελικά είναι 5740 ούτε καν 5800 που μέτρησε β δικιά μου ζυγαρια απλά μας είπε ότι είναι μια χαρά γιατί κάθεται στους αγκώνες έχει βάλει φουλ ύψος και είναι αναπτυγμένη οποτε μου λέει μην σκας 

Μια χαρα, δεν θα σου πιανονται και τα χέρια να την κουβαλάς ?? Και υψος; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikgen είπε:

κοιτά κιλά τελικά είναι 5740 ούτε καν 5800 που μέτρησε β δικιά μου ζυγαρια απλά μας είπε ότι είναι μια χαρά γιατί κάθεται στους αγκώνες έχει βάλει φουλ ύψος και είναι αναπτυγμένη οποτε μου λέει μην σκας 

Μια χαρά είναι η μπουμπού. Καλε πότε πρόλαβες και πήγατε και παιδίατρο;τσακ μπαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikgen είπε:

κοιτά κιλά τελικά είναι 5740 ούτε καν 5800 που μέτρησε β δικιά μου ζυγαρια απλά μας είπε ότι είναι μια χαρά γιατί κάθεται στους αγκώνες έχει βάλει φουλ ύψος και είναι αναπτυγμένη οποτε μου λέει μην σκας 

Μια χαρά είναι η μπουμπού. Καλε πότε πρόλαβες και πήγατε και παιδίατρο;τσακ μπαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σχετικά με κρέμες έχει ρωτήσει καμία σας παιδίατρο ποτέ ξεκιναμε;

Γιατί έχω ακούσει διάφορες απόψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...