Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Την Παρασκευή η ωοληψία τελικά και ο Θεός βοηθός !!!!! Θα είναι οριακά ώριμο !!! Ας το δοκιμάσουμε και αυτό! 

Κορίτσια έχει κανει καμιά σας ωοληψία χωρίς μέθη; Αυτό θα κάνω αυτή τη φορά και με τρομάζει λίγο η ιδέα και μόνο.... δεν την έχω σαν εμπειρία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Την Παρασκευή η ωοληψία τελικά και ο Θεός βοηθός !!!!! Θα είναι οριακά ώριμο !!! Ας το δοκιμάσουμε και αυτό! 

Κορίτσια έχει κανει καμιά σας ωοληψία χωρίς μέθη; Αυτό θα κάνω αυτή τη φορά και με τρομάζει λίγο η ιδέα και μόνο.... δεν την έχω σαν εμπειρία!!!

Καλή επιτυχία!!!!!! Μη φοβάσαι για τη μέθη οι περισσότερες που κ στον φυσικό κύκλο που είναι να βγάλουν ένα χωρίς μέθη κάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 καλη επιτυχια!!!

Να μην αγχωνεσαι για την ωοληψια. Θα ειναι ενα τσιμπηματακι. Δεν συγκρινεται με την ωοληψια με διεγερση ωοθηκων. Ολα θα πανε καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν λιγο γυρισαμε σπιτι. Ολα καλα με τον υπερηχο ειπε η γιατρος. Την Δευτερα παλι θα παμε να με δει. 

Απο αυριο ξεκιναω κ την ενεση του ανταγωνιστη μαζι με πουρεγκον 150 μοναδες. 

Και ο Θεός Βοηθός. 

Εσεις πώς ειστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 καλή επιτυχία!!!

@nikona κουράγιο και σε σένα ελπίζω όλα να συνεχιστούν έτσι

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ναι σήμερα είχα το ραντεβού!!!Και για να τα πάρω λίγο από την αρχή μου είπε ότι η ενδομητριτιδα που έχω δεν είναι σοβαρή στην ουσία είναι μια φλεγμονή που πολλές φορές αυτή η φλεγμονή βοηθάει και στην σύλληψη είναι όπως το σκρατσινγκ (φλεγμονή στην ουσία δημιουργεί και αυτο).Επίσης μου είπε ότι θα πάμε τελείως διαφορετικά αυτή την φορά!!!Την προηγούμενη τα έμβρυα μου έφαγαν 3 καταψυξεις που αν και επιστημονικά δεν είναι αποδεδειγμένο μπορεί να κουράσει το έμβρυο.τωρα θα πάμε με φρέσκα 6 ημερών για να γίνει και ο προεμφυτευτικος.περιμενουμε πια να δούμε τι θα δείξει ο δυναμικός καρυοτυπος και η εξέταση pcr και προχωράμε Σεπτέμβρη!!!Τέλος εννοείται γιατί τότε έρχεται και η περίοδος η ρημάδα!!!χάλασε όλος ο κύκλος μου με αυτά!!!Το μόνο που τον ανησυχεί είναι η σοβαρή αντισταση στην ινσουλίνη που έχω.απο εκεί και πέρα θα κανω μια επαναληπτική μίνι υστεροσκοπηση (Αυτό καταλαβα) Όχι δηλαδή κανονικό χειρουργείο και θα κάνουμε και φουλ σκρατσινγκ,ήπια διέγερση αυτή την φορά για πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά ωαρια και πανε με φρέσκα.οι ορμονολογικες μου ήταν πάρα πολύ καλές!!!συνεχίζω τα φαρμακα μου καλή διατροφή και παμε!!!έχω κόψει τα πάντα!!!!αλάτι,ζάχαρη,καφεΐνη,τους πολλούς υδατάνθρακες μακαρόνια και ρύζι μακριά!!!προσπαθώ να χάσω και τα κιλά που πήρα από την προσπάθεια!!!ευτυχώς το κοντέρ έδειξε μείον 5 κιλά και συνεχίζω σιγά σιγά για Αλλά 4.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κορίτσια πριν λιγο γυρισαμε σπιτι. Ολα καλα με τον υπερηχο ειπε η γιατρος. Την Δευτερα παλι θα παμε να με δει. 

Απο αυριο ξεκιναω κ την ενεση του ανταγωνιστη μαζι με πουρεγκον 150 μοναδες. 

Και ο Θεός Βοηθός. 

Εσεις πώς ειστε; 

Καλή συνέχεια κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω @OLY10 μου! Εσυ πως πας με την εγκυμοσυνη σου; 

Μια χαρά όλα βαίνουν καλώς!

Εύχομαι αυτή σου η προσπάθεια να είναι πετυχημένη και να τα καταφέρεις και να κάνεις μετά υπέροχες διακοπούλες!

Υ.Γ. Μπορεί να μη γράφω αλλά σας.....παρακολουθώ χι-χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elviraice είπε:

@Eleni73 καλή επιτυχία!!!

@nikona κουράγιο και σε σένα ελπίζω όλα να συνεχιστούν έτσι

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ναι σήμερα είχα το ραντεβού!!!Και για να τα πάρω λίγο από την αρχή μου είπε ότι η ενδομητριτιδα που έχω δεν είναι σοβαρή στην ουσία είναι μια φλεγμονή που πολλές φορές αυτή η φλεγμονή βοηθάει και στην σύλληψη είναι όπως το σκρατσινγκ (φλεγμονή στην ουσία δημιουργεί και αυτο).Επίσης μου είπε ότι θα πάμε τελείως διαφορετικά αυτή την φορά!!!Την προηγούμενη τα έμβρυα μου έφαγαν 3 καταψυξεις που αν και επιστημονικά δεν είναι αποδεδειγμένο μπορεί να κουράσει το έμβρυο.τωρα θα πάμε με φρέσκα 6 ημερών για να γίνει και ο προεμφυτευτικος.περιμενουμε πια να δούμε τι θα δείξει ο δυναμικός καρυοτυπος και η εξέταση pcr και προχωράμε Σεπτέμβρη!!!Τέλος εννοείται γιατί τότε έρχεται και η περίοδος η ρημάδα!!!χάλασε όλος ο κύκλος μου με αυτά!!!Το μόνο που τον ανησυχεί είναι η σοβαρή αντισταση στην ινσουλίνη που έχω.απο εκεί και πέρα θα κανω μια επαναληπτική μίνι υστεροσκοπηση (Αυτό καταλαβα) Όχι δηλαδή κανονικό χειρουργείο και θα κάνουμε και φουλ σκρατσινγκ,ήπια διέγερση αυτή την φορά για πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά ωαρια και πανε με φρέσκα.οι ορμονολογικες μου ήταν πάρα πολύ καλές!!!συνεχίζω τα φαρμακα μου καλή διατροφή και παμε!!!έχω κόψει τα πάντα!!!!αλάτι,ζάχαρη,καφεΐνη,τους πολλούς υδατάνθρακες μακαρόνια και ρύζι μακριά!!!προσπαθώ να χάσω και τα κιλά που πήρα από την προσπάθεια!!!ευτυχώς το κοντέρ έδειξε μείον 5 κιλά και συνεχίζω σιγά σιγά για Αλλά 4.

Κορίτσι καλησπέρα.Αρχικά να σου ευχηθώ καλή επιτυχία.Έπειτα δε θέλω να σε απογοητεύσω,αλλά θα σιυ πω επειδή το έχω ψάξει πολύ το θέμα,η ενδομητριτιδα ακόμα και ήπιας μορφής να είναι θέλει θεραπεία με αντιβίωση Όπως επίσης δε βοηθάει στη,σύλληψη,εμποδίζει την εμφύτευση του εμβρύου.Τώρα θα μου πεις δε ξέρει ο γιατρός σου και ξέρω εγώ;Οι περισσότεροι γιατροί το περνάνε στο χαλαρό,αλλά θέλει θεραπεία.Δε θέλω καταρχήν να σε απογοητεύσω,αλλά σου λέω το έχω ψάξει πολύ.Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσι καλησπέρα.Αρχικά να σου ευχηθώ καλή επιτυχία.Έπειτα δε θέλω να σε απογοητεύσω,αλλά θα σιυ πω επειδή το έχω ψάξει πολύ το θέμα,η ενδομητριτιδα ακόμα και ήπιας μορφής να είναι θέλει θεραπεία με αντιβίωση Όπως επίσης δε βοηθάει στη,σύλληψη,εμποδίζει την εμφύτευση του εμβρύου.Τώρα θα μου πεις δε ξέρει ο γιατρός σου και ξέρω εγώ;Οι περισσότεροι γιατροί το περνάνε στο χαλαρό,αλλά θέλει θεραπεία.Δε θέλω καταρχήν να σε απογοητεύσω,αλλά σου λέω το έχω ψάξει πολύ.Καλή επιτυχία

Νομίζω κάνει θεραπεία ή @elviraice παίρνει αντιβιωση για τη φλεγμονή.ομως είναι όντως κάποιες φλεγμονές πολύ μικρές που δεν προκαλούν θέμα στη σύλληψή,γιατι κ εγώ πρόσφατα που εκανα υπέρηχο βρέθηκε λίγο υγρό στη μήτρα που μ είπε αν είναι φλεγμονή είναι πολύ ελάχιστο που δεν δημιουργεί θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

@Bloublou85 το σκρατσινγκ γίνεται όταν πας για εξωσωματική!!!λένε ότι δίνει περισσότερες πιθανότητες!!!

Α κ εμάς γιατί δεν μας το ειπανε;ποτέ θα βρεθεί κ ο τρόπος να τα βάζουν απευθείας μέσα στη μήτρα να ηρεμήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσι καλησπέρα.Αρχικά να σου ευχηθώ καλή επιτυχία.Έπειτα δε θέλω να σε απογοητεύσω,αλλά θα σιυ πω επειδή το έχω ψάξει πολύ το θέμα,η ενδομητριτιδα ακόμα και ήπιας μορφής να είναι θέλει θεραπεία με αντιβίωση Όπως επίσης δε βοηθάει στη,σύλληψη,εμποδίζει την εμφύτευση του εμβρύου.Τώρα θα μου πεις δε ξέρει ο γιατρός σου και ξέρω εγώ;Οι περισσότεροι γιατροί το περνάνε στο χαλαρό,αλλά θέλει θεραπεία.Δε θέλω καταρχήν να σε απογοητεύσω,αλλά σου λέω το έχω ψάξει πολύ.Καλή επιτυχία

Και εμένα δεν μου στέκει μια φλεγμονή να βοηθάει στην σύλληψη... το αντιθετο μάλλον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa δεν απέκλεισε ο γιατρός μου την πιθανότητα αυτή που είπες απλά μου είπε ότι μπορεί να λειτουργήσει και με αυτο τον τρόπο!!!παίρνω αντιβίωση εννοείται και αύριο τελειώνω!!!μάλιστα θα κανω και επαναληπτικό έλεγχο να δούμε αν έχει φύγει και να κάνω παράλληλα και σκρατσινγκ

@Bloublou85 η αλήθεια είναι ότι ούτε και εμένα το είπαν στην πρώτη προσπάθεια!!!φαντάζομαι και αυτο το λένε από την δεύτερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

@sansa δεν απέκλεισε ο γιατρός μου την πιθανότητα αυτή που είπες απλά μου είπε ότι μπορεί να λειτουργήσει και με αυτο τον τρόπο!!!παίρνω αντιβίωση εννοείται και αύριο τελειώνω!!!μάλιστα θα κανω και επαναληπτικό έλεγχο να δούμε αν έχει φύγει και να κάνω παράλληλα και σκρατσινγκ

@Bloublou85 η αλήθεια είναι ότι ούτε και εμένα το είπαν στην πρώτη προσπάθεια!!!φαντάζομαι και αυτο το λένε από την δεύτερη 

Ναι παιδί μου όλα μετά για να γελασεις στο πρώτο ραντεβού μου είχε πει μετά τη δεύτερη τρίτη αποτυχια αρχίζουμε κ το ψάχνουμε.τι να σας πω ρε κορίτσια εγώ τώρα άμα μου έρθει θα κάνω καλλιέργεια κ παπ γιατί δεν έχω κάνει μακάρι να δείξει κάτι από εκεί αλλά δε βλέπω να γλιτωνω την υστεροσκοπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οσο κι αν μας φαινεται περιεργο πολλοι γιατροι λειτουργουν ετσι. Δεν μπορει να πας για εξωσωματικη χωρις να φαινεται κατι υποπτο κ να βαλεις τον αλλο στη διαδικασια να κανει χιλιες εξετασεις κ μαλιστα καποιες επεμβατικεε τυπου υστεροσκοπηση λαπαροσκοπηση χωρις να υπαρχουν ενδειξεις. 

Βεβαια ξερω οτι πολλες φορες υπαρχει κατι που δεν φαινεται κ βοηθουν αυτες οι εξετασεις. Αλλα δεν γινεται νομιζω με το καλημερα σας να βαλεις τον αλλον σε τετοιες διαδικασιες χωρις ενδειξεις. 

Το σκρτσινγκ ειναι μια διαδικασια που σε καποιες περιπτωσεις εχει βοηθησει. Δεν ειναι ομως απολυτο αυτο. Αν ηταν σιγουρο το αποτελεσμα ολοι οι γιατροι θα μας εβαζαν να το κανουμε. Και λεφτα θα εβγαζαν κ αποτελεσματα θα ειχαν. Για να μην νομιζει η @elviraice οτι θελω να την απογοητευσω, προς Θεού, εννοειται οτι ανεβαζει το ποσοστο εμφυτευσης κ καλα κανεις κ το κανεις. Κι εγω αν μπορουσα οικονομικα θα το εκανα.

Για την ενδoμητριτιδα δεν το ακουω παραλογο αυτο που σου ειπε ο γιατρος σου @elviraice. Και γενικα νομιζω οτι δεν γινεται ρε παιδι μου μονο εμεις που το ψαχνουμε λογω εξωσωματικης να εχουμε πχ φλεγμονες στην μητρα. Δηλαδη ολες οι αλλες κοπελες που συλλαμβανουν φυσιολογικα ειναι εκατο τοις εκατό χωρίς κανενα προβλημα;

Εννοειται κι εγω τα ψαχνω κ εχω κανει κ δυο φορες υστεροσκοπηση αλλα νομιζω οτι καπου εχει γινει ολο αυτο πολυ ψυχοφθορο. Φυσικα ολες κανουμε ο,τι μπορουμε η καθεμια κ θα το παλεψουμε. 

Τελος παντων πολλα εγραψα. Να μην σας πρηζω κι εσας. 

Καλη επιτυχια σε ολες μας!!! Σε ολους οσοι προσπαθουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι παιδί μου όλα μετά για να γελασεις στο πρώτο ραντεβού μου είχε πει μετά τη δεύτερη τρίτη αποτυχια αρχίζουμε κ το ψάχνουμε.τι να σας πω ρε κορίτσια εγώ τώρα άμα μου έρθει θα κάνω καλλιέργεια κ παπ γιατί δεν έχω κάνει μακάρι να δείξει κάτι από εκεί αλλά δε βλέπω να γλιτωνω την υστεροσκοπηση.

Για μένα καλύτερα να κάνεις pcr  αντί για καλλιέργεια.εμενα στην καλλιέργεια δεν έδειχνε ποτέ μικρόβιο!!!εγώ πλέον απαιτώ!!!εγώ πληρώνω και απαιτω

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια οσο κι αν μας φαινεται περιεργο πολλοι γιατροι λειτουργουν ετσι. Δεν μπορει να πας για εξωσωματικη χωρις να φαινεται κατι υποπτο κ να βαλεις τον αλλο στη διαδικασια να κανει χιλιες εξετασεις κ μαλιστα καποιες επεμβατικεε τυπου υστεροσκοπηση λαπαροσκοπηση χωρις να υπαρχουν ενδειξεις. 

Βεβαια ξερω οτι πολλες φορες υπαρχει κατι που δεν φαινεται κ βοηθουν αυτες οι εξετασεις. Αλλα δεν γινεται νομιζω με το καλημερα σας να βαλεις τον αλλον σε τετοιες διαδικασιες χωρις ενδειξεις. 

Το σκρτσινγκ ειναι μια διαδικασια που σε καποιες περιπτωσεις εχει βοηθησει. Δεν ειναι ομως απολυτο αυτο. Αν ηταν σιγουρο το αποτελεσμα ολοι οι γιατροι θα μας εβαζαν να το κανουμε. Και λεφτα θα εβγαζαν κ αποτελεσματα θα ειχαν. Για να μην νομιζει η @elviraice οτι θελω να την απογοητευσω, προς Θεού, εννοειται οτι ανεβαζει το ποσοστο εμφυτευσης κ καλα κανεις κ το κανεις. Κι εγω αν μπορουσα οικονομικα θα το εκανα.

Για την ενδoμητριτιδα δεν το ακουω παραλογο αυτο που σου ειπε ο γιατρος σου @elviraice. Και γενικα νομιζω οτι δεν γινεται ρε παιδι μου μονο εμεις που το ψαχνουμε λογω εξωσωματικης να εχουμε πχ φλεγμονες στην μητρα. Δηλαδη ολες οι αλλες κοπελες που συλλαμβανουν φυσιολογικα ειναι εκατο τοις εκατό χωρίς κανενα προβλημα;

Εννοειται κι εγω τα ψαχνω κ εχω κανει κ δυο φορες υστεροσκοπηση αλλα νομιζω οτι καπου εχει γινει ολο αυτο πολυ ψυχοφθορο. Φυσικα ολες κανουμε ο,τι μπορουμε η καθεμια κ θα το παλεψουμε. 

Τελος παντων πολλα εγραψα. Να μην σας πρηζω κι εσας. 

Καλη επιτυχια σε ολες μας!!! Σε ολους οσοι προσπαθουν. 

Εννοείται ότι δεν μας πρήζεις γνώμες και σκέψεις ανταλλάσουμε!!!Και εγώ το θεωρώ λογικό αυτό που μου είπε!!κορίτσια συγνωμη τώρα είναι δυνατόν γυναίκες με χρήση ναρκωτικών και που εκδίδονται κιολας να μην έχουν τίποτα και να κάνουν παιδί??απλά γαμω το κέρατο μου είναι να μη σου τύχει!!!!Προς το παρόν εμπιστεύομαι τον γιατρό και πάω άλλη μια φορά μαζί του και ότι γινει!!!!

Πραγματικά εύχομαι κάθε επιτυχία σε κάθε κοπέλα ξεχωριστα!!!!

Και να σας πω και να γελάσετε!!!Με ρωτάει ο γιατρός μου:Ακόμα λείπει ο άντρας σου??Καλά ποτέ θα γυρίσει??

Όταν θα έχουμε μαζέψει τα λεφτά για τον προεμφυτευτικο του απαντάω!!

Μήπως και συνειδητοποιήσει τι στερούμε για να τα καταφερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
    • Ναι φαίνεται ο γιατρος να ενδιαφέρεται για την ασθενή του κ να βλέπει κάθε περίπτωση διαφορετικά κ να μην κρατάει ένα πρωτόκολλο κ να το ακολουθεί σε ολες!! 
    • Σκεψου έχω τον φάκελο στο σπίτι κ δεν μπηκα σε πειρασμό να τον ανοίξω 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...