Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μην το σκέφτεσαι τωρα αυτο. 

Καντε τις προσπαθειες σας με ηρεμια! 

Αν ηταν κατι θα ανησυχουσε κ η γιατρος κ θα σου το ελεγε. 

Είπε ότι μπορεί να είναι κ φλεγμονή αν δεν φύγει μέχρι την επόμενη φορά τότε πρέπει να το δουμε,αλλα ευτυχώς είναι λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

Να ξέρεις παντως οτι το υγρο δεν συνοδεύεται πάντα από παθολογια.

Δλδ μπορει να ειναι και απολυτως ΤΙΠΟΤΑ! Είπε καθολου τι ειδους υγρο ειναι? ή σε ποιο σημειο? π.χ πισω απο μητρα?

Είναι έξω από τη μήτρα δηλ όπως βλέπουμε τη μήτρα στον υπέρηχο πάνω αριστερά είναι πολύ μικρό.νομιζω δουγλασσειο υγρό μπορεί κ να κανω λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou λιγο ελευθερο υγρο στο δουγλάσειο χωρο ειχες? Αυτο ειναι φυσιολογικο να ξερεις. Μπορει να ειναι απο ωορρηξια, απο καποια κυστουλα που εσπασε οτιδηποτε. Δεν ειναι ανησυχητικο γενικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Bloublou λιγο ελευθερο υγρο στο δουγλάσειο χωρο ειχες? Αυτο ειναι φυσιολογικο να ξερεις. Μπορει να ειναι απο ωορρηξια, απο καποια κυστουλα που εσπασε οτιδηποτε. Δεν ειναι ανησυχητικο γενικα.

Δεν ήταν από ωορρηξία γιατί είμαι στην 9η μέρα ούτε κύστη είχα,γι αυτό ανησυχω.δουγλασσειο χώρο λέμε το χώρο έξω από τη μήτρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν ήταν από ωορρηξία γιατί είμαι στην 9η μέρα ούτε κύστη είχα,γι αυτό ανησυχω.δουγλασσειο χώρο λέμε το χώρο έξω από τη μήτρα;

ναι ειναι χαμηλα στην κοιλια αν τον γκουγκλαρεις. Οταν κανουμε υπερηχο εσω γεννητικων σε διαγνωστικο κεντρο οχι σε γυναικολογο που μας δινουν το εντυπο με το αποτελεσμα, ελεγχουν τα παραμητρικα και τον δουγλασσειο χωρο ο οποιος σχεδον παντα εχει λιγο ελευθερο υγρο. Και γω ειχα δεν αξιολογηθηκε καθολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι ειναι χαμηλα στην κοιλια αν τον γκουγκλαρεις. Οταν κανουμε υπερηχο εσω γεννητικων σε διαγνωστικο κεντρο οχι σε γυναικολογο που μας δινουν το εντυπο με το αποτελεσμα, ελεγχουν τα παραμητρικα και τον δουγλασσειο χωρο ο οποιος σχεδον παντα εχει λιγο ελευθερο υγρο. Και γω ειχα δεν αξιολογηθηκε καθολου.

Τώρα δεν ειμαι σίγουρη γιατί ήταν στη μήτρα αλλά είναι απ έξω μου είπε μπορεί να είναι κ φλεγμονή μπορεί κ τίποτα.αυτο δεν το είχα πριν ένα μήνα έγινε τώρα μετά την εμβρυομεταφορά γι αυτό ανησυχω,ειχα κάνει κ σε διαγνωστικό κ ποτέ δεν είχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τώρα δεν ειμαι σίγουρη γιατί ήταν στη μήτρα αλλά είναι απ έξω μου είπε μπορεί να είναι κ φλεγμονή μπορεί κ τίποτα.αυτο δεν το είχα πριν ένα μήνα έγινε τώρα μετά την εμβρυομεταφορά γι αυτό ανησυχω,ειχα κάνει κ σε διαγνωστικό κ ποτέ δεν είχα.

μην ανησυχεις παντως, και μια φλεγμονη να ειναι και να χει υγρο θα φυγει μεσα στον επομενο κυκλο! Αφου δε σου εδωσε καν αντιφλεγμονωδη ή δε σου ειπε να κανεις κατι ολα καλα! Παντα κατι θα ψιλοβρισκεται αλλωστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

μην ανησυχεις παντως, και μια φλεγμονη να ειναι και να χει υγρο θα φυγει μεσα στον επομενο κυκλο! Αφου δε σου εδωσε καν αντιφλεγμονωδη ή δε σου ειπε να κανεις κατι ολα καλα! Παντα κατι θα ψιλοβρισκεται αλλωστε!

Μακάρι γιατί χαρηκα που ωριμάζει το ωάριο κ θα κάνω ωορρηξία κ μου έδωσε πολλές ελπίδες ότι θα μπορούσε να γίνει κ φυσική συλληψη κ λέω μη μου το επηρεάσει αυτό υγρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μακάρι γιατί χαρηκα που ωριμάζει το ωάριο κ θα κάνω ωορρηξία κ μου έδωσε πολλές ελπίδες ότι θα μπορούσε να γίνει κ φυσική συλληψη κ λέω μη μου το επηρεάσει αυτό υγρό.

μπα δε νομιζω οτι παιζει ρολο. Τελειο δε θα υπαρξει ποτε περιβαλλον. Και αν δεν ειναι σε αυτον τον κυκλο, θα κανεις ωορρηξια και στον επομενο κοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μπα δε νομιζω οτι παιζει ρολο. Τελειο δε θα υπαρξει ποτε περιβαλλον. Και αν δεν ειναι σε αυτον τον κυκλο, θα κανεις ωορρηξια και στον επομενο κοκ

Το ελπίζω,ειχα αγχωθει λίγο αλλα εντάξει τωρα με καθησυχασατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσια εγω ξεκιναω απο αυριο 6 cyclacur και dermestril αυτοκολλητα ... μηπως και αυξηθει αυτο το ενδομητριο.... 

Καλή επιτυχία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσια εγω ξεκιναω απο αυριο 6 cyclacur και dermestril αυτοκολλητα ... μηπως και αυξηθει αυτο το ενδομητριο.... 

Αντε μακαρι να παει καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλή επιτυχία!!!!!!

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αντε μακαρι να παει καλα!!! 

Ευχαριστω πολυ !!! Σε ολες μας να πανε ολα καλα ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλη επιτυχία ... εγώ θα παω για υπέρηχο από την αλλη εβδομάδα και μάλλον αν όλα πάνε καλά ένα ακόμη φυσικό κύκλο.... για να δούμε!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@Bloublou85 @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλη επιτυχία ... εγώ θα παω για υπέρηχο από την αλλη εβδομάδα και μάλλον αν όλα πάνε καλά ένα ακόμη φυσικό κύκλο.... για να δούμε!!!!

 

Καλα επιτυχια και σε σενα !!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Καλα επιτυχια και σε σενα !!! ❤❤❤

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!! Εδώ θα είμαστε ... θα τα λέμε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Eleni73 καλη επιτυχια!!!

 

@nikona μου σ ευχαριστώ ,,, ελπίζω όλες εμείς αυτής της φουρνιάς εδώ που τα λέμε αργά η γρήγορα να αποκτήσουμε το μωράκι μας και να τα λέμε και σε άλλες συζητήσεις!!!! με άλλους προβληματισμούς πια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@nikona μου σ ευχαριστώ ,,, ελπίζω όλες εμείς αυτής της φουρνιάς εδώ που τα λέμε αργά η γρήγορα να αποκτήσουμε το μωράκι μας και να τα λέμε και σε άλλες συζητήσεις!!!! με άλλους προβληματισμούς πια!!!!

Μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια είμαι στη 10η μέρα σε δύο μέρες θα κάνω ωορρηξία με βάση τον υπέρηχο κ έχω ακόμα αίμα καφε.μ α τι γίνεται αφού έκανα υπέρηχο κ όλα ήταν εντάξει,ειχε καμιά ξανά μετά την εμβρυομεταφορά τόσο καιρό καφέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Βρε κοριτσια είμαι στη 10η μέρα σε δύο μέρες θα κάνω ωορρηξία με βάση τον υπέρηχο κ έχω ακόμα αίμα καφε.μ α τι γίνεται αφού έκανα υπέρηχο κ όλα ήταν εντάξει,ειχε καμιά ξανά μετά την εμβρυομεταφορά τόσο καιρό καφέ;

Κάποιες φορές δεν συμβαδίζει το ενδομήτριο με την ωορρηξία.... συμβαίνει ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Κάποιες φορές δεν συμβαδίζει το ενδομήτριο με την ωορρηξία.... συμβαίνει ναι 

Εδώ ήταν όλα καλά,το ενδομητριο είναι όπως πρεπει να είναι γι αυτή τη μέρα γι αυτό μου κάνει εντύπωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...