Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@Sunshine 88 μακάρι να χει δικιο.. Η εμβρυολογος μου είπε οτι και τα δύο εμβρυάκια ηταν πολυ καλής ποιότητας και η γιατρός μου μου ειπε οτι ειναι πολύ αισιοδοξη πως ισως τα καταφέρω με την πρώτη.. Ο σύζυγός μου την ώρα της αναμονής γνωρίστηκε με εναν άλλο σύζυγο πουη γυναίκα του γεννούσε τριτη φορά με εξωσωματική!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

?? πιστεύω  ότι η άνδρες έχουν άλλο ένστικτο πιο δυνατό από το δικό μάς να τον εμπιστεύεσαι 

Αν πάρουμε το ενστικτο του αντρα μου τωρα θα πρεπει να είχα ήδη 5-6 παιδιά... χαχαχαχα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αν πάρουμε το ενστικτο του αντρα μου τωρα θα πρεπει να είχα ήδη 5-6 παιδιά... χαχαχαχα! :P

@peacock είπαμε θετική ενέργεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια μου είστε πολύ ευχάριστη παρέα... Ειδικα αυτες τις μέρες που κάθομαι και κλωσσαω τα αυγά μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Παντως κοριτσια μου είστε πολύ ευχάριστη παρέα... Ειδικα αυτες τις μέρες που κάθομαι και κλωσσαω τα αυγά μου ;)

Δες και καμια ταινιούλα, καμιά σειρουλα.. θα περασουν οι μερες γρηγορα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Δες και καμια ταινιούλα, καμιά σειρουλα.. θα περασουν οι μερες γρηγορα! :)

@peacock εχω μπροστα μου θάλασσα κ δεν αντέχω να μαι μεσα πολύ... Καθομαι στην τεντα εξω και βαζω τα ποδια σε αλλη καρεκλα και μαξιλάρια στην μέση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Αν πάρουμε το ενστικτο του αντρα μου τωρα θα πρεπει να είχα ήδη 5-6 παιδιά... χαχαχαχα! :P

Χαχαχχα ο δικός μου μάλλον είχε την τύχη του πρώταρη χαχαχαχα βασικά από τον εμβρυολογο πήρε φορά γιατί μας 100% και εγώ λέω αυτός είναι τρελός γιατί ξέρω ότι τα μεγαλύτερα ποσοστά φτάνουν τα 40% οπότε είπα δεν παίζει να μείνω ?? εγώ ακόμη και τώρα δεν πιστεύω ότι είμαι εγκυος μόνο όταν μου δίνει ο μπέμπης καμία κλωτσιά και μου λέει είμαι εδώ μαμά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Χαχαχχα ο δικός μου μάλλον είχε την τύχη του πρώταρη χαχαχαχα βασικά από τον εμβρυολογο πήρε φορά γιατί μας 100% και εγώ λέω αυτός είναι τρελός γιατί ξέρω ότι τα μεγαλύτερα ποσοστά φτάνουν τα 40% οπότε είπα δεν παίζει να μείνω ?? εγώ ακόμη και τώρα δεν πιστεύω ότι είμαι εγκυος μόνο όταν μου δίνει ο μπέμπης καμία κλωτσιά και μου λέει είμαι εδώ μαμά 

Χαίρομαι πολύ για σενα και για καθε γυναίκα που καταφερνει να γίνει μανούλα.. Ελπιζω να νιώσω σύντομα κ εγω το ίδιο.. Ποσο μηνων είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Χαίρομαι πολύ για σενα και για καθε γυναίκα που καταφερνει να γίνει μανούλα.. Ελπιζω να νιώσω σύντομα κ εγω το ίδιο.. Ποσο μηνων είσαι; 

Ευχαριστώ ??..

Σου ευχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου σύντομα να μας κάνεις όλες χαρούμενες εδώ γιατί η αλήθεια είναι όταν μια τα καταφέρνει είναι νίκη και για μας ??. Εγώ είμαι 20 και 3 κατά μηνών 5 ποτέ δεν τα έχω καταλάβει αυτά αλλά τέλος πάντων ποιος νοιαζετε ?? και περιμένουμε την βεπιπεδου για επιβεβαίωση φύλου για να αρχίζω σιγά σιγά να μαζέψω τα πράγματα και να δώσω και παραγγείλεις στης φίλες και κοντινούς που θέλουν να μας πάρουν πραγματάκια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ευχαριστώ ??..

Σου ευχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου σύντομα να μας κάνεις όλες χαρούμενες εδώ γιατί η αλήθεια είναι όταν μια τα καταφέρνει είναι νίκη και για μας ??. Εγώ είμαι 20 και 3 κατά μηνών 5 ποτέ δεν τα έχω καταλάβει αυτά αλλά τέλος πάντων ποιος νοιαζετε ?? και περιμένουμε την βεπιπεδου για επιβεβαίωση φύλου για να αρχίζω σιγά σιγά να μαζέψω τα πράγματα και να δώσω και παραγγείλεις στης φίλες και κοντινούς που θέλουν να μας πάρουν πραγματάκια ??

Τα καλύτερα σου εύχομαι.. Να κάνεις ενα γερό μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η love30 είπε:

Και εσύ 21-5 και εγώ τότε πολλές θα κάνουμε την ίδια μέρα μακάρι είναι και του Αγίου Κωνσταντίνου & Ελένης να μας πάνε καλά

Τρεις περιμένουμε Γι 21/5; Αχ μακάρι να είναι τυχερή μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ; Πως είστε ; Λίγες μέρες έμειναν 

Εγω εχω χοριακή στις 28/5. Ειναι ακριβως 14μερες μετα την έμβρυομεταφορά. 

Αλλα ρε σεις ειναι του Αγίου πνεύματος.. Μια μέρα νωριτερα πειράζει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Εγω εχω χοριακή στις 28/5. Ειναι ακριβως 14μερες μετα την έμβρυομεταφορά. 

Αλλα ρε σεις ειναι του Αγίου πνεύματος.. Μια μέρα νωριτερα πειράζει; 

Σημαδιακή μέρα του Αγίου πνεύματος και γεννήσεις μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η sansa είπε:

Μακάρι κορίτσι,αλλά για μένα δε το βλέπω.Οι πόνοι περιόδου έγιναν πιο έντονοι,από τώρα;Είναι μόλις 4η μέρα.Εγώ πάντως κορίτσια δεν έχω τύχη καθόλου.

Τιποτα δεν ειναι μην ανχονεσε ολα καλα θα πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Σημαδιακή μέρα του Αγίου πνεύματος και γεννήσεις μου ???

@Sunshine 88 λες να ναι σημαδιακό;;; μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Υπάρχουν συμπτώματα που δείχνουν οτι ενδεχομένως έγινε η εμφύτευση; 

Καλημερααα!!! Κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχουν σε αυτη τη φαση τετοια συμπτωματα. Ειναι αρκετα νωρις. Μονο η χοριακη θα δειξει την ημερα που πρεπει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Υπάρχουν συμπτώματα που δείχνουν οτι ενδεχομένως έγινε η εμφύτευση; 

Καλημέρα!!Δυστυχώς δεν υπάρχουν συμπτώματα εγώ είχα ακρηβος τα ίδια που εχω κάθε φορά πριν αδιαθετισω αλλά λόγο φαρμάκων και ακινησίας μπορώ να πω πιο έντονα αλλά κάτι που να μου έδειχνε ότι έγινε η εμφύτευση δεν είχα η θερμοκρασία που πάντα μήνες ήταν 36.8 δεν ανέβηκε ποτέ πιο πανω.Μονο την ημερα της χοριακες θα καταλάβεις ότι είσαι γιατί τα συμπτώματα αρχίζουν κάπου 6 με 7 βδομαδα της περισσότερες φορές. 

Κλοσσουλα ηρέμησε και απόλαυσε της διακοπές σου ξέχασε τι έκανες και όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα πως είστε ; Εγώ από χθες βγήκα από την φωλιά μου. Μέχρι και Καλτσάς φορούσα τις άλλες μέρες αλλ σήμερα νομίζω έχει πολύ ζέστη η νιώθω έτσι από τα φάρμακα . Ουφ λίγες μέρες έμειναν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακι μου @konstantinou&elenis πόσο σε καταλαβαίνουμε όλες μας... δυσκολη η αναμονη... δυστυχως δεν υπάρχουν σημαδια επιτυχίας από τόσο νωρίς..είναι και τα χάπια που παίρνουμε που πολλές φορες μας μπερδευουν! Υπομονη "κλοσούλα" (μ΄αρεσε το κλοσούλα) όσο μπορείς! Κανε πραγματα να ξεχνιέσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Κορίτσια. Είμαι καινούργια εδώ. Εγώ είμαι στην 3η εξωσωματικη μου και. Έγινε η εμβρυομεταφορα 11 του μήνα και Δευτέρα πάω για χωριακη. Η αγωνία μου όσο κοντεύουν οι μέρες μεγαλώνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...