Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι!!! Αυτό είναι το θετικό πνεύμα των Χριστουγέννων? Μην απογοητευεσαι! Θα γίνει! Ίσως να πάρει λίγο πιο πολύ χρόνο αλλά θα γίνει! Θα περιμένουμε αύριο τα νέα της χοριακης!

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι!!! Αυτό είναι το θετικό πνεύμα των Χριστουγέννων? Μην απογοητευεσαι! Θα γίνει! Ίσως να πάρει λίγο πιο πολύ χρόνο αλλά θα γίνει! Θα περιμένουμε αύριο τα νέα της χοριακης!

ΘΑ γίνει!κάποια στιγμή θα γίνει που θα πάει!!!!!ναι θα σας ενημερώσω αυριο....για να δουμε..τουλαχιστον ειμαι προετοιμασμενη!δεν θα πεσω απ τα συννεφα αν παρω αρνητικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αντζυ μου αν είσαι Αθήνα ή σε μεγάλη πόλη τα μεγάλα ιδιωτικά μαιευτήρια σίγουρα θα είναι ανοιχτά στις 31. Άλλωστε είναι εργάσιμη ημέρα κανονικά. Μη σε προβληματίζουν τα συμπτώματα. Πραγματικά τόσο νωρίς δεν υπάρχουν. Εύχομαι καλή επιτυχία κορίτσι μου. 

επαρχια μενω αλλα δεν θελω κ να παω.....γιατι να ειμαι στα κλαματα? ας κανω κ εγω πρωτοχρονια..!!! απλα στο παρελθον 3 φορες στις παλινδρομες κατω απο την κοιλια ημουν φουσκωμενη.....αφου ενιωθα οτι δεν μου πηγαινε καλα το εσωρουχο...τωρα πλακα τελειως ειμαι.....μονο η κυριως κοιλια ισως απο τις ενεσεις ειναι φουσκωμενη απο την αρχη..τι να πω.....οποτε σκεφτομαι να παω για δουλεια μετα την αιμοληψια την 02/01.....κ οταν θα με παρουν τηλ κατα τις 1 να φυγω αξιοπρεπως κ να ερθω σπιτι μου να αναψω ενα τσιγαρο κ να κλαψω με την ησυχια μου......η ψυχη μου ξερει τι εχω τραβηξει μεχρι  σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

επαρχια μενω αλλα δεν θελω κ να παω.....γιατι να ειμαι στα κλαματα? ας κανω κ εγω πρωτοχρονια..!!! απλα στο παρελθον 3 φορες στις παλινδρομες κατω απο την κοιλια ημουν φουσκωμενη.....αφου ενιωθα οτι δεν μου πηγαινε καλα το εσωρουχο...τωρα πλακα τελειως ειμαι.....μονο η κυριως κοιλια ισως απο τις ενεσεις ειναι φουσκωμενη απο την αρχη..τι να πω.....οποτε σκεφτομαι να παω για δουλεια μετα την αιμοληψια την 02/01.....κ οταν θα με παρουν τηλ κατα τις 1 να φυγω αξιοπρεπως κ να ερθω σπιτι μου να αναψω ενα τσιγαρο κ να κλαψω με την ησυχια μου......η ψυχη μου ξερει τι εχω τραβηξει μεχρι  σημερα!!

Ελα σκέψου θετικαααα!!όλες οι καταστάσεις δεν είναι το ίδιο!μη συγκρινεις αυτη τη φορά με τις άλλες..κάθε περίπτωση είναι διαφορετική...το οτι δεν έχεις εκείνο το πρήξιμο δε σημαίνει ότι δεν είσαι έγκυοσ!αχχ τι τραβάμε ρε κορίτσια!να με βλέπατε χθες απο μια μεριά να ψαχνω το τέστ για να βρω εστωωωω μια αχνη γραμμουλα να παρω ελπιδα!με το φακο του κινητου,να βγαινω εξω στον ηλιο,να ρωταω τον αντρα μου..,(τι τραβαει και αυτος)να μου λεει σταματα!δεν εχει γραμμη!μεχρι που το εσπασα ρε κοριτσια το ανοιξα και εβγαλα την ταινια!μηπως φανει καλυτερα!θεε μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ελα σκέψου θετικαααα!!όλες οι καταστάσεις δεν είναι το ίδιο!μη συγκρινεις αυτη τη φορά με τις άλλες..κάθε περίπτωση είναι διαφορετική...το οτι δεν έχεις εκείνο το πρήξιμο δε σημαίνει ότι δεν είσαι έγκυοσ!αχχ τι τραβάμε ρε κορίτσια!να με βλέπατε χθες απο μια μεριά να ψαχνω το τέστ για να βρω εστωωωω μια αχνη γραμμουλα να παρω ελπιδα!με το φακο του κινητου,να βγαινω εξω στον ηλιο,να ρωταω τον αντρα μου..,(τι τραβαει και αυτος)να μου λεει σταματα!δεν εχει γραμμη!μεχρι που το εσπασα ρε κοριτσια το ανοιξα και εβγαλα την ταινια!μηπως φανει καλυτερα!θεε μου!!!!!!

καλύτερα να το εξωτερικεύεις και να ξεσπάς πάντως παρά να κουβαλάς θλίψη συνέχεια μέσα σου. Μακάρι να είναι λάθος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

καλύτερα να το εξωτερικεύεις και να ξεσπάς πάντως παρά να κουβαλάς θλίψη συνέχεια μέσα σου. Μακάρι να είναι λάθος!

Ευτυχώς πάντα εξωτερικεύω τα συναισθήματα μου..δεν κρατάτω τίποτα μέσα μου..πάντα ξεσπάω και μετά νιώθω καλύτερα...πάντως και τα 2 τέστ που έκανα δεν ήτανε τα early το ενα ητανε το yes or no και το αλλο το clear blue το κανονικό..οχι πως παίρνω ελπίδες τώρα απλώς έτσι κουβέντα να γίνεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εδω ειμαι!

Όποτε θέλετε εσείς να μου πείτε να το ανοίξω το νέο θεμα!!! 

@antzy9 μου μην σκεφτεσαι συμπτωματα! Κανε την προσευχη σου να πανε ολα καλα! 

@Nektarinaki_love μου κριμα που βγηκαν αρνητικα αλλα οπως σου ειπαν κ τα κορίτσια ποτέ δεν ξέρεις. Εχουμε διαβασει αρκετες περιπτωσεις που πηγαν απογοητευμένες για χοριακη κ τελικα ηταν θετικη. Υπομονη. Όσο για την περιοδο συμηθως ερχεται καποιες ημερες αφού κοπούν τα φαρμακα. Σπάνια έρχεται ενώ παιρνει η γυναικα την αγωγή. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 μου δεν εχω καταλαβει ακριβως τι γινεται με τον γιατρο σου και την συνεννόηση. Τελικα τι αποφασισατε? Πότε θα ξέρει το πρόγραμμα??? 

Για την ετ του είπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου εδω ειμαι!

Όποτε θέλετε εσείς να μου πείτε να το ανοίξω το νέο θεμα!!! 

@antzy9 μου μην σκεφτεσαι συμπτωματα! Κανε την προσευχη σου να πανε ολα καλα! 

@Nektarinaki_love μου κριμα που βγηκαν αρνητικα αλλα οπως σου ειπαν κ τα κορίτσια ποτέ δεν ξέρεις. Εχουμε διαβασει αρκετες περιπτωσεις που πηγαν απογοητευμένες για χοριακη κ τελικα ηταν θετικη. Υπομονη. Όσο για την περιοδο συμηθως ερχεται καποιες ημερες αφού κοπούν τα φαρμακα. Σπάνια έρχεται ενώ παιρνει η γυναικα την αγωγή. 

 

Μακάρι Νικονάκι μου..εγώ πάντως είμαι προετοιμασμένη για όλα...ό,τι είναι να γίνει θα γίνει...ναι ξέρω ότι είναι πολύ σπάνιες οι περιπτώσεις που έρχεται η περίοδος ενώ παίρνεις ακόμη φάρμακα..εγώ έχω μια άλλη απορια ρε κορίτσια..γιατί μερικοί γιατροί βάζουν τις κοπέλες που κάνουμε με βλαστοκύστες να κάνουνε τη χοριακή στην 9η ημέρα και άλλοι τις βάζουνε στην 14η?? Ποιά η διαφορά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Μακάρι Νικονάκι μου..εγώ πάντως είμαι προετοιμασμένη για όλα...ό,τι είναι να γίνει θα γίνει...ναι ξέρω ότι είναι πολύ σπάνιες οι περιπτώσεις που έρχεται η περίοδος ενώ παίρνεις ακόμη φάρμακα..εγώ έχω μια άλλη απορια ρε κορίτσια..γιατί μερικοί γιατροί βάζουν τις κοπέλες που κάνουμε με βλαστοκύστες να κάνουνε τη χοριακή στην 9η ημέρα και άλλοι τις βάζουνε στην 14η?? Ποιά η διαφορά??

Καμια διαφορα Νεκταρινακι μου.

Εγω πιστευω για περισσοτερη σιγουρια ωστε αν ειναι θετικη να βγαινει κ μεγαλυτερος αριθμος. 

Στο αποτελεσμα επι της ουσιας δεν αλλαζει κατι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Καμια διαφορα Νεκταρινακι μου.

Εγω πιστευω για περισσοτερη σιγουρια ωστε αν ειναι θετικη να βγαινει κ μεγαλυτερος αριθμος. 

Στο αποτελεσμα επι της ουσιας δεν αλλαζει κατι. 

Οκ τότε..θα δείξει αύριο...η παναγιά μαζί μου...η παναγιά με όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85Xρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια!!Κοριτσάκι μου πιστεύω αν ο γιατρός είναι σε δημόσιο νοσοκομείο σίγουρα κάνει πως δν θυμάται γτ θέλει να πας από κοντά κ να πληρώσεις επίσκεψη κ εννοείτε δν το λέει ευθέως!!Ετσί έκαναν στον μπαμπά μου που ήθελε να χειρουργηθεί!!Αν είναι ιδιώτης τότε μπορεί να στο απάντησει πιο γρήγορα!!Είναι πολύ ψυχιφθόρο αυτό που κάνουν οι γιατροί κ ειδικά αν κάποιος έχει πολλούς ασθενείς τότεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά.Άργησα λίγο να μπω στο φόρουμ γιατί είχα κάτι δουλειές και έτρεχα.Τελικά το ένα εμβρυακι προχώρησε είναι τριών ημερών και 7 κυττάρων,είναι πολύ καλό είπε η εμβρυολογος.Το άλλο δυστυχώς δε γονιμοποιηθηκε,εγώ βέβαια το ήξερα,έτσι γίνεται πάντα.Δε πειράζει όμως έχουμε άλλο ένα,συνολικά 3 στη κατάψυξη.Θα κάνω άλλον ένα κύκλο τέλη Ιανουαρίου και μετά με το οκ του Νίκα θα κάνω την ετ.Τουλάχιστον χαμογέλασα λιγάκι πριν βγει αυτός ο χρόνος.Nektalinaki_love εύχομαι αύριο να βγει θετική η χοριακη και να έκανε λάθος το τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

@Bloublou85Xρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια!!Κοριτσάκι μου πιστεύω αν ο γιατρός είναι σε δημόσιο νοσοκομείο σίγουρα κάνει πως δν θυμάται γτ θέλει να πας από κοντά κ να πληρώσεις επίσκεψη κ εννοείτε δν το λέει ευθέως!!Ετσί έκαναν στον μπαμπά μου που ήθελε να χειρουργηθεί!!Αν είναι ιδιώτης τότε μπορεί να στο απάντησει πιο γρήγορα!!Είναι πολύ ψυχιφθόρο αυτό που κάνουν οι γιατροί κ ειδικά αν κάποιος έχει πολλούς ασθενείς τότεεε!!!

Μα είχα πάει από κοντά πριν ένα μήνα πληρωσα,και την εξωσωματική τη πληρωσατε κ τώρα θα ξανά δώσουμε για το χειρουργείο,δεν καταλαβαίνω του είπα ότι παίρνω από μακριά κ όλο λέει δεν ξέρω πότε,πηραμε τηλ να πάμε αύριο κι από κοντά αλλά δε δουλεύουν λέει.πραγματικα δεν καταλαβαίνω.την προηγούμενη φορά πήγαμε κι αμέσως ήξερε απ έξω την ημερομηνία,τωρα δεν ξέρω. @nikona μου πάλι στο αόριστο πάλι πάρε με αύριο είπε και αααν ξέρω και και...καταλαβαίνεις.ποια είναι ή γνώμη σας βρε κορίτσια αρρώστησα σήμερα μου έπεσε το ανοσοποιητικό δύο μέρες τώρα δεν ετρωγα απ τη στεναχώρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 ρε μπλουμπλουκα αμάν. Πάνω από όλα οφείλεις τώρα να προσέχεις τον εαυτό σου! Πως θα μπορέσει να είναι δυνατός ο οργανισμός για την επέμβαση και την θεραπεία που έρχεται?!? Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά. Βρες τον εαυτό σου ξανά! 

@sansa οοο τι καλά νέα!!! Ένα ένα δεν πειράζει! Από το να είχες 2-3 και όχι καλά καλύτερα ένα και καλής ποιότητας? Να σου βγει καλά ο χρόνος! Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μα είχα πάει από κοντά πριν ένα μήνα πληρωσα,και την εξωσωματική τη πληρωσατε κ τώρα θα ξανά δώσουμε για το χειρουργείο,δεν καταλαβαίνω του είπα ότι παίρνω από μακριά κ όλο λέει δεν ξέρω πότε,πηραμε τηλ να πάμε αύριο κι από κοντά αλλά δε δουλεύουν λέει.πραγματικα δεν καταλαβαίνω.την προηγούμενη φορά πήγαμε κι αμέσως ήξερε απ έξω την ημερομηνία,τωρα δεν ξέρω. @nikona μου πάλι στο αόριστο πάλι πάρε με αύριο είπε και αααν ξέρω και και...καταλαβαίνεις.ποια είναι ή γνώμη σας βρε κορίτσια αρρώστησα σήμερα μου έπεσε το ανοσοποιητικό δύο μέρες τώρα δεν ετρωγα απ τη στεναχώρια.

Στον μπαμπά μου είχαμε πάει στον γιατρό την μαγνητική!!Του ζητάει μια δεύτερη κ την αφήνουμε στην γραμματεία!!Εκτός ότι άργησε να την δει τον είχαμε πάρει τηλ 5-6 φορές για ραντεβού για χειρουργείο κ έλεγε δν έχω μπροστά μου τα ραντεβού για τα χειρουργεία!!Μπορείς να ξαναμιλήσετε κ να ρωτήσεις γιατρέ  να μου πείτε απ το τηλ γτ είμαι κ μακρυά ή πρέπει να έρθω εκεί?Ας σου πει μια στάνταρ ώρα κ μέρα να τηλεφωνήσεις να σου πότε να το κάνετε!!Περαστικά σου!!Πέρασες πολλά κορίτσι μου!!Κάνε μια υπομονή και να γίνουν όλα όπως πρέπει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εχεις δηλαδη @Bloublou85 μου? Γιατι κυκλοφορουν κ ιώσεις. Ετσι ομως που κανεις οπως λες που δεν εφαγες δυο μερες απο στεναχωρια δεν ειναι καλο. Και δεν βρισκω καποιον τόσο σοβαρό λογο για να στεναχωριεσαι ετσι ξαφνικα. Ναι, αναβληθηκε το χειρουργειο. Σε καταλαβαινουμε ολες οτι θες να το κανεις και ανυπομονεις να προχωρησεις αλλα ετσι οπως μας τα γραφεις δεν φαινεται να εισαι καλα. Πρεπει να ηρεμησεις.

Και πιστεψε με δεν τα λεω εκ του ασφαλους. Περασα κι εγω απο παρομοιο σταδιο κ ηθελα να προχωρησω. Αλλα αν κανεις ετσι πώς θα αντέξεις?

Επισης, δείτε το λιγο αυτο το θεμα με τον γιατρο και την συνεννοηση. Βαλε κ τον συζυγο να παρει ενα τηλεφωνο. Και ας μιλησει ξεκαθαρα στον γιατρο. 

Ομως πρωτα απο ολα, πιστεύω, οτι πρεπει να βρεις λιγο τον εαυτο σου. Ξερουμε οτι κι εσυ εχεις ταλαιπωρηθει. Αλλα πώς θα συνεχίσεις με τέτοια ψυχολογια? Νομιζω οτι χρειαζεσαι ενα διαλειμμα. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μπραβο βρε σανσα!!! Τι τελεια νεα!! Αλλο ενα εμβρυακι!!! Μακαρι να ειναι η τυχερη σας προσπαθεια!!

Να παει καλα και η εξεταση του νικα να ξεμπερδευεις κ με αυτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 και οταν λες οτι πληρωσατε κανονικα την εξωσωματικη τι εννοεις? Δεν ειναι δωρεαν στο συγκεκριμενο νοσοκομειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Ελπίζω να είστε όλες καλά. Έκανα επαναληπτικη χοριακή σήμερα που βγήκε 1240. Η προηγούμενη την Δευτέρα ήταν 510. Υπερδιπλασιαστηκε πάλι αλλά όχι με τον ίδιο ρυθμό μεταξύ πρώτης και δεύτερης. Ελπίζω πραγματικά να ειναι ολα καλα. Ο γιατρός μου έκλεισε ραντεβού για αύριο για υπέρηχο γιατί μάλλον θα δούμε σάκο. Πως σας φαίνεται εσάς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Ελπίζω να είστε όλες καλά. Έκανα επαναληπτικη χοριακή σήμερα που βγήκε 1240. Η προηγούμενη την Δευτέρα ήταν 510. Υπερδιπλασιαστηκε πάλι αλλά όχι με τον ίδιο ρυθμό μεταξύ πρώτης και δεύτερης. Ελπίζω πραγματικά να ειναι ολα καλα. Ο γιατρός μου έκλεισε ραντεβού για αύριο για υπέρηχο γιατί μάλλον θα δούμε σάκο. Πως σας φαίνεται εσάς; 

Μπράβο κορίτσι!!Με το καλό αύριο ο υπέρηχος!!Αν θυμάμαι καλά η πρώτη σας εξωσωματική ήταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μπράβο κορίτσι!!Με το καλό αύριο ο υπέρηχος!!Αν θυμάμαι καλά η πρώτη σας εξωσωματική ήταν?

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου. Δεν ξέρω αν πάει καλά. Ελπίζω να δούμε σάκο αύριο. Ναι η πρώτη μας προσπάθεια ήταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rinaki88 είπε:

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου. Δεν ξέρω αν πάει καλά. Ελπίζω να δούμε σάκο αύριο. Ναι η πρώτη μας προσπάθεια ήταν. 

Ποτέ δν θα ξέρεις αν πάει καλά κ θα υπάρχει αγωνία!!Θα ρθει η αυχενική,μετά η β επιπέδου μετά να γεννήσεις κ θα φοβάσαι!!Αν δν έχεις πόνους ή κάτι άλλο μην ανησυχείς!!Το στάνταρ στην χοριακή δν υπάρχει!Ο γιατρός μου λέει απ την στιγμή που παρακολουθούμε με υπέρηχο δν έχει νόημα η χοριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ποτέ δν θα ξέρεις αν πάει καλά κ θα υπάρχει αγωνία!!Θα ρθει η αυχενική,μετά η β επιπέδου μετά να γεννήσεις κ θα φοβάσαι!!Αν δν έχεις πόνους ή κάτι άλλο μην ανησυχείς!!Το στάνταρ στην χοριακή δν υπάρχει!Ο γιατρός μου λέει απ την στιγμή που παρακολουθούμε με υπέρηχο δν έχει νόημα η χοριακή!!

Ναι δεν νομίζω ότι θα ξανακάνω χοριακη. Πονους δεν έχω μόνο σε κάποιες φάσεις που πάω να γελάσω, ή να τεντωθω έχω τραβήγματα. Αλλά όχι πάντα και οχι για πολύ. Τι να πω. Όλα είναι στα χέρια του Θεού πλέον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 και οταν λες οτι πληρωσατε κανονικα την εξωσωματικη τι εννοεις? Δεν ειναι δωρεαν στο συγκεκριμενο νοσοκομειο?

Νικονα μου όταν παίρνεις έναν άνθρωπο επί δυο εβδομάδες κ δεν μπορείς να συνεννοηθεις και έχεις εκεί και τρία εμβρυα αρχίζεις κ ανησυχεις.δε ξέρω σήμερα αν φαίνομαι κάπως απ το γραπτό λόγο επειδή ίσως είμαι άρρωστη είμαι μπουκωμενη και δεν μπορώ να καταπιω.ειναι δωρεάν αν δεν έχεις αλλά σου ζηταει συγκεκριμένα χρήματα κ σου λέει ότι είναι για τον εξοπλισμό που χαλάει κ τον πληρώνει απ τη τσέπη του.ε είναι στάνταρ ποσό ή ταρίφα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Στον μπαμπά μου είχαμε πάει στον γιατρό την μαγνητική!!Του ζητάει μια δεύτερη κ την αφήνουμε στην γραμματεία!!Εκτός ότι άργησε να την δει τον είχαμε πάρει τηλ 5-6 φορές για ραντεβού για χειρουργείο κ έλεγε δν έχω μπροστά μου τα ραντεβού για τα χειρουργεία!!Μπορείς να ξαναμιλήσετε κ να ρωτήσεις γιατρέ  να μου πείτε απ το τηλ γτ είμαι κ μακρυά ή πρέπει να έρθω εκεί?Ας σου πει μια στάνταρ ώρα κ μέρα να τηλεφωνήσεις να σου πότε να το κάνετε!!Περαστικά σου!!Πέρασες πολλά κορίτσι μου!!Κάνε μια υπομονή και να γίνουν όλα όπως πρέπει!!

Μία απ τα ίδια μαριλια και μένα έτσι τώρα δεν έχω το πρόγραμμα κ ξαναπαρε με κτλ.αυριο τελευταία φορά που θα πάρουμε αν δε θέλει θα τον ρωτησουμε στα ίσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...