Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι αύριο θα τον παρω,ορμονικες έχω κάνει έχουν βγει οκ.κακοι χειρισμοί είναι νικονα μου που μας βάζουν να κάνουμε μεταφορές με υψηλή προγεστερόνη κ χαμηλο ενδομητριο.που πηγαίνω τόσο ταξίδι σκαω 70 ευρώ την επίσκεψη κάθε φορά κι αντιμετώπιζω αυτή τη συμπεριφορά.παρακαλαω δύο βδομάδες τώρα για να κάνω την επέμβαση.θα σας πω το πρωί τι θα γίνει.

Γιατι πληρώνεις σε καθε επισκεψη?

Ορμονικες εκανες για αυτον τον κυκλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Γιατι πληρώνεις σε καθε επισκεψη?

Ορμονικες εκανες για αυτον τον κυκλο? 

Γιατί πηγαίνω στο γραφείο του εκτός αλλιώς που να συνεννοηθεις! Ναι εκανα,απλά δε δίνουν τη προσοχή που πρέπει αυτό είναι όλο και γι αυτό εγώ έχω ανεβάσει πιεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου 1000 χοριακη μπορεί να έχουν κοπέλες που δεν είναι με εξωσωματική οπότε κάνουν χοριακη  έχοντας καθυστέρηση  ή έτυχε να έχουν ωορρηξία νωρίς και έχει προχωρήσει η εγκυμοσύνη μέχρι την καθυστέρηση . 1000 χοριακη ακόμα και με δίδυμα την ημέρα της πρώτης χοριακης από εξωσωματική δεν παίζει. Εκτός αν είναι τρίδυμα ή περισσότερα (σπάνια πράγματα). 

Λες ε; Προσπαθώ να ησυχάσω αλλά μου φαίνεται μέχρι να ακούσω καρδούλα θα είμαι έτσι με ο άγχος. Σ ευχαριστώ πάντως για την πληροφορία. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Rinaki88 μην τρελαινεσαι με ό,τι ακούς κ ό,τι διαβαζεις. Εγω εννια μέρες μετα την ετ ειχα 119. Ολα καλα ειναι. Αν ειναι να επηρεάζεσαι μην ακούς τίποτα.

@Bloublou85 μου τι επαθες ξαφνικα? Ξανασκεψου το μην το μετανιωσεις μετα. Τι εγινε??? Καταλαβαινω πως η αναμονη ειναι πολυ δυσκολη. Τα εζησα κι εγω. Οι καθυστερησεις ειναι ψυχοφθόρες αλλα καμια φορα βγαινουν σε καλο. Δςν θελω φυσικα να επηρεασω. Απλα σου λεω να το σκεφτεις κι αν εισαι σιγουρη για την αποφαση σου εννοειται να προχωρησεις. 

 

Ναι μάλλον πρέπει να σταματήσω να διαβάζω γιατί όσο διαβάζεις τόσο τρελαίνεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Γιατί πηγαίνω στο γραφείο του εκτός αλλιώς που να συνεννοηθεις! Ναι εκανα,απλά δε δίνουν τη προσοχή που πρέπει αυτό είναι όλο και γι αυτό εγώ έχω ανεβάσει πιεση.

Πολλα χρηματα για επίσκεψη. Χαλαλι βεβαια.

Να μην συγχυζεσαι μπλουμπλου μου. Προσπαθησε να εισαι ηρεμη. Αυριο θα μιλησετε και θα αππφασίσετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα κ χρονια πολλα !!!!! 

@sansa μου ειχαμε νεοτερα απο το δευτερο ? 

@Bloublou85 αχ μπλουμπλου μου...

@Πιου-πιου αγαπω Βαρκελωνη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι να σκασω! Δηλαδή έλεος παίζουν με το πόνο μου.παλι τα ίδια και τι να σου κάνω εγώ και δεν έχω το πρόγραμμα κ ποτέ να σε βάλω κ ξαναπαρε αύριο.τι να κάνω έχω σκάσει δε ξέρω τι να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Είμαι να σκασω! Δηλαδή έλεος παίζουν με το πόνο μου.παλι τα ίδια και τι να σου κάνω εγώ και δεν έχω το πρόγραμμα κ ποτέ να σε βάλω κ ξαναπαρε αύριο.τι να κάνω έχω σκάσει δε ξέρω τι να κάνω.

Έλα συμπεθεράκι μου κάνε υπομονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Εμμανουήλ μου γιόρταζες χθές. Σωστά? Πάντα υγιής και καλότυχη!

@Bloublou85 μπλουμπλουκι τι έχει γίνει? Γιατί σε έπιασε τόσο έντονα το άγχος της αναμονής? Μήπως από τα φάρμακα που σου έδωσε ο γιατρός? Τι ακριβώς έχετε συμφωνήσει?

@satya Μου αρέσει πάρα πολύ η θετική στάση σου! Και έχει δίκιο η @Eleni73 δεν γερνάμε απλά μεγαλώνουμε..

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν τις χοριακες τους αύριο! Είναι η @antzy9 και η @Nektarinaki_love . Ξεχνώ κάποια μήπως?

@nikona Μήπως να δρομολογηθεί το νέο γκρουπ μετά το ΣΚ? Πλησιάζει το τέλος του έτους..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μου είχε δρομολογηθεί μία λαπαροσκόπηση με υστεροσκοπηση στις 21,ομως έπεσε ή περίοδος μου κ αναβλήθηκε.επρεπε να ορίσουμε καινούργια ημερομηνία και ο γιατρός στο τηλ όλο μου λέει δεν έχω το πρόγραμμα δε ξέρω κ μα μου.να σημειωσω ότι το προηγούμενο που πήγαμε ιδιωτικά στο ιατρείο του μας το έκλεισε μπαμ μπαμ ήξερε απ έξω τις ημερομηνίες.φυσικα αγχωνομαι γιατί έχω μείνει ξεκρεμαστη και μετά θα ξανά περιμένω περίοδο κ νομίζω ότι με αποφεύγει τόσο καιρό επειδή παίρνω τηλεφωνικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rinaki88 μια χαρά είναι η τιμή παιδί μου! Ποίος είπε ότι είναι χαμηλά? Το αντίθετο εγώ θα έλεγα! Όλα καλά πάνε! Μην αγχώνεσαι πιο πολύ ☺ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 το θυμάμαι ότι είχατε κανονίσει το χειρουργείο στις 21. Εσύ τον παίρνεις στο κινητό του τον γιατρό? Σου έχει δώσει το OK για να τον καλείς? Να τον έχεις με το καλό. Ολόκληρο χειρουργείο θα σου κάνει. Μήπως να πάρεις κάποια γραμματεία? Πως γίνεται στο δημόσιο νοσοκομείο? Αυτό για την εμβρυομεταφορα πως και το σκέφτηκες? Επειδή περνάει ο χρόνος ή το είχατε συζητήσει σαν ενδεχόμενο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εμμανουήλ μου γιόρταζες χθές. Σωστά? Πάντα υγιής και καλότυχη!

@Bloublou85 μπλουμπλουκι τι έχει γίνει? Γιατί σε έπιασε τόσο έντονα το άγχος της αναμονής? Μήπως από τα φάρμακα που σου έδωσε ο γιατρός? Τι ακριβώς έχετε συμφωνήσει?

@satya Μου αρέσει πάρα πολύ η θετική στάση σου! Και έχει δίκιο η @Eleni73 δεν γερνάμε απλά μεγαλώνουμε..

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν τις χοριακες τους αύριο! Είναι η @antzy9 και η @Nektarinaki_love . Ξεχνώ κάποια μήπως?

@nikona Μήπως να δρομολογηθεί το νέο γκρουπ μετά το ΣΚ? Πλησιάζει το τέλος του έτους..

 

Καλημέρα κοριτσάκια! @Magaiver μου ναι αυριο παω για χοριακη,αλλα δεν περιμενω και πολλα.και ειμαι τοσο λυπημενη..γιατι σαν πρωταρα και ανυπομονη,εκανα χθες 2 τεστ που βγηκανε αρνητικοτατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! @Magaiver μου ναι αυριο παω για χοριακη,αλλα δεν περιμενω και πολλα.και ειμαι τοσο λυπημενη..γιατι σαν πρωταρα και ανυπομονη,εκανα χθες 2 τεστ που βγηκανε αρνητικοτατα...

Σε καταλαβαίνω.. Και εγώ είχα κάνει τεστ την προηγούμενη και ήμουν προετοιμασμένη ότι δεν πέτυχε. Όμως υπάρχουν πολλές άλλες περιπτώσεις που τους βγήκε αρνητικό το τεστ από το φαρμακείο και η χοριακη έδειξε. Πότε κανονικα είναι να σου έρθει περίοδος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 το θυμάμαι ότι είχατε κανονίσει το χειρουργείο στις 21. Εσύ τον παίρνεις στο κινητό του τον γιατρό? Σου έχει δώσει το OK για να τον καλείς? Να τον έχεις με το καλό. Ολόκληρο χειρουργείο θα σου κάνει. Μήπως να πάρεις κάποια γραμματεία? Πως γίνεται στο δημόσιο νοσοκομείο? Αυτό για την εμβρυομεταφορα πως και το σκέφτηκες? Επειδή περνάει ο χρόνος ή το είχατε συζητήσει σαν ενδεχόμενο?

Ναι στο κινητό του πάντα εκεί μιλάμε.ε τι καλό να τον έχω έχουν σπασει τα νεύρα μου.κοιτα εγώ με αυτά δε μπορώ να λειτουργησω έτσι.πηρα να πάω στο ιατρείο δε δουλεύουν λέει ή γραμματέας.αν και αύριο ξαναπει τα ίδια θα τα σταματήσω όλα πραγματικά αυτές τις μέρες δε θέλω καθόλου να συνεχίσω,θελω απλά να πάω να βάλω τα τελευταία εμβρυα και να σταματήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Σε καταλαβαίνω.. Και εγώ είχα κάνει τεστ την προηγούμενη και ήμουν προετοιμασμένη ότι δεν πέτυχε. Όμως υπάρχουν πολλές άλλες περιπτώσεις που τους βγήκε αρνητικό το τεστ από το φαρμακείο και η χοριακη έδειξε. Πότε κανονικα είναι να σου έρθει περίοδος?

Ητανε να μου ερθει την Τριτη..αλλα πιστευω οτι δεν ερχεται γιατι εκτως απ τα utrogestan και τα cyclacur κανω και μια prolutex.πιστευω πως η prolutex δεν αφηνει την περιοδο να ερθει..τουλαχιστον ξερω τι με περιμενει...αλλα ειναι τοσο αδικο..τοσα τραβηξαμε εγω και ο αντρουλης μου...χειρουργειο κιρσοκηλης,φαρμακα,βιταμινες,και ποσα αλλαααα και ουτε η εξωσωματικη μας εκατσε στην τελικη..ποσο ασχημα νιωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ητανε να μου ερθει την Τριτη..αλλα πιστευω οτι δεν ερχεται γιατι εκτως απ τα utrogestan και τα cyclacur κανω και μια prolutex.πιστευω πως η prolutex δεν αφηνει την περιοδο να ερθει..τουλαχιστον ξερω τι με περιμενει...αλλα ειναι τοσο αδικο..τοσα τραβηξαμε εγω και ο αντρουλης μου...χειρουργειο κιρσοκηλης,φαρμακα,βιταμινες,και ποσα αλλαααα και ουτε η εξωσωματικη μας εκατσε στην τελικη..ποσο ασχημα νιωθω.

Ναι είναι άδικο να πρέπει να υποστούν τα ζευγάρια τόσο μεγάλη ψυχολογική και οικονομική πίεση για να ολοκληρώσουν την οικογένεια τους και τελικά να αποτυγχάνει. Όμως πραγματικά μην το καταδικάζεις. Μπορεί και να είναι θετικό. Εάν πάλι δεν είναι, τουλάχιστον να νιώθεις περήφανη για τον εαυτό σου και τον άντρα σου που προσπαθείτε με κάθε τρόπο και θυσία για να τα καταφέρετε! Μην απογοητεύεσαι τόσο πολύ. Σε καταλαβαίνω. Εναποθετεις όλες τις ελπίδες σου στην εξωσωματική. Λες θα κάνω και αυτο και το άλλο και ότι μου πουν οι γιατροί και θα γίνει. Όμως κάποιες φορές δεν γίνεται?

Ήταν η πρώτη σας φορά? Έχετε αλλά έμβρυα στην κατάψυξη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι είναι άδικο να πρέπει να υποστούν τα ζευγάρια τόσο μεγάλη ψυχολογική και οικονομική πίεση για να ολοκληρώσουν την οικογένεια τους και τελικά να αποτυγχάνει. Όμως πραγματικά μην το καταδικάζεις. Μπορεί και να είναι θετικό. Εάν πάλι δεν είναι, τουλάχιστον να νιώθεις περήφανη για τον εαυτό σου και τον άντρα σου που προσπαθείτε με κάθε τρόπο και θυσία για να τα καταφέρετε! Μην απογοητεύεσαι τόσο πολύ. Σε καταλαβαίνω. Εναποθετεις όλες τις ελπίδες σου στην εξωσωματική. Λες θα κάνω και αυτο και το άλλο και ότι μου πουν οι γιατροί και θα γίνει. Όμως κάποιες φορές δεν γίνεται?

Ήταν η πρώτη σας φορά? Έχετε αλλά έμβρυα στην κατάψυξη?

Ξέρω και συμφωνώ απολυτα με όσα λες..αλλα αυτο το παραπονό...και αυτο ισχύει για όλες μας..τραβάμε τοσα πολλά...καταρρεουμε και ψυχολογικα και οικονομικα..και λες γιατι??αλλα δυστυχως ετσι ειναι η ζωη..πρεπει οσο και να μας χτυπάει να την αντιμετωπίζουμε...μακάρι να αλλάξει κατι αυριο και να ειναι θετικη η χοριακουλα μου..θα δειξει...ναι ητανε η πρωτη μας φορα..δυστυχως δεν μας εμειναν εμβρυα.γιατι παρ ολο που ειμαι 31 εκανα μονο 8 ωαρια τα 7 ητανε ωριμα γονιμοποιήθηκαν τα 6 και σε βλαστοκύστες προχώρησαν μόνο τα 2 τα οποία και βάλαμε..εχω σχετικα χαμηλη αμη 1.22ng και δεν κανω πολλα ωαρια..αλλα σε ποιοτητα ειναι πολυ καλα.εχω καλες ορμονικες..δεν ξερω τι εφταιξε,πραγματικα..δε θα το αφησω ομως,θα το παω μεχρι τελικης πτωσεως!!!αν τελικα βγει αρνητικο,θα μιλησω με τον γιατρο να δουμε τι θα κανουμε...το καλο ειναι οτι ειμαστε δυνατες και δεν τα παραταμε!ειμαστε μαχητριες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nektarinaki_love, ψυχραιμία. Άμα δεν κάνεις χοριακή μην απογοητεύεσαι τελείως. Τα τεστ φαρμακείου, αν και εμένα μου έχουν βγει απόλυτα αξιόπιστα και στο αρνητκό και στο θετικό, παρ' όλα αυτά οι γιατροί δεν τα εμπιστεύονται ιδιαίτερα και σε πολλές κοπέλες έχουν δείξει αρνητικό, ενώ η χοριακή ήταν και μεγάλη μάλιστα. 

Δε θέλω να σου δίνω ελπίδες έτσι για να στις δίνω, σίγουρα δεν είναι  το καλύτερο σημάδι, αλλά η  πραγματικότητα είναι ότι υπάρχουν φορές που κάνουν λάθος τα απλά τεστ. Όπως και να έχει μην απογοητεύεσαι. Οι περισσότερες εδώ έχουμε περάσει την αποτυχία μίας εμβρυομεταφοράς. Να σκέφτεσαι όμως ότι θα έρθει η ώρα της θετικής χοριακής και κυρίως η στιγμή που θα κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου. Ελπίζω να είναι σύντομα. Μία αποτυχία είναι σίγουρα πικρή, αλλά θα έρθουν και για μας οι επιτυχίες και οι χαρές. 

@Bloublou85, ηρέμησε μπλουμπλούκα μου. Όλα θα γίνουν. Ίσως είναι δύσκολο να γίνουν αυτές τις μέρες που όλα υπολειτουργούν, αλλά δε χάνεται τίποτα για ένα μήνα. Θα το κάνεις το χειρουργείο με το νέο έτος και αν όχι θα βάλεις τα εμβρυάκια. Μη στεναχωριέσαι και στρεσάρεσαι. Δεν είναι όλα στο χέρι μας δυστυχώς, εσύ κάνεις ό,τι μπορείς πάντως. 

@Magaiver, έλα να δούμε πότε και πώς θα αλλάξουμε το θεματάκι, να φτιάξουμε το κέφι των κοριτσιών μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ξέρω και συμφωνώ απολυτα με όσα λες..αλλα αυτο το παραπονό...και αυτο ισχύει για όλες μας..τραβάμε τοσα πολλά...καταρρεουμε και ψυχολογικα και οικονομικα..και λες γιατι??αλλα δυστυχως ετσι ειναι η ζωη..πρεπει οσο και να μας χτυπάει να την αντιμετωπίζουμε...μακάρι να αλλάξει κατι αυριο και να ειναι θετικη η χοριακουλα μου..θα δειξει...ναι ητανε η πρωτη μας φορα..δυστυχως δεν μας εμειναν εμβρυα.γιατι παρ ολο που ειμαι 31 εκανα μονο 8 ωαρια τα 7 ητανε ωριμα γονιμοποιήθηκαν τα 6 και σε βλαστοκύστες προχώρησαν μόνο τα 2 τα οποία και βάλαμε..εχω σχετικα χαμηλη αμη 1.22ng και δεν κανω πολλα ωαρια..αλλα σε ποιοτητα ειναι πολυ καλα.εχω καλες ορμονικες..δεν ξερω τι εφταιξε,πραγματικα..δε θα το αφησω ομως,θα το παω μεχρι τελικης πτωσεως!!!αν τελικα βγει αρνητικο,θα μιλησω με τον γιατρο να δουμε τι θα κανουμε...το καλο ειναι οτι ειμαστε δυνατες και δεν τα παραταμε!ειμαστε μαχητριες!!!!!!!

k εγω συμφωνω με οσα λες........τοσος κοπος ψυχης κ χρηματος βεβαια, μια κοιλια μελανιασμενη απο τις πολλες ενεσεις..!!!! ουτε εγω εχω καλο προαισθημα.Τουλαχιστον να απεδιδαν σε καθε κοπελα αυτες οι θυσιες!!!! Αν ειναι τυχερομας θα γινει.Αυτο πιστευω.Ευχομαι να ειναι διαφορετικα τα αποτελεσματα απο αυτα που προδικάζουμε ...Εγω δεν ειχα βλαστοκυστες..χοριακη 31/12 αλλα δεν νομιζω οτι θα υπαρχει ανοικτο ιατρειο....οποτε θα παω την 02/01/2019.......με προβληματιζει που δεν εχω κανενα συμπτωμα.!!! 

Σε ευχΑριστω κ σενα @Magaiver @nikona

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ξέρω και συμφωνώ απολυτα με όσα λες..αλλα αυτο το παραπονό...και αυτο ισχύει για όλες μας..τραβάμε τοσα πολλά...καταρρεουμε και ψυχολογικα και οικονομικα..και λες γιατι??αλλα δυστυχως ετσι ειναι η ζωη..πρεπει οσο και να μας χτυπάει να την αντιμετωπίζουμε...μακάρι να αλλάξει κατι αυριο και να ειναι θετικη η χοριακουλα μου..θα δειξει...ναι ητανε η πρωτη μας φορα..δυστυχως δεν μας εμειναν εμβρυα.γιατι παρ ολο που ειμαι 31 εκανα μονο 8 ωαρια τα 7 ητανε ωριμα γονιμοποιήθηκαν τα 6 και σε βλαστοκύστες προχώρησαν μόνο τα 2 τα οποία και βάλαμε..εχω σχετικα χαμηλη αμη 1.22ng και δεν κανω πολλα ωαρια..αλλα σε ποιοτητα ειναι πολυ καλα.εχω καλες ορμονικες..δεν ξερω τι εφταιξε,πραγματικα..δε θα το αφησω ομως,θα το παω μεχρι τελικης πτωσεως!!!αν τελικα βγει αρνητικο,θα μιλησω με τον γιατρο να δουμε τι θα κανουμε...το καλο ειναι οτι ειμαστε δυνατες και δεν τα παραταμε!ειμαστε μαχητριες!!!!!!!

Ναι!!! Αυτό είναι το θετικό πνεύμα των Χριστουγέννων? Μην απογοητευεσαι! Θα γίνει! Ίσως να πάρει λίγο πιο πολύ χρόνο αλλά θα γίνει! Θα περιμένουμε αύριο τα νέα της χοριακης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

k εγω συμφωνω με οσα λες........τοσος κοπος ψυχης κ χρηματος βεβαια, μια κοιλια μελανιασμενη απο τις πολλες ενεσεις..!!!! ουτε εγω εχω καλο προαισθημα.Τουλαχιστον να απεδιδαν σε καθε κοπελα αυτες οι θυσιες!!!! Αν ειναι τυχερομας θα γινει.Αυτο πιστευω.Ευχομαι να ειναι διαφορετικα τα αποτελεσματα απο αυτα που προδικάζουμε ...Εγω δεν ειχα βλαστοκυστες..χοριακη 31/12 αλλα δεν νομιζω οτι θα υπαρχει ανοικτο ιατρειο....οποτε θα παω την 02/01/2019.......με προβληματιζει που δεν εχω κανενα συμπτωμα.!!! 

Σε ευχΑριστω κ σενα  @nikona

Αντζυ μου αν είσαι Αθήνα ή σε μεγάλη πόλη τα μεγάλα ιδιωτικά μαιευτήρια σίγουρα θα είναι ανοιχτά στις 31. Άλλωστε είναι εργάσιμη ημέρα κανονικά. Μη σε προβληματίζουν τα συμπτώματα. Πραγματικά τόσο νωρίς δεν υπάρχουν. Εύχομαι καλή επιτυχία κορίτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η antzy9 είπε:

k εγω συμφωνω με οσα λες........τοσος κοπος ψυχης κ χρηματος βεβαια, μια κοιλια μελανιασμενη απο τις πολλες ενεσεις..!!!! ουτε εγω εχω καλο προαισθημα.Τουλαχιστον να απεδιδαν σε καθε κοπελα αυτες οι θυσιες!!!! Αν ειναι τυχερομας θα γινει.Αυτο πιστευω.Ευχομαι να ειναι διαφορετικα τα αποτελεσματα απο αυτα που προδικάζουμε ...Εγω δεν ειχα βλαστοκυστες..χοριακη 31/12 αλλα δεν νομιζω οτι θα υπαρχει ανοικτο ιατρειο....οποτε θα παω την 02/01/2019.......με προβληματιζει που δεν εχω κανενα συμπτωμα.!!! 

Σε ευχΑριστω κ σενα  @nikona

Τα συμπτώματα δεν παίζουν ρόλο. Όλες το ίδιο λένε. Εγώ στην τελευταία προσπάθεια είχα κάθε βράδυ σχεδόν πόνο σαν να μου έρχεται περίοδος. Ήταν αρνητικό. Η @Rinaki88 που πήρε το θετικό τεστ την προηγούμενη εβδομάδα είχε επίσης πολλούς πόνους τα βράδια. Δεν βγαζεις άκρη παρατηρώντας συμπτώματα. 

Εγώ λέω να αλλάξουμε το θέμα πριν αλλάξει το έτος. Η χοριακη σου @antzy9 σε πειράζει να πάει στο επόμενο θέμα? Τι προτιμάς?

@Πιου-πιου εχουμε πει να το ανοίξει η @nikona για γούρι που είναι εγκυουλα. Αντε ρε κορίτσια γιατί θα γεννήσει στο τέλος και δεν θα την προλάβουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μακάρι να βγήκανε λάθος τα τεστάκια...αν και όπως λές και σε μένα πάντα σωστά εβγαινάν..θα δείξει..αυτό που λες με κρατάει και με πεισμώνει!το οτι θα έρθει  η μέρα που θα κρατήσω το μωράκι μου στην αγκαλιά μου επιτέλους..δεν ξέρω πότε θα είναί,αλλά θα έρθει!!!!έτσι ακριβώς!θα έρθουνε και για εμας οι θετικές χοριακές!το αξίζουμε!!!!! @antzy9 μακάρι κοπέλα μου να είναι θετικά και για τις δυό μας..οσο για τις μελανιές στην κοιλιά άστο!και πως πονάνε!!!άστο!!!έχεις ακόμη μέρες εσύ..μην αγχώνεσαι,όλα καλά θα πάνε..ούτε εγώ έχω συμπτώματα..μόνο στήθος πολυ πρησμένο και πονάει..αλλα μην δινεις βάση στα συμπτώματα.δεν λένε τίποτα..μακάρι να μας πάνε όλα καλά σε όλες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...