Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Από το Σάββατο το πρωί που σηκώθηκα είμαι άρρωστη. Τέτοια ταλαιπωρία δεν εχω ξαναζήσει κ με μόνο παυσίπονο το depon... @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου λυπάμαι πολύ για τα νέα σου. Είσαι το τρίτο κορίτσι μας που το έζησε αυτό πρόσφατα. Να αλλάξουμε συζήτηση κορίτσια γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για την συμπαράσταση και τη στήριξη σας.

@bebe2 , @Πιου-πιου μην το αφήσουμε να μας πάρει από κάτω ! Τουλάχιστον έχουμε την υγεία μας και υπέροχους συντρόφους που είναι δίπλα μας σε όλα αυτά τα δύσκολα !

@Zeta. μου περαστικά σου ! Σ ευχαριστώ για τη στήριξη !

@Eleni73 μου καλή επιτυχία στην ωοληψία σου !

@Magaiver θα πάρεις και τα καφέ cyclacur ? Νομίζω δε βγαίνουν οι μέρες, πρέπει να τον πάρεις τηλέφωνο.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Ηταν η πρωτη μου προσπαθεια, εκανα ανταγωνιστες και επαιρνα 300 μοναδες μενοπουρ καθημερινα

Κοίτα μην απογοητεύεσαι,πρώτη προσπάθεια,δε λέω ότι πρέπει να κάνεις με το ζόρι και άλλες.Μπορεί να έπεσες σε άσχημο κύκλο.Αν και το γιατρό σου τον θεωρώ κορυφή,οπότε κάτι ξέρει παραπάνω.Πιθανόν να μη χρειάζεται να παίρνεις τόσες πολλές μονάδες και με λιγότερες να ανταποκριθείς καλύτερα.Εγώ είτε έπαιρνα 300 ή 350 ή 150 μονάδες ο αριθμός δεν αλλάζει είναι ο ίδιος.Μπορείς να δοκιμάσεις να αλλάξεις και το φάρμακο,να πάρεις κάτι άλλο με λιγότερες μονάδες.Αυτό έχει στο μυαλό του ο γιατρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@Rinaki88 να είσαι σε επαφή με το γιατρό σου ! Παίρνεις προγεστερόνη ?

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ λυπάμαι πολύ για ότι πέρασες.Τί να πω,δύναμη και κουράγιο και εύχομαι η επόμενη προσπάθεια σου να είναι και η τυχερή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου σ'ευχαριστώ πολύ !!! Θέλω να ξέρεις ότι εσύ ειδικά μας δίνεις μεγάλη δύναμη και κουράγιο για να συνεχίσουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@sansa μου σ'ευχαριστώ πολύ !!! Θέλω να ξέρεις ότι εσύ ειδικά μας δίνεις μεγάλη δύναμη και κουράγιο για να συνεχίσουμε !!!

Ειλικρινά βρε κορίτσι δε ξέρω ποιά είναι η πιο δυνατή εδώ μέσα.Όλες έχουμε περάσει τόσα πολλά.Και εγώ έχω περάσει τόσες πολλές δύσκολες καταστάσεις αλλά και εσείς.Μακάρι το 2019 να είναι τυχερό για όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@Rinaki88 να είσαι σε επαφή με το γιατρό σου ! Παίρνεις προγεστερόνη ?

Καλησπέρα κοπέλα μου. Παίρνω προγεστερονη την Prolutex και κάνω ενέσεις Fraxiparine αντιπηκτικες. Μιλήσαμε σήμερα το πρωί και μου είπε ότι δεν έχει κάτι να κάνει με αυτά που παίρνω. Εχεις κάτι κατά νου;

Τώρα είδα την ιστορία σου γιατί είχα μέρες να μπω. Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη αυτή. Έχε δύναμη να σταθείς στα πόδια σου πάλι. Εύχομαι σύντομα να πάνε όλα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου. Παίρνω προγεστερονη την Prolutex και κάνω ενέσεις Fraxiparine αντιπηκτικες. Μιλήσαμε σήμερα το πρωί και μου είπε ότι δεν έχει κάτι να κάνει με αυτά που παίρνω. Εχεις κάτι κατά νου;

Τώρα είδα την ιστορία σου γιατί είχα μέρες να μπω. Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη αυτή. Έχε δύναμη να σταθείς στα πόδια σου πάλι. Εύχομαι σύντομα να πάνε όλα καλά. 

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!πάντα παρακολουθώ τις συζητήσεις σας και ας μην συμμετέχω!σας θαυμάζω όλες για τη δύναμη και τη θέληση σας..είστε ένα υπέροχο παρεάκι,μπράβο σας.ευχομαι όλες μας να τα καταφέρουμε.. @Rinaki88 είσαι και στο parents cafe και ξέρω την ιστοριούλα σου.όλα καλά θα πάνε,και την Παρασκευη θα έχεις μια τέλεια χοριακή!επειδή είδα οτι κάνεις την prolutex και εσυ,ήθελα να σε ρωτησω αν και εσενα σου πονάει το σημείο μετα για αρκετες ώρες???σαν μελανια ποναω..εγω εχω εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα την Τεταρτη και εκτως απο utrogestan και cyclacur κανω και μια prolutex καθε πρωι.και μετα για σχεδον ολη τη μερα ποναει το σημειο..λογικα ειναι απ το φάρμακο,απλως ηθελα να μάθω αν ειναι φυσιολογικο να ποναει τοσες ωρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rinaki88 καλή επιτυχία! Εύχομαι μία τριψήφια χοριακή!

@sansa, @Eleni73 Καλή επιτυχία στην προσπάθεια κορίτσια μου. 

@Πλατανακη Δεσποινα μην απογοητεύεσαι. Στην επόμενη προσπάθεια θα πάνε καλύτερα τα πράγματα. Τώρα τουλάχιστον ξέρετε πως ανταποκρίνεσαι και θα δοκιμάσετε κάτι άλλο με επιτυχία. 

@Zeta., Ζετάκι περαστικά σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα είμαι και εγώ εδώ που και που...Γιατί με έχει ζορισει  αρκετά η Δεύτερη αποτυχία....! Σας στέλνω τις ευχές μου για ένα έτος...γεμάτο χαρές! Εάν φτιάξετε νέα ομάδα θα ήθελα να με συμπεριλάβετε...Γιατί χάνω αρκετές αναρτήσεις.....!

Το παν είναι να μην το βάζουμε κάτω....(τα λόγια είναι εύκολα....)

Και να στηρίζουμε η μια την άλλη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια είδαμε 2 ωάρια σήμερα ένα 15,5 και το άλλο 18,5 .. την ovitrelle θα την κάνω το βράδυ ...καθόλου ανταγωνιστές.... θα αντέξουν μέχρι την Τετάρτη λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Γύρισα πίσω και δυσκολεύομαι με την αλλαγή της ώρας πάλι.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ δεν το πιστεύω ότι συνέβη το ίδιο και σε σένα. Δεν υπάρχει αυτή η στεναχώρια πια με τις επαναλαμβανόμενες αποβολες. 

Αλλαγή θέματος ψηφίζω και εγώ άμεσα! Να περιμένουμε τις 2 χοριακες και την ωοληψια της Ελένης αυτή την εβδομάδα και αλλάζουμε το ΣΚ?

Mag, εγώ λέω να περιμένουμε οοολες τις χοριακές και την ωοληψία της @Eleni73 και της σανσα και έχουμε και κάτι από ετ νομίζω η αντζυ. Να το ανοίξουμε 31 και να μην το χρησιμοποιοήσουμε μέχρι την αλλαγή, έτσι για το καλό. Να πάμε tabula rasa (το λέω γιατί άρεσε της μπλουμπλουκας το λατινικό ) και ό,τι γίνει το 2019! Αν θέλουμε και πιο πριν δεν το συζητώ, πρόταση κάνω! Η πλειοψηφία νικάει! Αλλά μας λείπουν ψήφοι ακόμα! Εγώ άμα δεν ψηφίσει  η Ελενάρα  μας, η @sansa και το μπεμπεκάκι ( @bebe2  [smilie=love9.gif]) τουλάχιστον αυτές,- μην ξεχνάω και καμία άλλη γιατί ψηφίσαμε αρκετές- , δεν πάω πουθενά! 

@Bloublou85 Που είσαι γραμματέα μου μάζεψες τις  ψήφους; ?

@Kat-Cat έλα για δικαστική αντιπρόσωπος, πως θα συγκροτηθεί η εφορευτική επιτροπή; Εγώ και η Mag μέλη και εσύ ως πιο αμερόληπτη και αρχαιότερη στο φορουμ πρόεδρος. Η μπλουμπλουκα γραμματέας με το τετράδιο, εννοείται. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Mag, εγώ λέω να περιμένουμε οοολες τις χοριακές και την ωοληψία της @Eleni73 και της σανσα και έχουμε και κάτι από ετ νομίζω η αντζυ. Να το ανοίξουμε 31 και να μην το χρησιμοποιοήσουμε μέχρι την αλλαγή, έτσι για το καλό. Να πάμε tabula rasa (το λέω γιατί άρεσε της μπλουμπλουκας το λατινικό ) και ό,τι γίνει το 2019! Αν θέλουμε και πιο πριν δεν το συζητώ, πρόταση κάνω! Η πλειοψηφία νικάει! Αλλά μας λείπουν ψήφοι ακόμα! Εγώ άμα δεν ψηφίσει  η Ελενάρα  μας, η @sansa και το μπεμπεκάκι ( @bebe2  [smilie=love9.gif]) τουλάχιστον αυτές,- μην ξεχνάω και καμία άλλη γιατί ψηφίσαμε αρκετές- , δεν πάω πουθενά! 

@Bloublou85 Που είσαι γραμματέα μου μάζεψες τις  ψήφους; ?

@Kat-Cat έλα για δικαστική αντιπρόσωπος, πως θα συγκροτηθεί η εφορευτική επιτροπή; Εγώ και η Mag μέλη και εσύ ως πιο αμερόληπτη και αρχαιότερη στο φορουμ πρόεδρος. Η μπλουμπλουκα γραμματέας με το τετράδιο, εννοείται. ?

Απο εμένα θετική η ψήφος κοριτσάρες.. πάμε όπου θέλετε! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sansa είπε:

Κοίτα μην απογοητεύεσαι,πρώτη προσπάθεια,δε λέω ότι πρέπει να κάνεις με το ζόρι και άλλες.Μπορεί να έπεσες σε άσχημο κύκλο.Αν και το γιατρό σου τον θεωρώ κορυφή,οπότε κάτι ξέρει παραπάνω.Πιθανόν να μη χρειάζεται να παίρνεις τόσες πολλές μονάδες και με λιγότερες να ανταποκριθείς καλύτερα.Εγώ είτε έπαιρνα 300 ή 350 ή 150 μονάδες ο αριθμός δεν αλλάζει είναι ο ίδιος.Μπορείς να δοκιμάσεις να αλλάξεις και το φάρμακο,να πάρεις κάτι άλλο με λιγότερες μονάδες.Αυτό έχει στο μυαλό του ο γιατρός σου;

Μου μιλησε για φυσικο τροποποιημενο κυκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Mag, εγώ λέω να περιμένουμε οοολες τις χοριακές και την ωοληψία της @Eleni73 και της σανσα και έχουμε και κάτι από ετ νομίζω η αντζυ. Να το ανοίξουμε 31 και να μην το χρησιμοποιοήσουμε μέχρι την αλλαγή, έτσι για το καλό. Να πάμε tabula rasa (το λέω γιατί άρεσε της μπλουμπλουκας το λατινικό ) και ό,τι γίνει το 2019! Αν θέλουμε και πιο πριν δεν το συζητώ, πρόταση κάνω! Η πλειοψηφία νικάει! Αλλά μας λείπουν ψήφοι ακόμα! Εγώ άμα δεν ψηφίσει  η Ελενάρα  μας, η @sansa και το μπεμπεκάκι ( @bebe2  [smilie=love9.gif]) τουλάχιστον αυτές,- μην ξεχνάω και καμία άλλη γιατί ψηφίσαμε αρκετές- , δεν πάω πουθενά! 

@Bloublou85 Που είσαι γραμματέα μου μάζεψες τις  ψήφους; ?

@Kat-Cat έλα για δικαστική αντιπρόσωπος, πως θα συγκροτηθεί η εφορευτική επιτροπή; Εγώ και η Mag μέλη και εσύ ως πιο αμερόληπτη και αρχαιότερη στο φορουμ πρόεδρος. Η μπλουμπλουκα γραμματέας με το τετράδιο, εννοείται. ?

Εννοείται βρε κορίτσι πως ψηφίζω.Είναι δυνατόν να μη δεχτώ;Άντε γιατί πολύ καντεμιά μας έχει πέσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Mag, εγώ λέω να περιμένουμε οοολες τις χοριακές και την ωοληψία της @Eleni73 και της σανσα και έχουμε και κάτι από ετ νομίζω η αντζυ. Να το ανοίξουμε 31 και να μην το χρησιμοποιοήσουμε μέχρι την αλλαγή, έτσι για το καλό. Να πάμε tabula rasa (το λέω γιατί άρεσε της μπλουμπλουκας το λατινικό ) και ό,τι γίνει το 2019! Αν θέλουμε και πιο πριν δεν το συζητώ, πρόταση κάνω! Η πλειοψηφία νικάει! Αλλά μας λείπουν ψήφοι ακόμα! Εγώ άμα δεν ψηφίσει  η Ελενάρα  μας, η @sansa και το μπεμπεκάκι ( @bebe2  [smilie=love9.gif]) τουλάχιστον αυτές,- μην ξεχνάω και καμία άλλη γιατί ψηφίσαμε αρκετές- , δεν πάω πουθενά! 

@Bloublou85 Που είσαι γραμματέα μου μάζεψες τις  ψήφους; ?

@Kat-Cat έλα για δικαστική αντιπρόσωπος, πως θα συγκροτηθεί η εφορευτική επιτροπή; Εγώ και η Mag μέλη και εσύ ως πιο αμερόληπτη και αρχαιότερη στο φορουμ πρόεδρος. Η μπλουμπλουκα γραμματέας με το τετράδιο, εννοείται. ?

οτι θελετε κοριτσια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!πάντα παρακολουθώ τις συζητήσεις σας και ας μην συμμετέχω!σας θαυμάζω όλες για τη δύναμη και τη θέληση σας..είστε ένα υπέροχο παρεάκι,μπράβο σας.ευχομαι όλες μας να τα καταφέρουμε.. @Rinaki88 είσαι και στο parents cafe και ξέρω την ιστοριούλα σου.όλα καλά θα πάνε,και την Παρασκευη θα έχεις μια τέλεια χοριακή!επειδή είδα οτι κάνεις την prolutex και εσυ,ήθελα να σε ρωτησω αν και εσενα σου πονάει το σημείο μετα για αρκετες ώρες???σαν μελανια ποναω..εγω εχω εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα την Τεταρτη και εκτως απο utrogestan και cyclacur κανω και μια prolutex καθε πρωι.και μετα για σχεδον ολη τη μερα ποναει το σημειο..λογικα ειναι απ το φάρμακο,απλως ηθελα να μάθω αν ειναι φυσιολογικο να ποναει τοσες ωρες..

Νεκταρινακι μου γειά σου. Ναι κοπέλα μου θυμάμαι που μιλάμε κι εκεί.  Με το καλό να υποδεχθείς τα ζουζούνια σου την Τετάρτη και σ ευχαριστώ για την ευχή. Όσο για την Prolutex ναι πονάει. Σχεδόν αμέσως μετά την ένεση στις περισσότερες περιπτώσεις μου κάνει ένα άσπρο κύκλο και γίνεται σαν καρούμπαλο. Δεν μελανιαζει αλλά πονάει. Οπότε είναι φυσιολογικό και άλλη κοπέλα που ήμασταν μαζί στην εμβρυομεταφορα και την ρώτησα το ίδιο μου είπε. Εμένα με πονάει μέχρι και την επόμενη ακόμη. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Rinaki88 καλή επιτυχία! Εύχομαι μία τριψήφια χοριακή!

@sansa, @Eleni73 Καλή επιτυχία στην προσπάθεια κορίτσια μου. 

@Πλατανακη Δεσποινα μην απογοητεύεσαι. Στην επόμενη προσπάθεια θα πάνε καλύτερα τα πράγματα. Τώρα τουλάχιστον ξέρετε πως ανταποκρίνεσαι και θα δοκιμάσετε κάτι άλλο με επιτυχία. 

@Zeta., Ζετάκι περαστικά σου. 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου. Να είσαι καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

αχ κοριτσια μου δεν μπορω καθολου !!! 

Αγάπη μου κουράγιο. Είναι σημαντικό να τελειώσεις με τον ''καθαρισμό'', ώστε να μπεις σε ένα ρυθμό. Σου υπόσχομαι όμως ότι σε λίγο καιρό θα είσαι καλύτερα, όχι τελείως καλά, αλλά καλύτερα. Θα το δεις και εσύ. Και θα έρθουν και για μας τα ωραία που θα μας κάνουν τελείως καλά μπεμπάκι μου. Θάρρος σου λέω και θα τα καταφέρουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

αχ κοριτσια μου δεν μπορω καθολου !!! 

Κουράγιο κοριτσάκι μου... πρόσεξε τον εαυτό σου, να τρώς καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@bebe2 @Πιου-πιου ποσο καιρο σας πηρε να καθαρισετε ? 

Τελείως φυσικά, χωρίς επέμβαση ή φάρμακα 16-17 ημέρες [smilie=sad10.gif].

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου ελειπα όλη μέρα αφεντικό κ δεν είδα τι γίνεται;;;νομίζω ότι έχουμε τη πλειοψηφία κ μπορούμε να προχωρήσουμε.να με πάρεις κ στις εκλογές μαζί σου είμαι πολύ γρηγορη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...