Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ποσο πολυ μου εχετε λειψει ! 

Κοριτσάκι που είσαι εσύ; Τι έχεις κάνει όλο αυτό το καιρό;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου λιγο πολυ τα νεα μου μοιαζουν με της @bebe2 και της @Πιου-πιου... Καναμε την εμβρυομεταφορα, 1η χοριακη 110, 2η χοριακη 600, 3η χοριακη 1774, μια μερα πριν τον 1ο μας υπερηχο ελαφρια αιμορραγια και διαγνωση για αυτοματη αποβολη. Επαναλαμβανουμε χοριακη 3204, επαναλαμβανουμε την επομενη μερα 1531.... Απογοητευση και μεγαλος ψυχικος πονος.... Αυτα απο μενα κοριτσια.... Σας αγαπω ολες πολυ και σας νοιαζομαι πολυ.... Πρεπει να συνεχισουμε κοριτσια! Κουραγιο σε ολες μας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια ψώνια @Bloublou85  πρωί απόγευμα ανιψιά βαφτηστηρια. Με πέθαναν τα γλυκουλια. @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου σε νιώθω... Ελπίζω να είσαι καλύτερά τώρα. Εγώ άρχισα και την παλεύω πάντως. @bebe2❤️. Κουράγιο.

Άντε κορίτσια ψηφοφορία θέλω για το νέο θέμα. Αν συμφωνείτε να το ανοίξουμε. Δε μας πήγε και πολύ το 18. Ευτυχώς που έχουμε και τις εγκυουλες μας και παρηγοριομαστε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου κι εγώ σας παρακολουθώ απλά δεν έχω κάτι ακόμα να σας πω! Στεναχωρηθηκα και για την @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ:-(

Ελπιζω το 2019 να είναι για όλες μας ή χρονιά μας! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ποια ψώνια @Bloublou85  πρωί απόγευμα ανιψιά βαφτηστηρια. Με πέθαναν τα γλυκουλια. @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου σε νιώθω... Ελπίζω να είσαι καλύτερά τώρα. Εγώ άρχισα και την παλεύω πάντως. @bebe2❤️. Κουράγιο.

Άντε κορίτσια ψηφοφορία θέλω για το νέο θέμα. Αν συμφωνείτε να το ανοίξουμε. Δε μας πήγε και πολύ το 18. Ευτυχώς που έχουμε και τις εγκυουλες μας και παρηγοριομαστε. 

Εγώ συμφωνώ! Καμία ιδέα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ποια ψώνια @Bloublou85  πρωί απόγευμα ανιψιά βαφτηστηρια. Με πέθαναν τα γλυκουλια. @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου σε νιώθω... Ελπίζω να είσαι καλύτερά τώρα. Εγώ άρχισα και την παλεύω πάντως. @bebe2❤️. Κουράγιο.

Άντε κορίτσια ψηφοφορία θέλω για το νέο θέμα. Αν συμφωνείτε να το ανοίξουμε. Δε μας πήγε και πολύ το 18. Ευτυχώς που έχουμε και τις εγκυουλες μας και παρηγοριομαστε. 

Καλά εντάξει τώρα νομίζω επιβάλλεται μετά κι απ αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου, πόσο λυπάμαι για όλο αυτό. Ειλικρινά. 

@bebe2 μου, όποτε νιωσεις καλυτερα εσυ να μας γραψεις. Και φυσικα ειμαστε και για την μαυρίλα και για τις χαρες.

Κοριτσια κι εγω πιστευω χρειαζεται ενα νεο θεμα. Μια αλλαγή. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου το υποψιαζόμουν δυστυχώς!!!! Λυπάμαι πολύ :( 

@bebe2 μου σε νιώθουμε εδώ είμαστε όμως και για τις μαυρίλες!

Εγώ πάω αύριο για υπέρηχο και τετάρτη ή πέμπτη άλλη μια ωοληψία φυσικού κύκλου!! Θέλω να πιστεύω πως θα κλείσει κάπως καλύτερα ο χρόνος ,,, για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, εχω χαθεί λίγο γιατί δεν έχω και πολλά να σας γράψω, είδα όμως εξελίξεις και πραγματικά δεν έχω λόγια (πλην της castraup νομιζω που χε καλα νεα). Κορίτσια, αν και δεν πολυπιστεύω σε γκαντεμιές, ανοιξτε νεο τόπικ. Έτσι να μπει νέος αέρας, νέο έτος. Το 2018 ηταν ψιλοαπαράδεκτο σε γενικές γραμμές. Τουλάχιστον χαμογέλασε σε κάποιες κοπέλες και το επομενο θα χαμογελάσει στις άλλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου, πόσο λυπάμαι για όλο αυτό. Ειλικρινά. 

@bebe2 μου, όποτε νιωσεις καλυτερα εσυ να μας γραψεις. Και φυσικα ειμαστε και για την μαυρίλα και για τις χαρες.

Κοριτσια κι εγω πιστευω χρειαζεται ενα νεο θεμα. Μια αλλαγή. 

 

Σκεφτομασταν με τη @Πιου-πιου να το ανοίξεις εσύ νικονα μας για να ξεκινήσουμε αισιοδοξα.ο υπόλοιπος λαός συμφωνεί;;;;μετραω ψηφους. Σκεφτήκαμε σαν θέμα το μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019, έχει κάποια κάποια αλλη ιδέα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Σκεφτομασταν με τη @Πιου-πιου να το ανοίξεις εσύ νικονα μας για να ξεκινήσουμε αισιοδοξα.ο υπόλοιπος λαός συμφωνεί;;;;μετραω ψηφους. Σκεφτήκαμε σαν θέμα το μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019, έχει κάποια κάποια αλλη ιδέα? 

Καλημέρα! Εγώ συμφωνώ για την Νικόνα και πολύ ωραίο το θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μου γεια σου. Ευχομαι συντομα να εχεις τα ευχαριστα

 

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Κοριτσια, πειτε όποτε αποφασισετε και θα κανω ό,τι θέλετε με πολλη χαρά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

@Kat-Cat μου γεια σου. Ευχομαι συντομα να εχεις τα ευχαριστα

 

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Κοριτσια, πειτε όποτε αποφασισετε και θα κανω ό,τι θέλετε με πολλη χαρά. 

 

Καλημέρα κορίτσια. 

Αχ νικονάκι μου το ξέρω ότι ποτέ δε μας χαλάς χατήρι![smilie=love9.gif]. Εγώ λέω εσύ για το γούρι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Γύρισα πίσω και δυσκολεύομαι με την αλλαγή της ώρας πάλι.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ δεν το πιστεύω ότι συνέβη το ίδιο και σε σένα. Δεν υπάρχει αυτή η στεναχώρια πια με τις επαναλαμβανόμενες αποβολες. 

Αλλαγή θέματος ψηφίζω και εγώ άμεσα! Να περιμένουμε τις 2 χοριακες και την ωοληψια της Ελένης αυτή την εβδομάδα και αλλάζουμε το ΣΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!! Θελω αν εχει καμια κοπελα παρομοια εμπειρια με μενα. Μετα απο την πρωτη διεγερση ειπε ο γιατρος οτι ανηκω στις φτωχες ανταποκριτριες! Να σας θυμισω οτι εκανα ανταγωνιστες και στην ωοληψια δεν πηραμε τιποτα, ο γιατρος ειπε οτι ειμαι φτωχη ανταποκριτρια και να παμε σε φυσικο τροποιποιημενο κυκλο. Ειναι καμια σας παρομοια περιπτωση? Απογοητευτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα σε ολες!!! Θελω αν εχει καμια κοπελα παρομοια εμπειρια με μενα. Μετα απο την πρωτη διεγερση ειπε ο γιατρος οτι ανηκω στις φτωχες ανταποκριτριες! Να σας θυμισω οτι εκανα ανταγωνιστες και στην ωοληψια δεν πηραμε τιποτα, ο γιατρος ειπε οτι ειμαι φτωχη ανταποκριτρια και να παμε σε φυσικο τροποιποιημενο κυκλο. Ειναι καμια σας παρομοια περιπτωση? Απογοητευτηκα

Καλημέρα κορίτσι.Μην απογοητεύεσαι αρχικά.Θύμισε μου λιγάκι ήταν η πρώτη σου φορά,πόσες μονάδες πήρες και ποιό πρωτόκολλο έκανες;Κοίτα για να μην παρεξηγηθώ,όταν λέω τη γνώμη μου δε σημαίνει ότι αυτό που έπαθα εγώ θα το πάθει και άλλη κοπέλα.Εγώ κάνω ήπιες διεγερσεις,με 150 μονάδες και με femara,κάνω λίγα ωοθυλακια.Κορίτσια συμφωνώ και εγώ με το καινούργιο θέμα,ανοίξτε το μήπως και δούμε καμιά άσπρη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. 457 η χοριακή μου!!!

Μετά από άγρυπνο βράδυ από το άγχος και κλάματα μέχρι να βγει, τώρα πετάω από χαρά!!

Εύχομαι το ίδιο και σε όσα κορίτσια περιμένουν!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Καλημέρα κορίτσι.Μην απογοητεύεσαι αρχικά.Θύμισε μου λιγάκι ήταν η πρώτη σου φορά,πόσες μονάδες πήρες και ποιό πρωτόκολλο έκανες;Κοίτα για να μην παρεξηγηθώ,όταν λέω τη γνώμη μου δε σημαίνει ότι αυτό που έπαθα εγώ θα το πάθει και άλλη κοπέλα.Εγώ κάνω ήπιες διεγερσεις,με 150 μονάδες και με femara,κάνω λίγα ωοθυλακια.Κορίτσια συμφωνώ και εγώ με το καινούργιο θέμα,ανοίξτε το μήπως και δούμε καμιά άσπρη μέρα.

Ηταν η πρωτη μου προσπαθεια, εκανα ανταγωνιστες και επαιρνα 300 μοναδες μενοπουρ καθημερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η semarbosi είπε:

Κορίτσια καλημέρα. 457 η χοριακή μου!!!

Μετά από άγρυπνο βράδυ από το άγχος και κλάματα μέχρι να βγει, τώρα πετάω από χαρά!!

Εύχομαι το ίδιο και σε όσα κορίτσια περιμένουν!!

 

Μπράβοοοοο. Εύχομαι όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβοοοοο. Εύχομαι όλα καλά!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ! Έχω μεγάλο δρόμο μπροστά μου, όμως είμαι πολύ χαρούμενη για το πρώτο καλό αποτέλεσμα!

Εύχομαι σύντομα και για σένα καλά νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@semarbosi Συγχαρητήρια! Ελπίζω μόνο θετικά νέα για σας από εδώ και πέρα! Αντε να κλείσει με θετικές χοριακες το θέμα..

@Πλατανακη Δεσποινα Θεωρητικά είμαι και εγώ φτωχή ανταποκρητρια για την ηλικία μου. Η μια μου ωοθήκη δεν γεννάει κανένα ωάριο. Τι θες να μάθεις ακριβώς?

Κορίτσια χθές αδιαθετησα και θεωρητικά παίρνω σικλακουρ δυο κουτιά συνεχόμενα ώστε να μου έρθει περίοδος μέχρι 2 Γενάρη που θα πάμε Ελλάδα για την εξωσωματική... Λέτε να πάρω τον γιατρό? Πως γίνεται να αδιαθετησα τώρα και να ξανααδιαθετησω σε 18 μέρες ξανά??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@semarbosi Συγχαρητήρια! Ελπίζω μόνο θετικά νέα για σας από εδώ και πέρα! Αντε να κλείσει με θετικές χοριακες το θέμα..

@Πλατανακη Δεσποινα Θεωρητικά είμαι και εγώ φτωχή ανταποκρητρια για την ηλικία μου. Η μια μου ωοθήκη δεν γεννάει κανένα ωάριο. Τι θες να μάθεις ακριβώς?

Κορίτσια χθές αδιαθετησα και θεωρητικά παίρνω σικλακουρ δυο κουτιά συνεχόμενα ώστε να μου έρθει περίοδος μέχρι 2 Γενάρη που θα πάμε Ελλάδα για την εξωσωματική... Λέτε να πάρω τον γιατρό? Πως γίνεται να αδιαθετησα τώρα και να ξανααδιαθετησω σε 18 μέρες ξανά??

 

Θελω να μαθω πιθανοτητες για τον φυσικο τροποποιημενο κυκλο που μου προτεινε ο Σφακιανουδης! Νιωθω οτι εχασα καθε ελπιδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. 7η ημέρα από την εμβρυομεταφορά. Χθες για κάποιο λόγο είχα λιποθυμικό επεισόδιο με πολύ έντονο πόνο στην κοιλιά. Συνέβη ποτέ σε καμία αυτό; Την Παρασκευή έχω χοριακή αν δεν έρθει Τετάρτη ή Πέμπτη η περίοδος που περιμένω. Σας φιλώ όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...