Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@Bloublou85, θυμάσαι που λέγαμε στη @Magaiver ότι είναι πολύ αδύνατη; Ε για αυτό το κορίτσι μας δεν παχαίνει. Το ταΐζουν φαγητό των αστροναυτών, τί να σου κάνει;:D.

Mag μου ωραία φωτό. Έλα με το καλό στην Ελλαδίστα μας να τα καταφέρεις και όπως και η @Castrop rauxel. Σε περιμένουμε!

@antzy9 με το καλό η ετ. Έφτασε η μεγάλη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Bloublou85, θυμάσαι που λέγαμε στη @Magaiver ότι είναι πολύ αδύνατη; Ε για αυτό το κορίτσι μας δεν παχαίνει. Το ταΐζουν φαγητό των αστροναυτών, τί να σου κάνει;:D.

Mag μου ωραία φωτό. Έλα με το καλό στην Ελλαδίστα μας να τα καταφέρεις και όπως και η @Castrop rauxel. Σε περιμένουμε!

@antzy9 με το καλό η ετ. Έφτασε η μεγάλη μέρα!

Καλημερααα!!! Ναιιιιι το θυμάμαι έτσι εξηγείται λοιπόν.καλα αυτοί εκεί με τα χιόνια τρώνε παγωτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημερααα!!! Ναιιιιι το θυμάμαι έτσι εξηγείται λοιπόν.καλα αυτοί εκεί με τα χιόνια τρώνε παγωτά;

Χαχαχαχαχα ποια χιονιά?! Στο διαστημόπλοιο δεν χιονίζει.. Κορίτσια μου σήμερα ξεκινώ για πίσω και αύριο επιστρέφω Γερμανία και θα σας παρακολουθώ live. Να δούμε ποτε θα κάνουμε και το καινούργιο θέμα για περισσότερη καλοτυχία! Να περιμένουμε μέχρι 31 Δεκεμβρίου και να το κάνουμε από 1 Γενάρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia mou exw kairo na sas grapsw alla sas diavazw syxna kapoies mporei na min me thumaste kan...Tha pw tin istoria mou sta grigora giati thelw na to moirastw mazi sas!!!Exw mia kori 5 etwn apo fusiologiki silipsi meta apo 3 xronia arxisa tis prospathies gia deutero paidaki 2 xronia den erxotan(Ksexasa na sas grapsw oti zw stin Germania)Ekana laparoskopisi kai mou eipan oti kai oi 2 mou salpigges einai kleistes kai oti mporw na kanw paidakia mono me ekswswmatiki kai etsi ekana arxisa amesws ekana tin prwti mou prospatheia stin Germania kai itan arnitiki....Meta apo 5 mines ekana tin deuteri prospatheia kai pali arnitiki...To kaloakiri pou irtha stin Ellada piga se enan giatro gia mia deuteri gnwmi kai mou eipe oti exw ydrosalpigges kati pou otan to eipa atous Germanous mou eipan oti to kserame alla gia autous den einai empodio.....Thumwsa polu kai apofasisa oti tin 3 fora pou mou kalipte i asfaleia ekei den tha tin ekana pote kai to mono pou skeftomoun itan na erthw stin Ellada gia na apoktisw to mwro pou toso prospathousa...Kai etsi egineeee irtha stin Ellada stis 12.11 kai ekana tin prospatheia mou edw...Na pw oti oi giatroi ekei tin prwti fora mou evgala 3 waria kai tin deuteri 9 apo ta opoia kanena den emeine gia katapsiksi kai dia mageias eksafanizotan kai to 1 pou mporei na emene...eimai 27 etwn me polu kalh amh kai genika eksetaseis...Edw o giatros mou peire 16 waria kai mou meinan 10 polu kales vlastokustes tis 2 tis evala stis 4.12 kai tis 8 tis exw katapsiksi!!!Tetarti 12.12 ekana xoriaki kai eimai egkuos eimai polu eutuxismeni kai sas egrapsa gia na parete dunami na min ta paratate kai oso duskolo kai an einai autos o dromos na eiste dunates!!!Kai emeis traviksame polla kai auta ta lefta ta mazepsame me ta 1000 zoria sterithikame polla kai egw kai o syzigos....Elpizw na pernete dunami apo to thetiko mou giati kai egw eperna dunami apo kathe thetiki xoriaki pou diavaza kai otan evlepa kopeles pou den ta katafernan epefta psixologika...Sas euxomai sudoma oles na zisete tin mitrotita sas filw ?

Αχ κουμπαρουλα μου γλυκιά περασες πολλα αλλά δεν το έβαλες κάτω.. με πείσμα και υπομονή τα κατάφερες... 

Χαίρομαι τοοοοσοοο πολύ , τώρα όλο εσένα σκέφτομαι ? ( θα θυμώσει ο άντρας χαχαχχα) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Χαχαχαχαχα ποια χιονιά?! Στο διαστημόπλοιο δεν χιονίζει.. Κορίτσια μου σήμερα ξεκινώ για πίσω και αύριο επιστρέφω Γερμανία και θα σας παρακολουθώ live. Να δούμε ποτε θα κάνουμε και το καινούργιο θέμα για περισσότερη καλοτυχία! Να περιμένουμε μέχρι 31 Δεκεμβρίου και να το κάνουμε από 1 Γενάρη?

? Πως μου διέφυγε αυτό;να σου πω οι αστροναύτες κάνουν την ανάγκη τους κανονικά εκεί πάνω;το έχω απορία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

? Πως μου διέφυγε αυτό;να σου πω οι αστροναύτες κάνουν την ανάγκη τους κανονικά εκεί πάνω;το έχω απορία.

Την ίδια απορία είχα και εγώ χαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

? Πως μου διέφυγε αυτό;να σου πω οι αστροναύτες κάνουν την ανάγκη τους κανονικά εκεί πάνω;το έχω απορία.

Ναι αυτό είναι δύσκολο γιατί με μηδενική βαρύτητα δεν δουλεύει εύκολα το πράγμα... Έχουν ειδικές συσκευές που τα συλλέγουν. Και επίσης έχουν και οι στολές τους ένα ειδικό σύστημα συλλογής ούρων.. (σε περίπτωση που τα κάνουν πάνω τους ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι αυτό είναι δύσκολο γιατί με μηδενική βαρύτητα δεν δουλεύει εύκολα το πράγμα... Έχουν ειδικές συσκευές που τα συλλέγουν. Και επίσης έχουν και οι στολές τους ένα ειδικό σύστημα συλλογής ούρων.. (σε περίπτωση που τα κάνουν πάνω τους ?)

Επίσης έχω κι άλλη απορία!!! Οι γυναίκες αστροναυτες έχουν κανονικά περίοδο;Καλά μου έρχονται κι άλλες όσο το σκέφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Επίσης έχω κι άλλη απορία!!! Οι γυναίκες αστροναυτες έχουν κανονικά περίοδο;Καλά μου έρχονται κι άλλες όσο το σκέφτομαι.

Πω πολύ δύσκολη ερώτηση αυτή. Δεν ήξερα την απάντηση και το έψαξα και είδα ότι είναι λέει από τις πιο συνηθισμένες που κάνουν στην  ΝΑΣΑ. Παλιότερα δεν υπήρχαν γυναίκες αστροναύτες γιατί νόμιζαν ότι στο διάστημα το αίμα περιόδου θα πάει προς τις σαλπιγγες και θα τις βουλώσει... ???

Μετά όμως οι γυναίκες είπαν θέλουμε να το ρισκάρουμε και εάν γίνει θα ξέρουμε. Και τελικά τίποτα δεν έγινε. Όλα καλά ήταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Πω πολύ δύσκολη ερώτηση αυτή. Δεν ήξερα την απάντηση και το έψαξα και είδα ότι είναι λέει από τις πιο συνηθισμένες που κάνουν στην  ΝΑΣΑ. Παλιότερα δεν υπήρχαν γυναίκες αστροναύτες γιατί νόμιζαν ότι στο διάστημα το αίμα περιόδου θα πάει προς τις σαλπιγγες και θα τις βουλώσει... ???

Μετά όμως οι γυναίκες είπαν θέλουμε να το ρισκάρουμε και εάν γίνει θα ξέρουμε. Και τελικά τίποτα δεν έγινε. Όλα καλά ήταν!

Ω θεέ μου δηλαδή οι ορμόνες μας λειτουργούν και στο διάστημα.και τώρα ετοιμασου αυτή ή απορία μου ήρθε μόλις τώρα! Φαντάζομαι ότι οι αστροναύτες δε θα μπορούν να κάνουν σεξ λόγω ότι δεν υπάρχει βαρύτητα,δηλ και να πάει να σηκωθεί κάτι θα πέφτει αυτομάτως??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ω θεέ μου δηλαδή οι ορμόνες μας λειτουργούν και στο διάστημα.και τώρα ετοιμασου αυτή ή απορία μου ήρθε μόλις τώρα! Φαντάζομαι ότι οι αστροναύτες δε θα μπορούν να κάνουν σεξ λόγω ότι δεν υπάρχει βαρύτητα,δηλ και να πάει να σηκωθεί κάτι θα πέφτει αυτομάτως??

χαχαχαχαχα τέλεια ερώτηση! Η καλύτερη για το τέλος. Λοιπόν... Φημολογείται ότι όταν πήγε στο διάστημα ένα ζευγάρι που ήταν παντρεμένοι κάνανε σεξ. Έχουν αφήσει υπονοούμενα δηλαδή όταν επέστρεψαν ότι το κάνανε..? Όμως γενικά είναι δύσκολο για πολλούς λόγους. Οι κυριότεροι:

1)Πρεπει να είσαι δεμένος στο κρεββάτι για να μην αιωρείσαι λόγω έλλειψης βαρύτητας.

2)Του άντρα δεν του σηκώνεται εύκολα επειδή στο διάστημα έχει το σωμα χαμηλότερη πίεση από ότι στην Γη.

3)Κοιμουνται όλα τα μέλη του πληρώματος μαζί και το σκάφος είναι μικρό όποτε δεν μπορείς εύκολα να βρεις χώρο και χρόνο που να είσαι εντελώς μόνος σου.

4) Το περιγράφουν λίγο αποκρουστικό.. Εάν πχ ιδρώσεις κάνοντας σεξ τα σωματίδια που εξατμίζουνται από πάνω σου αιωρούνται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

χαχαχαχαχα τέλεια ερώτηση! Η καλύτερη για το τέλος. Λοιπόν... Φημολογείται ότι όταν πήγε στο διάστημα ένα ζευγάρι που ήταν παντρεμένοι κάνανε σεξ. Έχουν αφήσει υπονοούμενα δηλαδή όταν επέστρεψαν ότι το κάνανε..? Όμως γενικά είναι δύσκολο για πολλούς λόγους. Οι κυριότεροι:

1)Πρεπει να είσαι δεμένος στο κρεββάτι για να μην αιωρείσαι λόγω έλλειψης βαρύτητας.

2)Του άντρα δεν του σηκώνεται εύκολα επειδή στο διάστημα έχει το σωμα χαμηλότερη πίεση από ότι στην Γη.

3)Κοιμουνται όλα τα μέλη του πληρώματος μαζί και το σκάφος είναι μικρό όποτε δεν μπορείς εύκολα να βρεις χώρο και χρόνο που να είσαι εντελώς μόνος σου.

4) Το περιγράφουν λίγο αποκρουστικό.. Εάν πχ ιδρώσεις κάνοντας σεξ τα σωματίδια που εξατμίζουνται από πάνω σου αιωρούνται..

Χαχαχαχα πάντως γιατί να δεθουν; Θα είναι τέλεια να το κάνεις στον αέρα.να φανταστώ όταν θα εκσπερματωνει έξω αιωρούνται και τα σπερματοζωάρια;; Χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2018 at 11:28 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Castrop μου πόσο χαρηκα με τα νεα σου. Εγω εχω παρακολουθησει ολες σου τις προσπαθειες απο την αρχη. 

Μπραβο!!! Ολα να σας πανε καλα!!!

Μεγαλη διαφορά στην ανταπόκριση του οργανισμου αυτη τη φορα. Και νομιζω οτι εκανες μακρυ πρωτοκολλο παλι ε??

Nikona mou imoun sigouri oti tha isoun i prwti pou tha egrafes...Se euxaristw polu...Esena pws paei i egkumosini?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ κουμπαρουλα μου γλυκιά περασες πολλα αλλά δεν το έβαλες κάτω.. με πείσμα και υπομονή τα κατάφερες... 

Χαίρομαι τοοοοσοοο πολύ , τώρα όλο εσένα σκέφτομαι ? ( θα θυμώσει ο άντρας χαχαχχα) 

 

Xxaxaxaxaxaxa glukia mouuuu se agapaw polu stirigma mou ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι ωραια που τα λετε! 

Μπλουμπλουκα οι αποριες σου ειναι φοεβερες! Και η μαγκαιβερ μας εδωσε τελειες πληροφοριες! 

@Castrop rauxel παμε δοξα τα Θεω πολυ καλα μεχρι στιγμης..! Το ιδιο ευχομαι και για εσας!

Και σε ολα τα κοριτσια εδω.

@bebe2 μου σε σκεφτομαστε. 

@antzy9 πότε εχεις υπέρηχο πάλι? Η ετ?

@Zeta. Εσυ εισαι καλα?το σποράκι?

@Πιου-πιου μου εσυ?

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου τι ωραια που τα λετε! 

Μπλουμπλουκα οι αποριες σου ειναι φοεβερες! Και η μαγκαιβερ μας εδωσε τελειες πληροφοριες! 

@Castrop rauxel παμε δοξα τα Θεω πολυ καλα μεχρι στιγμης..! Το ιδιο ευχομαι και για εσας!

Και σε ολα τα κοριτσια εδω.

@bebe2 μου σε σκεφτομαστε. 

@antzy9 πότε εχεις υπέρηχο πάλι? Η ετ?

@Zeta. Εσυ εισαι καλα?το σποράκι?

@Πιου-πιου μου εσυ?

 

 

 

 

Έλα βρε νικονα να παίρνεις παρουσίες να μπει μία τάξη εδώ μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ποσο πολυ μου εχετε λειψει ! 

Βρε Εμμανουηλ που είσαι κορίτσι μου??? Είχαμε ανησυχήσει όλες.ελπιζω να είσαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου, δε σταματησα ποτε να σας διαβαζω. Εζησα πολλα ολες αυτες τις μερες.... Ευχαριστα και δυσαρεστα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου ελπίζω τώρα να είναι όλα καλά.με την εμβρυομεταφορά σου τι εκανες την ανεβαλλες;αν θυμάμαι καλά έκανες προετοιμασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου εδώ είμαι και είμαι καλύτερα. Φιλιά πολλά.

@Bloublou85   @Magaiver?

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου χαίρομαι που είσαι εδώ. Εύχομαι να είσαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου πες μας αν θες τα νεα σου! Πραγματικα σκεφτομασταν γιατι να χαθηκες! Ευχομαστε ολα να ειναι πλεον καλα.

@Πιου-πιου μου φιλακια κι απο εμενα!

@Bloublou85 ναι απουσιολογιο θα αρχισω να κραταω μου φαινεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...