Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσι μου κ ευχαριστω για το μηνυμα, με εκανες να νισωσω καλυτερα λιγακι! Να σου πως τα μεγεθη 8Χ9, 4,2Χ4, 3,9Χ3,1, 4,7Χ5, 4,7Χ4,5

Έλα βρε κοριτσάκι. Είναι μικρούλια ακόμα. Αφού πρέπει να φτάσουν τα 18 τουλάχιστον. Κάνε υπομονή και να δεις που θα πάνε όλα όπως πρέπει. Σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου. Και όχι άγχος. Θα περιμένουμε νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Έλα βρε κοριτσάκι. Είναι μικρούλια ακόμα. Αφού πρέπει να φτάσουν τα 18 τουλάχιστον. Κάνε υπομονή και να δεις που θα πάνε όλα όπως πρέπει. Σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου. Και όχι άγχος. Θα περιμένουμε νέα σου. 

Λες να φτασουν εκει που πρεπει? Αυριο θα τα ξαναμετρησουμε και την οιστραδιολη επισης! Δεν ειναι περιεργο ομως που με 5 ενεσεις ειναι τοσο μικρα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Λες να φτασουν εκει που πρεπει? Αυριο θα τα ξαναμετρησουμε και την οιστραδιολη επισης! Δεν ειναι περιεργο ομως που με 5 ενεσεις ειναι τοσο μικρα?

 

Δεσποινάκι κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και ανταποκρίνεται διαφορετικά. Εγώ για παράδειγμα όταν έκανα τη διέγερση, τις πρώτες μέρες πήγαιναν φυσιολογικά και ξαφνικά σε δύο μέρες μεγάλωσαν πάρα πολύ. Αλλά έτσι είναι εμένα τα ωάρια μου γενικά και στον κύκλο μου, όταν τον παρακολουθώ. Ηρέμησε. Σε άλλες κοπέλες παίρνει περισσότερες και σε άλλες λιγότερες μέρες. Όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεσποινάκι κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και ανταποκρίνεται διαφορετικά. Εγώ για παράδειγμα όταν έκανα τη διέγερση, τις πρώτες μέρες πήγαιναν φυσιολογικά και ξαφνικά σε δύο μέρες μεγάλωσαν πάρα πολύ. Αλλά έτσι είναι εμένα τα ωάρια μου γενικά και στον κύκλο μου, όταν τον παρακολουθώ. Ηρέμησε. Σε άλλες κοπέλες παίρνει περισσότερες και σε άλλες λιγότερες μέρες. Όλα θα πάνε καλά. 

Σε ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινεις! Τωρα το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω μεχρι αυριο και ελπιζω να εχουν μεγαλωσει λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινεις! Τωρα το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω μεχρι αυριο και ελπιζω να εχουν μεγαλωσει λιγο

Μα, φυσικα και θα μεγαλώσουν! Γιατι να μην μεγαλώσουν? Μια χαρα πάνε μέχρι στιγμής. Μην τα βαφεις μαυρα χωρις να υπαρχει λόγος. Εχεις ακομη τοσες μερες για διεγερση. Μια χαρα θα πας. 

Περιμενουμε τα νεα σου!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Να χαιρεστε αν εχετε τους εορτάζοντες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μα, φυσικα και θα μεγαλώσουν! Γιατι να μην μεγαλώσουν? Μια χαρα πάνε μέχρι στιγμής. Μην τα βαφεις μαυρα χωρις να υπαρχει λόγος. Εχεις ακομη τοσες μερες για διεγερση. Μια χαρα θα πας. 

Περιμενουμε τα νεα σου!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Να χαιρεστε αν εχετε τους εορτάζοντες! 

Χρόνια πολλά και σε εσένα νικονα μου. Να τους χαίρεσαι και όλους και αν γιορτάζεις και εσύ γιατί το νικόνα αφήνει περιθώρια χρόνια πολλά και να σε χαιρόμαστε και εμείς. Και πάνω από όλα με το καλό ο μπέμπης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μα, φυσικα και θα μεγαλώσουν! Γιατι να μην μεγαλώσουν? Μια χαρα πάνε μέχρι στιγμής. Μην τα βαφεις μαυρα χωρις να υπαρχει λόγος. Εχεις ακομη τοσες μερες για διεγερση. Μια χαρα θα πας. 

Περιμενουμε τα νεα σου!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Να χαιρεστε αν εχετε τους εορτάζοντες! 

Τα εβαψα μαυρα με την οιστραδιολη στο 77

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χρόνια πολλά και σε εσένα νικονα μου. Να τους χαίρεσαι και όλους και αν γιορτάζεις και εσύ γιατί το νικόνα αφήνει περιθώρια χρόνια πολλά και να σε χαιρόμαστε και εμείς. Και πάνω από όλα με το καλό ο μπέμπης.

Πιου πιου μου ειναι παραπληνητικο το ψευδωνυμο μου. Φανερωνει του αντρα μου που γιορταζει. Οπότε ευχαριστω για τις ευχες σου. 

@Πλατανακη ΔεσποιναΔεσποινα ειναι νωρις ακομη. Ειναι μικρουλια κ δεν εκκρίνουν πολλη οιστραδιολη.

@Kat-Cat πού είσαι? Χάθηκες ή μου φαίνεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

Πιου πιου μου ειναι παραπληνητικο το ψευδωνυμο μου. Φανερωνει του αντρα μου που γιορταζει. Οπότε ευχαριστω για τις ευχες σου. 

@Πλατανακη ΔεσποιναΔεσποινα ειναι νωρις ακομη. Ειναι μικρουλια κ δεν εκκρίνουν πολλη οιστραδιολη.

@Kat-Cat πού είσαι? Χάθηκες ή μου φαίνεται? 

Ναι αλλα ειχα κανει ηδη 5 ενεσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikona είπε:

Πιου πιου μου ειναι παραπληνητικο το ψευδωνυμο μου. Φανερωνει του αντρα μου που γιορταζει. Οπότε ευχαριστω για τις ευχες σου. 

@Πλατανακη ΔεσποιναΔεσποινα ειναι νωρις ακομη. Ειναι μικρουλια κ δεν εκκρίνουν πολλη οιστραδιολη.

@Kat-Cat πού είσαι? Χάθηκες ή μου φαίνεται? 

κοριτσάκι μου το παλευω, καλα ειμαι νταξει. Εχω χαθει λιγάκι η αληθεια ειναι. Εχει πεσει και τρελη δουλεια και δεν προλαβαινω και πολλά πράγματα. Ελπιζω να ειστε καλα ολες και εσυ με το μωράκι σου. ❤️ Σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μου χαιρομαι που εισαι καλα. Ευχομαι τα Χριστουγεννα κ η νεα χρονια να φερει το πιο ομορφο δωρο στην κοιλιτσα σου! 

@Zeta. Περιμενουμε

@Πλατανακη ΔεσποιναΔεσποινα ναι το ειδα οτι ειχες κανει 5 ενεσεις αλλα και η οιστραδιολη δεν εκτοξεύεται ετσι αποτομα. Ακολουθει την αναπτυξη των ωοθηλακιων. Οι ενεσεις που κανεις δεν εχουν μεσα οιστραδιολη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πλατανακη ΔεσποιναΔεσποινα  είναι αυτό που είπαν κ οι κοπέλες, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Άλλωστε κ ο ίδιος ο οργανισμός είναι διαφορετικός στους διάφορους κύκλους.

Σημασία έχει τι σου είπε ο γιατρός. Τον είδες ευχαριστημένο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

@Zeta. Κορίτσι μου τι έγινε ?

Όλα καλά bebe μου. Ακούσαμε καρδούλα!! Τι ωραία στιγμή!! Απλά πήγα τρέχοντας οταν τελείωσα από τη δουλειά να κάνω τον υπέρηχο κ μετά σε meeting κ δεν μπορουσα να μπω... εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όλα καλά bebe μου. Ακούσαμε καρδούλα!! Τι ωραία στιγμή!! Απλά πήγα τρέχοντας οταν τελείωσα από τη δουλειά να κάνω τον υπέρηχο κ μετά σε meeting κ δεν μπορουσα να μπω... εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας διαβάζω άλλα τρέχω άπειρα αυτή την βδομάδα γιατί έπρεπε να στείλω την παρουσίαση μου στην ΝΑΣΑ και γενικά δεν έχω προλάβει ούτε συνάλλαγμα να κάνω. Τρέχω σαν το Βέγγο βασικά..?

@nikona χρόνια πολλά στον κ.Νικονο! Να τον χαίρεστε και εσύ και ο μπέμπης σας!

@bebe2 μειώθηκε η ροή? Πως είσαι?

@antzy9 θα έκανες εμβρυομεταφορα σήμερα?

@Zeta. εντάξει η πιο συγκινητική στιγμή! Δεν το συζητώ!

@Πλατανακη Δεσποινα τσάμπα αγχώνεσαι.. Όλα καλά ακούγονται μέχρι τώρα! Μην αφήσεις όλο το αγχος να σε κυριεύει από τώρα γιατί έρχονται και πιο δύσκολα ειδικά μετά την ωοληψια ξεκινάει το πιο πολύ αγχωτικό.. Να πάνε όλα καλά! Μια χαρά νομίζω δηλαδή πάνε ήδη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Kat-Cat μου χαιρομαι που εισαι καλα. Ευχομαι τα Χριστουγεννα κ η νεα χρονια να φερει το πιο ομορφο δωρο στην κοιλιτσα σου! 

@Zeta. Περιμενουμε

@Πλατανακη ΔεσποιναΔεσποινα ναι το ειδα οτι ειχες κανει 5 ενεσεις αλλα και η οιστραδιολη δεν εκτοξεύεται ετσι αποτομα. Ακολουθει την αναπτυξη των ωοθηλακιων. Οι ενεσεις που κανεις δεν εχουν μεσα οιστραδιολη. 

 

Όλα καλά Nikona μου!!! Ακούσαμε καρδούλα!!!❤️ Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Μετά από την Δευτέρα που μου κόπηκαν τα πόδια με τα καφέ που είχα κ μετά με την @bebe2 το πήρα αλλιώς. Καταλήγουμε σε σημείο με όλα αυτά που έχουμε περάσει κ τις σφαλιάρες που εχουμε φάει να γινόμαστε ψυχωτικές...  όταν κάνεις παιδί υπάρχουν ευθύνες κ ρίσκα κάθε μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Kat-Cat μου χαιρομαι που εισαι καλα. Ευχομαι τα Χριστουγεννα κ η νεα χρονια να φερει το πιο ομορφο δωρο στην κοιλιτσα σου! 

@Zeta. Περιμενουμε

@Πλατανακη ΔεσποιναΔεσποινα ναι το ειδα οτι ειχες κανει 5 ενεσεις αλλα και η οιστραδιολη δεν εκτοξεύεται ετσι αποτομα. Ακολουθει την αναπτυξη των ωοθηλακιων. Οι ενεσεις που κανεις δεν εχουν μεσα οιστραδιολη. 

 

Καλέ να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου σας διαβάζω άλλα τρέχω άπειρα αυτή την βδομάδα γιατί έπρεπε να στείλω την παρουσίαση μου στην ΝΑΣΑ και γενικά δεν έχω προλάβει ούτε συνάλλαγμα να κάνω. Τρέχω σαν το Βέγγο βασικά..?

@nikona χρόνια πολλά στον κ.Νικονο! Να τον χαίρεστε και εσύ και ο μπέμπης σας!

@bebe2 μειώθηκε η ροή? Πως είσαι?

@antzy9 θα έκανες εμβρυομεταφορα σήμερα?

@Zeta. εντάξει η πιο συγκινητική στιγμή! Δεν το συζητώ!

@Πλατανακη Δεσποινα τσάμπα αγχώνεσαι.. Όλα καλά ακούγονται μέχρι τώρα! Μην αφήσεις όλο το αγχος να σε κυριεύει από τώρα γιατί έρχονται και πιο δύσκολα ειδικά μετά την ωοληψια ξεκινάει το πιο πολύ αγχωτικό.. Να πάνε όλα καλά! Μια χαρά νομίζω δηλαδή πάνε ήδη?

Τη ζωή σου να έκανα!!! Για να καταφέρω να πάρουμε άδεια ταυτόχρονα με τον άντρα μου για να πάμε κανένα ταξίδι χρειάζεται ολόκληρο σχέδιο... να ταξιδεύεις κ λόγω δουλειάς; Τέλειοοο!!! Άντε το επόμενο μετά θα είναι στην ταπεινή Ελλαδίτσα μας κ μετά να σου μειωθούν κύρια μου τα ταξίδια επειδή θα γίνεσαι φούσκα κ δεν θα μπορείς ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ! 

@Zeta. Αχ τέλεια κορίτσι μου ! Εγώ με τον πανικό που είχα δεν το ευχαριστήθηκα !ελπίζω την Πέμπτη να είμαι πιο χαλαρή ! 

@Magaiver συμβαίνει ένα περίεργο πράγμα έχω στάνταρ πρωί και το απόγευμα μετά τις 7 για κανένα δίωρο  δεν ξέρω τι να πω !!!??? Έκοψα τις innohep τώρα θα δούμε ! Όλο αυτό μου προκαλεί άγχος και δεν το χαίρομαι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Τη ζωή σου να έκανα!!! Για να καταφέρω να πάρουμε άδεια ταυτόχρονα με τον άντρα μου για να πάμε κανένα ταξίδι χρειάζεται ολόκληρο σχέδιο... να ταξιδεύεις κ λόγω δουλειάς; Τέλειοοο!!! Άντε το επόμενο μετά θα είναι στην ταπεινή Ελλαδίτσα μας κ μετά να σου μειωθούν κύρια μου τα ταξίδια επειδή θα γίνεσαι φούσκα κ δεν θα μπορείς ??

Έχετε διαφορετικά ωράρια? Σε αυτό το κομμάτι ταξίδια δεν έχω παράπονο ? Ανυπομονώ να γίνει αυτό που είπες και να μην πρέπει να ταξιδέψω καθόλου! Ζετουλα ποτε θα ξαναπατε τώρα στο γιατρό? Και πότε θα γίνουν αυτές οι εξετάσεις για την αναιμία να κάνουμε το τελευταίο πάρτι επιτυχίας για σας?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 ναι σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και εγώ θα ήμουν αγχωμένη με αυτό το θέμα (που συνήθως είμαι αρκετά ζεν). Ελπίζω τώρα που κόψατε τις αντιπυκτικες να σταματήσουν τα αίματα. Και μετά θα το απολαύσεις 100%. Έχω την αίσθηση ότι μέχρι την 12-14 εβδομάδα είναι το πολύ άγχος. Μετά θα είσαι εγκυουλα που φουσκώνει, γλυκαίνει και χαμογελάει ? 

Καλημέρα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Έχετε διαφορετικά ωράρια? Σε αυτό το κομμάτι ταξίδια δεν έχω παράπονο ? Ανυπομονώ να γίνει αυτό που είπες και να μην πρέπει να ταξιδέψω καθόλου! Ζετουλα ποτε θα ξαναπατε τώρα στο γιατρό? Και πότε θα γίνουν αυτές οι εξετάσεις για την αναιμία να κάνουμε το τελευταίο πάρτι επιτυχίας για σας?!?

Η εξέταση  θα γίνει σε περίπου 5-6 εβδομάδες... ευτυχώς έρχονται οι γιορτές κ θα περάσουν γρήγορα οι μέρες... ο άντρας μου εχει δικιά του δουλειά κ δεν υπάρχουν ωράρια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω αλλά διαβάζοντας σε, ένιωσα οτι αυτό το ενδιαφέρον και ο τρόπος που χειρίστηκε ο γιατρός την όλη κατάσταση ήταν κατάλληλος για να σε βοηθήσει να ηρεμήσεις ακόμα περισσότερο και να προχωρήσεις στην επόμενη προσπάθεια όταν έρθει η ώρα. Όπως και να έχει εύχομαι καλά αποτελέσματα και από δω και πέρα μόνο ευχάριστα νέα με το καλύτερο 🌈 να έρχεται πολύ σύντομα ❣️
    • Καλημέραααα, με το καλό και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Αναμένουμε για την επόμενη σας επίσκεψη όπου θα ακούσετε και την ❤️ του μωρού σας ❣️
    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...