Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

εγω αν ολα πανε καλα....την πεμπτη εχω τον υπερηχο......ηδη παιρνω τα χαπακια μου,,,ελπιζωνα φτασω στην ετ

Με το καλό Κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

εγω αν ολα πανε καλα....την πεμπτη εχω τον υπερηχο......ηδη παιρνω τα χαπακια μου,,,ελπιζωνα φτασω στην ετ

Άντε κοπελάρα μου με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια.Επειδή για μένα αυτή η χρονιά δεν ήταν καθόλου καλή κορίτσια θέλω να φύγει και να μπει ο καινούργιος χρόνος μήπως και δούμε καμιά άσπρη μέρα.Βασικά κάθε χρόνο έτσι λέω,αλλά σκοτάδι.Για να δούμε και φέτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια.Επειδή για μένα αυτή η χρονιά δεν ήταν καθόλου καλή κορίτσια θέλω να φύγει και να μπει ο καινούργιος χρόνος μήπως και δούμε καμιά άσπρη μέρα.Βασικά κάθε χρόνο έτσι λέω,αλλά σκοτάδι.Για να δούμε και φέτος.

Στο εύχομαι κορίτσι μου και σε όλες μας να είναι το 19 η μαγική χρόνια που θα κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2018 at 3:20 ΠΜ, ο/η Magaiver είπε:

@antzy9 Με το καλό! Να έρθουν όλα θετικά!

μακαρι......γιατι δεν εχω περασει κ λιγα!!! ενα γολγοθα οταν τα σκεφτομαι αλλα προσπαθω κ συνεχιζω!!!σε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Που έχετε χαθεί καλέ ?όλα καλά ?

Καλα μπεμπε μου, εσυ? Πώς εισαι?

 

@Zeta. εσυ???

@antzy9 ετσι ειναι, τωρα να σκεφτεσαι αισιοδοξα! Πλησιαζεις στην πιο ομορφη στιγμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλα μπεμπε μου, εσυ? Πώς εισαι?

 

@Zeta. εσυ???

@antzy9 ετσι ειναι, τωρα να σκεφτεσαι αισιοδοξα! Πλησιαζεις στην πιο ομορφη στιγμη! 

Καλά είμαι μια χαρά ! Εσύ ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. Εγώ δεν έχω ευχάριστα, ούτε καν νέα. Ακόμα στην ίδια δυσάρεστη φάση του φυσικού καθαρισμού είμαι ας το πω έτσι πιο ανώδυνα και περιμένω τα δικά σας να χαρώ.

@bebe2  μου άντε τέλος εβδομάδας έχετε το πρώτο ραντεβού και εσύ και η Ζέτα μας. Με το καλό κορίτσια μου, να είναι όλα όπως πρέπει. Μπεμπακι περιμένω να λυθεί και το δίλημμα του αριθμού! 1 ή 2 ; Ολα καλά πάνω από όλα και όλοι οι αριθμοί δεκτοί!

@antzy9 εύχομαι αυτή η προσπάθεια να είναι η τυχερή που θα κάνει όλα τα δυσάρεστα να ξεχαστούν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι κι εγω @bebe2.

@Πιου-πιου μου, εισαι δυνατη και θα τα καταφερεις. Υπομονη κ θα περασει αυτη η δυσαρεστη κατασταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γεια σας κοριτσάκια. Εγώ δεν έχω ευχάριστα, ούτε καν νέα. Ακόμα στην ίδια δυσάρεστη φάση του φυσικού καθαρισμού είμαι ας το πω έτσι πιο ανώδυνα και περιμένω τα δικά σας να χαρώ.

@bebe2  μου άντε τέλος εβδομάδας έχετε το πρώτο ραντεβού και εσύ και η Ζέτα μας. Με το καλό κορίτσια μου, να είναι όλα όπως πρέπει. Μπεμπακι περιμένω να λυθεί και το δίλημμα του αριθμού! 1 ή 2 ; Ολα καλά πάνω από όλα και όλοι οι αριθμοί δεκτοί!

@antzy9 εύχομαι αυτή η προσπάθεια να είναι η τυχερή που θα κάνει όλα τα δυσάρεστα να ξεχαστούν. 

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου ! Κάνε υπομονή !σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά !! Τη Πέμπτη έχουμε το ραντεβού να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 εγώ προσπαθούσα χθές να μπω αλλά μου έβγαζε error.. 

@Πιου-πιου ? Υπομονή ♥

Και εγώ δεν έχω πολύ καλά νέα. Πάλι έβγαλα μια κύστη στην ίδια ωοθήκη που έχω το ενδομητριωμα. Είπε βέβαια ο γιατρός ότι πιστεύει πως μέχρι την εξωσωματική θα φύγει από τα σικλακουρ. Αλλά.. μέχρι τότε δεν θα αδιαθετησω και αμφιβαλλω λιγάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@bebe2 εγώ προσπαθούσα χθές να μπω αλλά μου έβγαζε error.. 

@Πιου-πιου ? Υπομονή ♥

Και εγώ δεν έχω πολύ καλά νέα. Πάλι έβγαλα μια κύστη στην ίδια ωοθήκη που έχω το ενδομητριωμα. Είπε βέβαια ο γιατρός ότι πιστεύει πως μέχρι την εξωσωματική θα φύγει από τα σικλακουρ. Αλλά.. μέχρι τότε δεν θα αδιαθετησω και αμφιβαλλω λιγάκι.

Ναι και εγώ προσπαθούσα χθες και είχε πρόβλημα.! Πως την βρήκες την κύστη ? Και γιατι να μην αδιαθετησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ναι και εγώ προσπαθούσα χθες και είχε πρόβλημα.! Πως την βρήκες την κύστη ? Και γιατι να μην αδιαθετησεις?

Πήγα την Παρασκευή στην γυναικολόγο εδώ Γερμανία και έκανα υπέρηχο. Αυτή ήταν πολύ σκεπτική πως θα φύγει η κύστη χωρίς να έρθει περίοδος. Δεν θα αδιαθετησω γιατί παίρνω σικλακουρ συνεχόμενα 2 κουτιά χωρίς να σταματήσω έως τις 31 Δεκέμβριου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Πήγα την Παρασκευή στην γυναικολόγο εδώ Γερμανία και έκανα υπέρηχο. Αυτή ήταν πολύ σκεπτική πως θα φύγει η κύστη χωρίς να έρθει περίοδος. Δεν θα αδιαθετησω γιατί παίρνω σικλακουρ συνεχόμενα 2 κουτιά χωρίς να σταματήσω έως τις 31 Δεκέμβριου?

Α τώρα κατάλαβα ! Ολα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι ! Αφού σου είπε οκ αυτός από ελλαδα μπορεί κάτι να έχει στο μυαλό του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@bebe2 πως αισθάνεσαι? Έχεις ξεκινήσει να νιώθεις κούραση ζαλάδες και τέτοιου είδους συμπτώματα?

Η αλήθεια είναι δεν είμαι και για πολλά πολλά κουράζομαι εύκολα χασμουριεμαι συνέχεια μπορώ να κοιμηθώ οπουδηποτε ! Ζαλάδες σπάνια ! Το στομάχι μια ενόχληση φουσκώνω πολύ εύκολα ! Πήγα σε μια δουλειά το πρωί και περιμενα σε ένα καναπέ για λίγο και παραλίγο να κοιμηθώ να σημειωθεί ότι έχω θέμα γενικά με τον ύπνο δεν κοιμάμαι ούτε εύκολα ούτε πολύ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Η αλήθεια είναι δεν είμαι και για πολλά πολλά κουράζομαι εύκολα χασμουριεμαι συνέχεια μπορώ να κοιμηθώ οπουδηποτε ! Ζαλάδες σπάνια ! Το στομάχι μια ενόχληση φουσκώνω πολύ εύκολα ! Πήγα σε μια δουλειά το πρωί και περιμενα σε ένα καναπέ για λίγο και παραλίγο να κοιμηθώ να σημειωθεί ότι έχω θέμα γενικά με τον ύπνο δεν κοιμάμαι ούτε εύκολα ούτε πολύ ! 

Κατάλαβα ? κοιμάσαι όρθια σαν να λέμε! Είναι μάλλον η προγεστερονη που παράγει ο πλακούντας. Εσύ τι φάρμακα παίρνεις τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κατάλαβα ? κοιμάσαι όρθια σαν να λέμε! Είναι μάλλον η προγεστερονη που παράγει ο πλακούντας. Εσύ τι φάρμακα παίρνεις τώρα?

Καπως έτσι ! Παίρνω cyclacur prolutex innohep lutinus felicine  αυτααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...