Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ bebe μου παραξεκουραζομαι κι έχω βαρεθεί,σηκωνομαι αλλά τι να κάνω μέσα στο σπίτι.

 bloublouki αντε μωρέ πήγαινε μέχρι το περίπτερο.. Για κανένα καφεδάκι/φαγητακι!!!?? Πόσες μέρες σου είπε ο γιατρός στο σπίτι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Magaiver είπε:

 bloublouki αντε μωρέ πήγαινε μέχρι το περίπτερο.. Για κανένα καφεδάκι/φαγητακι!!!?? Πόσες μέρες σου είπε ο γιατρός στο σπίτι? 

Σήμερα και αύριο είναι ή μέρα που γίνεται ή εμφύτευση από τη κυριακη θα βγω.μου είπε 4 μέρες ανάπαυση στο σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα bebe!!! Πλησιάζει και η δική σου η σειρά (super excited)?

Αχ ναιιι ! Έχω τέτοια χαρά !!! Δυσκολεύομαι λίγο με τιε ενέσεις μόνο αλλά οκ δεν με πειράζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Καλωσήρθες! Μην φοβάσαι! Να χαίρεσαι που έχεις τα σποράκια μέσα σου!!!  Σε λίγες μέρες χοριακη και σου εύχομαι οπωσδήποτε θετική!? Την Τετάρτη θα κάνεις το τεστ εγκυμοσύνης?

Καλημέρα..Μου δίνεται κουράγιο κορίτσια.....αχ αυτά τα σποράκια....τα περιμένουμε .....! Εγώ εάν πάνε όλα θα βάλω κάτω από το δέντρο παιδικό ποδηλατο....! Μοριακή την Πέμπτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα !λογικό είναι και στην εγκυμοσύνη πρήζεται το στήθος και από τα φάρμακα ! Μην αγχώνεσαι ! Πότε έχεις χοριακη ?

bebe2 την Πέμπτη!?πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Αχ ναιιι ! Έχω τέτοια χαρά !!! Δυσκολεύομαι λίγο με τιε ενέσεις μόνο αλλά οκ δεν με πειράζει 

Έλα σε περιμένω πως κ πως.τι ενεσεις κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Έλα σε περιμένω πως κ πως.τι ενεσεις κάνεις;

Κάνω prolutex το πρωί αυτές με δυσκολεύουν που είναι σαν λαδακι και δεν ξέρω μελανιαζω πολύ και κάνω και innohep αλλά αυτές είναι εύκολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Κάνω prolutex το πρωί αυτές με δυσκολεύουν που είναι σαν λαδακι και δεν ξέρω μελανιαζω πολύ και κάνω και innohep αλλά αυτές είναι εύκολες

Εγώ βάζω τα κολπικά υπόθετα μου είχε πει αν δε μπορώ να πάρω prolutex.α αλήθεια σου φαίνονται εύκολες οι innohep; Μου πετρώνει ή κοιλιά με αυτές κ δε μπορώ να τρυπησω εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ βάζω τα κολπικά υπόθετα μου είχε πει αν δε μπορώ να πάρω prolutex.α αλήθεια σου φαίνονται εύκολες οι innohep; Μου πετρώνει ή κοιλιά με αυτές κ δε μπορώ να τρυπησω εύκολα.

Ναι εμένα με τα prolutex πρηζεται μελανιαζει! Βάζω και κολπικά υπόθετα ! Ποια βάζεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

Ναι εμένα με τα prolutex πρηζεται μελανιαζει! Βάζω και κολπικά υπόθετα ! Ποια βάζεις ?

Τα ουτροτζεσταν,το βράδυ βάζω 2 μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

bebe2 την Πέμπτη!?πφφφφφ

Είσαι καινούρια στην παρέα μας εμείς έχουμε απόφαση ότι αυτός ο μήνας θα είναι ο τυχερός μας ! Όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Είσαι καινούρια στην παρέα μας εμείς έχουμε απόφαση ότι αυτός ο μήνας θα είναι ο τυχερός μας ! Όλα θα πάνε καλά!!!

Ξυπνησα κι εγωωω.αρχισε και με έχει ρίξει στο κρεβάτι ο ύπνος τι είναι αυτό το πράγμα δεν μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου.εμεις λέει έχουμε αποφασίσει?χαχαχα αυτός ας κάνει ότι θέλει εμείς θα μείνουμε έγκυες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@N_S, καλή επιτυχία και καλώς μας ήρθες. Εύχομαι να αρχίσεις το καλό σερί και να μη σταματήσει ποτέ!

@Bloublou85, @bebe2, κουράγιο κορίτσια με τις ενέσεις. Άντε μπεμπούλι φτάνει η ώρα. Να γίνει ΧΑΜΟΣ όπως είπαμε αυτό το μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@N_S, καλή επιτυχία και καλώς μας ήρθες. Εύχομαι να αρχίσεις το καλό σερί και να μη σταματήσει ποτέ!

@Bloublou85, @bebe2, κουράγιο κορίτσια με τις ενέσεις. Άντε μπεμπούλι φτάνει η ώρα. Να γίνει ΧΑΜΟΣ όπως είπαμε αυτό το μήνα. 

Συμπεθερακι έλα να βάλεις λίγη τάξη,ο συμπέθερος με εχει καρφώσει στο κρεβάτι δε με πάει πουθενα,θα συγκαω στο τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Συμπεθερακι έλα να βάλεις λίγη τάξη,ο συμπέθερος με εχει καρφώσει στο κρεβάτι δε με πάει πουθενα,θα συγκαω στο τέλος.

Το μόνο ελαφρυντικό που του δίνω είναι αν άκουσε με τα αυτιά του ότι σου είπαν τις πρώτες μέρες να κάτσει σπίτι. Εκείνα όμως τα περιοδικά που διαβάζω τί έγιναν; Ή αν τα στείλω από Αθήνα θα φτάσουν γρηγορότερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Το μόνο ελαφρυντικό που του δίνω είναι αν άκουσε με τα αυτιά του ότι σου είπαν τις πρώτες μέρες να κάτσει σπίτι. Εκείνα όμως τα περιοδικά που διαβάζω τί έγιναν; Ή αν τα στείλω από Αθήνα θα φτάσουν γρηγορότερα;

Ακόμα θαα λέει θα πάρω θα κανω,μου έκαψε κ το φαγητό σήμερα.παω να πάρω ένα ποτήρι από το ντουλάπι να πιω νερό,οχι αστο θα το πιάσω εγώ! Κι έλεγε ότι θα είμαστε χαλαρα αυτή τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ακόμα θαα λέει θα πάρω θα κανω,μου έκαψε κ το φαγητό σήμερα.παω να πάρω ένα ποτήρι από το ντουλάπι να πιω νερό,οχι αστο θα το πιάσω εγώ! Κι έλεγε ότι θα είμαστε χαλαρα αυτή τη φορά.

Ο γαμπρός μου ζητάει περιοδικά πες του, δεν κάνει να του χαλάει χατήρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ο γαμπρός μου ζητάει περιοδικά πες του, δεν κάνει να του χαλάει χατήρι. 

Καλά ε να δεις το γαμπρό στον υπέρηχο μες στη μέση τον βαλανε καμαρωτος!αύριο είναι ή μέρα που εμφυτεύεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ξυπνησα κι εγωωω.αρχισε και με έχει ρίξει στο κρεβάτι ο ύπνος τι είναι αυτό το πράγμα δεν μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου.εμεις λέει έχουμε αποφασίσει?χαχαχα αυτός ας κάνει ότι θέλει εμείς θα μείνουμε έγκυες.

,Ε ναι !!! Έτσι δεν είπαμε ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

,Ε ναι !!! Έτσι δεν είπαμε ??? 

Έτσι έτσι,αφου λέω να μη κάνω χοριακη να περιμένω να φουσκωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάποια στιγμή τελικά τρελαίνονται η ορμόνες μας... πάω χθες για υπέρηχο πριν αδιαθετήσω να κανονιστεί η διέγερση... δυστυχώς μου βρήκε κυστικό στην αριστερή και μου εκλεισε ραντεβού να με ξαναδεί την επόμενη Παρασκευή γιατί όπως τα έβλεπε δεν θα αδιαθετούσα μέχρι τότε..... εγώ αδιαθέτησα σήμερα .... Τώρα;? Πάει η διέγερση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...