Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ευχαριστώ @Πιου-πιου μακάρι ! Έχω αγωνία για αύριο ελπίζω να πάνε όλα καλά !

Θα είναι όλα καλά μην αγχώνεσαι. Τί ώρα θα πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Θα είναι όλα καλά μην αγχώνεσαι. Τί ώρα θα πας; 

Στις 10 και λογικά αν είναι όλα οκ θα με στείλει για προγεστερόνη μετά ! Δεν αγχώνομαι ! Έτσι λίγη αγωνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγάλη μέρα αύριο δηλαδή κορίτσια!!!! Κάνω λίγες ώρες να μπω κ τα μηνύματα είναι αμέτρητα!!! Έχουμε κάνει καλή ομάδα!!!! @Bloublou85 μου να καλόδεχτείς τα εμβρυάκια σου αύριο κορίτσι μου κ να έχεις επιτελους θετικό αποτέλεσμα!!!! @sansa ας έχεις αύριο το τυχερό σου ωαριάκι!!!! @bebe2 καλή επιτυχία κ σε εσένα!!! Άντε γρήγορα κ εσύ σειρά για εμβρυομεταφορά!!!! Σας στέλνω πολύ αγάπη κορίτσια κ θετική ενέργεια!!!!!!! Σας θέλω δυνατές!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μεγάλη μέρα αύριο δηλαδή κορίτσια!!!! Κάνω λίγες ώρες να μπω κ τα μηνύματα είναι αμέτρητα!!! Έχουμε κάνει καλή ομάδα!!!! @Bloublou85 μου να καλόδεχτείς τα εμβρυάκια σου αύριο κορίτσι μου κ να έχεις επιτελους θετικό αποτέλεσμα!!!! @sansa ας έχεις αύριο το τυχερό σου ωαριάκι!!!! @bebe2 καλή επιτυχία κ σε εσένα!!! Άντε γρήγορα κ εσύ σειρά για εμβρυομεταφορά!!!! Σας στέλνω πολύ αγάπη κορίτσια κ θετική ενέργεια!!!!!!! Σας θέλω δυνατές!!! 

Ευχαριστώ ζετουλα! Είδες πήραμε φορα κ ποιος μας πιάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημεριτσες! Ουφ πάλι αναμονή μέχρι τις 10. Μου δώσανε κ ένα ηρεμιστικό να πάρω πριν κ λέω που με καταλαβανε.

Καλημέρα μπλουμπλουκι, προχωρα και μη φοβάσαι τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα μπλουμπλουκι, προχωρα και μη φοβάσαι τίποτα. 

Εεμ έπεσε πολυκοσμία σήμερα για ωοληψία κ θα μπουν πρώτες, θα μου κουράσουν το γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εεμ έπεσε πολυκοσμία σήμερα για ωοληψία κ θα μπουν πρώτες, θα μου κουράσουν το γιατρό.

Ωχ, ελπίζω να μη σε αργήσουν πολύ και δεν μπορείς να κρατηθεις με τα νερά. Τί να κάνουμε, υπομονή ας δώσουν και αυτές τα ωαριακια τους, είναι πιο επείγον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Μεγάλη μέρα αύριο δηλαδή κορίτσια!!!! Κάνω λίγες ώρες να μπω κ τα μηνύματα είναι αμέτρητα!!! Έχουμε κάνει καλή ομάδα!!!! @Bloublou85 μου να καλόδεχτείς τα εμβρυάκια σου αύριο κορίτσι μου κ να έχεις επιτελους θετικό αποτέλεσμα!!!! @sansa ας έχεις αύριο το τυχερό σου ωαριάκι!!!! @bebe2 καλή επιτυχία κ σε εσένα!!! Άντε γρήγορα κ εσύ σειρά για εμβρυομεταφορά!!!! Σας στέλνω πολύ αγάπη κορίτσια κ θετική ενέργεια!!!!!!! Σας θέλω δυνατές!!! 

Ευχαριστώ ζετακι

 μου ! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ ξύπνησα λίγο χειρότερα από το κρύωμα ! Ξέσπασε μάλλον ! Πάω τώρα και θα δούμε !

Έχεις μέρες μέχρι την Κυριακή, πάρε ντεπον και βιταμίνη c, θα το ξεπεράσεις μπεμπέ μου. Καλή επιτυχία. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Έχεις μέρες μέχρι την Κυριακή, πάρε ντεπον και βιταμίνη c, θα το ξεπεράσεις μπεμπέ μου. Καλή επιτυχία. 

 

Είμαι με τόσες βιταμίνες τόσες μέρες και πιστευα το πρόλαβα ! Από το άγχος μου έχω κοιμηθεί ελάχιστα και όσο κοιμήθηκα έβλεπα στον ύπνο μου ότι έχω πυρετό ! Αχ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Είμαι με τόσες βιταμίνες τόσες μέρες και πιστευα το πρόλαβα ! Από το άγχος μου έχω κοιμηθεί ελάχιστα και όσο κοιμήθηκα έβλεπα στον ύπνο μου ότι έχω πυρετό ! Αχ ! 

Καλά βρε κορίτσι μήπως νιώθεις άσχημα από την αϋπνία; Δηλ. τί έχεις βήχα, συνάχι, δέκατα; Αν δεν έχεις τίποτα από αυτά άδικα ανησυχείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 πιστεύω ότι είναι κυρίως ψυχολογικό. Αφού ήσουν πολύ καλύτερα τις προηγούμενες μέρες δεν μπορεί να είναι κρύωμα. Ελπίζω για το καλύτερο! Καλή επιτυχία!

@Bloublou85 ηρεμιστικό γιατί? Είσαι τόσο αγχωμένη? Η πιο ωραία στιγμή της εξωσωματικής σε περιμένει! Ζεν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ ξύπνησα λίγο χειρότερα από το κρύωμα ! Ξέσπασε μάλλον ! Πάω τώρα και θα δούμε !

Καλημέρα κοριτσάκι ωχ καλή τύχη όμως μπορεί να πάνε όλα καλά παρόλ'αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εεμ έπεσε πολυκοσμία σήμερα για ωοληψία κ θα μπουν πρώτες, θα μου κουράσουν το γιατρό.

Κορίτσαρε όλα θα πάνε σούπερ!!!!! Φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

@Bloublou85με το καλο να τα υποδεχτεις. !!!!

@bebe2 καλη επιτυχια στον υπερηχο κ τις ορμονες. Περαστικουλια και για το κρυωμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

@Eleni73 Ελένη μου εγω οχι ποτέ δεν εχω χρησιμοποιησει.

Ευχαριστώ Νικόνα μου μια συνάδελφός μου ψάχνει διακαώς ,,, της είπαν για τα bedadine όμως δεν τα βρίσκει πουθενά μήπως κάποια από εμάς ξέρει  κάτι ανάλογο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά βρε κορίτσι μήπως νιώθεις άσχημα από την αϋπνία; Δηλ. τί έχεις βήχα, συνάχι, δέκατα; Αν δεν έχεις τίποτα από αυτά άδικα ανησυχείς. 

Έχω συνάχι και ένα γδαρσίμο στο λαιμό τώρα περιμενω να μπω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...