Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η nikona είπε:

@Mariloux!!! Πολυ χαιρομαι που μας γραφεις;

 Πώς παει η εγκυμοσύνη σου;;; 

Δόξα το Θεό μέχρι τώρα όλα κυλάνε φυσιολογικά!! Δεν σας έχω ξεχάσει, απλώς είχαμε μετακόμιση και πολλές δουλειες όποτε καταλαβαίνεις πως ο χρόνος μου ήταν πολύ περιορισμένος!! Έχω αρχίσει και διαβάζω παλιά ποστ για να δω πως τα πάτε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Δόξα το Θεό μέχρι τώρα όλα κυλάνε φυσιολογικά!! Δεν σας έχω ξεχάσει, απλώς είχαμε μετακόμιση και πολλές δουλειες όποτε καταλαβαίνεις πως ο χρόνος μου ήταν πολύ περιορισμένος!! Έχω αρχίσει και διαβάζω παλιά ποστ για να δω πως τα πάτε!! 

Κάνω και εγώ αντιπηκτικες , παίρνω salospir και μου έδωσε και κορτιζόνη . Είχα μια αποβολή από φυσική σύλληψη και για αυτό μου τα έδωσε προληπτικά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Γιαννακη αν επιτρεπεται γιατι πηγατε σε εξωσωματικη;

Τι σου ειπε ο γιατρος για τις προηγουμενες διεγερσεις; Δεν σου ταιριαζαν τα πρωτοκολλα;;;

@Littleme εγω δεν περιμενω κατι. Εχω ηδη δυο αποτυχημενες προσπαθειες κ σε λιγο καιρο θα κανω την επομενη διεγερση. 

Λογω ηλικιας ειμαι 47 και πλσιαζβ σε εμυνοπαυση γι αυτο. Εκανα πριν κι ενα χειρουργείο γιστι ειχα δικερο μήτρα κι έπρεπε να την ανοίξουμε για να μπορεσω να κρατησω μωρο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιαννακη είπε:

Ειναι δύσκολο το ξερω αλλα δεν εχω σκοπό να τα παρατήσω

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Εσύ πότε περιμένεις αποτέλεσματα;

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Γιαννακη αν επιτρεπεται γιατι πηγατε σε εξωσωματικη;

Τι σου ειπε ο γιατρος για τις προηγουμενες διεγερσεις; Δεν σου ταιριαζαν τα πρωτοκολλα;;;

@Littleme εγω δεν περιμενω κατι. Εχω ηδη δυο αποτυχημενες προσπαθειες κ σε λιγο καιρο θα κανω την επομενη διεγερση. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Οι αντιπηκτικες στην εγκυμοσύνη μόνο καλό μπορούν να κάνουν ακόμα και αν τις κανεις προοληπτικα, ίσα ίσα επειδή αραιώνουν το αίμα βοηθάνε στην καλύτερη αιμάτωση της μήτρας!  Εγώ τις ξεκίνησα απο την ημέρα της εμβρυομεταφορας και τις συνεχίζω ακόμα τώρα που έχω φτάσει στον έκτο.. και εγώ εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα έκανα!! Μην σε αγχώνουν καθόλου!! Καλη επιτυχία σου εύχομαι!!! 

Εφτασες 6 μηνων;;;; Μπραβο κοριτσι μου!!! 

Θυμαμαι οταν ειχα γραφτει εδω, μετα απο λιγο αν θυμαμαι καλα εκανες μεταφορα και μετα πηγες για χοριακη... εμαθες για τα διδυμα.. πωωωω αντε και τωρα φτανει ο καιρος να τα γνωρισεις... 

με το καλο ολα ευχομαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιαννακη είπε:

Λογω ηλικιας ειμαι 47 και πλσιαζβ σε εμυνοπαυση γι αυτο. Εκανα πριν κι ενα χειρουργείο γιστι ειχα δικερο μήτρα κι έπρεπε να την ανοίξουμε για να μπορεσω να κρατησω μωρο!!! 

Ευχομαι ολοψυψα καλη επιτυχια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Εφτασες 6 μηνων;;;; Μπραβο κοριτσι μου!!! 

Θυμαμαι οταν ειχα γραφτει εδω, μετα απο λιγο αν θυμαμαι καλα εκανες μεταφορα και μετα πηγες για χοριακη... εμαθες για τα διδυμα.. πωωωω αντε και τωρα φτανει ο καιρος να τα γνωρισεις... 

με το καλο ολα ευχομαι ??

Σε ευχαριστώ πολύ & θέλω πολύ σύντομα να ακούσω & απο εσάς υπέροχα νέα!!! Η αλήθεια είναι οτι ο χρόνος περναει τόσο γρήγορα που δεν προλαβαίνεις καν να συνειδητοποιήσεις τι έχει συμβεί!! Πολλές φορές μου φαίνεται οτι όλα είναι ψέματα, ακόμα δεν το πιστεύω οτι τελικά έμεινα έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα!! Και πίστεψε με ξεχνάς όλα όσα έχεις περάσει, ενεσεις, κλάμματα, ταλαιπωρία, θυμός, απογοήτευση, όλα φεύγουν μέσα σε δευτερόλεπτα όταν ακούς μια καρδούλα να χτυπάει μέσα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Οι αντιπηκτικες στην εγκυμοσύνη μόνο καλό μπορούν να κάνουν ακόμα και αν τις κανεις προοληπτικα, ίσα ίσα επειδή αραιώνουν το αίμα βοηθάνε στην καλύτερη αιμάτωση της μήτρας!  Εγώ τις ξεκίνησα απο την ημέρα της εμβρυομεταφορας και τις συνεχίζω ακόμα τώρα που έχω φτάσει στον έκτο.. και εγώ εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα έκανα!! Μην σε αγχώνουν καθόλου!! Καλη επιτυχία σου εύχομαι!!! 

Σ ευχαριστώ πολυ ξεαγχωθηκα γιατί ήταν δική μου επιλογή να τις κάνω επειδή απέτυχα στη πρώτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ & θέλω πολύ σύντομα να ακούσω & απο εσάς υπέροχα νέα!!! Η αλήθεια είναι οτι ο χρόνος περναει τόσο γρήγορα που δεν προλαβαίνεις καν να συνειδητοποιήσεις τι έχει συμβεί!! Πολλές φορές μου φαίνεται οτι όλα είναι ψέματα, ακόμα δεν το πιστεύω οτι τελικά έμεινα έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα!! Και πίστεψε με ξεχνάς όλα όσα έχεις περάσει, ενεσεις, κλάμματα, ταλαιπωρία, θυμός, απογοήτευση, όλα φεύγουν μέσα σε δευτερόλεπτα όταν ακούς μια καρδούλα να χτυπάει μέσα σου!! 

Μακαρι μακαρι να το ζησουμε ολες και συντομα και να τα αφησουμε ολα πισω και να τα ξεχασουμε οπως λες... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Λοιπόν κορίτσια...αύριο έχω την χοριακη!!!φοβάμαι πολύ ένα αρνητικό αποτέλεσμα!!!!

Καλή επιτυχία και μη φοβάσαι . Όλα καλά θα πάνε. Έχεις τις καλύτερες προϋποθέσεις . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariloux είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ & θέλω πολύ σύντομα να ακούσω & απο εσάς υπέροχα νέα!!! Η αλήθεια είναι οτι ο χρόνος περναει τόσο γρήγορα που δεν προλαβαίνεις καν να συνειδητοποιήσεις τι έχει συμβεί!! Πολλές φορές μου φαίνεται οτι όλα είναι ψέματα, ακόμα δεν το πιστεύω οτι τελικά έμεινα έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα!! Και πίστεψε με ξεχνάς όλα όσα έχεις περάσει, ενεσεις, κλάμματα, ταλαιπωρία, θυμός, απογοήτευση, όλα φεύγουν μέσα σε δευτερόλεπτα όταν ακούς μια καρδούλα να χτυπάει μέσα σου!! 

μακαρι ετσι για ολες μας.....με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Λοιπόν κορίτσια...αύριο έχω την χοριακη!!!φοβάμαι πολύ ένα αρνητικό αποτέλεσμα!!!!

Καλή επιτυχία!!!!! εύχομαι μια μεγάλη χοριακη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Λοιπόν κορίτσια...αύριο έχω την χοριακη!!!φοβάμαι πολύ ένα αρνητικό αποτέλεσμα!!!!

Καλη επιτυχια!!! Ολες μας νομιζω φοβομαστε. Με το καλοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

@konstantinou&elenis πηγες για την χοριακη;

Καλη επιτυχια!!!!

Πήγα αλλαβχθες είδα λίγο ροζ σαν να μου έρχεται περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Πήγα αλλαβχθες είδα λίγο ροζ σαν να μου έρχεται περιοδος

Όλα καλά θα πάνε ! Θα έχεις μια μεγάλη χωριακή. Εγώ πάλι έχω πόνους και λέω τώρα θα μου έρθει . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/5/2018 at 8:35 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Και η @love30 δεν μας εγραψε τα νεα της.

Καλησπερα δεν μπορουσα εγραφα και δεν εκανε κατι μπορει και να εστηλα χιλιες φορες το ιδιο δεν ξερω!!! Ολα καλα προς το παρον την αλλη εβδομαδα θα παω να με δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Κορίτσια!!!!!!θετική!!!!!!256,12

Την Τρίτη έχω επαναληπτικη

Μπράααβοοο κοριτσάκι μου!!! Αντε και τελειώμηνη !!!!!

Και στα υπόλοιπα κορίτσια το καλύτερο ευχομαι!!!! 

Δυστυχώς η δική μου ήταν αρνητική!

Τώρα ανασύνταξη δυνάμεων γιατί είναι πολύ δύσκολο αυτό που κάνουμε!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Μπράααβοοο κοριτσάκι μου!!! Αντε και τελειώμηνη !!!!!

Και στα υπόλοιπα κορίτσια το καλύτερο ευχομαι!!!! 

Δυστυχώς η δική μου ήταν αρνητική!

Τώρα ανασύνταξη δυνάμεων γιατί είναι πολύ δύσκολο αυτό που κάνουμε!!!!

 

Ελένη η πρώτη σου ήταν;  Χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...