Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΜΑΡΤΙΟΥ


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

Διπλάσια από την προηγούμενη,δηλ.100% επάνω!

οπως λεει η @OLY10. αλλα ξαναλεω οτι υπαρχουν εγκυμοσυνες που πανε καλα κ με λιγοτερη αυξηση. προσπαθησε να μην αγχωνεσαι.αφου κ ο γιατρος διπλασιο το θεωρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@papou τα βρίσκω θετικά τα νέα σου....να χαρείς και να είσαι αισιόδοξη. Το ξέρω πως θα ηταν καλυτερα να πήγαινε κατευθείαν 1500 να ηρεμούσες αλλά από την κοιλιά μας παιδεύουν....χαχαχα! Τώρα περιμένουμε εμένα.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

@papou τα βρίσκω θετικά τα νέα σου....να χαρείς και να είσαι αισιόδοξη. Το ξέρω πως θα ηταν καλυτερα να πήγαινε κατευθείαν 1500 να ηρεμούσες αλλά από την κοιλιά μας παιδεύουν....χαχαχα! Τώρα περιμένουμε εμένα.....

 

Σε ευχαριστώ πολύ  πολύ!!!Αναμένουμε με ανυπομονυσία τα δικά σου!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια μου θετικά φαίνονται και τα δικά μου τα νέα. Από 85 πήγε 195! Την Παρασκευή θα ξανακάνω βέβαια αλλά όλα καλά μέχρι στιγμής! Ακόμα δεν το πιστεύω....Πάει και το σημερινό όλα καλά να πάνε σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Λοιπόν κοριτσάκια μου θετικά φαίνονται και τα δικά μου τα νέα. Από 85 πήγε 195! Την Παρασκευή θα ξανακάνω βέβαια αλλά όλα καλά μέχρι στιγμής! Ακόμα δεν το πιστεύω....Πάει και το σημερινό όλα καλά να πάνε σε όλες μας!

Τέλεια!!!! Ένα βήμα τη φορά!!!Μέχρι να παντρευτούνε τα σποράκια...θα μας έχει φύγει και το άγχος...[smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

χαχα.μαθηματικα! εσαι 85% πανω, οποτε αν ο γιατρος το θεωρει καλο....μην σκας!νομιζω η @Finally ειχε πει οτι σε καμια εγκυμοσυνη της δεν διπλασιαστηκε κ εχει 2 παιδακια.

Σε καμία κύηση μου με θετική έκβαση..έχω 2 παιδιά..πάντα 60%  διπλασιάζουν περίπου..

Στην κοπέλα με το 60 να πω ότι ένατη μέρα 60 είχε η κουμπάρα Μ κ έχει δίδυμα στην 24 βδομάδα!!

Με το καλό κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα και με το γιατρό της εξωσωματικής...μου είπε ότι η χοριακή μας ενδιαφέρει να αυξάνεται γύρω στο 65% . Αποφάσισα να συμφωνήσω μαζί του!!! Χιχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Σε καμία κύηση μου με θετική έκβαση..έχω 2 παιδιά..πάντα 60%  διπλασιάζουν περίπου..

Στην κοπέλα με το 60 να πω ότι ένατη μέρα 60 είχε η κουμπάρα Μ κ έχει δίδυμα στην 24 βδομάδα!!

Με το καλό κοριτσια

Αυτά να μας λες, να πέρνουμε τ πάνω μας!!! Φτου φτου!!!Να σου ζήσουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Λοιπόν κοριτσάκια μου θετικά φαίνονται και τα δικά μου τα νέα. Από 85 πήγε 195! Την Παρασκευή θα ξανακάνω βέβαια αλλά όλα καλά μέχρι στιγμής! Ακόμα δεν το πιστεύω....Πάει και το σημερινό όλα καλά να πάνε σε όλες μας!

Ρε κοπελιαααααααααααα!!! Τι ευχαριστα ειναι αυτα?????????????? Πολλα πολλα συγχαρητηρια!! Πολυ χαρηκα διαβαζοντας την αναρτηση σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xanthoula_knkt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, πρώτη φορά συμμετέχω,μόλις έμαθα ότι αν όλα πάνε καλά θα κάνουμε μωράκι.

Έχω χοριακή πάνω από 4000, είμαι 5,5 εβδομάδων (από την τελευταία περίοδο), δηλαδή περίπου 3,5 εβδομάδων (από τη σύλληψη). Είδαμε το σάκο αλλά όχι έμβρυο.

Νομίζω αρκετά υψηλή η χοριακή για να μην έχει έμβρυο. Ο γιατρός είπε θα το δούμε σε 2 βδομάδες αν όλα προχωρήσουν καλά. Τι λέτε να ανησυχήσω;

Καλησπέρα κοπέλα μου..κ εμείς στην εβδομάδα που είσαι είχαμε δει σακο κ την επόμενη εβδομάδα είδαμε έμβρυο,οπότε λογικά είσαι μια χαρά!!λίγη υπομονή ακόμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η papou είπε:

Αυτά να μας λες, να πέρνουμε τ πάνω μας!!! Φτου φτου!!!Να σου ζήσουν!!!

Είναι η αλήθεια..η κύηση δεν είναι μαθηματική εξίσωση...άλλωστε σε κάθε εργαστήριο λένε ότι θέλει αύξηση 60% σε μικροβιολογικό εργάζομαι έχω δει πολλά πίστεψε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έχω κ εγώ ευχάριστα λοιπόν...μόλις γύρισα από τον γιατρό..το μικρό μου σποράκι άρχισε να κουνιέται!!η αποκόλληση αποκαταστάθηκε αλλά η ξάπλα συνεχίζεται!!έκλεισα κ για αυχενική μετά το Πάσχα, αλλά θα ξαναπάω εννοείται μέχρι τότε!!μόνο θετικά για όλες μας..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Ρε κοπελιαααααααααααα!!! Τι ευχαριστα ειναι αυτα?????????????? Πολλα πολλα συγχαρητηρια!! Πολυ χαρηκα διαβαζοντας την αναρτηση σου!!

Σευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Πώς είσαι? Η κουκλάρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Σας έχω κ εγώ ευχάριστα λοιπόν...μόλις γύρισα από τον γιατρό..το μικρό μου σποράκι άρχισε να κουνιέται!!η αποκόλληση αποκαταστάθηκε αλλά η ξάπλα συνεχίζεται!!έκλεισα κ για αυχενική μετά το Πάσχα, αλλά θα ξαναπάω εννοείται μέχρι τότε!!μόνο θετικά για όλες μας..??

Μπρρρράβο! Όλα καλά λοιπόν πάνε στο θέμα που ανοίξαμε.....χαχαχαχα! Εύχομαι να συνεχίσουν τα ευχάριστα νέα για όλες μας και γιαυτές που προσπαθούν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια μου πονους στην κοιλιά και στη μέση έχετε???

Εγώ κάποιες φορές πολλούς σε σημείο που τρέχω να δω μην αδιαθέτησα κι έχω και πάντα 1 σερβιέτα μαζί μου.....Αλλά άλλες ώρες καθόλου πόνους....Εσύ? Σήμερα έχεις χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Εγώ κάποιες φορές πολλούς σε σημείο που τρέχω να δω μην αδιαθέτησα κι έχω και πάντα 1 σερβιέτα μαζί μου.....Αλλά άλλες ώρες καθόλου πόνους....Εσύ? Σήμερα έχεις χοριακή?

Και εγω ακριβώς ετσι αλλά μου ειπε ο γιατρός οτι είναι φυσιολογικό και ότι θα τα έχω αυτά!!!! Ναι μόλις έδωσα αίμα 12:30 Θα έχουν  βγει !!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Εγώ κάποιες φορές πολλούς σε σημείο που τρέχω να δω μην αδιαθέτησα κι έχω και πάντα 1 σερβιέτα μαζί μου.....Αλλά άλλες ώρες καθόλου πόνους....Εσύ? Σήμερα έχεις χοριακή?

κι εγω εχω ακριβως την ιδια αισθηση και φοραω ενα σερβιετακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Σευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Πώς είσαι? Η κουκλάρα σου?

Μεγαλωνουμε ραγδαια!! Φανταζομαι χαρα που θα κανει τωρα το παιδακι σου που θα εχει αδερφακι!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Gina 955 όλα καλά με τη χοριακή σου? Πήρες ταποτελέσματα?

@Rosemary μου μπράβο πολύ χαίρομαι! Ζούληξέ το στα φιλιά! χαχαχαχα! Ναι χάρηκε πολύ ο μικρός! Χτες του τόπαμε! Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Χάρηκα που έμαθα νέα! Φιλάκια στα πατουσάκια(με τρελαίνουν) της μικρής σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...