Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΜΑΡΤΙΟΥ


Recommended Posts

Πετάγομαι κ εγώ εδώ..χαχα!!θα σας πω λοιπόν πως το άγχος δε σταματάει ποτέ!!κ εγώ ακόμη δεν μπορώ να χαρώ όπως θα ήθελα..??ίσως όταν κάνω την αυχενική να ηρεμήσω κάπως..???

Ας προσπαθήσουμε λοιπόν να κάνουμε μόνο θετικές σκέψεις κ να χαιδεύουμε τις κοιλίτσες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου....καλα κάνατε και ανοίξατε αυτο το θεμα....πλεον την ολοκληρώσαμε την προσπάθεια μας βγήκε θετική και ήμαστε πανω στην εξέλιξη της ...εγω οπως σας είπα χθες έκανα τη β χωριακη μου βγήκε 62 ...ο γιατρός μου μου ειπε πως είναι χαμηλή αλλά αυτό δεν σημαίνει και κάτι κακο...θελει να δει την αύξηση της ...με έστειλε την Πέμπτη για επανεξέταση και για εξέταση προγεστερπνης ....αυτη η χαμηλή ομως να με ανησυχεί????? Δεν ξέρω τι να σκεφτώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Πετάγομαι κ εγώ εδώ..χαχα!!θα σας πω λοιπόν πως το άγχος δε σταματάει ποτέ!!κ εγώ ακόμη δεν μπορώ να χαρώ όπως θα ήθελα..??ίσως όταν κάνω την αυχενική να ηρεμήσω κάπως..???

Ας προσπαθήσουμε λοιπόν να κάνουμε μόνο θετικές σκέψεις κ να χαιδεύουμε τις κοιλίτσες μας!!!

Καλώς την σε ξέχασα εσένα....χααχχαχα! Έκανες ποδαρικό πιο νωρίς! Την περίπτωσή σου θα σκέφτομαι αυριο που θαχω χοριακη για να μην αγχωθω! χααχχα Πώς πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου....καλα κάνατε και ανοίξατε αυτο το θεμα....πλεον την ολοκληρώσαμε την προσπάθεια μας βγήκε θετική και ήμαστε πανω στην εξέλιξη της ...εγω οπως σας είπα χθες έκανα τη β χωριακη μου βγήκε 62 ...ο γιατρός μου μου ειπε πως είναι χαμηλή αλλά αυτό δεν σημαίνει και κάτι κακο...θελει να δει την αύξηση της ...με έστειλε την Πέμπτη για επανεξέταση και για εξέταση προγεστερπνης ....αυτη η χαμηλή ομως να με ανησυχεί????? Δεν ξέρω τι να σκεφτώ...

Υπομονή κοριτσάκι και θετικές σκέψεις! Δε μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλώς την σε ξέχασα εσένα....χααχχαχα! Έκανες ποδαρικό πιο νωρίς! Την περίπτωσή σου θα σκέφτομαι αυριο που θαχω χοριακη για να μην αγχωθω! χααχχα Πώς πας?

Καλή επιτυχία λοιπόν..είδες,μαθαίνετε κ από τα κουλά τα δικά μου..χαχα!!καλά είμαι..στο κρεβάτι με μικρή αποκόλληση από την περασμένη εβδομάδα..αύριο πάω γιατρό να δούμε τι γίνεται..σήμερα είχα λίγα καφέ κ ανησύχησα..νομίζω ότι ζορίστηκα όταν πήγα για εμετό κ η πλάκα είναι ότι μέχρι τώρα δεν έκανα ξανά..έχω μόνο πολλές ναυτίες..τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, πρώτη φορά συμμετέχω,μόλις έμαθα ότι αν όλα πάνε καλά θα κάνουμε μωράκι.

Έχω χοριακή πάνω από 4000, είμαι 5,5 εβδομάδων (από την τελευταία περίοδο), δηλαδή περίπου 3,5 εβδομάδων (από τη σύλληψη). Είδαμε το σάκο αλλά όχι έμβρυο.

Νομίζω αρκετά υψηλή η χοριακή για να μην έχει έμβρυο. Ο γιατρός είπε θα το δούμε σε 2 βδομάδες αν όλα προχωρήσουν καλά. Τι λέτε να ανησυχήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλή επιτυχία λοιπόν..είδες,μαθαίνετε κ από τα κουλά τα δικά μου..χαχα!!καλά είμαι..στο κρεβάτι με μικρή αποκόλληση από την περασμένη εβδομάδα..αύριο πάω γιατρό να δούμε τι γίνεται..σήμερα είχα λίγα καφέ κ ανησύχησα..νομίζω ότι ζορίστηκα όταν πήγα για εμετό κ η πλάκα είναι ότι μέχρι τώρα δεν έκανα ξανά..έχω μόνο πολλές ναυτίες..τι να πω!!

Όλα καλά θα πάνε άμα ξεκουράζεσαι. Μην ανησυχείς κοπέλα μου όταν έχεις νέα μας λες. Εγώ έδωσα αίμα στις 12μιση θα ξέρω. @papou εσύ? Καλά αποτελέσματα να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια??καλή επιτυχία στις χοριακές σας..εύχομαι να πάρουν τον ανήφορο!!περιμένουμε νέα σας..το απόγευμα έχω γιατρό κ έχω κ εγώ αγωνία!!θα βγω κ από το σπίτι μετά από μια εβδομάδα..γιούπι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η papou είπε:

καλημέρα κι από ΄μενα!!!μόλις πήρ4α τη χοριακή...από 525...975...δε διπλασιάστηκε!!!έχω πανικοβληθεί!!!:shock:

δεν το λες κ λιγο παντως. 85% πανω ειναι. ρωτησες το γιατρο? υπαρχουν κοπελες που ποτε δεν διπλασιαστηκε ακριβως κ τωρα εχουν παιδακια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η papou είπε:

καλημέρα κι από ΄μενα!!!μόλις πήρ4α τη χοριακή...από 525...975...δε διπλασιάστηκε!!!έχω πανικοβληθεί!!!:shock:

Καλε πήρες τον γιατρό σου ?,?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η papou είπε:

καλημέρα κι από ΄μενα!!!μόλις πήρ4α τη χοριακή...από 525...975...δε διπλασιάστηκε!!!έχω πανικοβληθεί!!!:shock:

ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ ΚΙ ΟΛΑΣ? ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ? ΕΙΧΕΣ ΚΛΕΙΣΕΙ 2 24ΩΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια??καλή επιτυχία στις χοριακές σας..εύχομαι να πάρουν τον ανήφορο!!περιμένουμε νέα σας..το απόγευμα έχω γιατρό κ έχω κ εγώ αγωνία!!θα βγω κ από το σπίτι μετά από μια εβδομάδα..γιούπι!!!

ΧΑΧΑΧΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ 1Ο ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ 1 ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΞΑΠΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΤΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΞΟΔΟΣ! ΧΑΑΧΧΑΧΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου είπε ότι θεωρείται σχεδόν διπλασιασμός...είναι μικρό το μικροβιολογικό...και βάζει κατευθείαν το δείγμα...η εξέταση χρειάζεται μία ώρα. Ααααχ βρε κορίτσια...μέχρι να τα ακούσουμε τα σποράκια...νομίζω ότι θα τρελαθούμε τελείως!!!Τι αγωνία είναι αυτή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

δεν το λες κ λιγο παντως. 85% πανω ειναι. ρωτησες το γιατρο? υπαρχουν κοπελες που ποτε δεν διπλασιαστηκε ακριβως κ τωρα εχουν παιδακια. 

Πώς υπολογίζεται το 85%;;;Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η papou είπε:

Πώς υπολογίζεται το 85%;;;Μακάρι!!!

Όπως τα λέει η @Dim83 είναι τόσο βγαίνει 85%. Μην αγχωνεσαι αφου σου ειπε ολα οκ ο γιατρός. Ας χαρούμε και λίγο! Συγχαρητήρια! Τι σου είπε θα κάνεις κι άλλη χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η papou είπε:

Πώς υπολογίζεται το 85%;;;Μακάρι!!!

χαχα.μαθηματικα! εσαι 85% πανω, οποτε αν ο γιατρος το θεωρει καλο....μην σκας!νομιζω η @Finally ειχε πει οτι σε καμια εγκυμοσυνη της δεν διπλασιαστηκε κ εχει 2 παιδακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Όπως τα λέει η @Dim83 είναι τόσο βγαίνει 85%. Μην αγχωνεσαι αφου σου ειπε ολα οκ ο γιατρός. Ας χαρούμε και λίγο! Συγχαρητήρια! Τι σου είπε θα κάνεις κι άλλη χοριακή?

ναι θα ξανακάνω την Παρασκευή και θα κάνουμε και υπέρηχο το μεσημέρι!!!εκτός από χοριακή μήπως έπρεπε να μας μετράνε και την πίεση;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

χαχα.μαθηματικα! εσαι 85% πανω, οποτε αν ο γιατρος το θεωρει καλο....μην σκας!νομιζω η @Finally ειχε πει οτι σε καμια εγκυμοσυνη της δεν διπλασιαστηκε κ εχει 2 παιδακια.

βρε ναι μαθηματικά...αλλά εμένα μου βγήκε 55% ήμουν της θεωρητικής... χιχι!!!ΜΜΜ...Μέθοδος των τριών...αλλά τα έβαζα ανάποδα...γιούργια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η papou είπε:

βρε ναι μαθημαρικ΄αλλά εμένα μου γήκε 55% ήμουν της θεωρητικής... χιχι!!!

οχι οχι!!85% εισαι!

((τελικη τιμη - αρχικη) /αρχικη τιμη)*100

να εισαι αισιοδοξη κ να πανε ολα καλα.

σου ειπε να ξανακανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η papou είπε:

ναι θα ξανακάνω την Παρασκευή και θα κάνουμε και υπέρηχο το μεσημέρι!!!εκτός από χοριαή μήπως έπρεπε να μας μετράνε και την πίεση;;;;;

Υπέρηχο σήμερα ή την Παρασκευή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

οχι οχι!!85% εισαι!

((τελικη τιμη - αρχικη) /αρχικη τιμη)*100

να εισαι αισιοδοξη κ να πανε ολα καλα.

σου ειπε να ξανακανεις?

ναι θα χρειαστεί άλλη μία και υπέρηχο...Όταν λέμε διπλασιασμό...εννούμε διπλάσια τιμή από την προηγούμενη, ή +50% ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η papou είπε:

ναι θα χρειαστεί άλλη μία και υπέρηχο...Όταν λέμε διπλασιασμό...εννούμε διπλάσια τιμή από την προηγούμενη, ή +50% ;

Διπλάσια από την προηγούμενη,δηλ.100% επάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...