Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Etsi sas rwtisa na parw gnwmes tha to kamw etsi k alliws kai oti ginei!!!!

Προφανως θα κανεις αυτο που θες...χαχαχα Αλλα γενικα ειναι πιο αγχωτικο το βιαστικο τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και απο μενα !!!!! ειναι δυσκολες αυτες οι μερες και μπαινω εδω και λιγο ξεχνιεμαι!!!!

καλα κανατε και ανοιξατε εδω το θεμα να λεμε τα διαφορα μας!!!!

εγω τελος με την πειροδο παμε για αλλα χαχαχαχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!

καλο μηνα κιολας να εχουμε με υγεια!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Το κακο κοριτσια μου ειναι τουλαχιστον για εμενα , οτι σας χανω καλε και ξεχναω να απαντησω σε καποια.
Ποιες περιμενουμε ακομα να μην τις επισκεφτει η περιοδος;

Καλημέρα και με το καλό το μωράκι σου.
Εγώ περιμένω μέχρι αύριο και η @Ειρήνη ρασακη ! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.
Σας παρακολουθώ!

Και καλό μήνα με υγεία και καλές ειδήσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ αυτα που λες. και τους ενδοιασμους. καπως ετσι νιωθω κ εγω. διαβαζα αρκετο καιρο πριν γραψω. και οταν αρχισα να γραφω ηταν για να ρωτησω κατι ή να συμβουλεψω καποια κοπελα αν ενιωθα οτι εχω κατι να πω. το πρωτο μου ποστ ηταν για τα συνεχη τεστ κ τις χοριακες. οτι δεν πρεπει να μπαινουν τα κοριτσια σε αυτο το τριπακι. γενικα δεν θα μπω στη λογικη του "σημερα κανω τεστ", "σημερα ειναι η μερα", "σημερα κανω χοριακη" εδω. δεν το κανω γενικα. ποσο μαλλον εδω. εμενα οχι απλα δεν θα με βοηθουσε αλλα θα με αγχωνε.ομως το να πουμε 2 λογια για τις εξετασεις μας και την επιθυμια μας και ελπιζω και αυριο μεθαυριο για την εγκυμοσυνη μας... δεν ειναι κακο. απλα, παν μετρον αριστον. αυτα τα λιγα. πολλα εγραψα.

Με κάλυψες.....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και με το καλό το μωράκι σου.
Εγώ περιμένω μέχρι αύριο και η @Ειρήνη ρασακη ! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.
Σας παρακολουθώ!

Και καλό μήνα με υγεία και καλές ειδήσεις! 

Α, ειστε και εσεις που εχετε απομεινει ναι! Καλο μηνα και με θετικα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel συμφωνω με την @Dim83 για τα βιαστικα τεστ. απο κει και περα ο,τι βοηθαει τον καθένα, αλλά θεωρώ οτι όταν μπεις στο τριπακι χοριακων, τεστ κλπ χωρις καν καθυστερηση, μετά θα τρελαθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό και τυχερό μήνα να έχουμε!!!??

Καλημέρα! Καλό μήνα με μεγάλες χοριακες για όλες σας εύχομαι! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

μονο η @Kukki Νομιζω εμεινε αλλα αργει λιγο ακομα για να περιμενει! Οι υπόλοιπες διανυουμε την κοκκινη φάση μας. Καλα χανουμε ολοι ποσταρισματα δε γινεται! Δε φανταζομαι να παρεξηγειται και καμια ειναι απολυτα λογικο!

Καλημέρα!είμαι κι εγώ μαζί με τη @Kukki το παρακαναμε με τις γόνιμες μέρες αυτό το μήνα δεν έχω παράπονο ήταν ή τελευταια ευκαιρία του αντρουλη μου καθώς ξεκινάμε εξωσωματικη.οποτε περιμένω να κάνω και τεστ και συγχρόνως θα κάνω και ενεσεις, μεγάλη ανωμαλία θα μου πείτε χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κορίτσια που περιμένετε να κάνετε τις χοριακουλες σας σας παρακολουθώ (να ξέρετε) και ή αγωνία μου είναι στα ύψη μαζί σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Επίσης κορίτσια που περιμένετε να κάνετε τις χοριακουλες σας σας παρακολουθώ (να ξέρετε) και ή αγωνία μου είναι στα ύψη μαζί σας! 

Αυτό το άγχος και η αγωνία κάθε μήνα χτυπάει κόκκινο!!!! Με το καλό τα ευχάριστα κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Καλημέρα!είμαι κι εγώ μαζί με τη @Kukki το παρακαναμε με τις γόνιμες μέρες αυτό το μήνα δεν έχω παράπονο ήταν ή τελευταια ευκαιρία του αντρουλη μου καθώς ξεκινάμε εξωσωματικη.οποτε περιμένω να κάνω και τεστ και συγχρόνως θα κάνω και ενεσεις, μεγάλη ανωμαλία θα μου πείτε χαχα

Α να και άλλη μια κοπέλα! Σου ευχομαι τα καλύτερα, κάπου ειχε παρει το μάτι μου οτι θα ξεκινούσες εξωσωματική. Δε θυμάμαι για ποιο λόγο ειχες πει καθώς και δε θυμαμαι αν προσπαθεις καιρό, αλλά ευχομαι ό,τι καλυτερο αφού το έβαλες στο πρόγραμμα. Ζητώ συγγνώμη από τα κορίτσια που δε θυμαμαι γιατι στα αλλα τοπικς μπαινω πολυ περιστασιακα και δεν πολυγραφω αφού δεν εχω και τιποτα να πω δηλαδη...! Η θετική ενέργεια πάει σε όλες όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Α να και άλλη μια κοπέλα! Σου ευχομαι τα καλύτερα, κάπου ειχε παρει το μάτι μου οτι θα ξεκινούσες εξωσωματική. Δε θυμάμαι για ποιο λόγο ειχες πει καθώς και δε θυμαμαι αν προσπαθεις καιρό, αλλά ευχομαι ό,τι καλυτερο αφού το έβαλες στο πρόγραμμα. Ζητώ συγγνώμη από τα κορίτσια που δε θυμαμαι γιατι στα αλλα τοπικς μπαινω πολυ περιστασιακα και δεν πολυγραφω αφού δεν εχω και τιποτα να πω δηλαδη...! Η θετική ενέργεια πάει σε όλες όμως!

Ευχαριστώ πολύ, το παθαινω κι εγώ μη ζητάς συγγνώμη.ενα χρόνο προσπαθώ με χαμηλή κινητικότητα ομωωως αυτό το μήνα μας ειπαν οτι αυξήθηκε κι έτσι του δώσαμε κ κατάλαβε.καλη επιτυχία σε όλες μας όπως και να έρθει αρκεί να έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mairh32 είπε:

Ευχαριστώ πολύ, το παθαινω κι εγώ μη ζητάς συγγνώμη.ενα χρόνο προσπαθώ με χαμηλή κινητικότητα ομωωως αυτό το μήνα μας ειπαν οτι αυξήθηκε κι έτσι του δώσαμε κ κατάλαβε.καλη επιτυχία σε όλες μας όπως και να έρθει αρκεί να έρθει!

Α, οκ, εισαι απο τις περιπτώσεις που και φυσιολογικα μπορούν απλα ηθελε περισσότερη υπομονή και καμια βιταμίνη! Καλή επιτυχια σε καθε προσπαθεια με οποιον τρόπο! Θα γίνει συντομότατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Α, οκ, εισαι απο τις περιπτώσεις που και φυσιολογικα μπορούν απλα ηθελε περισσότερη υπομονή και καμια βιταμίνη! Καλή επιτυχια σε καθε προσπαθεια με οποιον τρόπο! Θα γίνει συντομότατα!

Ναι ναι απ τη μία σου δίνουν βιταμίνες κι απ την άλλη σου λένε δεν κάνουν κάτι οι βιταμίνες άντε βγάλε άκρη, εγώ προχωρησα καθώς αυτό θεώρησαν ότι θέλω να κάνω και δε με νοιάζει για όλους αυτούς που μου λένε συνέχεια καλά από τώρα εξωσωματική προσπαθειτε αλλά δύο χρόνια και βλέπετε.(άσε που μ αρέσουν πολύ δίδυμα και θα ήθελα να κάνω)χαχαχα εσύ σε τι φαση είπαμε βρίσκεσαι;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ειρήνη ρασακη είπε:

Καλημέρα! Καλό μήνα με μεγάλες χοριακες για όλες σας εύχομαι! !!

Από το στόμα σου και στου Θεού το αφτί!Μακάρι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Ναι ναι απ τη μία σου δίνουν βιταμίνες κι απ την άλλη σου λένε δεν κάνουν κάτι οι βιταμίνες άντε βγάλε άκρη, εγώ προχωρησα καθώς αυτό θεώρησαν ότι θέλω να κάνω και δε με νοιάζει για όλους αυτούς που μου λένε συνέχεια καλά από τώρα εξωσωματική προσπαθειτε αλλά δύο χρόνια και βλέπετε.(άσε που μ αρέσουν πολύ δίδυμα και θα ήθελα να κάνω)χαχαχα εσύ σε τι φαση είπαμε βρίσκεσαι;?

Εγω ειμαι σε φάση που εχω ξεκινησει πολυ προσφατα προσπαθειες (κανα 3μηνο) οποτε ακομα τρωγομαι με τα ρουχα μου, αλλα προσπαθω να ειμαι και χαλαρη γιατι ειναι νωρις ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Εγω ειμαι σε φάση που εχω ξεκινησει πολυ προσφατα προσπαθειες (κανα 3μηνο) οποτε ακομα τρωγομαι με τα ρουχα μου, αλλα προσπαθω να ειμαι και χαλαρη γιατι ειναι νωρις ακομα!

Αχ τι μου θυμησες, πόσο χαρούμενη ημουνα όταν πρωτοξεκινησαμε θεωρούσαν ότι έμεινα αμέσως έγκυος.ομως μην αγχωθεις από τώρα γιατί στο οικογενειακό μου περιβάλλον που έμειναν φυσικά μετά από πέντε μήνες ή μία και 8 μήνες ή άλλη οπότε συνέχισε ακάθεκτη και θα ρθει? ή γιατρός όταν είχα πρωτοξεκινησαμε μου είχε πει στις γόνιμες μία φορά τη μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Αχ τι μου θυμησες, πόσο χαρούμενη ημουνα όταν πρωτοξεκινησαμε θεωρούσαν ότι έμεινα αμέσως έγκυος.ομως μην αγχωθεις από τώρα γιατί στο οικογενειακό μου περιβάλλον που έμειναν φυσικά μετά από πέντε μήνες ή μία και 8 μήνες ή άλλη οπότε συνέχισε ακάθεκτη και θα ρθει? ή γιατρός όταν είχα πρωτοξεκινησαμε μου είχε πει στις γόνιμες μία φορά τη μερα.

Καλά όλες νομίζαμε ότι με την πρώτη θα γίνει τι να συζητάμε! αχαχχαχα. Απογοητευση που δεν εγινε με την πρωτη λες και εδινα εξετασεις. Τελοσπαντων! Δεν ειχα αγχωθει μεχρι να αρχισω ερευνες στο ιντερνετ τις οποιες και σταματησα οποτε επανερχομαι σιγα σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλά όλες νομίζαμε ότι με την πρώτη θα γίνει τι να συζητάμε! αχαχχαχα. Απογοητευση που δεν εγινε με την πρωτη λες και εδινα εξετασεις. Τελοσπαντων! Δεν ειχα αγχωθει μεχρι να αρχισω ερευνες στο ιντερνετ τις οποιες και σταματησα οποτε επανερχομαι σιγα σιγα!

Καλά έκανες εμένα μου είχε γίνει εμμονή, τι κατακόρυφα τι ζεστά μπάνια τι τεστ ωορρηξία του εσπασα τα νεύρα του ανθρώπου αφού πιστεύω ότι εγώ τον αγχωσα και επηρεάστηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι νομιζουμε ολες μαλλον με την μια οτι θα μεινουμε και εγω τον προηγουμενο μηνα ελεγα ελα μια και εξω που τζιφος χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! 

εδω παιδια στο αγωνα θ ακατσει που θα παει τουλαχιστον κανουμε πολυ σεξακι χαχαχχαχαχ!!!!!!

αντε κοριτσια ολες μαζι δυναμικα !!!!!!!!

και μενα ο περιγυρος ολοι με κοιτανε καλα καλα μολις μας δουν ξερεις και μετα απο λιγο ρωτανε τι εγινε εχουμε κανενα καλο νεο !!! λες και ειναι καμια πιτα να την βαλω στο φουρνο να γινει!!! ευτηχως οι γονεις μας ειναι πολυ χαλαροι και δε πιεζουν καθολου και δε ρωτανε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης κοριτσια εχω απορια οκ ειπαμε η περιοδος ξεκιναει με το που δεις αιμα και οχι καφε αλλα το τελος ποτε ειναι οταν τελειωσει το αιμα το κοκκινο η οταν τελειωσουν τα καφε?? γιατι εγω ασπουμε παντα για κανα δυο  μερες στο τελος βγαζω καφε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

επισης κοριτσια εχω απορια οκ ειπαμε η περιοδος ξεκιναει με το που δεις αιμα και οχι καφε αλλα το τελος ποτε ειναι οταν τελειωσει το αιμα το κοκκινο η οταν τελειωσουν τα καφε?? γιατι εγω ασπουμε παντα για κανα δυο  μερες στο τελος βγαζω καφε !! 

 Δε σε νοιαζει στις μετρησεις σου ποτε ειναι το τελος. Ολες τις ημερες τις μετρας απο την εναρξη! Σε νοιαζει μονο αν δεις κατι ακραιο (πχ περιοδος που κραταει 2 μερες ή 10).  Αν σε ρωτησει ο γιατρος σου θα του πεις 3 μερες κανονικη ροη κ 2 μερες καφε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

 Δε σε νοιαζει στις μετρησεις σου ποτε ειναι το τελος. Ολες τις ημερες τις μετρας απο την εναρξη! Σε νοιαζει μονο αν δεις κατι ακραιο (πχ περιοδος που κραταει 2 μερες ή 10).  Αν σε ρωτησει ο γιατρος σου θα του πεις 3 μερες κανονικη ροη κ 2 μερες καφε.

αααα οκ οκ γιατι παντα το σκεφτομουνα αυτο !!!! ευχαριστω πολυ!!!!! παντως με τις εευθερες επαφες ειχανε δικιο εδω τα κοριτσια αλλαξε λιγο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...