Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Εσυ το ξερω βρε!!!νομιζα ανακοινωσε καμια αλλη αυτες τις μερες που ελειπα! Εσυ την ιδια μερα ειχες κανειχοριακη; αχ γαμωτη γιατι να δουλευω σε μια ωρα;;;;θελω να παω να κανω

Και η @Soto είναι φρέσκια!!! Εγώ σκέψου το τεστ το έκανα 6-7 μέρες πριν την περίοδο και η γυναικολόγος μου είπε να πάω για χοριακη τουλάχιστον με μια μέρα καθυστέρηση. Γιατί στην αρχή μπορεί να μην ανεβαίνει λογικά η τιμή και να αγχωθεις χωρίς λόγο!!! Το ξέρω το άγχος σου αλλά κ τώρα να την κάνεις αύριο θα τα βγάλουν τα αποτελέσματα γιατί είναι αργά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ειναι η @Μπλε που ενταξει αυτη το εμαθε Γενάρη, και η @misofeggaro που το εμαθε πριν καμια βδομαδα!! Τωρα και συ και αναμενουμε και αλλες γιατι ο Φλεβάρης ειναι ουτε στα μέσα του!

Ναι ναι το ξερω για τα κοριτσια! Νομιζα κ καποια αλλη μεσα στο σκ!

Αχ κοριτσια με ολα αυτα που διαβαζουμε εδω μεσα κ ολα αυτα που χουν συμβει σε κοπελες φοβαμαι να χαρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Ναι ναι το ξερω για τα κοριτσια! Νομιζα κ καποια αλλη μεσα στο σκ!

Αχ κοριτσια με ολα αυτα που διαβαζουμε εδω μεσα κ ολα αυτα που χουν συμβει σε κοπελες φοβαμαι να χαρω

Και μια νεα κοπελα μας ανακοινωσε σημερα εγκυμοσυνη αν δεις παραπανω! Αντε καλε. Να χαρεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε λιγο ελειψα και τι νεα φοβερα ειναι αυτα???????? 

μπραβο συχγαρητηρια ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρο !!!!!! καλα αποτελεσματα !!!!

ευχομαι στα κοριτσια που θα κανουνε τις μικρο επεμβασουλες να πανε ολα καλα και σιδερενιες!!!!

κοριτσια υγεια πανω απο ολα και δε πρεπει να αφηνουμε το παραμικρο πρεπει οτι ειναι να φτιαχτει ας το πω ετσι να γινεται !!!!!!

ναι κοριτσια σαυτο ειμαι τυχερη εχω περιθωριο ηλικιας!! 

καλα ο φεβρουαριος πηγε σουπερ πολλες νεες μανουλεςςςςς !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε ποτέ δεν πρέπει να απελπιζομαστε άσχετα με ηλικίες παθήσεις κλπ. Η τατουατζου μου παιδιά είχε πολύ άσχημη μορφή πολυκυστικων και ο γιατρός της είπε ότι δεν μπορεί να συλλάβει ποτέ με τπτ. Ε είπε και αυτή τότε να το χαρεί με τον άντρα της τουλάχιστον το ελεύθερο σεξ και έμεινε τον ίδιο μήνα έγκυος και έχει ένα αγοράκι 8χρονων! Για όλους έχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και εγω ιστορια αναλογη που τις ειπε ο γιατρος ααα κυρια μου δυστηχως δε θα μπορεσετε να αποκτησετε παιδακια εχετε βουλωμενες σαλπιγγες και εκανε τρεια με φυσικοτατο τροπο !! τα παντα μπορουν να γινουν ανεξαρτητος ηλικιας,προβληματων υγειας και υπαρχουνε πολλα παραδειγματα!!!

@Μπλε εμενα παντως οι υποχρεωσεις με σαμποταρανε αυτες τις μερες χαχαχαχχχαα αλλα δε πειραζει καλα να ειμαστε εχω μηνες μπροστα μου !!!!! αυριο απο οτι καταλαβα πας για εξετασουλες ευχομαι να παει τελεια και καλα αποτελεσματα!! εγω ειχα παει μετην κολλητη μου παρεουλα να της κανω και μην αχγωνεσαι προσεχουν δε θα σε πονεσουν ειδηκα τις εγκυουλες επειδη ειχε τυχη να εχω και μπροστα μου στην σηρα σε ιδιωτικο εργαστηριο την προσεχανε πολυ !!! ασχετο και εγω εχω τατουαζ μαρεσουνε πολΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας κοριτσια μου

Για οσες θυμουνται επεστρεψα απ το τριημερο ταξιδακι κ αποχθες ειμαι κ παλιπισω στην καθημερινοτητα μου.

Τι τα λεω ολα αυτα;

Αφου αυτη τηστιγμη μονο δακρυα κ αγχος εχω...

Κοριτσια χθες περιμενα σιγουρη περιοδο, δεν μου ηρθε επειδη πριν δυο μηνες ειχα παλι 4 μερες καθυστερησηχωρις αποτελεσμα ειπα κατσε να κανω τεστ να βγει αρνητικο να μου φυγει καθετι απ το μυαλο για να ερθει η περιοδος. 

Κοριτσια;;;;; θετικοοοοο

Δεν μπορω να το συνειδητοποιησω.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εχω και εγω ιστορια αναλογη που τις ειπε ο γιατρος ααα κυρια μου δυστηχως δε θα μπορεσετε να αποκτησετε παιδακια εχετε βουλωμενες σαλπιγγες και εκανε τρεια με φυσικοτατο τροπο !! τα παντα μπορουν να γινουν ανεξαρτητος ηλικιας,προβληματων υγειας και υπαρχουνε πολλα παραδειγματα!!!

@Μπλε εμενα παντως οι υποχρεωσεις με σαμποταρανε αυτες τις μερες χαχαχαχχχαα αλλα δε πειραζει καλα να ειμαστε εχω μηνες μπροστα μου !!!!! αυριο απο οτι καταλαβα πας για εξετασουλες ευχομαι να παει τελεια και καλα αποτελεσματα!! εγω ειχα παει μετην κολλητη μου παρεουλα να της κανω και μην αχγωνεσαι προσεχουν δε θα σε πονεσουν ειδηκα τις εγκυουλες επειδη ειχε τυχη να εχω και μπροστα μου στην σηρα σε ιδιωτικο εργαστηριο την προσεχανε πολυ !!! ασχετο και εγω εχω τατουαζ μαρεσουνε πολΥ!!

Δεν πειραζει, μπορει να ειναι για καλυτερα...τον επομενο μηνα..βουρ! Ασε που ειναι ζορι να εισαι ετοιμογεννη μεσα στους καυσωνες ... χαχαχαχα

Ναι ασε με τα τατουαζ εχουμε σοβαρο θεμα εξαρτησης και πιο πολυ θα μου λειψει αυτο τωρα στην εγκυμοσυνη παρα οτιδηποτε αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σας διαβάζω άλλα δ προλαβαίνω να απαντήσω, πήρατε κ φορά όλη μέρα σήμερα!

@Μπλε όπως τα λένε κα κορίτσια είναι μην αγχώνεσαι.

@atha_g συγχαρητήρια  κορίτσι μου! Με τ Καλό! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι κ ένα γερό μωρο. 

Χθες τ μελέτησα να σου σήμερα η πρώτη!

@Dim83 όπως τα λες είναι. Αρκεί μια ματιά εκεί έξω και θα δούμε τόσο πόνο κ δυστυχία. Εγώ σκεφτόμουν την υγεία μ τ αντρουλη μ όλα τα άλλα θα γίνουν.

@Soto Καλώς ήρθες κ με τ καλό τ μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας κοριτσια μου

Για οσες θυμουνται επεστρεψα απ το τριημερο ταξιδακι κ αποχθες ειμαι κ παλιπισω στην καθημερινοτητα μου.

Τι τα λεω ολα αυτα;

Αφου αυτη τηστιγμη μονο δακρυα κ αγχος εχω...

Κοριτσια χθες περιμενα σιγουρη περιοδο, δεν μου ηρθε επειδη πριν δυο μηνες ειχα παλι 4 μερες καθυστερησηχωρις αποτελεσμα ειπα κατσε να κανω τεστ να βγει αρνητικο να μου φυγει καθετι απ το μυαλο για να ερθει η περιοδος. 

Κοριτσια;;;;; θετικοοοοο

Δεν μπορω να το συνειδητοποιησω.

Μανάρι μου!!! Συγχαρητήρια!!!!!! Μου θύμισες εμένα!!!! Και γω τον Δεκέμβρη 4 μέρες καθυστερηση, παω να κάνω το τεστ κ αδιαθέτησα! Το Γενάρη 3 μέρες καθυστέρηση, δεν θα έκανα τεστ, αλλα επειδή την επόμενη θα φεύγαμε εκδρομή Βουλγαρία λέω να το κάνω για να ξεκολλήσει το μυαλό μου αφού δεν θα είμαι.. κ το κάνω κ βγαίνει θετικό! Κλάμααααα!!! Και ήμουν κ μόνη μου στο σπίτι γιατί λέω έλα σιγά μην βγει θετικό, να το κάνω να τελειώνω. Έτρεχα μετά για χοριακή κ μετά να φτιάξω βαλίτσες! χαχα με το καλόοοο!!!!! Κανένα άγχος να μην έχεις, όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερίζω μελλουσες, εγκυμονούσες, και ήδη μανούλες. Δηλώνω πως περιμενω πως και πως το τριημερο. Αυριο Αγιου Βαλεντινου σκεφτομαι να παρω καμια φιλη μου να παμε να φαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Κοριτσάκια σας διαβάζω άλλα δ προλαβαίνω να απαντήσω, πήρατε κ φορά όλη μέρα σήμερα!

@Μπλε όπως τα λένε κα κορίτσια είναι μην αγχώνεσαι.

@atha_g συγχαρητήρια  κορίτσι μου! Με τ Καλό! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι κ ένα γερό μωρο. 

Χθες τ μελέτησα να σου σήμερα η πρώτη!

@Dim83 όπως τα λες είναι. Αρκεί μια ματιά εκεί έξω και θα δούμε τόσο πόνο κ δυστυχία. Εγώ σκεφτόμουν την υγεία μ τ αντρουλη μ όλα τα άλλα θα γίνουν.

@Soto Καλώς ήρθες κ με τ καλό τ μωράκι σου!

Εσυ μελετα, μελετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πρεπει να παω σε επαγγελματικο dinner, οποτε δεν θα σας απανταω. θα σας διαβασω ομως ειτε το βραδυ ειτε αυριο πρωι!! εσεις γραψτε.....πολυ μου αρεσει να μπαινω κ να εχω αδιαβαστα! εχω αγωνια τι εχετε γραψει!

συγχαρητηρια κ στο νεο κοριτσι με την εγκυμοσυνη!

@Diwni να περνατε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

κοριτσακια μου πρεπει να παω σε επαγγελματικο dinner, οποτε δεν θα σας απανταω. θα σας διαβασω ομως ειτε το βραδυ ειτε αυριο πρωι!! εσεις γραψτε.....πολυ μου αρεσει να μπαινω κ να εχω αδιαβαστα! εχω αγωνια τι εχετε γραψει!

συγχαρητηρια κ στο νεο κοριτσι με την εγκυμοσυνη!

@Diwni να περνατε τελεια!

καλα να περασεις και καλη ορεξη!!! Τα ειπαν ολα τα κοριτσια ως το απογευμα οποτε δε θα χεις να διαβασεις και τιποτα ιδιαιτερο! Φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ειδικά σήμερα μας έχει τεντωσει στη γκρινια χαχαχ

Χάλασε πάλι ο καιρος. Αλλά μεγάλωσε η μέρα κ πολύ χαίρομαι.

ναιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

@Kat-Cat μεγείρεψες τελικά απόψε??

μπιφτεκια με ψητες πατατες εκανα. Αυριο ευτυχως μαγειρευει η μαμα ψαρακι με βραστα λαχανικαοποτε τη γλυτωνω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Συγχαρητήρια λοιπόν Κατ! χαχαχα :D απ΄ότι είδα προτείνετε κ συνταγές μαγειρικής κορίτσια! (πολύ τρούφα παίζει) Μ' αρέσει να ξεσκάμε έτσι ;)κ γω θα βασιστώ στην μαμά του φίλου μου για αύριο.. καληνύχτα από μένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας κοριτσια μου

Για οσες θυμουνται επεστρεψα απ το τριημερο ταξιδακι κ αποχθες ειμαι κ παλιπισω στην καθημερινοτητα μου.

Τι τα λεω ολα αυτα;

Αφου αυτη τηστιγμη μονο δακρυα κ αγχος εχω...

Κοριτσια χθες περιμενα σιγουρη περιοδο, δεν μου ηρθε επειδη πριν δυο μηνες ειχα παλι 4 μερες καθυστερησηχωρις αποτελεσμα ειπα κατσε να κανω τεστ να βγει αρνητικο να μου φυγει καθετι απ το μυαλο για να ερθει η περιοδος. 

Κοριτσια;;;;; θετικοοοοο

Δεν μπορω να το συνειδητοποιησω.

Παλι καλα που ειδα τυχαια την αναρτηση σου!!

Απειρα συγχαρητηρια!! Να εχεις ενα υπεροχο ταξιδι απο εδω κ περα..! Ετοιμασου για μεγαλες συγκινησεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Soto είπε:

Μανάρι μου!!! Συγχαρητήρια!!!!!! Μου θύμισες εμένα!!!! Και γω τον Δεκέμβρη 4 μέρες καθυστερηση, παω να κάνω το τεστ κ αδιαθέτησα! Το Γενάρη 3 μέρες καθυστέρηση, δεν θα έκανα τεστ, αλλα επειδή την επόμενη θα φεύγαμε εκδρομή Βουλγαρία λέω να το κάνω για να ξεκολλήσει το μυαλό μου αφού δεν θα είμαι.. κ το κάνω κ βγαίνει θετικό! Κλάμααααα!!! Και ήμουν κ μόνη μου στο σπίτι γιατί λέω έλα σιγά μην βγει θετικό, να το κάνω να τελειώνω. Έτρεχα μετά για χοριακή κ μετά να φτιάξω βαλίτσες! χαχα με το καλόοοο!!!!! Κανένα άγχος να μην έχεις, όλα καλά θα πάνε!!!

Σ ευχαριστω πολυ!!!

Μακαρι να πανε ολα καλα σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Εμείς για βράδυ εψησε  η πεθερά μ σουβλάκια κ μπριζόλες έκανε κ μια τηγανιά πατάτες αλλο πράγμα χαχαχ γουρουνιασαμε παλι.

@atha_gτελικά δ μας ειπες; έφαγες σοκολατάκι π σ είπε η πεθερά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat Εμείς για βράδυ εψησε  η πεθερά μ σουβλάκια κ μπριζόλες έκανε κ μια τηγανιά πατάτες αλλο πράγμα χαχαχ γουρουνιασαμε παλι.

@atha_gτελικά δ μας ειπες; έφαγες σοκολατάκι π σ είπε η πεθερά;

πωπωπω αυταειναι!!! σλλλουρπππ

αχαχχαχα, αμα επιασε το σοκολατακι της πεθερας να φαω και γω ρε παιδια. Αλλα πρεπει να μου το προσφερει αυτη ή να παρω ενα σακκουλι μονη μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Παλι καλα που ειδα τυχαια την αναρτηση σου!!

Απειρα συγχαρητηρια!! Να εχεις ενα υπεροχο ταξιδι απο εδω κ περα..! Ετοιμασου για μεγαλες συγκινησεις!!

Δεν το πιστευω ακομη το πιστευεις;;; αφου ολη μερα λεω μηπως εκανε λαθος το τεστ.

Ανυπομονω αυριο για την χοριακη κ αν πανε ολα καλα θεε μου πως θα περασουν οι μερες μεχρι να παω στο γιατρο;;;; κ στη δουλεια δεν λεω τιποτα ....κ σημερα πριν το τεστ κουβαλησα κουτες κ κουτες!

Φοβαμαι θελω να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat Εμείς για βράδυ εψησε  η πεθερά μ σουβλάκια κ μπριζόλες έκανε κ μια τηγανιά πατάτες αλλο πράγμα χαχαχ γουρουνιασαμε παλι.

@atha_gτελικά δ μας ειπες; έφαγες σοκολατάκι π σ είπε η πεθερά;

????? 

Σοκολατες με το κιλο καθημερινα αλλα οχι απ αυτην ???

Ρε συ εχω θετικο τεστ; να τρελαθουμε τελειως δηλαδη;;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...