Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια επιτέλους έβρεξε και καλά.. Από ότι είδα ειμαι η μόνη που χαίρομαι με την βροχή.. Δεν ξέρω μ'αρέσει πάρα πολύ.

και εμενα μου αρεσει!να ειμαι σπιτι κ να βρεξει πολυ.αλλα οχι μια βδομαδα. να κανει κανενα διαλλειμα μπας κ απλωσουμε τη μπουγαδα.

ασε το ντυσιμο.τα ανοιξιατικα παπουτσια αν τα βαλεις με βροχη θα γινουν μαυρα..

ωραια η βροχουλα αλλα να ειμαστε σπιτακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κρυψει ολα τα χειμωνιατικα....σνιφ σνιφ...Να δω με τι παπουτσι θα παω αυριο. Με oxford με βλεπω...αλλα νταλλα ντυσιμο. Καλοκαιρινο απο πανω, παντελονι παπουτσι ο,τι να ναι. Οπτασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/5/2018 at 7:50 ΜΜ, ο/η Kat-Cat είπε:

καλησπερα! Τωρα καταφερα να μπω λιγο γιατι ηταν τρελη μερα. Μπηκα πριν σας διαβασω να δω τι λετε α) για να δω πως πηγε η @zoi.ko. Η οποια ειναι ολοκαινουργια αυτη τη στιγμή και έτοιμη για μεγάλα πράγματα από τον επόμενο μηνα!!!

επισης να ευχηθώ χρόνια πολλα στην @Irene_D, @Rena88, @eriv  και οποια αλλη λενε ειρηνη και γιορτάζει και δεν το ξέρω!!! Τωρα θα διαβασω αυτα που εχασα και απο χτες (Βγηκα και γυρισα στις 3 και δεν το πολυσυνηθιζω να πω την αληθεια το 3 και αντιλαμβανεστε κατασταση)

Κορίτσια μου όμορφα,σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!!

@eriv, @Irene_D και αν υπάρχει και κάποια άλλη Ειρήνη,Χρόνια πολλά!!Να εχουμε υγεια πανω απο όλα και σύντομα όλες μας να έχουμε φουσκωμένες κοιλιτσες..

Αυτό το σκ έτρεχα σαν το Βέγγο!!Χθες είχαμε πάρα πολύ δουλειά και με παιρνει ξαφνικα η συντεκνισσα μου  (που θα της βάφτισω το μωράκι) και μου λέει "γένναω!!Όχι,της λέω..Μην γεννήσεις..Δεν προλαβαινω να ερθω..Περιμενε να σχολάσω!!"

Διάλογος απείρου κάλλους!!???

Οπότε καταλαβαίνετε ότι το σκ μου το πέρασα σε ένα μαιευτήριο,κοιτώντας ένας πλασματάκι που μου έκλεψε τη καρδιά..Οχι ότι θα είναι βαφτιστήρα μου αλλά,κορίτσια,ειναι κούκλα!!Συν ότι το παιδί είχε άποψη και ήθελε να γιορτάσει τα γενέθλιά της μαζί με τη γιορτή της νονας!!???

Απο οτι διάβασα,στην Αθήνα βρέχει,ε;?Εδώ,κορίτσια μου,εκτός από λίγο αέρα που έχει,ο καιρός είναι μια χαρά!!!Αφήστε και πηγαίνα στη μικρή μια τούρτα από πάνες και διάφορα μωρουδιακα που είχα παραγγείλει και μου πήρε ο αέρας τα μπαλόνια που είχε πανω!!Είχα αγκαλιά τη τούρτα και κυνηγούσα ένα μπαλόνι!!Αν με βλεπατε θα γελούσατε ακομα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρααααα έχω λιώσει στον ύπνο αυτό το Σ/Κ..... πραγματικά όμως ξεκουραστηκα......λόγω της επέμβασης δεν έκανα απολύτως τίποτα. Πριν πόσο καιρό λέγαμε για μπαλκόνια???Περίπου πριν 15 μέρες που έλεγα ότι δεν τα έχω κάνει (ένα μήνα περίπου) γιατί λέγανε ξανά για σκόνη?Να σας ενημερώσω ότι ακόμα να τα κάνω και πάλι καλά γιατί θα γινόντουσαν ξανά χάλια.....το άλλο Σ/Κ και βλέπουμε!?

@zoi.ko,κορίτσι μου,μολις διάβασα ότι όλα πήγαν τέλεια με τη με επεμβασουλα σου!!Μπράβο,κορίτσι μου!!Παρά πολυ χάρηκα..Καλα έκανες και ξεκουράστηκες..Το χρειάζεσαι άλλωστε!!Άντε με το καλό να περάσει ο μήνας και σύντομα να μάθουμε ευχάριστα!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάπου το βρήκα και είπα να το μοιραστώ μαζί σας..!

Ποτέ μην αφήνεις το όνειρο σου να σβήνεται με τον καιρό κυνήγησε το ως το τέλος και θα δεις ότι θα βρεθούν άνθρωποί που θα σε βοηθήσουν στο όνειρο σου.. μην αφήσεις το όνειρο σου να χάνετε στο χρόνο...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια κάπου το βρήκα και είπα να το μοιραστώ μαζί σας..!

Ποτέ μην αφήνεις το όνειρο σου να σβήνεται με τον καιρό κυνήγησε το ως το τέλος και θα δεις ότι θα βρεθούν άνθρωποί που θα σε βοηθήσουν στο όνειρο σου.. μην αφήσεις το όνειρο σου να χάνετε στο χρόνο...!!

Πολύ όμορφο αυτό και τόσο αισιόδοξο...Αυτη είναι η πραγματικότητα...Στο τέλος όλα καλα θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα που μου το πες! αχαχαχαχα. αν και νομιζω οτι κανανε σκ@τ@ συναρμολογηση και επεσε, αλλα καλου κακου, πες μου και ποια ηταν αν θυμασαι! αχαχαχαχ :P

Ηταν η μεγαλύτερη που ειχε και η φαινομενικά πιο γερή ?

Να σας πω την αμαρτια μου το σπιτι εχει πραγματικά ονειρικα μεγαλο κηπο αλλα ειναι τοσα χρονια παρατημενος που ξεχνας οτι υπάρχει  εχει θαφτεί με αγριόχορτα. Οποτε είπα να φτιαξουμε την ταρατσα που ειναι πιο ευκολακι...αχαχαχα

καλα παιδιά ασχολούμαι τοσες ωρες με ενα αδέσποτο σκυλακι που κολλησε στο σπίτι μας το καημένο κλαιει αυτη τη στιγμή που σας γράφω επειδή το αφήσαμε και ανεβηκαμε πανω. Αυτο απο κάπου εχει χαθεί. Τεσπα την καρδια περιβόλι μου εκανε και προσπαθώ να βρω το σπιτι του μεσω ίντερνετ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

@zoi.ko,κορίτσι μου,μολις διάβασα ότι όλα πήγαν τέλεια με τη με επεμβασουλα σου!!Μπράβο,κορίτσι μου!!Παρά πολυ χάρηκα..Καλα έκανες και ξεκουράστηκες..Το χρειάζεσαι άλλωστε!!Άντε με το καλό να περάσει ο μήνας και σύντομα να μάθουμε ευχάριστα!!????

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου χρόνια σου πολλά κιόλας.Μακάρι να έχουμε όλες ευχάριστα μέσα στο καλοκαίρι!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Ηταν η μεγαλύτερη που ειχε και η φαινομενικά πιο γερή ?

Να σας πω την αμαρτια μου το σπιτι εχει πραγματικά ονειρικα μεγαλο κηπο αλλα ειναι τοσα χρονια παρατημενος που ξεχνας οτι υπάρχει  εχει θαφτεί με αγριόχορτα. Οποτε είπα να φτιαξουμε την ταρατσα που ειναι πιο ευκολακι...αχαχαχα

καλα παιδιά ασχολούμαι τοσες ωρες με ενα αδέσποτο σκυλακι που κολλησε στο σπίτι μας το καημένο κλαιει αυτη τη στιγμή που σας γράφω επειδή το αφήσαμε και ανεβηκαμε πανω. Αυτο απο κάπου εχει χαθεί. Τεσπα την καρδια περιβόλι μου εκανε και προσπαθώ να βρω το σπιτι του μεσω ίντερνετ!!

Καλημέρα!! Σε καταλαβαίνω για το σκυλάκι.. εύχομαι να είναι χαμένο και να βρεις την οικογένεια του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!!!!!! χαθηκα λιγακι ειχα παει ενα ταξιδι επαγγελματικο και γυρισα εχθες!!!!!!!!

 

τι κανετε ολες ειστε καλα?? δε εχω διαβασει τπτ απο τα προηγουμενα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε ποσο σε καταλαβαινω......Γατομανα εδω, περιθαλπτω ό,τι βρω!

@NikhNikh παρα πολυ ωραιο αυτο που γραφεις

@anni7, @Irene_D, @Rena88 @zoi.ko (δεν ειδα αν εγραψε καμια αλλη, γινεται πανικ σημερα) σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

@Μπλε ποσο σε καταλαβαινω......Γατομανα εδω, περιθαλπτω ό,τι βρω!

@NikhNikh παρα πολυ ωραιο αυτο που γραφεις

@anni7, @Irene_D, @Rena88 @zoi.ko (δεν ειδα αν εγραψε καμια αλλη, γινεται πανικ σημερα) σας φιλω ολες!

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κρατήθηκα σήμερα κι έκανα ένα τεστακι γιατί ενοιωθα κάτι περίεργα πονάκια , τσιμπήματα, υγρά ενόχληση στο στομάχι και ιδού τα αποτελέσματα!!!! 

Κοριτσιααααα θα τρελαθώωωωω!!!!

90940094-6B5A-4063-BFC7-CE342DA7D759.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Δεν κρατήθηκα σήμερα κι έκανα ένα τεστακι γιατί ενοιωθα κάτι περίεργα πονάκια , τσιμπήματα, υγρά ενόχληση στο στομάχι και ιδού τα αποτελέσματα!!!! 

Κοριτσιααααα θα τρελαθώωωωω!!!!

90940094-6B5A-4063-BFC7-CE342DA7D759.jpeg

Φαίνεται η γραμμούλα!!!!Με το καλό κορίτσι μου!!!!Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!! Την βλέπεις κι εσυυυ;;

Σ’ευχαριστω πολύ! Είμαι πολύ συγκρατημένη από την ώρα που το είδα δεν το πιστεύω.. περιμένω σε 5 μέρες να αδιαθετησω.. Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά.. ούτε στον άντρα μου δεν το ειπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Irene_D κοριτσάκι μου !!!!! Μπράβο! Πότε περίμενες περιοδο; 

Σε 5 μέρες βάσει της εφαρμογής του κινητού.. έχω σαστίσει! Αλήθεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Δεν κρατήθηκα σήμερα κι έκανα ένα τεστακι γιατί ενοιωθα κάτι περίεργα πονάκια , τσιμπήματα, υγρά ενόχληση στο στομάχι και ιδού τα αποτελέσματα!!!! 

Κοριτσιααααα θα τρελαθώωωωω!!!!

90940094-6B5A-4063-BFC7-CE342DA7D759.jpeg

με το καλόοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Δεν κρατήθηκα σήμερα κι έκανα ένα τεστακι γιατί ενοιωθα κάτι περίεργα πονάκια , τσιμπήματα, υγρά ενόχληση στο στομάχι και ιδού τα αποτελέσματα!!!! 

Κοριτσιααααα θα τρελαθώωωωω!!!!

90940094-6B5A-4063-BFC7-CE342DA7D759.jpeg

Κορίτσι μου όμορφο,κι εγω τη βλέπω!!!!!Και τη  βλέπω καθαρά!!!!Μακάρι να πάνε όλα τέλεια,καλό μου!!!Να κάνεις μια χοριακη και να μας ενημερώσεις...Δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα!!!Κι εγώ περιμένω σε 2 μερούλες περίοδο και λέω λες να έχει γίνει το θαυματακι..Μπραβο,πραγματικά μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...