Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Kat-Catνα ρωτησω κατι αν επιτρεπετε σας ειπε ο γιατρος να μην εχετε επαφη μετα την επεμβασουλα εννοω να περιμενεις και να αδιαθετησεις και μετα?? αν σε φερνω σε δυσκολη θεση χρειαζεται να απαντησης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catνα ρωτησω κατι αν επιτρεπετε σας ειπε ο γιατρος να μην εχετε επαφη μετα την επεμβασουλα εννοω να περιμενεις και να αδιαθετησεις και μετα?? αν σε φερνω σε δυσκολη θεση χρειαζεται να απαντησης!!!

Σε καμια δυσκολη θεση. Μου ειπε 15 μερες μετα την επεμβαση μπορω να ερθω σε επαφη. Δηλαδη απο το Σαββατο αυτο. Αλλά να σου πω, θα το παω μια βδομαδα μετά απο μονη μου γιατι φοβαμαι λιγο ακομα, και θα το τοποθετησω εκει γυρω στο πασχα με πολλη προσοχη για αρχη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat     ααα καταλαβα εε ναι λογικο και εγω το ιδιο θα εκανα με εσενα συμφωνω φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις μισα που λενε και μια χαρα καλυτερα θα μπειτε και  πιο δυναμικα!!!! και συναισθηματικα γιατι οι δυσκολιες φερνουν πιο κοντα το ζευγαρι !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πολύ καλά σήμερα :D  Εσύ?? 
Κορίτσια εχθές το μεσημέρι πήγαμε για φαγητό σε ένα καταπληκτικό μαγαζί στον Πειραιά ..
Φανταστική μουσική και φαγητό εννοείται.. να σας πω πως λέγεται να το επισκεφτείτε όσες είστε Αττική.
Είναι το CHE στον Πειραιά.. Μου είπαν οτι είναι τέλεια και το βράδυ.. Έχει coctail οπότε καταλαβαίνετε..
Όταν μπεις στο μαγαζί νομίζεις οτι βρίσκεσαι αλλού..όχι Αθήνα.. Εμένα μου έφτιαξε τη διάθεση πάντως και με χαλάρωσε αφού ήταν το διάλειμμα από τη δουλειά και το απόγευμα ήρθα με πολύ όρεξη.. 
(Ίσως είναι που δε μαγείρεψα) :P


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Είμαι πολύ καλά σήμερα :D  Εσύ?? 
Κορίτσια εχθές το μεσημέρι πήγαμε για φαγητό σε ένα καταπληκτικό μαγαζί στον Πειραιά ..
Φανταστική μουσική και φαγητό εννοείται.. να σας πω πως λέγεται να το επισκεφτείτε όσες είστε Αττική.
Είναι το CHE στον Πειραιά.. Μου είπαν οτι είναι τέλεια και το βράδυ.. Έχει coctail οπότε καταλαβαίνετε..
Όταν μπεις στο μαγαζί νομίζεις οτι βρίσκεσαι αλλού..όχι Αθήνα.. Εμένα μου έφτιαξε τη διάθεση πάντως και με χαλάρωσε αφού ήταν το διάλειμμα από τη δουλειά και το απόγευμα ήρθα με πολύ όρεξη.. 
(Ίσως είναι που δε μαγείρεψα) :P


 

axaxaxax, παιζει να ναι που δε μαγειρεψες, αν και να πω την αληθεια επειδη πουσουκου βγηκα πολυ οξω με φαι κλπ, χαλαρωσα και εγω σαν και σενα! Τι κουζίνα εχει? Τετοιο lunch break λεω να κανω κατα πεμπτη-παρασκευη με πρωην συναδελφισσες να παμε να τσιμπησουμε κατι μετα το γραφειο. Σου φτιαχνουν πολυ τη διαθεση ολα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι ρε κορίτσια όταν το κάνω αυτό,δηλ να πάω για καφε ή φαγητό ενδιάμεσα από τη δουλειά μετά το σκέφτομαι σαν τις πολλές μου αμαρτίες να ξαναγυρίσω κλαι μου φαίνεται βουνό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Εγώ πάλι ρε κορίτσια όταν το κάνω αυτό,δηλ να πάω για καφε ή φαγητό ενδιάμεσα από τη δουλειά μετά το σκέφτομαι σαν τις πολλές μου αμαρτίες να ξαναγυρίσω κλαι μου φαίνεται βουνό....

αχαχαχαχα, εγω το κανω συχνα, αλλα σε μορφη σφηνακιου (Δλδ 40 λεπτα περιπου). Κλασικο ειναι το after office που ειναι απο τα αγαπημενα μου με φιλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσια και εγω το  ιδιο με την @OLY10 δε μπορω μετα θελω να παω σπιτακι μου χααχχαχααχαχα εχω παρα χαλαρωσει για να ξανα μπω στην δουλεια!!!!!!!!!!! να φανταστειτε οταν τρωω στο διαλειμα στην δουλεια οπωσδηποτε μετα καφε γιατι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να με παρει ο υπνος επανω τον υπολογιστη!!!!!!!!!!  αν και ειναι ωραια αυτα!!! χαιρομαι που περασες καλα και χαλαρωσες @Irene_D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

axaxaxax, παιζει να ναι που δε μαγειρεψες, αν και να πω την αληθεια επειδη πουσουκου βγηκα πολυ οξω με φαι κλπ, χαλαρωσα και εγω σαν και σενα! Τι κουζίνα εχει? Τετοιο lunch break λεω να κανω κατα πεμπτη-παρασκευη με πρωην συναδελφισσες να παμε να τσιμπησουμε κατι μετα το γραφειο. Σου φτιαχνουν πολυ τη διαθεση ολα αυτα

χαχαχαχαχαχαχα σίγουρα είναι αυτό αλλά και ο χώρος είναι πολύ όμορφος! Μεξικάνικο φαγητό και decor :)
Ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα και μου άρεσε πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι κοριτσια και εγω το  ιδιο με την @OLY10 δε μπορω μετα θελω να παω σπιτακι μου χααχχαχααχαχα εχω παρα χαλαρωσει για να ξανα μπω στην δουλεια!!!!!!!!!!! να φανταστειτε οταν τρωω στο διαλειμα στην δουλεια οπωσδηποτε μετα καφε γιατι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να με παρει ο υπνος επανω τον υπολογιστη!!!!!!!!!!  αν και ειναι ωραια αυτα!!! χαιρομαι που περασες καλα και χαλαρωσες @Irene_D

Σ'ευχαριστώ πολύ :) Ο καφές είναι απαραίτητος μετά θα συμφωνήσω γιατί εμείς που δουλεύουμε με υπολογιστή υπάρχει μεγάλη πιθανότητα ή να κοιμηθούμε ή να γίνει κάποιο χοντρό λάθος.. εν τω μεταξύ ήπια και ένα ποτήρι μπύρα και 'κει που έκανα δουλειά (που την παίζω στα δάχτυλα)και  έχει να κάνει με τα οικονομικά έκανα χίλια λάθη!!! χαχαχαχα ευτυχώς διορθώνονται χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μεξικανικο αγαπω!!! Νομιζω οτι μεχρι να ξαναμεινω με το καλο εγκυος θα φαω ο,τι δεν μπορουσα να φαω το πρωτο τριμηνο. Θα παω για μεξικανικο, σουσι κοκ. Μου αρεσουν πολυ οι ξενες κουζινες. (Καλα και η ελληνικη σαφεστατα και γενικα το φαγητο :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ Μεξικανικο αγαπω!!! Νομιζω οτι μεχρι να ξαναμεινω με το καλο εγκυος θα φαω ο,τι δεν μπορουσα να φαω το πρωτο τριμηνο. Θα παω για μεξικανικο, σουσι κοκ. Μου αρεσουν πολυ οι ξενες κουζινες. (Καλα και η ελληνικη σαφεστατα και γενικα το φαγητο :P )

Παρομοίως!! Αγαπώ το φαγητό και μου αρέσει να δοκιμάζω διάφορες κουζίνες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D ασε μην κανω κανενα λαθος και στειλω αλλη παραγγελια και παθει αμοκ ο πελατης χαχααχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! 

 

κοριτσια και μενα μαρεσει πολυ φαει και γενικα η εξοδος για φαγητο ειναι απο τις αγαπημενες μου καλα και στο ποτε δε παω πισω χαχαχαχαχαχαχα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ κοριτσια βγηκαν οι ειδικες ιστολογικες! Ολες μια χαρα, μαλλον τυχαια χρωμοσωμικη ανωμαλια, δε συνηγορουσε κατι σε ανοσολογικου τυπου αποβολη, και η κυηση ηταν ενδομητρια. Παναγια μου ειχα χασει 3 χρονια απο τη ζωη μου περιμενοντας τα αποτελεσματα αυτα. Αντε να ρθει και η περιοδος και ολα καλα.....

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τη κατατοπιστική σου απαντήση!!Θα το σκεφτώ και θα δω τι θα κάνω..??

Πολύ χαίρομαι για τα υπέροχα αποτελέσματα!!Με το καλό να αδιαθετησεις και σύντομα με άλλο ένα θετικό τεστακι και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 μακάρι για όλες μας ρε γαμωτο. Ναι, σκέψου το. Ειναι καθαρά θεμα προσωπικό τα τεστακια. Γιατροί παντως που πιστευουν πολύ στο άγχος όπως ο δικός μου, (το θεωρεί κλειδί για πολλά θεματα ειδικα στην αναπαραγωγη), δεν τα συνιστουν ακριβώς γιαυτο το λόγο. Μαλιστα και μένα μου είχε πει, όπως ο δικός σου, να έρχεσαι σε επαφές 3-4 φορές τη βδομάδα και δε θες τιποτα αλλο. Σε γυναίκες με πολύ άστατο πρόγραμμα και κύκλο βοηθούν πιστεύω. Σε μας ειναι καθαρά θέμα ψυχολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια. Πολύ σας χαίρομαι με τις μινι εξόδους για φαγητό! Είναι τ μόνο π μ έχει λείψει να φαμε εξω κ κυρίως βράδυ.

@Kat-Cat άντε μπράβο πάει κ αυτό. Μένει να αδιαθετησεις να ηρεμήσεις μια κ καλη. Όσο για τις συμφυσεις π έλεγες πιο πιθανό είναι να έχω πάθει Εγώ π γέννησα με καισαρική παρά εσύ. Αν αρχίσω όμως να τ σκέφτομαι κ να τ ψάξω θα τρελαθώ.

@Rena88Εμένα ο γιατρός μ μ είχε πει δ χάνεις κ τπτ να τα δοκιμάσεις. Εμένα δ με αγχώναν καθόλου δεδομένου ότι δ πιστεύαμε στην φυσιολογική σύλληψη. Είχαμε όμως κ επαφες ούτως ή άλλως 5 6 φορές τη βδομάδα. Ξερεις π με βόλευαν πολύ; όταν ήθελα να κλείσω ταξιδάκι. Αδιαθετουσα ακριβώς στις 14 μερες μετά τ θετικό τεστ. Οπότε υπολόγιζα την περίοδο. Το μυστικό Επίσης είναι να μην πεις τπτ στον αντρουλη σου. Αν τελικά κάνεις αολα να επιδιώξεις επαφές χωρίς όμως να τ πεις τώρα κοκκινησε τ τεστ.

@anni7 τότε λίγη υπομονή κ από τ αλλο μηνα ξεζουμισε Τον! Αν θυμάμαι καλά είχες κ κάτι αγώνες την άνοιξη. Ξεμπέρδεψε κ με αυτό κ να δεις για ποτέ θα έρθει! Ίσως κ υποσυνείδητα να σε κρατάει πίσω ο οργανισμός σου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Γειά σας κοριτσάκια. Πολύ σας χαίρομαι με τις μινι εξόδους για φαγητό! Είναι τ μόνο π μ έχει λείψει να φαμε εξω κ κυρίως βράδυ.

@Kat-Cat άντε μπράβο πάει κ αυτό. Μένει να αδιαθετησεις να ηρεμήσεις μια κ καλη. Όσο για τις συμφυσεις π έλεγες πιο πιθανό είναι να έχω πάθει Εγώ π γέννησα με καισαρική παρά εσύ. Αν αρχίσω όμως να τ σκέφτομαι κ να τ ψάξω θα τρελαθώ.

@Rena88Εμένα ο γιατρός μ μ είχε πει δ χάνεις κ τπτ να τα δοκιμάσεις. Εμένα δ με αγχώναν καθόλου δεδομένου ότι δ πιστεύαμε στην φυσιολογική σύλληψη. Είχαμε όμως κ επαφες ούτως ή άλλως 5 6 φορές τη βδομάδα. Ξερεις π με βόλευαν πολύ; όταν ήθελα να κλείσω ταξιδάκι. Αδιαθετουσα ακριβώς στις 14 μερες μετά τ θετικό τεστ. Οπότε υπολόγιζα την περίοδο. Το μυστικό Επίσης είναι να μην πεις τπτ στον αντρουλη σου. Αν τελικά κάνεις αολα να επιδιώξεις επαφές χωρίς όμως να τ πεις τώρα κοκκινησε τ τεστ.

@anni7 τότε λίγη υπομονή κ από τ αλλο μηνα ξεζουμισε Τον! Αν θυμάμαι καλά είχες κ κάτι αγώνες την άνοιξη. Ξεμπέρδεψε κ με αυτό κ να δεις για ποτέ θα έρθει! Ίσως κ υποσυνείδητα να σε κρατάει πίσω ο οργανισμός σου.

 

Ωραιο το βραδινο φαγητο....Για καποιο λόγο πιο ωραίο απο το μεσημεριανό. Ισως λόγω ατμοσφαιρας. Κορίτσια, διαβασα τώρα απο παλιοτερες ιστορίες που δεν ειχα μπει στο φορουμ, καποιων κοριτσιών με απώλειες και πραγματικα, ενιωσα εως και αχαριστη που καθομουν και μυξομουρμουρουσα γιατι να μου συμβει αυτο και γιατι να μου συμβει αυτο. Ειναι τοσο αδικο να περνανε κοπελες αυτα που διαβασα. Αληθεια τοσο αδικο.....Τιποτα, να λεμε και δοξα τω θεω που ειμαστε καλα. Τις θαυμαζω παρα πολυ όσες περνάνε δύσκολα και παρολα αυτα σηκωνουν κεφάλι και προχωράνε. Δεν πιστευα αυτα που διαβαζα. Ενα τεραστιο μπραβο.

Αναφορικα με τιςειδικες  ιστολογικες μου βγηκαν ευτυχως μια χαρά, και μου ειπε να μην κανω τιποτα περαιτερω. Επισης μου ειπε οτι μπορώ θεωρητικά να ξεκινησω απο τον επόμενο κύκλο μου, αν και πρώτα θα παω να κάνω εναν υπερηχο μολις μου ρθει η περιοδος και εκει περα νομιζω θα παρω το τελικο οκ. (Ειπα οτι θα παω και σε δευτερη γυναικολογο για δευτερη επιβεβαιωση να ειμαι σιγουρη). Τωρα το ποτε θα κατσει, αγνωστο, γιατι το οτι ξεκινας δε σημαινει οτι συλλαμβανεις. Το θεμα μου βεβαια πλεον ειναι να ρθει όποτε ειναι να έρθει για να μεινει. Δε σημαινει βεβαια οτι δε θελω να μου πει οτι ολα πανε καλα και οτι μπορω να ξεκινησω προσπαθειες, αλλα περισσοτερο με ενδιαφερει το να μεινει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κορίτσι μ μην τ σκέφτεσαι έτσι. Λογικο να λες γτ σε μένα. Ο καθένας μας βλεπει αυτά π αντιμετωπίζει. Και γω όσο δ ερχόταν έλεγα γτ μόνο εμείς μείναμε από τ περιβάλλον μας χωρίς παιδί; φυσικά κ σκεφτόμουν ότι υπάρχουν γυναίκες π ταλαιπωρούνται χρόνια με εξωσωματικες κτλ άλλα δ έπαυε να με στεναχωρεί το ότι ήμουν υπογονιμη. Γτ όπως σ έτυχε μια στραβή έτσι θα μπορούσε να πάει κ τέλεια. Εύχομαι την επόμενη φορά να είναι κ τ τυχερό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat κορίτσι μ μην τ σκέφτεσαι έτσι. Λογικο να λες γτ σε μένα. Ο καθένας μας βλεπει αυτά π αντιμετωπίζει. Και γω όσο δ ερχόταν έλεγα γτ μόνο εμείς μείναμε από τ περιβάλλον μας χωρίς παιδί; φυσικά κ σκεφτόμουν ότι υπάρχουν γυναίκες π ταλαιπωρούνται χρόνια με εξωσωματικες κτλ άλλα δ έπαυε να με στεναχωρεί το ότι ήμουν υπογονιμη. Γτ όπως σ έτυχε μια στραβή έτσι θα μπορούσε να πάει κ τέλεια. Εύχομαι την επόμενη φορά να είναι κ τ τυχερό!

Μακαρι, καμια φορα νιωθω τυψεις για τη σκεψη μου ξερεις.....Διαβαζοντας ολα αυτα. εμενα μου κατσε ευκολα η συλληψη αλλα εγινε αυτο και αρχισα να λεω τα γιατι να μου συμβει αυτο, και μετα τσουπ, βλεπεις χειροτερα και λες μαζεψου. Παντως κατι ειχε πει η @Rosemary και νομιζω εχει δικιο, καμια φορα οταν σου συμβαινει μια στραβη, είτε αυτο που μου συνεβη, ειτε το να καθυστερεις πολυ να συλλαβεις λογω θεματων κοκ, οταν σου ρθει τελικα και μεινει, το θες 10 φορες πανω απο οσο αρχικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat δεν είναι μόνο ότι τ θες ακόμη πιο πολύ αλλά μετά δ σε νοιάζει τπτ άλλο. Όσο ήμουν έγκυος θυμάμαι ακόμη αν κάτι μας πήγε λίγο στραβά σε άλλα θέματα λέγαμε εδώ είναι έγκυος κ περιμένουμε τ μωράκι μας για αυτό θα σκάσουμε? Άσε που και η κούραση κ η εξάντληση κτλ δε σε απασχολούν σχεδόν καθόλου. Πάλι τις ίδιες σκέψεις κάνεις. Ότι δ φθάνει π ήρθε επιτέλους κ η σειρά σου. Αχ άσε σήμερα έσκασε κ τ πρώτο της δοντακι κ πολύ συγκινήθηκα. Μεγαλώνει τ παιδάκι μ. Δε θα είναι πλέον φαφουτουλα να μ χαμογελάει κ να γυαλίζουν τα ούλα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni δε θα παρω μερος στους αγωνες επαθα ενα τραυματισμο δυστηχως και ειπε ο προπονητης και ο γιατρος εχω γιατι υπαρχει φοβος οτι αμα το ξανα χτυπησω μπορει να γινει χηροτερα και κανω φυσικοθεραπειες τωρα και αποκατασταση και χαλαρα πραγματα γενικα και τι να σου οταν ετυχε λεω αστο αφου ηρθε ετσι κοψε τους αγωνες κανε για να σενα για προπονηση και παμε για αλλα τωρα που εχεις προτεραιοτητα και θες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Μακαρι, καμια φορα νιωθω τυψεις για τη σκεψη μου ξερεις.....Διαβαζοντας ολα αυτα. εμενα μου κατσε ευκολα η συλληψη αλλα εγινε αυτο και αρχισα να λεω τα γιατι να μου συμβει αυτο, και μετα τσουπ, βλεπεις χειροτερα και λες μαζεψου. Παντως κατι ειχε πει η @Rosemary και νομιζω εχει δικιο, καμια φορα οταν σου συμβαινει μια στραβη, είτε αυτο που μου συνεβη, ειτε το να καθυστερεις πολυ να συλλαβεις λογω θεματων κοκ, οταν σου ρθει τελικα και μεινει, το θες 10 φορες πανω απο οσο αρχικα!

Να μην αισθάνεσαι καθόλου άσχημα @Kat-Cat..Ειναι στη φύση του ανθρώπου όλο αυτό!!Όλοι μας μεγαλοποιουμε στο μυαλό μας το πρόβλημα που μπορεί να το αντιμετωπίζουμε και δεν κοιτάμε τι συμβαίνει γύρω μας..Αλλα είναι απόλυτα λογικό..Πρεπει να εισαι πολύ ψαγμένος άνθρωπος για να καταφέρεις να μη μεγαλοποιεις τα προβλήματα σου στο μυαλό σου..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat δεν είναι μόνο ότι τ θες ακόμη πιο πολύ αλλά μετά δ σε νοιάζει τπτ άλλο. Όσο ήμουν έγκυος θυμάμαι ακόμη αν κάτι μας πήγε λίγο στραβά σε άλλα θέματα λέγαμε εδώ είναι έγκυος κ περιμένουμε τ μωράκι μας για αυτό θα σκάσουμε? Άσε που και η κούραση κ η εξάντληση κτλ δε σε απασχολούν σχεδόν καθόλου. Πάλι τις ίδιες σκέψεις κάνεις. Ότι δ φθάνει π ήρθε επιτέλους κ η σειρά σου. Αχ άσε σήμερα έσκασε κ τ πρώτο της δοντακι κ πολύ συγκινήθηκα. Μεγαλώνει τ παιδάκι μ. Δε θα είναι πλέον φαφουτουλα να μ χαμογελάει κ να γυαλίζουν τα ούλα της.

νομιζω πως ειναι σα να το νιωθω αυτο που περιγραφεις. Πλεον αυτα που σε στενοχωρουσαν τα γραφεις στα παλια σου τα παπουτσια!!! Εβγαλε δοντακι? Αχ λιωνω με αυτο το μπυροδοντακι το ενα. Τρελαινομαι!!!!

@Rena88 εχεις δικιο. θελει αιωνες ψυχοθεραπειας να το καταφερεις αυτο. χιχιχιχι

@anni7 περαστικα καλε! Δεν πειραζει να χαλαρωσεις και λιγο σωματικα και ψυχολογικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...