Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Μαλλια και νυχια εκλεισα και εγω. Κουρεμα δηλαδη. Ασε μπας και μας παει γουρι η ανανεωση. Αναφορικα με την περιοδο, αν θυμαμαι καλα πρωτη σου προσπαθεια ειναι μετα το συμβαν το δικο σου, οποτε ουτε κατα διανοια να αγχεσαι. Ασε που εκανες κανονικοτατη ωορρηξια απο οσο θυμαμαι οποτε ολα καλα. Θα θεσουμε στοχους το καλοκαιρι μας!

Καλά τα θυμάσαι κορίτσι.. αυτή είναι η 2η περίοδος και ανησύχησα μήπως είχα καμιά ανωμαλία αλλά όλα οκ..
αυτό το μήνα ο κύκλος είναι 29 μέρες..
Το καλοκαιράκι νομίζω θα τα καταφέρουμε πολλές.. ;)
Κάτσε να δούμε θα πάμε διακοπές φέτος ή θα τη βγάλουμε με κάνα μπάνιο το Σ/Κ και τις υπόλοιπες μέρες στο μπαλκονήσι!! :P χαχαχαχαχαχαχα σε καλό μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Καλά τα θυμάσαι κορίτσι.. αυτή είναι η 2η περίοδος και ανησύχησα μήπως είχα καμιά ανωμαλία αλλά όλα οκ..
αυτό το μήνα ο κύκλος είναι 29 μέρες..
Το καλοκαιράκι νομίζω θα τα καταφέρουμε πολλές.. ;)
Κάτσε να δούμε θα πάμε διακοπές φέτος ή θα τη βγάλουμε με κάνα μπάνιο το Σ/Κ και τις υπόλοιπες μέρες στο μπαλκονήσι!! :P χαχαχαχαχαχαχα σε καλό μου!!!

ναι το μπαλκονησι θα φορεθει πολυ, αλλα οχι θα παμε εστω και στο σχηματαρι. Δε θα βγει διαφορετικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Κορίτσια.....πραγματικά νιώθω υπέροχα!!!!!Μόλις είχα τηλεφώνημα από το λογιστήριο μιας εταιρείας που είχα πάει για συνέντευξη......την Πέμπτη θα πάω να πούμε τα τελικά και να γίνει η πρόσληψη!!!!!??

xairomai para poly! bravo re koritsaki. mono kala na sou erthoun apo edw k sto eksis. na ksereis ta kala,opws k ta strava pane mazemena!!! congrats!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα,κορίτσια!!

@zoi.ko ,συγχαρητήρια!!Με το καλό να ξεκινήσεις τη νέα σου δουλειά..Και με φτιαγμενο νυχι!!???Πραγματικα απορώ με τον ιδιωτικό τομέα..Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι οι οικογενειάρχες θα είναι και πιο υπεύθυνοι στη δουλειά τους;?;Τι να πω..Καλη αρχή,πάντως και στην άδεια του καλοκαιριού σε περιμένω για τις ασκήσεις αυτοσυγκέντρωσης!!???

@Kat-Cat, @anni7 πρέπει να το πάρουμε απόφαση με τη δουλειά και να προσπαθούμε να μην μας εξαντλεί..Οπως μου είχε πει κάποια στιγμή ένας ηλικιωμένος: Δουλεύουμε για να ζούμε, δεν ζουμε για να δουλεύουμε!! Τουλάχιστον έφτιαξε ο καιρός οπότε μπορεί να φτιάξει και η διάθεση μας..

@NicolVall, όχι και ανάποδη χελώνα!!!Που το σκέφτηκες αυτό πραγματικά;?;???? Πάντως σιγά σιγά θα συνηθίσεις..Ετσι μου λένε οι φίλες μου που είναι έγκυος..Και είναι πολλές..???

ναι κοριτση μου συμφωνω μαζι σου αλλα ειναι δυσκολο να το κανεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

καλημέρα, @Rena88 το μυστικο δεν το ξέρω, αλλα αυτες τις διακοπες πολυ τις θελω.....Ισως εκει ειναι και το μυστικο της χαλάρωσης τελικα.

@anni7 ακριβως ετσι, να ξερες ποσες φορες εχω σκεφτει οτι το αγχος μου κανει πολεμο στον ιδιο τον οργανισμο μου

Καλημερα και στις λοιπες κοπελες. Λιγο πεσμένη διάθεση σημερα (εχω αιμα ρε γαμώτο ποτε θα σταματήσει...), ήρθα ομως δουλειά που γίνεται ένας τρελός χαμός, και θα δείξει. Τουλαχιστον εφτιαξε αυτη η σκ@τιλα του καιρου.

μα ναι μερικες φορες λεω οτι δλδ το βλεπω ο οργανισμος δε παει εχει οριο αλλα εγω τον βαζω να δουλευω στο φουλ χωρις σταματημο!!! και θελω να ειναι και υγιεις και να μεινει και εγκυος χαχαχααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερούδια κορίτσια.Μετά από τη χθεσινή βροχή καιρός ήταν να βγει επιτέλους λίγο ήλιος☀! Σήμερα θα πάω και για νύχια να φτιάξει λίγο η διάθεση βρε αδερφέ! Καλά κουράγια σε όσες είστε στη δουλειά και υπομονή!!!

Zoi.ko thn idia douleia tha kanoume simera vevaia egw tha ta ftiaxw ston eauto mou logo tou epagelmatos..♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 @Kat-Cat @anni7 @Χαρα123 @Irene_D και όσες ξέχασα και όσες μου ευχήθηκαν νωρίτερα.....σας ευχαριστώ πολύ τα καλύτερα για όλες εύχομαι! 

Άντε να δούμε φέτος.....αν και δύσκολο προβλέπω να συμπέσουν οι άδειες για διακοπές εγώ θα έχω και λίγη..... αλλά.....ποτέ δε ξέρεις!??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Dim83 @Kat-Cat @anni7 @Χαρα123 @Irene_D και όσες ξέχασα και όσες μου ευχήθηκαν νωρίτερα.....σας ευχαριστώ πολύ τα καλύτερα για όλες εύχομαι! 

Άντε να δούμε φέτος.....αν και δύσκολο προβλέπω να συμπέσουν οι άδειες για διακοπές εγώ θα έχω και λίγη..... αλλά.....ποτέ δε ξέρεις!??

 

ναι αυτο ισχυει τωρα που ξεκινας θα εχεις λιγη αλλα οκ δε πειραζει!!!!! δουλεια να υπαρχει και ολα γινονται!!!!!! θα σου κανω παρεα εγω που περνω αδεια αργα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

και εγω πρεπει να κανω νυχια εχουνε γινει χαλια!!!! 

Α εγώ τελείωσα.....μετά από αρκετή και σοβαρή σκέψη ??? έκανα το κόκκινο που ήθελα και όχι nude..... άλλωστε Πάσχα έρχεται!!!!!

IMG_20180320_160611.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Α εγώ τελείωσα.....μετά από αρκετή και σοβαρή σκέψη ??? έκανα το κόκκινο που ήθελα και όχι nude..... άλλωστε Πάσχα έρχεται!!!!!

IMG_20180320_160611.jpg

ελα τελεια και επικαιρα φυσικα και θα πας στην καινουρια δουλεια ολο θυλικοτητα!!!!! εγω τα εχω κοκκινα ρε γαμωτο τωρα δε ξερω τι θα κανω !!!!!!   να κανω τπτ παστελ ελεγα λογο ανοιξης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ελα τελεια και επικαιρα φυσικα και θα πας στην καινουρια δουλεια ολο θυλικοτητα!!!!! εγω τα εχω κοκκινα ρε γαμωτο τωρα δε ξερω τι θα κανω !!!!!!   να κανω τπτ παστελ ελεγα λογο ανοιξης!!!

Για τη δουλειά το σκεφτόμουν μήπως είναι έντονο.....αλλά λέω γιατί όχι?Με βοήθησαν και τα κορίτσια εκεί με τη γνώμη τους (ως συνήθως)και είπα τέλος κλείνουμε κόκκινο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Α εγώ τελείωσα.....μετά από αρκετή και σοβαρή σκέψη ??? έκανα το κόκκινο που ήθελα και όχι nude..... άλλωστε Πάσχα έρχεται!!!!!

IMG_20180320_160611.jpg

favourite!!!!!! τα δαχτυλα σου μοιαζουν με την κολλητης μου! επαιρνα ορκο οτι ειναι το χερι της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

favourite!!!!!! τα δαχτυλα σου μοιαζουν με την κολλητης μου! επαιρνα ορκο οτι ειναι το χερι της!

Α σε παρακαλώ πολύ ??? είναι τα δικά μους εντάξει???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Για τη δουλειά το σκεφτόμουν μήπως είναι έντονο.....αλλά λέω γιατί όχι?Με βοήθησαν και τα κορίτσια εκεί με τη γνώμη τους (ως συνήθως)και είπα τέλος κλείνουμε κόκκινο!?

δε ειναι εντονο ειναι για εμενα οπως το κοκκινο κραγιο και μαυρο αιλαινερ απο τα πιο σικ και διαχρονικα πραγματα στην ομορφια μιας γυναικας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

δε ειναι εντονο ειναι για εμενα οπως το κοκκινο κραγιο και μαυρο αιλαινερ απο τα πιο σικ και διαχρονικα πραγματα στην ομορφια μιας γυναικας !!!

Συμφωνώ αν και κραγιόν δε βάζω γιατί το τρώω ? μου αρέσει όμως πολύ να το βλέπω,ειδικά φέτος το χόρτασα είχε την τιμητική του!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε το τρωω αλλα βαριεμαι να το ανανεωνω το βαζω και μετα οτι μεινει εμεινε για αυτο περνω και αυτα που μενουνε πιο πολυ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 δεν ξέρω ρε γαμωτο......αν είναι ματ (που αυτά μου αρέσουν) νιώθω να μου ξεραινουν τα χείλια,αν είναι λαμπερό νιώθω ότι φεύγει πολύ γρήγορα.....θα πρέπει να το ψάξω κάποια στιγμή.Έχω καιρό να δω τι νέα παίζουν στην αγορά γιατί πιστεύω ότι δε θα βρώ αυτό που θέλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

ναι αυτο ισχυει τωρα που ξεκινας θα εχεις λιγη αλλα οκ δε πειραζει!!!!! δουλεια να υπαρχει και ολα γινονται!!!!!! θα σου κανω παρεα εγω που περνω αδεια αργα!!!! 

Κορίτσια κι εγω το καλοκαίρι από άδεια τίποτα δεν περνώ..Με το ζόρι 5 μέρες και αν..Οποτε θα παρηγορηθουμε όλες μαζι!!

Εγώ η αλήθεια είναι την βλέπω τη θάλασσα κάθε μέρα,γιατί η δουλειά μου είναι παραλιακα..Αλλα μόνο από έξω τη βλέπω..Απο μέσα αραιά και που!!??

@zoi.ko τέλειο το νύχι!!Κι εγω τώρα πάω..Αν και θα με μαλώσει η κοπέλα που μου τα φτιάχνει μόλις τα δει..Τα τρωω και ειναι σε κακα χαλια!!!??Ελπιζω να καταφερει να τα φέρει στα ίσα τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

μα ναι μερικες φορες λεω οτι δλδ το βλεπω ο οργανισμος δε παει εχει οριο αλλα εγω τον βαζω να δουλευω στο φουλ χωρις σταματημο!!! και θελω να ειναι και υγιεις και να μεινει και εγκυος χαχαχααχαχαχα

Ξέρεις πόσες φορές το έχω πει αυτό;?;

Πώς μωρέ θα κάνεις παιδί,που σταματημό δεν έχεις;?Όλο στο τρέξιμο είμαστε αλλά τι να κάνεις..Ετσι ειναι οι σημερινοί ρυθμοί..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 δεν ξέρω ρε γαμωτο......αν είναι ματ (που αυτά μου αρέσουν) νιώθω να μου ξεραινουν τα χείλια,αν είναι λαμπερό νιώθω ότι φεύγει πολύ γρήγορα.....θα πρέπει να το ψάξω κάποια στιγμή.Έχω καιρό να δω τι νέα παίζουν στην αγορά γιατί πιστεύω ότι δε θα βρώ αυτό που θέλω. 

τωρα εχουνε βγει απο πολλες εταιριες που δε ξερενουν τοσο τα χειλια επισης δοκιμασε πριν το βαλεις να βαλεις λιγο λιποζαν !! να τα ενυδατωσεις!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ξέρεις πόσες φορές το έχω πει αυτό;?;

Πώς μωρέ θα κάνεις παιδί,που σταματημό δεν έχεις;?Όλο στο τρέξιμο είμαστε αλλά τι να κάνεις..Ετσι ειναι οι σημερινοί ρυθμοί..???

τι να σου πω μερικες φορες δε εχουμε κουραγιο ουτε για προσπαθεια και να οσυ πω κατι ουτε καν πιεζουμε ο ενας τον αλλον εεε γιατι μετα θα χαθει καθε νοημα δε ειμαστε και μιχανες δλδ ενταξει να εχει και μια ουσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 δεν τα τρώω αλλά εχω φίλη που δεν τα αφήνει σε χλωρό κλαρί τα καημένα.....έχουν βγει πια τόσα προϊόντα που μπορεί και να στα ενισχύσει και να στα επιμηκύνει αν θες οπότε σιγά το πράγμα!

@anni7 στην επόμενη μου επίσκεψη στα Hondos Center θα τα δω. Φέτος ειδικά με ταλαιπώρησαν πολύ δεν μου είχαν σκάσει ποτέ τόσο πολύ!Παρέα με lip balm την έβγαλα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koεχουνε βγαλει ενα σωρο και σε καλες τιμες και για καθε μερα και για εξοδους!!!! στο λεω γιατι λογο δουλειας εχω επαφη με πελατες πρεπει να ειμαι καθε μερα ξερεις σουλουπομενη και οποτε ψωνιζω χαχαχαχαχα καλα μαρεοσυνε κιολας τρελα τα καλλυντικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...