Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχχχχχχχχ, ασε να μην ανοιξω το στομα μου με τη δουλεια, ασε ασε. Ισχυει οτι σε βρηκε σε πολυ καλη φαση αυτη η ηρεμια. Γιατι οταν με το καλο ερθει θα εισαι εκει χωρις ταραχες, χωρις στρες χωρις πιεση. Ασε που εισαι και των νοτιων προαστιων και εσυ και εχεις και το προνομιο της θαλασσας και της τελειας ηρεμιας της.....(ποσες βολτες ειχα κανει σε κακες περιοδους εκει).

Ουουουου από πιτσιρίκα όποτε είχα τις μαύρες μου έτρεχα εκεί..... μιλάμε για πολύ χαρτομάντιλο!Η θάλασσα είναι η μεγάλη μου λατρεία.....ίσως λόγω του πατέρα μου που ήταν ΟΥΚΑΣ και από βρέφος είχα επαφή. Με ηρεμεί, με τονώνει......μπορώ να κάθομαι με τις ώρες να την κοιτάζω!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Ουουουου από πιτσιρίκα όποτε είχα τις μαύρες μου έτρεχα εκεί..... μιλάμε για πολύ χαρτομάντιλο!Η θάλασσα είναι η μεγάλη μου λατρεία.....ίσως λόγω του πατέρα μου που ήταν ΟΥΚΑΣ και από βρέφος είχα επαφή. Με ηρεμεί, με τονώνει......μπορώ να κάθομαι με τις ώρες να την κοιτάζω!??

μια απο τα ιδια...Εχω κλαψει εκει σε χωρισμους, χιχιχιχ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

μια απο τα ιδια...Εχω κλαψει εκει σε χωρισμους, χιχιχιχ.

Α σε τέτοιες καταστάσεις έκανα και στάση στο περίπτερο και έπαιρνα και μπύρες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπερααα......καλά λέω για την ώρα τουλάχιστον.... ναι κοντά είμαστε....τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε στις 25....οπότε μέσα στην εβδομάδα.....δεν την περιμένω!? Κάθε μήνα (από τότε που ξεκινήσαμε στοχευμένα τις γόνιμες δλδ) ανακαλύπτω και κάτι καινούργιο..... διαφορετικούς πόνους,αντιδράσεις.... πραγματικά δε ξέρω πώς να το διαχειριστώ από άποψη κούρασης με δουλειές κλπ. Ελπίζω να μην τη δούμε κοριτσάκι μου κι εμείς και όσα κορίτσια είναι σε αυτην τη φάση! 

@Kat-Cat μην ακούω τρελά..... δεν είμαστε εδώ μόνο για τα ευχάριστα αλλοίμονο.Μπορεί να μη γνωριζόμαστε αλλά κατά έναν περίεργο τρόπο.....σας νιώθω όλες πολύ κοντά μου σα δικούς μου ανθρώπους.

Το βιντεάκι το βρήκα τυχαία στο YouTube..... νομίζω ότι είναι ένα μάθημα για ολες μας! (Εφοδιαστειτε χαρτομάντιλα πριν το δείτε)?❤

 

Etsi k egw koritsi mou kathe mina kai kati kainourgioo...as elpisoume na min erthei...upomonh se oles mas...♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Α σε τέτοιες καταστάσεις έκανα και στάση στο περίπτερο και έπαιρνα και μπύρες!?

Axsxaxaxaxa oles ta kaname nomizww????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Axsxaxaxaxa oles ta kaname nomizww????

Και μόνες και με φίλες πολλές φορές για συμπαράσταση......ααααααχ τα σκέφτομαι και λέω πάει γέρασα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιρνω inofert π περιέχει φύλλικο απλά ήθελα να το τσεκάρω! 

Πολύ ωραία η θάλασσα τυχερή π είσαι κοντά!! Βραδάκι βόλτα τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ σκέφτομαι τον επόμενο μήνα να πάω να Με δει κ να του πω μήπως να αρχίσω να παίρνω τα plus

Ποια πέρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Παιρνω inofert π περιέχει φύλλικο απλά ήθελα να το τσεκάρω! 

Πολύ ωραία η θάλασσα τυχερή π είσαι κοντά!! Βραδάκι βόλτα τέλεια! 

Τα απλά πέρνεις; τώρα είδα ότι απάντησες έχεις σπω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Κ εγώ παίρνω τα inofert σχεδόν 8 μήνες αλλά ακόμα τίποτα! 

Καλησπέρα, @Scooby!!!!Προσπαθείτε καιρό εσείς;?;Ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες μας!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η NicolVall είπε:

Τα τεστ δεν τα χρησιμοποίησα ποτε ουτε εγω, βεβαια παρακολουθούσα για μηνες την ωορρηξία στον γιατρο...πηγαίνελα ημουν 8-9 μηνες. Κ τελικα έμεινα έγκυος αφού σταμάτησα κ αυτη την παρακολούθηση ωορρηξίας γιατι ειπα α στο καλο περα δωθε εχω γινει εμμονική....2 μηνες μετα έμεινα έγκυος ! Μεγαλο πραγμα η ψυχολογία κ το να μην εχεις άγχος ... 

Μωρέ δίκιο έχεις..Αλλα το πρόβλημα είναι πως να αποβάλεις αυτό το άγχος!!Κι Εγώ κάθε μήνα λέω ότι θα χαλαρωσω  αλλα οταν φτάνουν οι "δύσκολες μερες" ,το άγχος χτυπάει κόκκινο!!Βρε,κορίτσια αν βρείτε το μυστικό να μην έχουμε άγχος,πείτε το και σε μένα...Και προσφέρω δωρεάν διακοπές στη Κρήτη για όσες μέρες θέλετε!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

μια απο τα ιδια...Εχω κλαψει εκει σε χωρισμους, χιχιχιχ.

Μπράβο,βρε κορίτσια..Πειτε τα κι εσείς,γιατί εμένα οι φίλες μου με έλεγαν υπερβολική όταν τους γκρίνιαζα ότι δεν την παλεύω χωρίς τη θάλασσα..Αντε τώρα να ζεις 18 χρόνια με θέα από το μπαλκονι σου τη θαλασσα και ξαφνικά να μένεις στους Αμπελόκηπους..Ποσο να μην γκρινιάξεις;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Μπράβο,βρε κορίτσια..Πειτε τα κι εσείς,γιατί εμένα οι φίλες μου με έλεγαν υπερβολική όταν τους γκρίνιαζα ότι δεν την παλεύω χωρίς τη θάλασσα..Αντε τώρα να ζεις 18 χρόνια με θέα από το μπαλκονι σου τη θαλασσα και ξαφνικά να μένεις στους Αμπελόκηπους..Ποσο να μην γκρινιάξεις;????

ενταξει για την αγαπη ολα τα κανουμε....Εμενα μου στεκεται ο γλυκουλης τοσο πολυ σε ολο αυτο που τον βλεπω και λεω, αχ μωρε αυτο ειναι τυχη. Να βλεπεις να σε αγαπανε και να αγαπας και εσυ. (Και βεβαια να χεις και την υγεια σου). Απλα και λιγη τυχη καλη ειναι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Μπράβο,βρε κορίτσια..Πειτε τα κι εσείς,γιατί εμένα οι φίλες μου με έλεγαν υπερβολική όταν τους γκρίνιαζα ότι δεν την παλεύω χωρίς τη θάλασσα..Αντε τώρα να ζεις 18 χρόνια με θέα από το μπαλκονι σου τη θαλασσα και ξαφνικά να μένεις στους Αμπελόκηπους..Ποσο να μην γκρινιάξεις;????

Σε νιωθωωωωω 4χρ. έμεινα Αθήνα με τον πρώην και είχα φρικάρει....όποτε πήγαινα στο πατρικό μου πέταγα! Δεν μπορούμε αλλιώς μην το ψάχνεις!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ενταξει για την αγαπη ολα τα κανουμε....Εμενα μου στεκεται ο γλυκουλης τοσο πολυ σε ολο αυτο που τον βλεπω και λεω, αχ μωρε αυτο ειναι τυχη. Να βλεπεις να σε αγαπανε και να αγαπας και εσυ. (Και βεβαια να χεις και την υγεια σου). Απλα και λιγη τυχη καλη ειναι :P

Εννοείται ότι είσαι πάρα μα πάρα πολύ τυχερή σε αυτό!!Και όλες μας που έχουμε έναν άντρα που μας αγαπάει και τον αγαπάμε..Και μας στέκεται σε ότι και να περνάμε..Πραγματικα,κορίτσια,είναι πλέον σπάνιο στις μέρες να είναι ένα ζευγάρι πραγματικά αγαπημένο!!Οπότε ας είμαστε χαρούμενες και γι'αυτό...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Σε νιωθωωωωω 4χρ. έμεινα Αθήνα με τον πρώην και είχα φρικάρει....όποτε πήγαινα στο πατρικό μου πέταγα! Δεν μπορούμε αλλιώς μην το ψάχνεις!?

Ε,ναι!!Εμείς που λατρεύουμε τη θάλασσα δεν μπορούμε να κάνουμε δίχως αυτή..Αλλα μας ηρεμεί,βρε παιδί μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εννοείται ότι είσαι πάρα μα πάρα πολύ τυχερή σε αυτό!!Και όλες μας που έχουμε έναν άντρα που μας αγαπάει και τον αγαπάμε..Και μας στέκεται σε ότι και να περνάμε..Πραγματικα,κορίτσια,είναι πλέον σπάνιο στις μέρες να είναι ένα ζευγάρι πραγματικά αγαπημένο!!Οπότε ας είμαστε χαρούμενες και γι'αυτό...???

E ναι.....Ασε γιατι μερικες φορες νομιζω καποια πραγματα τα θεωρουμε δεδομενα κοιταζοντας το στοχο μας ενω δεν ειναι (Τα λεω για να τα ακουω βεβαια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Σε νιωθωωωωω 4χρ. έμεινα Αθήνα με τον πρώην και είχα φρικάρει....όποτε πήγαινα στο πατρικό μου πέταγα! Δεν μπορούμε αλλιώς μην το ψάχνεις!?

αχαχαχαχ γιαυτο ειναι πρωην? :P Εγω το καμαρι μου το κατεβασα κατω απο τα βορεια...τον δολιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ γιαυτο ειναι πρωην? :P Εγω το καμαρι μου το κατεβασα κατω απο τα βορεια...τον δολιο.

Οοοοοχι όχι καμία σχέση χαχαχαχαχα.Κι εγώ τον άντρα μου από Ν.Ηράκλειο τον έφερα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Μωρέ δίκιο έχεις..Αλλα το πρόβλημα είναι πως να αποβάλεις αυτό το άγχος!!Κι Εγώ κάθε μήνα λέω ότι θα χαλαρωσω  αλλα οταν φτάνουν οι "δύσκολες μερες" ,το άγχος χτυπάει κόκκινο!!Βρε,κορίτσια αν βρείτε το μυστικό να μην έχουμε άγχος,πείτε το και σε μένα...Και προσφέρω δωρεάν διακοπές στη Κρήτη για όσες μέρες θέλετε!!????

Πωπωπωωωωω χτυπησες φλέβα τώρα......λατρεμένη Κρήτη......έρχομαι αυτοπροσώπως για ασκήσεις αυτοσυγκέντρωσης και χαλάρωσης χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!! τι κανετε κοριτσια ????  θαλασσα ειναι ενας ερωτας την αγαπω!!!!

 

αμα σας πω οτι και εγω ετσι αισθανομαι οτι οι δουλειες μας ρουφανε ολοι την ενεργεια!!! αφου καποιες φορες μου εχει περασει απο το μυαλο πως να κανουμε μωρο αφου ειμαστε δυο πτωματα υπαρχουν πολλες φορες που δε εχουμε κουραγιο να κανουμε τπτ ξερετε μονο να κοιμηθουμε !!!!δλδ τωρα σκεφτομαι μηπως και οργανισμος μου οταν ειναι ετσι συνεχεια κουρασμενος πως να πιασει το μωρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, @Rena88 το μυστικο δεν το ξέρω, αλλα αυτες τις διακοπες πολυ τις θελω.....Ισως εκει ειναι και το μυστικο της χαλάρωσης τελικα.

@anni7 ακριβως ετσι, να ξερες ποσες φορες εχω σκεφτει οτι το αγχος μου κανει πολεμο στον ιδιο τον οργανισμο μου

Καλημερα και στις λοιπες κοπελες. Λιγο πεσμένη διάθεση σημερα (εχω αιμα ρε γαμώτο ποτε θα σταματήσει...), ήρθα ομως δουλειά που γίνεται ένας τρελός χαμός, και θα δείξει. Τουλαχιστον εφτιαξε αυτη η σκ@τιλα του καιρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλημέρα, @Rena88 το μυστικο δεν το ξέρω, αλλα αυτες τις διακοπες πολυ τις θελω.....Ισως εκει ειναι και το μυστικο της χαλάρωσης τελικα.

@anni7 ακριβως ετσι, να ξερες ποσες φορες εχω σκεφτει οτι το αγχος μου κανει πολεμο στον ιδιο τον οργανισμο μου

Καλημερα και στις λοιπες κοπελες. Λιγο πεσμένη διάθεση σημερα (εχω αιμα ρε γαμώτο ποτε θα σταματήσει...), ήρθα ομως δουλειά που γίνεται ένας τρελός χαμός, και θα δείξει. Τουλαχιστον εφτιαξε αυτη η σκ@τιλα του καιρου.

Καλημέρα! Ο καιρός θα σε βοηθήσει και η δουλειά για τη σκ@το-διάθεση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια.Μετά από τη χθεσινή βροχή καιρός ήταν να βγει επιτέλους λίγο ήλιος☀! Σήμερα θα πάω και για νύχια να φτιάξει λίγο η διάθεση βρε αδερφέ! Καλά κουράγια σε όσες είστε στη δουλειά και υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...