Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Θα ελεγα ποιο πολυ ψυχοφθορα παρα επιπονη γιατι σου κανουν μεθη και εισαι οκ οι ενεσεις δυστηχως η ευτυχως τις συνηθιζεις γιατι τις κανουμε και αρκετο καιρο!!! Την αναμονη πως την παλευουμε δεν το εχω βρει ακομα χαχαχχα

H anamonh twra me apitelionei pou prospathoume fusiologika..vevaia uparxei to agxos twra an uparxei kapoio provlima to kalokairaki tha doumee..makari na einai ola kala..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 λογικό με τόσα που πέρασες....εδώ και μόνο που τα διάβασα αγχωθηκα!Τώρα όμως που βρήκες και το σωστό γιατρό..... ετοίμαζε κουδουνιστρες!??

@Smurf88 μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Koritsiaa ti gnwmh exete gia to tzel pou voithaei to sperma?

Καλέ εδώ έχουμε αγοράσει σχεδόν όλες χαχαχα.Και είχαμε 2/2 θετικά αποτελέσματα.....άμα τριτώσει το καλό θα κάνουμε διατριβή?. Σαν αίσθηση βοηθάει είναι ωραίο......κατά πόσο λειτουργεί στο επίμαχο θέμα μας.....θα σου πω τέλος του μήνα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι θετικο που εστω και την 4η φορα ειχαμε θετικη χωριακη η αληθεια ειναι αυτη !!!! Αχ μακαρι μακαρι @zoi.ko και περνω οχι κουδουνιστρες αλλα ντραμς!!!!!!χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλέ εδώ έχουμε αγοράσει σχεδόν όλες χαχαχα.Και είχαμε 2/2 θετικά αποτελέσματα.....άμα τριτώσει το καλό θα κάνουμε διατριβή?. Σαν αίσθηση βοηθάει είναι ωραίο......κατά πόσο λειτουργεί στο επίμαχο θέμα μας.....θα σου πω τέλος του μήνα!?

Egw to piraaa kai ontws einai wraio..kai egw to evala stis meres pou imoun gonimh mia fora twra k egw telis tou mina tha sou pw...entometaxu den to eipa ston antra mou fia na min to exei sto mialo tou..tou to eipa thn epimenh mera ..twra tha doume kai oi duo mad telis tou minaaa..makarii vre koritsi mou na dw ti alo tha kanoumeee...xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Egw to piraaa kai ontws einai wraio..kai egw to evala stis meres pou imoun gonimh mia fora twra k egw telis tou mina tha sou pw...entometaxu den to eipa ston antra mou fia na min to exei sto mialo tou..tou to eipa thn epimenh mera ..twra tha doume kai oi duo mad telis tou minaaa..makarii vre koritsi mou na dw ti alo tha kanoumeee...xaxaxa

Χαχαχαχαχα α εγώ μέχρι εδώ είμαι.....τεστακια,λιπαντικό και τέλος.Τι άλλο υπάρχει να κάνουμε πια??? Καλή μας επιτυχία!

@love30 καλά να περάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα α εγώ μέχρι εδώ είμαι.....τεστακια,λιπαντικό και τέλος.Τι άλλο υπάρχει να κάνουμε πια??? Καλή μας επιτυχία!

@love30 καλά να περάσεις!

Αφου θα μεγαλωσουν τα παιδια μας και θα τους λεμε αχχχ και να ξερεσ τι εκανα εγω για σεναααα..τι να κανουμε βρε κοριτσι μου..ποσο καιρο προσπαθεις εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κλαψτε! Ειμαι επιτελους σπιτι και δεν εχω ΤΙΠΟΤΑ να κανω. Αχχχχχχ ηρεμιααααααααα.
Ακουστε τι περιεργο μου συμβαινει. Ειχαμε πει ξανα στο παρελθον περι χαμομηλιου καπου νομιζω. Εμενα μου ειχε πει η γυναικολογος να πινω 1-2 την ημερα και οτι θα με βοηθαει στην χωνεψη....Προσπαθησα η καημενη αλλα περισσοτερο με δυσκολευε οταν το επινα. Οποτε το εκοψα. Χθες λοιπον επειδη πονουσε ο λαιμος (πρεπει να κρυωσα αυτες τις μερες) εφταιξα ενα χαμομηλακι....Ηπια το μισο...κατευθειαν με επιασε το στομαχι μου και εκανα εμετο 2 φορες και δεν μπορουσα να κοιμηθω με τπτ...μιλαμε υπεφερα. Απιστευτο!! Αυτο το παιδι θα με τρελανει....σοκολατα, ζαχαρη και ροφηματα δεν θελει, καφεδες δεν θελει, φαγητο απ εξω ουτε να το συζηταμε...αλλα ουτε ενα χαμομηλακι δεν μ αφηνει να πιωωωωωωω.....


Τι νεα εσεις κοριτσια μου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα α εγώ μέχρι εδώ είμαι.....τεστακια,λιπαντικό και τέλος.Τι άλλο υπάρχει να κάνουμε πια??? Καλή μας επιτυχία!

@love30 καλά να περάσεις!

Εσενα αυτος θα ειναι ο μηνας σου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

@zoi.koτι να κανω ηθελα επρεπε να παω παρακατω ερχοταν το ενα μετα το αλλο και δεν ηξερα τι να πρωτοφτιαξω σαλπιγγα διαφραγμα απο λαθος μας ειπανε και για το σπερμα λαθος θεραπεια αστα και μονο που τα σκεφτομαι τρελενομαι!!! Ο γιατρος μου τωρα απορει πως δεν εμεινες ποιονπριν μα δεν ειχα βαλει ποτε εμβρυα στην καταψυξη φαντασου!!!και τωρα εβαλα 10 και βλαστοκυστες!

Το καλο ειναι οτι τα βρηκες πια και ενα ενα τα αντιμετωπιζεις και πλεον ξερεις πως να κινεισαι. Οποτε θα ερθουν ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσια κλαψτε! Ειμαι επιτελους σπιτι και δεν εχω ΤΙΠΟΤΑ να κανω. Αχχχχχχ ηρεμιααααααααα.
Ακουστε τι περιεργο μου συμβαινει. Ειχαμε πει ξανα στο παρελθον περι χαμομηλιου καπου νομιζω. Εμενα μου ειχε πει η γυναικολογος να πινω 1-2 την ημερα και οτι θα με βοηθαει στην χωνεψη....Προσπαθησα η καημενη αλλα περισσοτερο με δυσκολευε οταν το επινα. Οποτε το εκοψα. Χθες λοιπον επειδη πονουσε ο λαιμος (πρεπει να κρυωσα αυτες τις μερες) εφταιξα ενα χαμομηλακι....Ηπια το μισο...κατευθειαν με επιασε το στομαχι μου και εκανα εμετο 2 φορες και δεν μπορουσα να κοιμηθω με τπτ...μιλαμε υπεφερα. Απιστευτο!! Αυτο το παιδι θα με τρελανει....σοκολατα, ζαχαρη και ροφηματα δεν θελει, καφεδες δεν θελει, φαγητο απ εξω ουτε να το συζηταμε...αλλα ουτε ενα χαμομηλακι δεν μ αφηνει να πιωωωωωωω.....


Τι νεα εσεις κοριτσια μου;;;;

Αχαχαχ. Ρε κοριτσακι. Κοιτα εσυ θα χες και μια ευαισθησια στο στομαχι και πριν μεινεις. Δεν εξηγειται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Αφου θα μεγαλωσουν τα παιδια μας και θα τους λεμε αχχχ και να ξερεσ τι εκανα εγω για σεναααα..τι να κανουμε βρε κοριτσι μου..ποσο καιρο προσπαθεις εσυ;

Τώρα είμαι στον 4ο μήνα προσπαθειών και στον 2ο με τεστακια.

@Μπλε δοκίμασε για το λαιμό (μου το έχει πει ΩΡΛ) πριν πας για ύπνο μια κουταλιά μέλι για να μαλακώσει και μετά μην πιείς ούτε νερό.....κάνει πολύ καλή δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Εσενα αυτος θα ειναι ο μηνας σου. :)

Λες ε????Μακάρι κορίτσι μου μακάρι.....και είπαμε.....πάρτυ στο μαγαζί χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχαχαχ. Ρε κοριτσακι. Κοιτα εσυ θα χες και μια ευαισθησια στο στομαχι και πριν μεινεις. Δεν εξηγειται!!!

Ειμαι απολυτα σιγουρη οτι αυτο το παιδι θα ειναι το πιο επιλεκτικο παιδι στο φαγητο του εβερ. Θα μου σπαει τα νευρα , το ξερω. Η αδερφη μου που εχει δυο (βεβαια ο ενας 20χρονων ο αλλος 14, μεγαλωσαν τα σκασμενα) μου εχει πει οτι στην εγκυμοσυνη της στον μεγαλο δεν αντεχε καθολου τα αλμυρα και οντως ο μεγαλος ειναι πολυ του γλυκου και  στην εγκυμοσυνη του μικρου δεν αντεχε καθολου γλυκα σαν εμενα και ο μικρος της φαγητα απ εξω πατατακια και σοκολατες δεν τα θελει καθολου.  Πως τα περνας εσυ; Ποτε γυρνας ειπαμε;;;
Εγω τωρα ψαχνω να κλεισω καπου κοντα να παμε τον απριλιο γιατι τα εχουμε παιξει με τον αντρα μου μωρε. Πειτε καμια ιδεα!!

@zoi.ko με ανακατευει το μελι δυστυχως δεν το αντεχω οπως και την ζαχαρη δλδ. Σημερα ειμαι καπως καλυτερα οποτε νταξει!!! Ειναι τωρα της εποχης αυτα γιατι κυκλοφορεις ανεμελη οτι εχει ζεστη αλλα την πατας. Καλα οπωσδηποτε παρτυ στο μαγαζι! Οταν γεννησουμε ολες με το καλο θα σας κανω εγω ενα παρτυ μαζι με τα παιδακια μας, θα το καψουμε το βουνο.

@love30 Διαφραγμα στην μητρα σαν και εμενα και εσυ;;; Το εβγαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε κλαιω με τις περιγραφες σου. Κοντα τι θελετε? Βουνο ή θαλασσα? Εχει πολλα. Απο κλασικο Ναυπλιο εως Δημητσανα, βυτινα, ναυπακτο κλπ. Αναλογα και ποσο κοντα θελετε. Μεχρι 3ωρο σας εχω βαλει..με αμαξι την παλευεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Μπλε κλαιω με τις περιγραφες σου. Κοντα τι θελετε? Βουνο ή θαλασσα? Εχει πολλα. Απο κλασικο Ναυπλιο εως Δημητσανα, βυτινα, ναυπακτο κλπ. Αναλογα και ποσο κοντα θελετε. Μεχρι 3ωρο σας εχω βαλει..με αμαξι την παλευεις?

Μωρε Ναυπλιο κοιταζα αλλα εχω παει απειρες φορες και δεν μου ερχεται τπτ αλλο ετσι κοντα. Ε πιστευω οτι τον Απριλιο πια που θα εχουμε μπει καλα στον 4ο θα την παλευω ενα 3ωρακι στο αμαξι! Τι στο καλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια καλη Κυριακή !!

εγω πανω που ελεγα πως ξεμπέρδεψα απο εμετούς, ειπα σημερα να φτιάξω εναν ωραιο περιποιημένο χυμό που εχω παρει ωραια φρουτάκια κ μπουμ...

1 λεπτο αφού τον ήπια κατέληξα με εμετό κ απο εκεινη την ωρα εχω ξινίλες κ χάλια. Πάει η Κυριακή :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μου αν δεν εχεις ιδιαίτερο θεμα με στροφές κτλ κ τα καλαβρυτα ειναι ωραίος προορισμός.. κ 2 ωριτσες απο την αθηνα κ βουνό κ χωριο παραδοσιακά!!. Όπως επίσης κ Τρίκαλα Κορινθίας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall Καλημερούδια! Υπομονή κορίτσι μου θα περάσει.Δε ξέρω τι ακριβώς γίνεται με τους χυμούς αλλά κι εγώ που έχω ένα θεματάκι με το στομάχι μου ο γιατρός μου έχει πει να τους αποφεύγω πόσο μάλλον εσύ στην κατάσταση σου.Ελπίζω μέσα στη μέρα να στρώσει το στομάχι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko ειναι όξινα τα φρούτα κοπέλα μου γι’αυτο..απλα σκέψου πως εγω καθε πρωι πινω εναν χυμό πορτοκαλί μαζι με τον σίδηρο που παιρνω. Σημερα που ειχα χρονο κ ειπα να βάλω κ μπανάνα κ φράουλες κ ακτινίδια...πάει... έκρηξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...