Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Σήμερα τα ξεκινάω κορίτσι μ το μεσημέρι θα κάνω το πρώτο! Αντε να δούμε :) ...! 

Άντε άντε με το καλό!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Χάχα ναι αντε να δούμε 

Εσύ πως είσαι? 

Όλα καλά θα είναι!Εμένα μου συνέβη το εξής κουφό:Τρίτη 6/03 και Τετάρτη 07/03 η γραμμή βγήκε εντονότερη από τον προηγούμενο μήνα που τα χρησιμοποίησα (είχα ανεβάσει και φώτο)....χάρηκα πολύ.Πέμπτη 08/03 βγήκε πιο αχνό και λέω οκ αυτό ήταν άρχισε να πέφτει.Εχθές από περιέργεια έκανα κατά τις 17.30 άλλο ένα και βγήκε πιο κόκκινο από κάθε άλλη φορά......να φανταστείς πήγα και ξύπνησα τον άντρα μου για αγαπουλες!? Θα κάνω άλλο ένα και σήμερα έτσι από περιέργεια για να δω τι γίνεται!Μπερδεύτηκα λίγο ίσως βέβαια να μην το έκανα και σωστά όταν βγήκε αχνό....δεν ξέρω... @Kat-Cat εσύ που τα χρησιμοποιείς περισσότερο καιρό τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Όλα καλά θα είναι!Εμένα μου συνέβη το εξής κουφό:Τρίτη 6/03 και Τετάρτη 07/03 η γραμμή βγήκε εντονότερη από τον προηγούμενο μήνα που τα χρησιμοποίησα (είχα ανεβάσει και φώτο)....χάρηκα πολύ.Πέμπτη 08/03 βγήκε πιο αχνό και λέω οκ αυτό ήταν άρχισε να πέφτει.Εχθές από περιέργεια έκανα κατά τις 17.30 άλλο ένα και βγήκε πιο κόκκινο από κάθε άλλη φορά......να φανταστείς πήγα και ξύπνησα τον άντρα μου για αγαπουλες!? Θα κάνω άλλο ένα και σήμερα έτσι από περιέργεια για να δω τι γίνεται!Μπερδεύτηκα λίγο ίσως βέβαια να μην το έκανα και σωστά όταν βγήκε αχνό....δεν ξέρω... @Kat-Cat εσύ που τα χρησιμοποιείς περισσότερο καιρό τι λες?

Να σου πω την αληθεια 3 φορες τα χρησιμοποιησα. Ωστοσο εγω μολις δω εντονη γραμμη μετα δεν ξανακανω. Μια φορα μονο (την τελευταια ξαναεκανα μετα το εντονο) και ειχε γινει παλι αορατη και δεν επανελαβα τιποτα. Σε αυτες τις περιπτωσεις ακολουθεις λενε την πρωτη φορα που γινεται εντονο ωστοσο και εγω στη θεση σου θα ξαναεκανα. Βασικα την τελευταια φορα ακομα και μετα την ωορρηξια ανα 3 μερες περιπου ειχα επαφες μεχρι και 2-3 μερες πριν τα αναμενομενα προεορτια της περιοδου. Ημερολογιακα σε ποια μερα του κυκλου σου σου εδειξε τοσο εντονα?? (Καμια φορα γινεται και διπλη ωορρηξια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Να σου πω την αληθεια 3 φορες τα χρησιμοποιησα. Ωστοσο εγω μολις δω εντονη γραμμη μετα δεν ξανακανω. Μια φορα μονο (την τελευταια ξαναεκανα μετα το εντονο) και ειχε γινει παλι αορατη και δεν επανελαβα τιποτα. Σε αυτες τις περιπτωσεις ακολουθεις λενε την πρωτη φορα που γινεται εντονο ωστοσο και εγω στη θεση σου θα ξαναεκανα. Βασικα την τελευταια φορα ακομα και μετα την ωορρηξια ανα 3 μερες περιπου ειχα επαφες μεχρι και 2-3 μερες πριν τα αναμενομενα προεορτια της περιοδου. Ημερολογιακα σε ποια μερα του κυκλου σου σου εδειξε τοσο εντονα?? (Καμια φορα γινεται και διπλη ωορρηξια)

Τη 13η εχθές δλδ εγινεεεε Ρουμπινί χαχαχαχαχα.Το ξέρω ότι γίνεται καμιά φορά....σκέφτομαι κιόλας μήπως επειδή έχουμε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια και από τις 2 πλευρές φταίει αυτό.Με είχε ρωτήσει και ο γυναικολόγος μου κάποια στιγμή γιατί έβλεπε ότι κατεβαζα 2-2 τα ωάρια.Εκτός κι αν φταίει το ότι τη μέρα που μου βγήκε αχνό ξεχάστηκα και συνελεξα μικρή ποσότητα ούρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Με την πρώτη εξωσωματική αλλά με τη δεύτερη εμβρυομεταφορά..έκανα δλδ έναν κύκλο με διέγερση, βάλαμε τα εμβρυάκια αλλά δεν έπιασε..οπότε τώρα πήγα με κατεψυγμένα που μου είχαν περισσέψει..ελπίζω να σου έρθει από μόνο του μέχρι το καλοκαίρι αλλά κ να μην έρθει μην τη φοβηθείς την εξωσωματική...δεν είναι τόσο δύσκολο όσο ακούγεται..προσπαθείτε καιρό;

7 mines koritsi mou alla o antras mou einai nautikos kai den einai sinexomena...opote auto einai ligo mion...to kalokairaki tha pame gia exetaseis kai apo kei vlepoume esu prospathouses kairo?pws to apofasisate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Τη 13η εχθές δλδ εγινεεεε Ρουμπινί χαχαχαχαχα.Το ξέρω ότι γίνεται καμιά φορά....σκέφτομαι κιόλας μήπως επειδή έχουμε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια και από τις 2 πλευρές φταίει αυτό.Με είχε ρωτήσει και ο γυναικολόγος μου κάποια στιγμή γιατί έβλεπε ότι κατεβαζα 2-2 τα ωάρια.Εκτός κι αν φταίει το ότι τη μέρα που μου βγήκε αχνό ξεχάστηκα και συνελεξα μικρή ποσότητα ούρων.

Ε ειναι πολυ πιθανες και οι δυο εκδοχες. Και η διπλη ωορρηξια και χτες τελικα να ηταν η μερα που εγινε θετικοτατο. Σε καθε περιπτωση εσυ καλα εκανες και ειχες επαφες. Φανταζεσαι να μας πεις κανα θετικο νεο με διδυμα? Αχαχαχ. Το σιγουρο ειναι οτι αυτον το μηνα εκανες 100 τα εκατο ωορρηξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

7 mines koritsi mou alla o antras mou einai nautikos kai den einai sinexomena...opote auto einai ligo mion...to kalokairaki tha pame gia exetaseis kai apo kei vlepoume esu prospathouses kairo?pws to apofasisate?

Κοριτσι μη μετρας και τους μηνες που λειπει ή που δεν ειχατε επαφες τις μερςς που επρεπε. Να μετρας μονο οσες φορες ειχατε επαφες σε γονιμες. Αυτη ειναι βασικα η προσπαθεια σας ως τωρα. Το αλλο σε αγχωνει και χωρις λογο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πολύ με ανχωνουν τα τεστακια να σας πω την αλήθεια! Φοβάμαι μήπως δεν κοκκινίζει! 

Πρέπει κάτι να κάνω με αυτό το ανχος μου αμάν πια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Κοριτσι μη μετρας και τους μηνες που λειπει ή που δεν ειχατε επαφες τις μερςς που επρεπε. Να μετρας μονο οσες φορες ειχατε επαφες σε γονιμες. Αυτη ειναι βασικα η προσπαθεια σας ως τωρα. Το αλλο σε αγχωνει και χωρις λογο!!

Nai koritsi mou oi efta mines einai pou eixame epafes stis gonimes alla autoi mines einai diakekomenoi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ε ειναι πολυ πιθανες και οι δυο εκδοχες. Και η διπλη ωορρηξια και χτες τελικα να ηταν η μερα που εγινε θετικοτατο. Σε καθε περιπτωση εσυ καλα εκανες και ειχες επαφες. Φανταζεσαι να μας πεις κανα θετικο νεο με διδυμα? Αχαχαχ. Το σιγουρο ειναι οτι αυτον το μηνα εκανες 100 τα εκατο ωορρηξια!!!

Καλά αυτό είναι το μόνο σίγουρο!Βρε λες????Με ένα σμπάρο δύο τριγωνια χαχαχαχαχα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εμένα πολύ με ανχωνουν τα τεστακια να σας πω την αλήθεια! Φοβάμαι μήπως δεν κοκκινίζει! 

Πρέπει κάτι να κάνω με αυτό το ανχος μου αμάν πια! 

Καλά όλες πρέπει κάτι να κάνουμε γι αυτό αλλά.....δε βοηθάνε και οι καταστάσεις!Θα κοκκινισει καλέ τι φοβάσαι?Όλες σου οι εξετάσεις είναι Οκ οπότε δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! εννοείται ότι θες θα μας λες!

@NikhNikh ευχαριστούμε και σε εσένα τα καλύτερα!

@Χαρα123 αυτά τα τεστακια.....θα πρέπει να μας τα πουλάνε χονδρική στο τέλος χαχαχαχαχα!Καλή επιτυχία και σε σένα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! κάτω από το κείμενο έχει ένα πεδίο (με ένα συνδετηρα)  για εισαγωγή αρχείων.....πατάς και διαλέγεις τη φωτογραφία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...