Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Kat-Cat καλε δεν ειναι απλα ρητο , εχουν βγει επιστημονες ολοκληροι και εχουν επιβεβαιωσει οτι ετσι λειτουργει ο εγκεφαλος ο ρημαδης. Εχουμε δικιο, μην το συζητας!
Οπως επισης διαβαζα προσφατα μια ερευνα απο αμερικα που παρουσιαστηκε στο ΑΠΘ που ελεγε οτι η γονιμοτητα λεει τελικα της γυναικας πεφτει απ'τα 27. Απο που να παμε να πεσουμε δλδ;;;
 

@anni7 Δεν ξερεις πως το περιμενω!! Ενα μηνα εχω ακομα ομως παναια μου!!!

εεεεεε εγω δεν ειμαι τοσο κατω παιξτε με και εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε εσενα σε εχουμε αρχηγο γιατι εκανες την αρχη την καλη με το σπορακι σου εσενα δε θα παιξουμε!!!!! στο ευχομαι να σταματησουνε και νωριτερα !!! 

αυτες οι ερευνες θα μας φανε οριστε αρα και εγω που εχω εκλεισα τα 29 αντε γεια δλδ !!!!!!!χαχαχαχαχχαχαχα εμεις θα κανουμε που να χτυπιουνται κατω οι επιστημονες !!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@Kat-Cat καλε δεν ειναι απλα ρητο , εχουν βγει επιστημονες ολοκληροι και εχουν επιβεβαιωσει οτι ετσι λειτουργει ο εγκεφαλος ο ρημαδης. Εχουμε δικιο, μην το συζητας!
Οπως επισης διαβαζα προσφατα μια ερευνα απο αμερικα που παρουσιαστηκε στο ΑΠΘ που ελεγε οτι η γονιμοτητα λεει τελικα της γυναικας πεφτει απ'τα 27. Απο που να παμε να πεσουμε δλδ;;;
 

@anni7 Δεν ξερεις πως το περιμενω!! Ενα μηνα εχω ακομα ομως παναια μου!!!

εεεεεε εγω δεν ειμαι τοσο κατω παιξτε με και εμενα!

Χαχαχαχαχα μύρισε το forum θάλασσα!??

@Μπλε μετά δεν θα έχεις τίποτα θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειάσας κορίτσια! Η π δ θα μιλάτε καθόλου η π θα τα πείτε όλα μαζί! Μόλις κοιμησα τη μικρη κ κατάφερα να μπω.

Και δω χαλιά ο καιρος συννεφιά κ κρυο. Ευτυχώς δ βρεχει κ δ χάσαμε την πρωινή μας βόλτα.

Το σίδερο Εγώ τ αγαπώ τ χω ξανά πει. Από πάντα! Με χαλαρωνει, βάζω κ τη μουσικούλα μου κ μια χαρα.

Στην Αθήνα πολλές οι επιλογές σε γιατρούς, κλινικές, νοσοκομεία κτλ. Νομίζω αν ψάξεις βρίσκεις καλό γιατρό κ σε δημόσιο. 

Για τα ζεστά νερά εννοουν τα μπάνια σε λουτρά π είναι ανεβασμένες οι θερμοκρασίες. Τώρα στο σπίτι τα λίγα λεπτά π κάνουμε μπάνιο ακόμη κ καυτό να είναι τ νερό δ πειραζει. Όπως επίσης κ να γεμίσεις ρη μπανιέρα με χλιαρό νερό κ να μπεις να χαλαρώσεις. Ίσα ίσα τους τελευταίους μήνες μπορώ να πω είναι ανακουφιστικό για τη μέση, το ισχύο κτλ.

Τέλος για τ θηλασμο δ είναι καθόλου υποχρέωση άλλα επιλογή. Θέλει υπομονή, επιμονή κ πολύ χρόνο τ πρωτο καιρό. Όποια θέλει να θηλάσει θα τη βρει την άκρη κ θα τα καταφέρει δ είναι κατι ακατόρθωτο. Υπάρχουν πάλι γυναίκες π δ θέλουν καν να θηλάσουν κ πάλι δεκτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni καταρχας ευχαριστω πολυ που και εσυ απαντησες στην αποριουλα μου γιατι μου το εχουνε πει πολλες κοπελες και λεω ας ρωτησω εδω τις εμπειρες!!!!! ναι και εγω ετσι πιστευω οτι οποια κοπελα θελει θα προσπαθησει και λογικα θα τα καταφερει αν οχι παλι οκ δε εγινε κατι παλι η μαμα ειναι για το παιδι της!!! τι ωραια που πατε βολτες καλα κανετε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Κοριτσια σταματηστε να μιλατε για ηλικιες θα σας δειρω! :P

δε μπορεις να με δειρεις χαχαχαχαχαχα σε εχω :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Κοριτσια σταματηστε να μιλατε για ηλικιες θα σας δειρω! :P

Ώρα και μέρος χαχαχαχαχα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχα. Σας αρεσει η μανουρα ε? Να κονταροχτυπηθουμε!!! Παντως δεν ξερω για σας ρε κοριτσια αλλα αν το νερο δεν ειναι καυτο δεν μπορω να κανω μπανιο. Βγαινω απτην ντουζιερα και μαζι μου βγαινει ενα συννεφο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Γειάσας κορίτσια! Η π δ θα μιλάτε καθόλου η π θα τα πείτε όλα μαζί! Μόλις κοιμησα τη μικρη κ κατάφερα να μπω.

Και δω χαλιά ο καιρος συννεφιά κ κρυο. Ευτυχώς δ βρεχει κ δ χάσαμε την πρωινή μας βόλτα.

Το σίδερο Εγώ τ αγαπώ τ χω ξανά πει. Από πάντα! Με χαλαρωνει, βάζω κ τη μουσικούλα μου κ μια χαρα.

Στην Αθήνα πολλές οι επιλογές σε γιατρούς, κλινικές, νοσοκομεία κτλ. Νομίζω αν ψάξεις βρίσκεις καλό γιατρό κ σε δημόσιο. 

Για τα ζεστά νερά εννοουν τα μπάνια σε λουτρά π είναι ανεβασμένες οι θερμοκρασίες. Τώρα στο σπίτι τα λίγα λεπτά π κάνουμε μπάνιο ακόμη κ καυτό να είναι τ νερό δ πειραζει. Όπως επίσης κ να γεμίσεις ρη μπανιέρα με χλιαρό νερό κ να μπεις να χαλαρώσεις. Ίσα ίσα τους τελευταίους μήνες μπορώ να πω είναι ανακουφιστικό για τη μέση, το ισχύο κτλ.

Τέλος για τ θηλασμο δ είναι καθόλου υποχρέωση άλλα επιλογή. Θέλει υπομονή, επιμονή κ πολύ χρόνο τ πρωτο καιρό. Όποια θέλει να θηλάσει θα τη βρει την άκρη κ θα τα καταφέρει δ είναι κατι ακατόρθωτο. Υπάρχουν πάλι γυναίκες π δ θέλουν καν να θηλάσουν κ πάλι δεκτο.

Το σιδερο ουτε να το ακουωωωωωω. Και εχω μπολικο. Μολις εφυγα απτη δουλεια και παω να συνεχισω σπιτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Γειάσας κορίτσια! Η π δ θα μιλάτε καθόλου η π θα τα πείτε όλα μαζί! Μόλις κοιμησα τη μικρη κ κατάφερα να μπω.

Και δω χαλιά ο καιρος συννεφιά κ κρυο. Ευτυχώς δ βρεχει κ δ χάσαμε την πρωινή μας βόλτα.

Το σίδερο Εγώ τ αγαπώ τ χω ξανά πει. Από πάντα! Με χαλαρωνει, βάζω κ τη μουσικούλα μου κ μια χαρα.

Στην Αθήνα πολλές οι επιλογές σε γιατρούς, κλινικές, νοσοκομεία κτλ. Νομίζω αν ψάξεις βρίσκεις καλό γιατρό κ σε δημόσιο. 

Για τα ζεστά νερά εννοουν τα μπάνια σε λουτρά π είναι ανεβασμένες οι θερμοκρασίες. Τώρα στο σπίτι τα λίγα λεπτά π κάνουμε μπάνιο ακόμη κ καυτό να είναι τ νερό δ πειραζει. Όπως επίσης κ να γεμίσεις ρη μπανιέρα με χλιαρό νερό κ να μπεις να χαλαρώσεις. Ίσα ίσα τους τελευταίους μήνες μπορώ να πω είναι ανακουφιστικό για τη μέση, το ισχύο κτλ.

Τέλος για τ θηλασμο δ είναι καθόλου υποχρέωση άλλα επιλογή. Θέλει υπομονή, επιμονή κ πολύ χρόνο τ πρωτο καιρό. Όποια θέλει να θηλάσει θα τη βρει την άκρη κ θα τα καταφέρει δ είναι κατι ακατόρθωτο. Υπάρχουν πάλι γυναίκες π δ θέλουν καν να θηλάσουν κ πάλι δεκτο.

Η αληθεια ειναι οτι μερικες φορες τρομαζω απ τον ογκο των μνματων!!

Κοριτσια γενικα για εμενα αν δεν μιλαω πολυ να μην αγχωνεστε , ειναι οι ορμονες που παθαινω κατι μελαγχολιες απιστευτες και ειναι και οι εμετοι και δεν εχω το κουραγιο. (Μια μπανανα και 2 κρακερς ειχα φαει ολη μερα και μολις τα εβγαλα και αυτα, αισχος) Σας φιλω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Η αληθεια ειναι οτι μερικες φορες τρομαζω απ τον ογκο των μνματων!!

Κοριτσια γενικα για εμενα αν δεν μιλαω πολυ να μην αγχωνεστε , ειναι οι ορμονες που παθαινω κατι μελαγχολιες απιστευτες και ειναι και οι εμετοι και δεν εχω το κουραγιο. (Μια μπανανα και 2 κρακερς ειχα φαει ολη μερα και μολις τα εβγαλα και αυτα, αισχος) Σας φιλω :)

κοριτσαρα μου τι να σου πω εχεις τα δικια σου υπομονηηηηηη !!!!!!!!!!!!!!!!! φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen τελειαφωτοοο!!! Καπως ετσι απλωνα τωρα, αφου ειχα χωσει την ανηψια (κλεινει τα 3 τον αλλο μηνα), να μου φερνει τα ρουχα απο το πλυντηριο και μου τα εδινε να τα απλωσω! αχαχαχαχαχ. Τι κανετε τα λοιπα κοριτσάκια? Ειμαι οριακα απο την κουραση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια !!!! τι κανετε??? εγω ξυπνησα κουρασμενη καλα καθε μερα ξυπναω ετσι!!! φοβερο αυτο το πραγμα να κοιμαμαι απο τις εντεκα και μιση και παλι το πρωι να ξυπναω και να σερνομαι!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες. Κουρασμενη και γω. Χαζη εβδομαδα γενικως. Κακη εβδομαδα ειδικως. Μεχρι και αυριο σε τρεξιμο θα ειμαι αλλα αντε τελειωνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πολύ κούραση απο την τεμπελια?ψυχολγια πιό χαλιά δεν παει πφφφ έχω τόσες δουλειές  να κάνω και όρεξη διάθεση καμιά περνάν οι μέρες κοντευω για έμβρυο μεταφορά και εδώ το χιουσουρουμ. Ξεκίνησα και την άτιμη προγεστερόνη και με ενοχλεί πολύ παρ όλου που την παίρνω κολπικα 10μποφορ το κεφάλι και η ναυτία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα τελεια περνας @karen υπομονη κοριτσαρα θα πανε και ολα τελεια και σε βλεω και σενα στο αλλο ποστ που θα ανοιξω γιατι δε ξερω να σε ενημερωσω οτι εδω επειδη θα μεινουμε ολες εγκυες γιατι ειμαστε και πολυ φερεγκυες χααχαχα οπως λεει το ασμα θα σας βαλω ολες δε ξεφευγει καμια!!!!! αααα κοριτσια αυτη η εβδομαδα και  ο μηνας πολυ χαλια αληθεια απο ολες τις πλευρες!!!!

εγω εχω και το σαββατο οποτε υπομονηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η karen είπε:

Και εγώ πολύ κούραση απο την τεμπελια?ψυχολγια πιό χαλιά δεν παει πφφφ έχω τόσες δουλειές  να κάνω και όρεξη διάθεση καμιά περνάν οι μέρες κοντευω για έμβρυο μεταφορά και εδώ το χιουσουρουμ. Ξεκίνησα και την άτιμη προγεστερόνη και με ενοχλεί πολύ παρ όλου που την παίρνω κολπικα 10μποφορ το κεφάλι και η ναυτία ?

Καρεν μου σκεψου οτι αυτα τωρα ομως ειναι ο δρομος για να γινει κατι υπεροχο!!!! Ποτε με το καλο η εμβρυομεταφορα σου?? Καλα γενικα η διαθεση οπως ειχε πει και zoi.ko εχει πολλα σκαμπανεβασματα. Μια ειμαστε καλα αισιοδοξες και σιγουρες μια το ακριβως αντιθετο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως που περιμενω περιοδο με εχει πιασει ενα νταουν αστα να πανε @Kat-Cat !!!!!

για αυτο μπαινω εδω λεμε τα ωραια μας και ανεβαινω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...