Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@zoi.ko μην τα σκεφτεσαι τωρα και εσυ αυτα ολα καλα θα πανε και τπτ δε χρειαστει θα κανεις ενα α και θα βγει !!!!!!! ναι και μενα ειναι κοντα μου!!! αλλα και εγω τον γιατρουλη μου δε τον αφηνω ειναι και τοσο καλος και κοριτσια ηρεμος πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κατι τωρα λιγο σχετικο βεβαια λιγο μπροστα εσεις τι λετε θα θυλασετε?? εγω θελω να το προσπαθησω !!! εχω μπει εχω διαβασει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 που τον πετυχες τον γιατρουλη σου ρε γαμωτο??? Εγω δεν μπορουσα να βρω Δημοσιου. Εννοω να μουσυστησουν καποιον και πηγα σε αυτον οπως εχω ξαναπει τα τελευταια 11 χρονια.

@anni7 κλαιω με το αγγλικο, νομιζω η dim83 Θα το εκτιμήσει περισσότερο.....

@zoi.ko έχω παει σε όλα: ΙΑΣΩ, ΜΗΤΕΡΑ, ΓΑΙΑ, ΡΕΑ, ΛΗΤΩ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, οποτε εχω αποψη απο το εσωτερικο τους τουλάχιστον :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 πρέπει να μένουμε κοντά. Ναι ο γιατρός είναι το α και το ω! Άσε που όποτε πάω νομίζω ότι μπαίνω σπίτι μου.....ούτε άγχος ούτε τίποτα κι αν με δει κάπως αρχίζει:εσύ φοβάσαι?Εδώ άλλες με σοβαρά θέματα και δεν τις νοιάζει τίποτα.

Φεύγω από εκεί πάντα ήρεμη άσε που από τις πχ 10 φορές που θα πάω μου παίρνει λεφτά τις 4.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια κατι τωρα λιγο σχετικο βεβαια λιγο μπροστα εσεις τι λετε θα θυλασετε?? εγω θελω να το προσπαθησω !!! εχω μπει εχω διαβασει !!!

Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι ! ! ! ! Εκτός κι αν δεν μπορώ.....δεν νομίζω όμως....τουλάχιστον οπτικά και με υπέρηχους μια χαρά είναι το στήθος μου.Δεν έχω ψάξει και πολύ το θέμα....το θεωρώ όμως δεδομένο.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koναι αυτο καταλαβα και εγω εδω τον νοτιων και εσυ!!!!! καλε εσυ τα εχεις δει ολα εισαι ενημερωμενη εγω μονο μητερα ιασω εχω δει κοριτσια εννοω ως επισκεπτρια!!!!!! 

το αγγλικο μου ειναι φινο!!!

ενταξει και μενα ειναι λογικος στις τιμες απο οτι εχω ακουσει !!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko λοιπον εγω το εχω ψαξει εχω διαβασει αρκετα δλδ και εχω βρει και βιβλια μιας παιδιατρου στην θεσσαλονικη που εχει γραψει εχει και βιντεακια στο u tube που εξηγει τα παντα και δειχνει και τον τροπο !!! και εγω θελω πολυ να το κανω πιστευω ειναι υπεροχο συναισθημα φυσικα αυτο δε σημαινει οτι οποια κοπελα δε το εκανε ειναι λιγοτερο καλη μαμα και ολα αυτα τα χαζα που ακουω απο διαφορες που κουνανε το δαχτυλο στα κοριτσι απου δε θυλασανε !!! οπως αγαπαει μια μανα το παιδι της δε αγαπαει κανεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Θα προσπαθησω να τα πιασω ολα τα θεματα γιατι με καταστρεψατε παλι.

Αρχικα ο καιρος εξακολουθει να ειναι απαισιος και εχω ενα σπιτι...ας μην το συζητησω αλλα με εχει πιασει φοβια και κανω μονο τα απαραιτητα. Το σιδερο και εγω εχουμε τσακωθει καιρο αλλα αν δεν σιδερωσω τα ρουχα κλπ αισθανομαι οτι βρωμανε οποτε εχει μαζευτει ενα βουνο και δεν τα φοραω αν δεν σιδερωθουν.

Πως και πως τις περιμενω τις εγκυουλες αυτου του μηνα καθως σιγουρα θα υπαρξουν καποιες και μακαρι ΟΛΕΣ.
@Kat-Cat Η ευτυχια μας προκυπτει απ'την αναλογια προσδοκιας και αποτελεσματος συμφωνω και το καταλαβαινω γιατι και εγω ειμαι ετσι σε πολλα θεματα στην ζωη μου. Συγκρατημενη το λεω εγω, απαισιοδοξη το λενε οι αλλοι. Μετρο θελει σε ολα.
@anni7 και εγω στο μητερα θα γεννησω :) Επισης περι θηλασμου εγω ειμαι καθετη οτι θελω να το κανω αλλα ποτε δεν ξερεις πως θα ερθουν τα πραγματα. Μπορει να θες και να μην μπορεις.

@zoi.ko Τα τζιν καντα ο,τι θες. Δεν θα σε βολεψουν στην εγκυμοσυνη και ας σου ειναι πιο μπολικα μονο λαστιχα θα αντεχεις ακομα και στην αρχη. Οταν θα καθεσαι θα σε ενοχλει καθως ειναι σκληρο και ολο και καπου θα σε πιεζει. Ασε που αν εισαι εγκυουλα τωρα το μεγαλυτερο κομματι θα το φας καλοκαιρι! :P
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε καλως την τι κανεις πως εισαι???? και πολυ καλα κανεις τα απαραιτητα μην κανεις τα αλλα αστα δε πειραζει εχεις παρει ρεπο για 9 μηνες!!!!!!!!!!!!!!! ναι αααα τελεια στο ιδιο να μου πεις και πως ειναι !!!!! ολα θα τα κανουμε και θυλασουμε και ολα!!

δλδ να σε ρωτησω απο τηνκαθυστερηση και μετα δλδ που ειδες οτι εισαι εγκυος αμεσως σε ενοχλουσαν ??? γιατι εγω πιστευα οτι μετα το μηνα και σε ενοχλουν ασε που εγω επισης οτι μετα το πρωτο τριμηνο φαινεται τυπου λιγο κοιλιτσα ισχυει?? η ειμαι βαθια νυχτωμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 εχεις αρχισει να κονταροχτυπιεσαι με @Kat-Cat στο αγγλικο!

επισης σας αγαπω @anni7 k @zoi.ko! σκεφτεστε μεχρι το θηλασμο! respect!

@Kat-Cat το γιατρο τον βρηκα απο τη σις. η οποια τον ειχε βρει μεσω 2 φιλεναδων (ασχετων μεταξυ τους). μετα την αυχενικη ηθελα να παρω μια γνωμη απο καποιον (εκτος ιδιωτικου) γιατι με κατι ειχα προβληματιστει. τον συναντησα κ κατι μου εκανε.κατι που ο γιατρος μου που τον ηξερα 12 χρονια δεν μου εβγαζε. οποτε καποια στιγμη αργοτερα στην εγκυμοσυνη που αποφασισε να αλλαξω πηγα κ του το ζητησα.ξερω οτι συνηθως δεν αναλαμβανει τοσο αργα αλλα λιγο η σις λιγο η χημεια με δεχτηκε. ηταν το καλυτερο που εκανα βασικα. κ να σκεφτεις οτι οταν πηγε η σις σε αυτον-την εβριζα επειδη αλλαξε απο τον παλιο μας γιατρο.γιατι τον ξεραμε πολλα χρονια κ θεωρειται πολυ καλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 νότια νότια ο σύζυγος είναι από βόρεια και όταν πείραμε την απόφαση να μείνουμε μαζί το είπα ότι δεν φεύγω με τίποτα από την περιοχή μου κι έτσι ήρθε αυτός. Εννοείται ότι ο θηλασμός δεν καθορίζει το αν μια γυναίκα είναι καλή μάνα η όχι, πιστεύω όμως ότι για όσες μπορούν είναι υποχρέωση!

@Μπλε λογικό εσύ δεν πρέπει να κουράζεσαι είπαμε θέλει προσοχή. Αυτό με τα τζιν....άλλες φίλες τις,ενοχλούσε άλλες όχι οπότε θα περιμένω χαχαχαχαχα.

@Dim83 ε να ξεχαστούμε μωρέ.... δεν θέλω να σκέφτομαι κάτι άσχημο πρίν οπότε πάμε στο μετά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko η καθηγητρια τον αγγλικων μου που ειχα να δεις τι χαρα θα παρει !!!! καλα ναι να μην μαθω ετσι να παω ως σας το αρνι στην σουβλα να ξερω τι εχω να αντιμετωπισω χαχχαχαχαχα !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 νότια νότια ο σύζυγος είναι από βόρεια και όταν πείραμε την απόφαση να μείνουμε μαζί το είπα ότι δεν φεύγω με τίποτα από την περιοχή μου κι έτσι ήρθε αυτός. Εννοείται ότι ο θηλασμός δεν καθορίζει το αν μια γυναίκα είναι καλή μάνα η όχι, πιστεύω όμως ότι για όσες μπορούν είναι υποχρέωση!

@Μπλε λογικό εσύ δεν πρέπει να κουράζεσαι είπαμε θέλει προσοχή. Αυτό με τα τζιν....άλλες φίλες τις,ενοχλούσε άλλες όχι οπότε θα περιμένω χαχαχαχαχα.

και εγω στα νοτια τον κατεβασα χαχαχααχχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Μπλε καλως την τι κανεις πως εισαι???? και πολυ καλα κανεις τα απαραιτητα μην κανεις τα αλλα αστα δε πειραζει εχεις παρει ρεπο για 9 μηνες!!!!!!!!!!!!!!! ναι αααα τελεια στο ιδιο να μου πεις και πως ειναι !!!!! ολα θα τα κανουμε και θυλασουμε και ολα!!

δλδ να σε ρωτησω απο τηνκαθυστερηση και μετα δλδ που ειδες οτι εισαι εγκυος αμεσως σε ενοχλουσαν ??? γιατι εγω πιστευα οτι μετα το μηνα και σε ενοχλουν ασε που εγω επισης οτι μετα το πρωτο τριμηνο φαινεται τυπου λιγο κοιλιτσα ισχυει?? η ειμαι βαθια νυχτωμενη!!!

Προσωπικα ειδικα απο 4η μεχρι 6η-7η βδομαδα ειχα το περισσοτερο πρηξιμο. Πρηξιμο ομως εεεε; Εφυγε τωρα αλλα! Τζιν δεν μπορουσα να ανεχτω πανω μου απο τοτε μεχρι και τωρα παροτι με το ματι δεν ειναι οτι βλεπεις καποιο ιδιαιτερο φουσκωμα παλι με ενοχλουν. Ασε που γενικα δεν κανει να την πιεζεις την κοιλιτσα ακομα και αν δεν σε ενοχλει. Γενικα τωρα το ποτε θα φουσκωσεις εχει να κανει με διαφορους παραγοντες μπορει να μην φανεις μεχρι τον 6ο καθολου ή μπορει να φανεις και απ τον 5ο. Δεν ειναι τοσο στανταρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 νότια νότια ο σύζυγος είναι από βόρεια και όταν πείραμε την απόφαση να μείνουμε μαζί το είπα ότι δεν φεύγω με τίποτα από την περιοχή μου κι έτσι ήρθε αυτός. Εννοείται ότι ο θηλασμός δεν καθορίζει το αν μια γυναίκα είναι καλή μάνα η όχι, πιστεύω όμως ότι για όσες μπορούν είναι υποχρέωση!

@Μπλε λογικό εσύ δεν πρέπει να κουράζεσαι είπαμε θέλει προσοχή. Αυτό με τα τζιν....άλλες φίλες τις,ενοχλούσε άλλες όχι οπότε θα περιμένω χαχαχαχαχα.

Καλα και εμενα με κατεβασε απο πιο Βορεια και του ελεγα "αχχχ απ τα ψηλα στα χαμηλα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

και εγω στα νοτια τον κατεβασα χαχαχααχχαχαχαχαχαχα 

Ε ναι  το ξεκαθαρίσαμε από την αρχή....εγώ είμαι παιδί της θάλασσας του είπα δεν μπορώ τα βουνά!?? Ε τι να κάνει κι αυτός.....δεν ήθελε και πολύ.Αν του πεις τώρα γύρνα πίσω θα σε βρίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε αααα καταλαβα ωραια μας δινεις τα φωτα σου!!!! γιατι παντα το ειχα απορια !!! καλε εδω περιοδο περιμενω και πριζομαι και δε μπορω να νατεξω το τζιν λογικο καλα ναι να μην πιεζεις την κοιλιτσα δε το σκεφτηκα!!! να σε ρωτησω κατι αλλο που εχω ακουσει ?? μου εχουνε πει οτι δε κανει να κανει με ζεστο νερο και να πεφτει γιατι λεει μπορει να παθει κατι αμα ζεστενται πολυ η κοιλιτσα κατω χαμιλα ισχυει η ειναι αστικη μυθοι απο αυτα που λεγανε παλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Μπλε αααα καταλαβα ωραια μας δινεις τα φωτα σου!!!! γιατι παντα το ειχα απορια !!! καλε εδω περιοδο περιμενω και πριζομαι και δε μπορω να νατεξω το τζιν λογικο καλα ναι να μην πιεζεις την κοιλιτσα δε το σκεφτηκα!!! να σε ρωτησω κατι αλλο που εχω ακουσει ?? μου εχουνε πει οτι δε κανει να κανει με ζεστο νερο και να πεφτει γιατι λεει μπορει να παθει κατι αμα ζεστενται πολυ η κοιλιτσα κατω χαμιλα ισχυει η ειναι αστικη μυθοι απο αυτα που λεγανε παλια!!!

Ε η καθε εγκυουλα εχει λίγο διαφορετικη εμπειρια. Οσο εχω ψαξει σου λεω και εγω. Αυτο με το ζεστο μπανιο νομιζω αναφερεται σε βυθιση σε ζεστο νερο και οταν λεμε ζεστο εννοουμε ζεστο! Κανονικα μπορεις να κανεις το μπανακι σου ομως. Εκτος αν μπανιαριζεσαι αλα κλεοπατρα (οπως ο αντρας μου κοριτσια...ναι δεν ξερετε το σοκ-γελιο που εριξα οταν τον ειδα πρωτη φορα) οποτε σου λεει ε ας μην το κανεις με καυτο νερο καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε θεουλης ο αντρα σου το ευχαριστιεται οχι αστεια!!!! αααα οκ ευχαριστω πολυ για την λυση της αποριας!!!  εγω αυτο το εκανα καθε μερα στο ταξιδι του μελιτος ειχαμε μια μπανιερα υπεροχη εεεε μετα απο τις εκατο ωρες μπανιου στην πισινα και στην  θαλασσα αλλες δυο μεσα στην μπανιερα μου ελεγε ο αντρας μου θα βγαλεις βραχια χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι φαει σημερα εχετε η κανατε η θα κανετε εγω θα κανω μακαρονια με κοκκινιστο κοτοπουλο !!!! ασχετο αλλα πινασα και ειπα να το πω χαχαχαχαχαχαχ 

 

@Μπλε πως πας εφτιαξε αυτο με το φαγητο που δε μπορουσες να φας και να μαγειρεψεις απο την ανακατοσουρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια τι φαει σημερα εχετε η κανατε η θα κανετε εγω θα κανω μακαρονια με κοκκινιστο κοτοπουλο !!!! ασχετο αλλα πινασα και ειπα να το πω χαχαχαχαχαχαχ 

 

@Μπλε πως πας εφτιαξε αυτο με το φαγητο που δε μπορουσες να φας και να μαγειρεψεις απο την ανακατοσουρα???

Παει με τις μερες μου τωρα περνανε μερες που δεν ανακατευομαι καθολου και αλλες που πεθαινω. Πχ χθες ολη μερα ημουν καλα αλλα το βραδυ εκανα 3-4 φορες εμετο. Αλλα επειδη πλεον κανω συγκεκριμενη διατροφη μαγειρευει η μαμα και παω ανα 2 μερες και τα παιρνω. Τι να κανουμε; Ααααν εχω καμια μερα εμπνευση μπορει να φτιαξω κατι και το τρωει ο αντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας πρόλαβα καλε. μια ωρα ειχα ενα ραντεβου!! αχαχαχαχ. @Dim83 πολλή τύχη που τον βρήκες καττσε μην τον συστήσεις και σε μας.......

@Μπλε αντε καλε καιμε αγχωσες, λεω που πηγε αυτη η ψυχηηηηηηη!!! Συμφωνω με το ρητο σου πολυ

@zoi.ko Και @anni7 και εγω απο τα βορεια τον κατεβασα στα νοτια οποτε θεωρητικα του Ρεα ειμαι επισης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...