Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και μετα εμενα λες μανταμ Ζαιρα που δεν επεσα μεσα σε τιποτα. Και για πες ποτε βλεπεις να μας συμβαινει το πολυποθητο μια και το χεις? χιχιχιχι

χαχα

αυτη τη φημη εχω ειναι η αληθεια! οι φιλες μου με λενε πυθια! δεν ειμαι gifted φυσικα....μαλλον λογικη και δομημενη σκεψη....

ψυχραιμια λεω και ολα θα πανε καλα! δεν βλεπω προβλημα στις σαλπιγγες σου @Kat-Cat!

@Diwni τελειο αυτο που περιγραφεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

χαχα

αυτη τη φημη εχω ειναι η αληθεια! οι φιλες μου με λενε πυθια! δεν ειμαι gifted φυσικα....μαλλον λογικη και δομημενη σκεψη....

@Diwni τελειο αυτο που περιγραφεις!

ισχυει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ναι τ έγραψα κ πιο πριν. Από Σέρρες κ τα τελευταία χρόνια πάλι εδώ.

ααα, δεν το ειδα!!! Τι ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμία φορά οι συγκυρίες σε φέρνουν κοντά με ανθρώπους από κει π δ τ περιμένεις. Εγώ σε φόρουμ τσατ κτλ δ είχα μπει ποτέ. Όσο καιρό προσπαθούσαμε κ κλασικά έψαχνα διαφορά έπεσα πάνω σ αυτό τ φόρουμ. Με κάποιες κοπέλες είχαν παρόμοια θέματα μιλήσαμε με πμ μετά αλλάξαμε νούμερα κ κάπως έτσι έγινε. Με άλλες μιλάς εδώ στις συζητήσεις, με άλλες στέλνεις κ πμ κ με κάποιες μπορεί να πάει παραπέρα. Αν ήμουν Αθήνα με αυτές τις κοπέλες θα κάναμε παρέα σε συχνή βάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ναι τ έγραψα κ πιο πριν. Από Σέρρες κ τα τελευταία χρόνια πάλι εδώ.

ησουν αλλου κ ξαναγυρισες?σορρυ δεν το διαβασα.νομιζα παντα εκει ησουν. πως ειναι?απο δουλειες ειναι καθολου ευκολο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

Καμία φορά οι συγκυρίες σε φέρνουν κοντά με ανθρώπους από κει π δ τ περιμένεις. Εγώ σε φόρουμ τσατ κτλ δ είχα μπει ποτέ. Όσο καιρό προσπαθούσαμε κ κλασικά έψαχνα διαφορά έπεσα πάνω σ αυτό τ φόρουμ. Με κάποιες κοπέλες είχαν παρόμοια θέματα μιλήσαμε με πμ μετά αλλάξαμε νούμερα κ κάπως έτσι έγινε. Με άλλες μιλάς εδώ στις συζητήσεις, με άλλες στέλνεις κ πμ κ με κάποιες μπορεί να πάει παραπέρα. Αν ήμουν Αθήνα με αυτές τις κοπέλες θα κάναμε παρέα σε συχνή βάση.

Εγω καπως ετσι πεσαμε ολες πανω στο φορουμ. Απλα εγω σκαλωνα πολυ να γραψω και μολις το αποφασισα μετα κολλησα και γραφω αρκετα αλλα σε περιορισμενα τοπικς γιατι δε θελω να νιωθω οτι αγχωνομαι και πιεζομαι. Σέρρες μενει και μια απο τις πολυ πολυ καλες μου φιλες απο το πανεπιστημιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καμία φορά οι συγκυρίες σε φέρνουν κοντά με ανθρώπους από κει π δ τ περιμένεις. Εγώ σε φόρουμ τσατ κτλ δ είχα μπει ποτέ. Όσο καιρό προσπαθούσαμε κ κλασικά έψαχνα διαφορά έπεσα πάνω σ αυτό τ φόρουμ. Με κάποιες κοπέλες είχαν παρόμοια θέματα μιλήσαμε με πμ μετά αλλάξαμε νούμερα κ κάπως έτσι έγινε. Με άλλες μιλάς εδώ στις συζητήσεις, με άλλες στέλνεις κ πμ κ με κάποιες μπορεί να πάει παραπέρα. Αν ήμουν Αθήνα με αυτές τις κοπέλες θα κάναμε παρέα σε συχνή βάση.

εγω βρηκα το φορουμ το καλοκαιρι ψαχνοντας απαντησεις σε αυτο που μου ειχε συμβει. μεχρι τοτε δεν ηξερα καν οτι υπαρχουν τετοια φορουμ. μαλιστα η ιστορια σου ηταν απο τις πρωτες που διαβασα και μαλιστα δεν την ελεγες εσυ. καποια κοπελα εγραφε οτι παει σεπτεμβρη για εξωσ. και ευχοταν να της συμβει οτι σε εσενα. μου χαραχτηκε στο μυαλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Εγω καπως ετσι πεσαμε ολες πανω στο φορουμ. Απλα εγω σκαλωνα πολυ να γραψω και μολις το αποφασισα μετα κολλησα και γραφω αρκετα αλλα σε περιορισμενα τοπικς γιατι δε θελω να νιωθω οτι αγχωνομαι και πιεζομαι. Σέρρες μενει και μια απο τις πολυ πολυ καλες μου φιλες απο το πανεπιστημιο!

στο εχω ξαναπει οτι ειχα ακριβως τους ιδιους ενδοιασμους.

σκεφτηκα ομως το εξης. με τις φιλες μου μιλαμε πολυ ολες μαζι στο messenger.και εχει πλακα. δεν λεω μαζι τους ομως θεματα που μπορει να με απασχολουν σχετικα με την εγκυμοσυνη.βασικα αρκετες ειναι ελευθερες κ δεν εχουν ιδεα.οποτε δεν γινεται εκ των πραγματων. οποτε το σκεφτηκα ετσι...

αν αισθανθω οτι καταπιεζομαι...απλα θα αποχωρησω. αν και δεν βρισκω το λογο να καταπιεζομαστε. ο καθενας λες οτι θελει, οπως θελει και οποτε θελει. ειμαστε εδω για να εχουμε καλη ψυχολογια και να κανουμε share εμπειριες κ γνωσεις επι του θεματος. οχι για να χαλασουμε τις καρδιες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

στο εχω ξαναπει οτι ειχα ακριβως τους ιδιους ενδοιασμους.

σκεφτηκα ομως το εξης. με τις φιλες μου μιλαμε πολυ ολες μαζι στο messenger.και εχει πλακα. δεν λεω μαζι τους ομως θεματα που μπορει να με απασχολουν σχετικα με την εγκυμοσυνη.βασικα αρκετες ειναι ελευθερες κ δεν εχουν ιδεα.οποτε δεν γινεται εκ των πραγματων. οποτε το σκεφτηκα ετσι...

αν αισθανθω οτι καταπιεζομαι...απλα θα αποχωρησω. αν και δεν βρισκω το λογο να καταπιεζομαστε. ο καθενας λες οτι θελει, οπως θελει και οποτε θελει. ειμαστε εδω για να εχουμε καλη ψυχολογια και να κανουμε share εμπειριες κ γνωσεις επι του θεματος. οχι για να χαλασουμε τις καρδιες μας.

καλα εννοειται αυτο! Γιαυτο και προσπαθω και απο μονη μου να μην πολυ ανεβαζω πραγματα τυπου, ενιωσα αυτο, ενιωσα εκεινο, και να το παω πιο χαλαρα, με γενικες αποριες κλπ. Με τις φιλες μου ουτε εγω το κουβεντιαζω. Μονο στην κουμπαρα μου και κολλητη μου θα το πω αμα γινει με την πρωτη, επειδη ειναι και γιατρος μου παραλληλα και μου παρακολουθει το θυρεοειδη οποτε και θα μου αλλαξει χαπακι οταν ειναι. Γενικα δε θελω να ξανοιγομαι και παρα πολυ. Εδω εξετασεις εδινα σε διαγωνισμους και δεν ηξερε κανεις τιποτα. Ειμαι σε αυτα περιεργη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα εννοειται αυτο! Γιαυτο και προσπαθω και απο μονη μου να μην πολυ ανεβαζω πραγματα τυπου, ενιωσα αυτο, ενιωσα εκεινο, και να το παω πιο χαλαρα, με γενικες αποριες κλπ. Με τις φιλες μου ουτε εγω το κουβεντιαζω. Μονο στην κουμπαρα μου και κολλητη μου θα το πω αμα γινει με την πρωτη, επειδη ειναι και γιατρος μου παραλληλα και μου παρακολουθει το θυρεοειδη οποτε και θα μου αλλαξει χαπακι οταν ειναι. Γενικα δε θελω να ξανοιγομαι και παρα πολυ. Εδω εξετασεις εδινα σε διαγωνισμους και δεν ηξερε κανεις τιποτα. Ειμαι σε αυτα περιεργη.

ακριβως! κ εγω ετσι ειμαι. θελω το χρονο μου για οσα ζω. να τα σκεφτω, να τα αφομοιωσω και μετα να τα πουμε ολα.αλλα στο σωστο χρονο. παλια καταπιεζομουν. τωρα δοξα το θεο εχω κοντα μου ανθρωπους που σεβονται και ετσι ειμαστε ολοι happy.εγω δεν ρωταω ποτε τους αλλους.ο καθενας οταν θελει μιλαει.ακομη κ με τουε γονεις μου ειμαι ετσι.οι ανθρωποι νομιζω χρειαζονται χωρο για τον εαυτο τους. μερικοι δεν το καταλαβαινουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι! Εδώ μπαίνουμε λίγο να ανταλλάξουμε γνώμες, λίγο να ξεχαστούμε, λίγο να πούμε κ καμία βλακεία να γελάσουμε. Δεν παίρνουμε τπτ προσωπικά. Μοιραζόμαστε όσα κ ότι θέλουμε.

Έλειπα από τ 2006 για σπουδές κ δουλειά κ γύρισα τ 2014. Από τότε εδώ κ για μια ζωή λογικά εδώ. Σαν πόλη είναι όπως όλες οι επαρχίες. Ήσυχα πράγματα. Ιδανική για οικογένεια. Το καλύτερο είναι ότι είναι δίπλα η Θεσσαλονίκη. Ούτε μια ωρα. Από δουλειές Δυστυχώς πολύ δύσκολα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε λιγο με παιρνει ο ύπνος κ σας χάνω!!! Χαμός! Να κάνω μια ηλίθια ερώτηση ως σφήνα στην συζήτηση ; η μαμα λεει οτι εχω κάνει κοιλιά ρε παιδιά, λεω ε εχω πρηστει αλλα λεει οτι ειναι απο χαμηλά η κοιλιά. είναι δυνατόν; εχω χάσει 1μίση κιλο οχι απλα δεν εχω πάρει. Ελεγα να σας ποστάρω φοτο αλλα λεω ειναι περίεργο να δουν μια κοιλιά χαχαχαχα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko κ εγω καστανοξανθη σε περιμενα...

@Kat-Cat εσυ μελαχρινη κ δικηγορος?

Κοίτα δεν τα έχω βάψει ποτέ φτου μη με ματιασω έχω καμιά 10αρια μόνο λευκες τρίχες και στην.ουσία όταν πάω για βαφή είναι 2-3 πινελιές....κι έτσι έμαθα ότι το χρώμα μου είναι το καστανό το σαντρε. Έτσι για να σας λύσω την απορία χαχαχα.

@Kat-Cat ναι μου το είχες πει..... δεν το περίμενα ότι θα με αγχωναν τα άτιμα!Πάντως εδώ και καμιά ώρα έχω πονακια!Απλά ως συνήθως έφτιαχνα μόνη μου σενάρια επιστημονικής φαντασίας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε χαχα θέα η μαμά! Βιάζεται να γίνει γιαγιά. Συνήθως μέχρι τ πρωτο τρίμηνο δ φαίνεται καν η εγκυμοσύνη. Από τ 4ο κ μετά κ αυτο στην αρχή τ προσέχουν όσοι ξέρουν.

Ρε κορίτσια μια απορία! Τι τρώνε τέτοια ωρα;

Όπως επίσης δ μας είπατε πως φαντάζεστε εμένα κ την μπλε.

Εγώ πάντως την μπλε την φαντάζομαι μικροκαμωμένη άλλα με σφιχτό σώμα. Αδύνατη άλλα με νεύρο. Καστανη με ίδια μαλλιά. Αυτά. Εκτός αν μας είπε κ δ τ πρόσεξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Κοίτα δεν τα έχω βάψει ποτέ φτου μη με ματιασω έχω καμιά 10αρια μόνο λευκες τρίχες και στην.ουσία όταν πάω για βαφή είναι 2-3 πινελιές....κι έτσι έμαθα ότι το χρώμα μου είναι το καστανό το σαντρε. Έτσι για να σας λύσω την απορία χαχαχα.

@Kat-Cat ναι μου το είχες πει..... δεν το περίμενα ότι θα με αγχωναν τα άτιμα!Πάντως εδώ και καμιά ώρα έχω πονακια!Απλά ως συνήθως έφτιαχνα μόνη μου σενάρια επιστημονικής φαντασίας!?

α, ολα και ολα δεν τα βαφω καθολου και δεν εχω καμια ασπρη! Κατι ειναι και αυτο γιατι εμενα το μαλλι μου ειναι μαυρο σχεδον! Αμα τα ξεκινας νωρις σε απογοητευουν γιατι βγαινουν πολλες μερες αρνητικα. Γιαυτο και οι οδηγιες λενε συγκεκριμενες μερες και στο ειπα. Το φανταστηκα. Εσυ μαλιστα που αν θυμαμαι καλα εχεις 28-30 μερες κυκλο μπορει και να δεις θετικο και την 15η μερα. Σημερα για να καταλαβεις και εγω μπερδευτηκα με το τεστ πρωτη φορα. Εκανα δυο ταυτοχρονα. Το ενα βγηκε σχεδον θετικο αλλα οχι εντελως, το αλλο βγηκε θετικο. Και τα εκανα παραλληλα (βλακεια μου δεν ξερω γιατι το εκανα, μαλλον θεωρησα οτι καπως δεν εβαλα σωστα το δοσομετρητη στο πρωτο). Αυριο δεν ειμαι σιγουρη αν θα κανω, μπορει και να μην κανω, γιατι αν δεν ειναι σημερα, θα ειναι αυριο, αλλα μπορει και να μην την πιασω, αφου μονο 12 ωρες μενει ανεβασμενη η ορμονη οποτε μπορει να τη χασω. @Μπλε μπορει να χεις χασει αλλα να χεις πρηξιμο επειδη μεγαλωνει μητρα κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Μπλε χαχα θέα η μαμά! Βιάζεται να γίνει γιαγιά. Συνήθως μέχρι τ πρωτο τρίμηνο δ φαίνεται καν η εγκυμοσύνη. Από τ 4ο κ μετά κ αυτο στην αρχή τ προσέχουν όσοι ξέρουν.

Ρε κορίτσια μια απορία! Τι τρώνε τέτοια ωρα;

Όπως επίσης δ μας είπατε πως φαντάζεστε εμένα κ την μπλε.

Εγώ πάντως την μπλε την φαντάζομαι μικροκαμωμένη άλλα με σφιχτό σώμα. Αδύνατη άλλα με νεύρο. Καστανη με ίδια μαλλιά. Αυτά. Εκτός αν μας είπε κ δ τ πρόσεξα.

Εσενα δεν μπορω να σε φανταστω γιατι εχουμε μιλησει λιγοτερο απο ολες, αλλα στις Σερρες ειστε ωραιες ολες. αχαχχααχ. Ξανθια εισαι και εσυ?

Την μπλε τη φανταζομαι καστανουλα και μικροκαμωμενη. Αναφορικα με το φαι, εγω τσικνησα μετα τη δουλεια και ειμαι σε φαση που ποναει η κοιλια μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι καμία σχέση μελαχρινή με σγουρα μαλλιά, ύψος 1.70 κ σωματοτυπο κανονικό προς τ αδύνατο.

Εγώ πάλι έχω μια πειναααα! Αλλά για κανένα τοστ με βλέπω. 

Επίσης ξέρει καμία να μ πει πως στέλνω φωτο αε πμ; εδώ μ βγάζει κλικ για να επιλέξετε αρχεία στο προσωπικό όμως όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την @Μπλε τη φανταζομαι μελαχρινη με γυμνασμενο σωμα. το εχω τερματισει!

εσενα @Diwni καστανη!σωμα δεν εχω εικονα ακομα....κουνηστε ενα 50ευρω να φυγεο το συννεφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Όχι καμία σχέση μελαχρινή με σγουρα μαλλιά, ύψος 1.70 κ σωματοτυπο κανονικό προς τ αδύνατο.

Εγώ πάλι έχω μια πειναααα! Αλλά για κανένα τοστ με βλέπω. 

Επίσης ξέρει καμία να μ πει πως στέλνω φωτο αε πμ; εδώ μ βγάζει κλικ για να επιλέξετε αρχεία στο προσωπικό όμως όχι.

α εχεις μπουκλες???!! Πωπω ποσο εξω πεφτω σε ολες ρε σεις! Για το μηνυμα δεν ξερω, δεν εχω στειλει ποτε φωτο σε πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην με παρεξηγήσετε σήμερα δεν το χω με τα ταγκς ειμαι ξαπλα και απ'το κινητό και δεν. 

Μαλλον η μαμα βλέπει κοιλιές. Επίσης νταξει με κάνατε γυμναστρια ξερω γω...χαχαχα δεν ξερω αν με λες μικροκαμωμένη οσο ημουν 45 κιλα νταξει αλλα τωρα ειμαι 60 με 1.70 ε δεν ειμαι κ κοντολεπτο. Επισης ειμαι κοκκινομαλλικο.

Παιδιά πίκρα σήμερα! Το πρωί πηρα την διατροφή μου απ την διαιτολόγο κ έφαγα εντελως φτωχά ωραια Τσικνοπέμπτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ναι μπορεί γιατι την τελευταία φορά (χωρίς τεστ απλά εγώ το υποθέτω) ειχα υγρά αρκετές μέρες.Το ημερολόγιο πάντως λέει 13/02. 

@Μπλε την τελευταία φορά που πήγα στο γιατρό μου, του τηλ. στο κινητό μια εγκυουλα γι αυτον τον λόγο και της είπε ότι αρχίζει να μεγαλώνει η μήτρα της.Και μου λέει μετά "σαν κι εσένα είναι αυτή με το παραμικρό πονακι και φούσκωμα τρελαίνεται"

@Diwni κι εγώ το έψαχνα αλλά....τίποτα. Κι εγώ τοστακι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...