Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Κορίτσια και όλοι μέρα σπίτι δεν παλεύετε..!!! Πόσο να αντέξεις εγώ από το 2014 που τέλειος η σχολή μου κοντεύω να τρελαθώ ειμαι από τους ανθρώπους που θέλει να ασχοληθετε με κάτι δεν αντέχει το καθισιο καθόλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον θα σας πω και γω την αχρηστη πληροφορια της ημερας, αλλα τη θεωρω καλο σημαδι (μεχρι να με βρει κατι κακο φυσικα που σας το λεω αμεπος αμεργον :P ) Ξεκινησε ο πονος στο στηθος παλι τωρα που διανυω το β μισο του κυκλου μου που για μενα επειδη παντα ετσι λειτουργουσε το σωμα μου ειναι ενα σημαδι οτι καπως ισορροπω. Τωρα βεβαια αυτο ειναι τελειως μπακαλιστικο που λεω, απλα η μονη φορα που δεν το ειχα νιωσει ηταν μετα τις κυστες σε εκεινη την περιοδο. Του καθενος το σωμα λειτουργει με εναν τροπο και καταλαβαινει τις διαφορες. Ειδικα οσες εχουν εναν στανταρ κυκλο καθε μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Λοιπον θα σας πω και γω την αχρηστη πληροφορια της ημερας, αλλα τη θεωρω καλο σημαδι (μεχρι να με βρει κατι κακο φυσικα που σας το λεω αμεπος αμεργον :P ) Ξεκινησε ο πονος στο στηθος παλι τωρα που διανυω το β μισο του κυκλου μου που για μενα επειδη παντα ετσι λειτουργουσε το σωμα μου ειναι ενα σημαδι οτι καπως ισορροπω. Τωρα βεβαια αυτο ειναι τελειως μπακαλιστικο που λεω, απλα η μονη φορα που δεν το ειχα νιωσει ηταν μετα τις κυστες σε εκεινη την περιοδο. Του καθενος το σωμα λειτουργει με εναν τροπο και καταλαβαινει τις διαφορες. Ειδικα οσες εχουν εναν στανταρ κυκλο καθε μηνα.

Είναι πολύ βασικό που σιγά σιγά επανέρχεσαι πλήρως..Ειναι κάτι πολύ ευχάριστο και να το χαρείς..Οχι να αμφιβάλλεις..Και δεν είναι μπακαλιστικο!!Το σώμα μας μας μιλάει και εμείς πρέπει να το ακούμε..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαιρομαι που μπαινει σε μια σηρα παλι δε ειναι μπακαλιστικο και εγω ετσι καταλαβαινω το σωμα μου κοριτση μου καθε μηνα ξερω πανω κατω τι μου συμβαινει και τι νιωθω σε καθε φαση!!!!

@NikhNikh εχεις δικιο σαυτο που λες !!! αλλα ξερεις η κουραση και οταν σου λειπει το σπιτι ολη μερα σε κανει να θεωρεις οτι το αλλο που δε εχεις ειναι το ιδανικο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Είναι πολύ βασικό που σιγά σιγά επανέρχεσαι πλήρως..Ειναι κάτι πολύ ευχάριστο και να το χαρείς..Οχι να αμφιβάλλεις..Και δεν είναι μπακαλιστικο!!Το σώμα μας μας μιλάει και εμείς πρέπει να το ακούμε..???

χαχαχ, κοιτα η τελευταια περιοδος ειχε 3 μερες καθυστερηση για πρωτη μου φορα, αλλα ως περιοδος ηταν παρα πολυ φυσιολογικη για τα δεδομενα μου, κρατησε τις μερες που ειχα παντα, ειχε τη ροη που παντα ειχα και γενικα σε σχεση με την προηγουμενη που ηταν αλλα αντι αλλων σε διαρκεια και αιμα κλπ ηταν εντελως κανονικη. Στον προηγουμενο κυκλο δεν ειχα κανενα σημαδι πχ πονο στο στηθος που εχω σε συγκεκριμενες μερες ή κατι αλλο, ηταν απλα σα να μου ηρθε αιμα. Τωρα νιωθω τα συμπτωματα του κυκλου μου πιο κανονικα. Μακαρι να ειναι και οντως ετσι δηλαδη και οχι απλα να τα νιωθω....Εχω περιεργεια να δω και ποσων ημερων εγινε γιατι ο γιατρος μου ειπε οτι μετα την αποξεση συνηθως αλλαζει λιγο ο κυκλος, πχ ισως ηταν 27 και να γινει 29 πχ. Ή κατι τετοιο. @anni7 και γω ετσι λεω, αλλα για να δουμε γιατι οταν κανω σχεδια ο θεος γελαει συνηθως :P περιμενω να δω τι κακο θα με βρει γιατι δε γινεται αλλιως. αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat χαχαχαχαχα ξου ξου να το ξορκισουμε μακρυα στα αγρια οροι στα αγρια βουνα !!!!!!!!!!! μανταμ ζαιρα !!!!!!!!!!!

αστα εχω δοκιμασει τα παντα δε γινεται τιποτα. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!! 

@Kat-Cat μπα θα δεις σε αυτον τον κύκλο θα επανέλθεις στα νορμάλ. Μην αγχώνεσαι προκαταβολικά!! Καλα κ εγω το ιδιο κανω αλλα ειναι πολυ κακη τακτική. 

Εγω κορίτσια εχω να σας πω οτι με την διατροφή που κανω που περιορισα το αλατι η πιεση μου εχει πεσει στα πατώματα. Κανω ναι μεν κατι 12αρια αλλα πχ χθες βραδυ ειχα 9 και 6!!! Τραγικό!! άντε να δούμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!! 

@Kat-Cat μπα θα δεις σε αυτον τον κύκλο θα επανέλθεις στα νορμάλ. Μην αγχώνεσαι προκαταβολικά!! Καλα κ εγω το ιδιο κανω αλλα ειναι πολυ κακη τακτική. 

Εγω κορίτσια εχω να σας πω οτι με την διατροφή που κανω που περιορισα το αλατι η πιεση μου εχει πεσει στα πατώματα. Κανω ναι μεν κατι 12αρια αλλα πχ χθες βραδυ ειχα 9 και 6!!! Τραγικό!! άντε να δούμε. 

μακαρι τι να πω, γιατι καθε μερα σκεφτομαι "τι κακο θα μου συμβει αυριο αραγε? :P "

Για την πιεση δεν ειναι μονο θεμα διατροφης, ειναι και ζεστης. Παντα με τη ζεστη πέφτει η πιεση μας στα ταρταρα (και η δικη μου χαλια ειναι και δεν ειμαι και εγκυος). Οποτε ισως χρειαστει να ρωτησεις λιγο να την ισορροπησεις με λιγο αλατακι. Ειδικα οσο μεγαλωνουν οι ζεστες θα νιωθεις τρομερη ατονια γιατι με τον ιδρωτα θα χανεις νατριο και γενικα ηλεκτρολυτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!! 

@Kat-Cat μπα θα δεις σε αυτον τον κύκλο θα επανέλθεις στα νορμάλ. Μην αγχώνεσαι προκαταβολικά!! Καλα κ εγω το ιδιο κανω αλλα ειναι πολυ κακη τακτική. 

Εγω κορίτσια εχω να σας πω οτι με την διατροφή που κανω που περιορισα το αλατι η πιεση μου εχει πεσει στα πατώματα. Κανω ναι μεν κατι 12αρια αλλα πχ χθες βραδυ ειχα 9 και 6!!! Τραγικό!! άντε να δούμε. 

με τοσο χαληλη δε αισθανεσαι ετσι ζαλαδα κοπωση ???? εμενα οσες φορες εχει πεσει χαμηλα πιεση ειμαι χαλια!!! υπομονη κοριτσαρα μοΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat χαιρομαι που μπαινει σε μια σηρα παλι δε ειναι μπακαλιστικο και εγω ετσι καταλαβαινω το σωμα μου κοριτση μου καθε μηνα ξερω πανω κατω τι μου συμβαινει και τι νιωθω σε καθε φαση!!!!

@NikhNikh εχεις δικιο σαυτο που λες !!! αλλα ξερεις η κουραση και οταν σου λειπει το σπιτι ολη μερα σε κανει να θεωρεις οτι το αλλο που δε εχεις ειναι το ιδανικο!!! 

Καλά αυτό που λες είναι σίγουρο καλό είναι και το σπίτι αλλά και η δουλειά και τα 2 έχουν και τα καλά και τα άσχημα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Και εγω ετσι κανω μια ζωη αλλα ετσι δεν χαίρεσαι και τπτ βρε κορίτσι.

Καλα δεν ξερω τι θα γινει με την πίεση διότι δεν ειναι καθολου σταθερή μεσα στην ημερα απλα όντως συχνά πέφτει και όχι ευτυχώς δεν εχω πεσει κάτω ακόμα αλλα ειχα κατι ζαλαδες τις προηγούμενες μερες. Παντως ανεκαθεν ειχα σχετικά χαμηλή πίεση και ο καρδιολόγος μου ειχε πει να τρωω πατατάκια χαχαχα τι να κάνουμε μωρέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

@Kat-Cat Και εγω ετσι κανω μια ζωη αλλα ετσι δεν χαίρεσαι και τπτ βρε κορίτσι.

Καλα δεν ξερω τι θα γινει με την πίεση διότι δεν ειναι καθολου σταθερή μεσα στην ημερα απλα όντως συχνά πέφτει και όχι ευτυχώς δεν εχω πεσει κάτω ακόμα αλλα ειχα κατι ζαλαδες τις προηγούμενες μερες. Παντως ανεκαθεν ειχα σχετικά χαμηλή πίεση και ο καρδιολόγος μου ειχε πει να τρωω πατατάκια χαχαχα τι να κάνουμε μωρέ.

ισως αμα νιωθεις λιγο πιο εξασθενημενη μια και την παρακολουθεις τσουπ να τρως κατι λιγο πιο αλμυρο. Στο λεω εγω που προχθες ειχα 8,7 τη μεγαλη και 5,6 τη μικρη....Το καλοκαιρι μου δινει και καταλαβαινω καιμενα καποιες ωρες μεσα στη μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλά αυτό που λες είναι σίγουρο καλό είναι και το σπίτι αλλά και η δουλειά και τα 2 έχουν και τα καλά και τα άσχημα τους.

να σου πω μαρεσει να δουλευω απλα θα ηθελα να εχω και λιγο περισσοτερο ελευεθρο χρονο αυτο !!!! ακριβως θετικα και αρνητικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

να σου πω μαρεσει να δουλευω απλα θα ηθελα να εχω και λιγο περισσοτερο ελευεθρο χρονο αυτο !!!! ακριβως θετικα και αρνητικα!!!!

Καταλαβαίνω.. Δεν είπα κάτι το αντίθετο φυσικά όλες χρειαζόμαστε ξεκούραση και λίγο ηρεμία από την καθημερινότητα δεν το συζητώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Καταλαβαίνω.. Δεν είπα κάτι το αντίθετο φυσικά όλες χρειαζόμαστε ξεκούραση και λίγο ηρεμία από την καθημερινότητα δεν το συζητώ.. 

ναι ναι ετσι ειναι!!!! ολα χρειαζονται με μετρο !!!!! αλλα δυστηχως ετσι οπως ειναι τωρα η χωρα η θα δουλευεις ολη μερα η θα εισαι σπιτι ψαχνωντας!!! το νορμαλ το εχουμε ξεχασει!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Λοιπον θα σας πω και γω την αχρηστη πληροφορια της ημερας, αλλα τη θεωρω καλο σημαδι (μεχρι να με βρει κατι κακο φυσικα που σας το λεω αμεπος αμεργον :P ) Ξεκινησε ο πονος στο στηθος παλι τωρα που διανυω το β μισο του κυκλου μου που για μενα επειδη παντα ετσι λειτουργουσε το σωμα μου ειναι ενα σημαδι οτι καπως ισορροπω. Τωρα βεβαια αυτο ειναι τελειως μπακαλιστικο που λεω, απλα η μονη φορα που δεν το ειχα νιωσει ηταν μετα τις κυστες σε εκεινη την περιοδο. Του καθενος το σωμα λειτουργει με εναν τροπο και καταλαβαινει τις διαφορες. Ειδικα οσες εχουν εναν στανταρ κυκλο καθε μηνα.

τίποτα κακό δεν θα σε βρει !!! ΣΤΑΜΑΤΑ και σκέψου θετικά.. υπήρξαν αναποδιές με κύστες, ουρολοιμώξεις κλπ αλλα ΤΕΛΟΣ... Ο Ιούνιος μπαίνει δυναμικά και όοοοοολα θα γίνουν !!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ναι ναι ετσι ειναι!!!! ολα χρειαζονται με μετρο !!!!! αλλα δυστηχως ετσι οπως ειναι τωρα η χωρα η θα δουλευεις ολη μερα η θα εισαι σπιτι ψαχνωντας!!! το νορμαλ το εχουμε ξεχασει!!!!!!! 

Ακριβός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι καλημερούυυυυυυδια!!!!!! 'Εχω μια απορία, αν κάποια ξέρει.... έχω ψωρίαση στο τριχωτό του κεφαλιού μου και η δερματολόγος μου, μου είπε πως μέχρι να περάσει το πρώτο τρίμηνο δεν κάνει να βάζω... ξέρει καμία κάποια άλλη λύση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eriv είπε:

τίποτα κακό δεν θα σε βρει !!! ΣΤΑΜΑΤΑ και σκέψου θετικά.. υπήρξαν αναποδιές με κύστες, ουρολοιμώξεις κλπ αλλα ΤΕΛΟΣ... Ο Ιούνιος μπαίνει δυναμικά και όοοοοολα θα γίνουν !!! ❤️

 

Με λενε Κατ-Cat και ειμαι καλα, ειμαι δυνατη, ειμαι χαρουμενη. αχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ πάντως δ μπορώ να φανταστώ να μη δουλεύω. Είπαμε δ είναι οι δουλειές Δυστυχώς στις μέρες μας ιδανικές άλλα δ θα μπορούσα να κάθομαι. Τ ιδανικό για όλες μας σαν γυναίκες πιστεύω θα ηταβ ένα 6ωρο Δευτέρα με Παρασκευή ώστε να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε σε όλα τα αλλα. Αλλά τι να κάνουμε; 

@Kat-Cat συνςρχεται ο οργανισμός σου σιγά σιγά. Είδες π όλα θέλουν τ χρόνο τους κ τ 3μηνο π δίνουν οι γιατροί αε αυτές τις περιπτώσεις δ είναι τυχαιο;

@Μπλε καλως τ κορίτσι!σε ποια βδομαδα είσαι τωρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εγώ πάντως δ μπορώ να φανταστώ να μη δουλεύω. Είπαμε δ είναι οι δουλειές Δυστυχώς στις μέρες μας ιδανικές άλλα δ θα μπορούσα να κάθομαι. Τ ιδανικό για όλες μας σαν γυναίκες πιστεύω θα ηταβ ένα 6ωρο Δευτέρα με Παρασκευή ώστε να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε σε όλα τα αλλα. Αλλά τι να κάνουμε; 

@Kat-Cat συνςρχεται ο οργανισμός σου σιγά σιγά. Είδες π όλα θέλουν τ χρόνο τους κ τ 3μηνο π δίνουν οι γιατροί αε αυτές τις περιπτώσεις δ είναι τυχαιο;

@Μπλε καλως τ κορίτσι!σε ποια βδομαδα είσαι τωρα; 

ax μακαρι να χεις δικιο. Πηρα ενα παγωτο στο μεταξυ και μολις ειδα οτι ειναι για vegan με σογια, μα ποτε εβγαλαν παγωτα περιπτερου για βεγκαν. ξενερωσα. αχαχχαχα. Σαν τα μικρα παιδακια. Το τρωω φυσικα αλλα εκεινη η κρεμουλα η ωραια δεν ειναι. για τη δουλεια συμφωνω μαζι σου και προσθετω να μην εχει και πολυ στρες αν γινεται. Εμενα περισσοτερο το στρες και η πιεση με πεθαινει παρα οι ιδιες οι ωρες (χωρις να τις υποτιμω, απλα δε δουλευω παντα ως το βραδυ, σε γενικες γραμμες φευγω στο 8ωρο). απλα φερνω σπιτι ενταση νευρα στρες, πολλες φορες δεν κοιμαμαι το βραδυ επειδη σκεφτομαι διαφορα για την επομενη μερα κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εγώ πάντως δ μπορώ να φανταστώ να μη δουλεύω. Είπαμε δ είναι οι δουλειές Δυστυχώς στις μέρες μας ιδανικές άλλα δ θα μπορούσα να κάθομαι. Τ ιδανικό για όλες μας σαν γυναίκες πιστεύω θα ηταβ ένα 6ωρο Δευτέρα με Παρασκευή ώστε να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε σε όλα τα αλλα. Αλλά τι να κάνουμε; 

@Kat-Cat συνςρχεται ο οργανισμός σου σιγά σιγά. Είδες π όλα θέλουν τ χρόνο τους κ τ 3μηνο π δίνουν οι γιατροί αε αυτές τις περιπτώσεις δ είναι τυχαιο;

@Μπλε καλως τ κορίτσι!σε ποια βδομαδα είσαι τωρα; 

Κι εγώ το ίδιο πιστεύω αλλά δεν είμαι σίγουρη αν φταίει το γεγονός ότι έχουμε μάθει να δουλευουμε από τα 18 μας..Ισως αν δεν υπηρχε οικονομικό πρόβλημα να μπορούσαμε και χωρίς δουλειά..Και ειδικά αν έχεις παιδάκι νομίζω ότι η μέρα σου είναι ούτως ή άλλως γεμάτη..

Εσύ όταν με το καλό γυρίσεις θα μπεις κανονικά στη βάρδια;?Γιατι καλά πριν κάνεις παιδάκι αλλά μετά το μωρό,η βάρδια δεν ξέρω αν βολεύει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...