Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και εμεινες με τη μια???!!!! Και γω αυτο φοραω για πυτζαμες, παλιες φορμες. Αλλα εχει κατι πυτζαμοφορμες σε αυτα που σου λεω, οποτε θα σε βολεψουν γενικα. Και ειναι φτηνα. Πηγαινε να δεις.

Με την δεύτερη ? μην ανησυχείς θα σου ερθει λίαν συντόμως!! 

@Diwni θα κανω την καρδια μου πετρα και θα επενδύσω λοιπόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε για μενα ήταν κ μια ευκαιρία για ανανέωση γτ κ γω όλο κάτι τέτοια είχα. 10 με 12 ευρώ τ ζευγάρι είχαν πάνω κάτω. Μπορείς όμως να κάνεις κ τ αλλο. Να αγοράσεις 4 5 φανελάκια τιραντε μαύρα από ένα κατάστημα με εσώρουχα με 3 4 ευρω τ ένα κ από κάτω τύπου μποξερακια ανδρικά η τ άντρα σ κατέσχεσε κάνα δυο. Εμένα τα φανελάκια με βόλεψαν παρά ποκυ κ με τ θηλασμο. Τα φορούσα κ όλο τ χειμώνα κ κάτω από τις μπλούζες μου. Και με πουκάμισα που βοηθούσαν ποκυ στο θηλασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Εβαλα και γω φωτο να βγαλω αυτο το τεραστιο Κ

Χαχαχαχα καλημέρα!!! Ωραίες ψιψινες :)) 

Νομιζω, αρκεί να φύγει η παλιά εικόνα για να αλλάξει το γούρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δε ξέρω πάλι από που να αρχίσω!!

@Irene_D κορίτσι μ ότι καλύτερο εύχομαι!!! Ένα γερό μωράκι! Η χοριακη σου σούπερ!

@Μπλε Εγώ στην εγκυμοσύνη πήρα πυτζάμες από εκεί που παίρνω συνήθως σε μεγαλύτερο νούμερο κ μ είπε ο άνθρωπος του χρόνου φέρε μ τες να στις συμμαζεψω. 

@Ονομα χρήστη Εγώ από τη δική μ εμπειρία θα σ πω να κάνεις τεστ μετά την καθυστέρηση. Εγώ με 3 μέρες καθυστέρησης με εξακριβωμένη ωορηξια κ βγήκε αρνητικό. 4η μέρα ρκανα χοριακη η οποία κ ήταν μόνο 78 μονάδες. Οπότε λίγη υπομονή.

Όσο για τ αγχος της δουλειάς ρε κορίτσια αν είσαι υπεύθυνος άνθρωπος υπάρχει παντού. Ειδικά όταν έχεις να κάνεις κ με πολύ κόσμο. Όλο κ κπ θα σ γυρίσει τα μυαλά. 

Σ’ευχαριστω πολυ Diwni μου!! Καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Καλε ζηλεύω. Θα βρω μια πιο καλοκαιρινή φωτο με μπλε λουλούδια να βαλω.

Στο μεταξύ ασχετο εντελώς αλλα το κοιλακι εχει ξεφύγει καλε και ο αφαλος ολο κ έρχεται προς το εξω. Πραγματικά μεγάλωσε παρα πολυ απότομα η κοιλια μου. Το συζητούσαμε τωρα με τον αντρα κ το σχολιάζω. Α επίσης ειναι προς τα κατω η κοιλιά μου. Αυτο που λενε μυτερη. Παντα αναρωτιόμουν αν θα εχω στρογγυλή ή μυτερη κοιλουμπα εγκυμοσύνης. Χαχαχαχαχα

Το αποτέλεσμα είναι οτι δεν μου χωράνε οι πυτζαμες μου και δεν ξερω τι να κάνω. Με πιέζουν πολυ στην κοιλιά και τσιγγουνευομαι παρα πολυ να δώσω λεφτα για αυτό. Καμία ιδεα;

Αχ το κοιλακι!!! Τι όμορφο που θα είναι!! Βγάζεις καμία φωτο στις αλλαγές της εβδομάδας ;; Έτσι για αναμνηστικές!!!

Για πυτζαμες θα συμφωνήσω για φανελάκι και κανένα σορτς λίγο μεγαλύτερο νούμερο... σκέψου οτι θα τα ξανά χρησιμοποιήσεις κάποια στιγμή , δεν θα πάνε χαμένα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια!!!Καλό το ρεπό εχθές όμως από σήμερα έως και την Κυριακή οι μέρες προβλέπονται πολύ άγριες στη δουλειά...... υπομονή σε όλες μας και ψυχραιμία κυρίως!!!! Ας ξεκινήσουμε τουλάχιστον με όμορφες εικόνες!???

caption.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσιααααα τα πήρα τα αποτελέσματα!!!! 96.7 η χοριακη μου ?????

Κορίτσι μου συγχαρητήρια κι από μένα! Να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους εύχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D μπραβο κοριτσαρα μου δε ξερεις ποσο χαρηκα φτου φτου αυριο να πας και ειναι τετραπλασιασμενη !!!!!!!!!!!!!! καλη αρχη και θα πανε ολα υπεροχα!!!!!!!! αργησα λιγο να ευχηθω αλλα δυστηχως εχω ξεχασει τους κωδικους μου  μπαινω μονο απο τον υπολογιστη!!!!!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni, @Μπλε σας ευχαριστω και αμην. Η αλήθειαειναι οτι αν δεν είχαμε βρει την κυστη θα ημουν τελείως σίγουρη γιατί γενικά δεν είχα καποιο (διαγνωσμένο) θέμα, είχα μείνει και ευκολα οποτε γιαυτο και δε μου στοίχισε τοσο πολυ η απόξεση. Περισσοτερο μου στοίχησε το ευρημα

@Irene_D λες που αλλαξαμε φωτος να αλλαξε και το γουρι

Κοριτσια, σας το λεω καθε μερα και το ξερω οτι σας πρήζω, αλλα ειμαι κουρέλι με το αγχος και την πίεση. Βρηκα ενα μεηλ πρωι πρωι απο εναν μαλακα πελατη που το στειλε χτες τυπου 12-1 το βραδυ και στο οποιο γκρινιαζε σε ολο το μεηλ με εμμεσες προσβολες για το ποσο τον κουραζω και τον ταλαιπωρω και οτι καθε φορα ζηταω και χαρτια κλπ. Γενικα με εχουν πρηξει, ειναι πολυ δυσκολος μηνας εργασιακα πολυ πιεστικος. Ποναει πλεον το στομαχι μου, ζαλιζομαι, εχω αδυνατισει, εχω νευρικοτητα και κουνιεμαι συνεχεια, έχει ερεθιστεί το έντερό μου από το άγχος. Χτες βραδυ δεν ειχα δυναμη να μιλησω σχεδον. Μου ρχεται να παρω τα βουνα. Ελπιζω ειδικα με αυτον τον μ@λακα να τελειώνω την επόμενη εβδομάδα να χω μειον ενα προβλημα τουλάχιστον. Περιμένω πως και πως να φυγω του αγιου πνευματος λιγο μακρυα απο ολους και απο ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catετσι ειναι αστα η θα πεσουν ολοι μ...... μαζι η τπτ σε νιωθω κοριτσαρα μου δε μπορω να σου πω τπτ αλλο παρα υπομονηηηηηηηηηηηηη !!!!!!!!!!!!!!! θα μου πεις ποσο κοπελια αλλα υπομονη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catετσι ειναι αστα η θα πεσουν ολοι μ...... μαζι η τπτ σε νιωθω κοριτσαρα μου δε μπορω να σου πω τπτ αλλο παρα υπομονηηηηηηηηηηηηη !!!!!!!!!!!!!!! θα μου πεις ποσο κοπελια αλλα υπομονη!!!!!!

Τετοια γαιδουρινη υπομονη που κανουμε σε ολους τους τομεις.......Νιωθω μερικες φορες οτι θα σκασω απο την πιεση και την υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε για τα πυτζαμακια πηγαινε σε h&m παρε δυο ωραια σορτσακια μαλακα και μετα φανελακια οπως ειπανε και τα κοριτσια και ξεμπερδεψες πλινε βαλε οσο κρατησουν μην δωσεις πολλα!!!!!! η μπορεις δε ξερω αν σε βολευει για τον υπνο να φορας μια ωραιοτατη φανελιτσα του αντρα σε σενα θα ειναι φορεματακι!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Τετοια γαιδουρινη υπομονη που κανουμε σε ολους τους τομεις.......Νιωθω μερικες φορες οτι θα σκασω απο την πιεση και την υπομονη.

αστα εγω τις προαλες βαριανασενα και ημουνα ολο ουφ ουφ λεω θα σκασω για να χλαρωσω εβαλα ενα τζιν τονικ το βραδυ στο σπιτι να πιω!!!! ειναι τωρα περιεργη περιοδος!!!! πιστευω απο τον αλλο μηνα θα χαλαρωσουμε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημερούδια κορίτσια!!!Καλό το ρεπό εχθές όμως από σήμερα έως και την Κυριακή οι μέρες προβλέπονται πολύ άγριες στη δουλειά...... υπομονή σε όλες μας και ψυχραιμία κυρίως!!!! Ας ξεκινήσουμε τουλάχιστον με όμορφες εικόνες!???

caption.jpg

Καλημέρούδιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια κι από μένα! Να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους εύχομαι ολόψυχα!

Σ' ευχαριστώ πολύ!!! :) Εύχομαι και  σε εσένα μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη  @OLY10 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D μπραβο κοριτσαρα μου δε ξερεις ποσο χαρηκα φτου φτου αυριο να πας και ειναι τετραπλασιασμενη !!!!!!!!!!!!!! καλη αρχη και θα πανε ολα υπεροχα!!!!!!!! αργησα λιγο να ευχηθω αλλα δυστηχως εχω ξεχασει τους κωδικους μου  μπαινω μονο απο τον υπολογιστη!!!!!!!!

 

 

Σ' ευχαριστώ Anni μου!! Δεν πειράζει καθόλου κορίτσι μου, μου έχεις ευχηθεί εξάλλου στην αρχή με το τεστάκι..
Αλλά οι ευχούλες εδώ μέσα εννοούνται.. 
Πιο χαλαρή η μέρα σήμερα για 'μενα, ευτυχώς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D τι κανεις πως εισαι???? περπατας γη η πετας????

Η αλήθεια είναι πως είμαι ευτυχισμένη αν και είχα πει θα είμαι συγκρατημένη!! 
Η χαρά ίσως βοηθήσει στη καλή εξέλιξη :D
Φανταστείτε , ξυπνάω απο τις 6:30 το πρωι ΕΓΩ που δεν ακούω ξυπνητήρια για κανένα λόγο ποτέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σ' ευχαριστώ Anni μου!! Δεν πειράζει καθόλου κορίτσι μου, μου έχεις ευχηθεί εξάλλου στην αρχή με το τεστάκι..
Αλλά οι ευχούλες εδώ μέσα εννοούνται.. 
Πιο χαλαρή η μέρα σήμερα για 'μενα, ευτυχώς!!! 

ζαβο παιδι μου ειμαι δε εχω κρατησει τον κωδικο δε τον θυμαμαι κιολας οποτε δε μπορω να μπω απο πουθενα αλλου χαχαχαχαχα ναι καλε εγω γενικα δεινω πολλες χαχαχαχα μαρεσουν οι ευχες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Η αλήθεια είναι πως είμαι ευτυχισμένη αν και είχα πει θα είμαι συγκρατημένη!! 
Η χαρά ίσως βοηθήσει στη καλή εξέλιξη :D
Φανταστείτε , ξυπνάω απο τις 6:30 το πρωι ΕΓΩ που δεν ακούω ξυπνητήρια για κανένα λόγο ποτέ!!!

και πολυ καλα κανεις παιδι να χαρεις μην σκεφτεσαι τπτ περασες μια δυσκολια παει τωρα χαμογελα και θα πανε τελεια ολα!!!!! χαχαχαχαχα ελα να ξυπνας και μας που βαρανε δυο ρολογια και τπτ εκει κοιμαστε!!!!!!!!! και εγω σημερα τπτ ακομα πολυ χαλαρα για αυτο με βλεπετε ολη την ωρα εδω χαχαχαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Η αλήθεια είναι πως είμαι ευτυχισμένη αν και είχα πει θα είμαι συγκρατημένη!! 
Η χαρά ίσως βοηθήσει στη καλή εξέλιξη :D
Φανταστείτε , ξυπνάω απο τις 6:30 το πρωι ΕΓΩ που δεν ακούω ξυπνητήρια για κανένα λόγο ποτέ!!!

θα βοηθησει κοριτσι μου θα βοηθησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...