Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Χχαχαχ μια χαρά σε βρίσκω! Εγώ κορίτσια έχω πρόβλημα αν δεν τα κάνω μόνη μ νομίζω ότι μ τα κάνουν καλά! Δεν θα μπορούσα δηλαδή να έχω κοπέλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Το ποσό σε ζηλεύω που έχεις κοπέλα που σε βοηθαει,δεν φαντάζεσαι!!!Εμείς είχαμε μια κοπέλα,απολύτως εμπιστοσύνης,η οποία απέκτησε πρόβλημα στη μέση της και σταμάτησε..Και τώρα τα κάνω μόνη μου..Ο άντρας μου δεν θέλει να βάλουμε στο σπίτι κοπέλα που δεν γνωρίζουμε,γιατί την έχουν πατήσει οι δικοι του με μια άλλη γυναίκα και είναι κάθετα αρνητικός..Οποτε τώρα τα κάνω μόνη μου και ελπίζω να της περάσει γρήγορα η μέση..Τον βάζω βέβαια και με βοηθάει και αυτος,μηπ ως και αλλάξει γνώμη αλλά τίποτα...

Καλημέρα κοριτσάκια. 

Λοιπόν σορυ κιόλας αλλα αν ο αντρας σου δεν θελει να φέρετε γυναίκα, να σηκωσει το χερακι του να τα κάνει αυτός. 

Τι ειναι αυτο το πραγμα με τους άντρες μας πια. Χαχαχαχαχα

@Scooby! κ εγω το ιδιο κ κυρίως την εχω ξεκινήσει τωρα λογω εγκυμοσύνης αλλα μου φαίνεται θα την συνεχίσω γιατί ας μου κανει έστω τα χοντρά γλυτωνω απειρο χρόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Χχαχαχ μια χαρά σε βρίσκω! Εγώ κορίτσια έχω πρόβλημα αν δεν τα κάνω μόνη μ νομίζω ότι μ τα κάνουν καλά! Δεν θα μπορούσα δηλαδή να έχω κοπέλα! 

Αχ ποσο σε καταλαβαινω...Κι εγώ τον ίδιο κάλο έχω στον εγκεφαλο...Αναγκάστηκα λόγω της κατάστασής μου να φερω πριν λιγες μερες μια κοπελα να μου πλύνει τα χαλιά κι εβαλα τη μανα μου να παει μαζι της σπιτι μου ενα πρωι που ημουν στη δουλειά για να μη βλεπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα χα! Ναι κάπως έτσι εμένα μια φορά έκανε το σπίτι ο άντρας μ κ τσακώθηκα! Δεν θέλω να μ τα πειράζει κάνεις! Προτιμώ να αργήσω να τα κάνω τώρα π δεν προλαβενω η να κουράσω λίγο παραπάνω αλλά νομίζω πως μόνο εγώ τα κάνω καλά! Αχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. κι εγώ το σπίτι μόνη μου το κάνω αλλά κουζίνα βάζω τον άντρα μου και κάνει δεν φτιάχνω ποτέ κουζίνα την κάνει πολύ καλά οπότε εγώ τα υπόλοιπα δλδ μπάνια σαλόνι κρεβατοκάμαρες.. μα ποτέ είχα κοπέλα αλλά τα έκανε μην πω βαριόταν να δουλέψει την αλαξα και πάλη η άλλη ήταν χειρότερη έπρεπε να ειμαι από πείσω να την σηκώνω από της καρέκλες.. οπότε καλύτερα μόνοι πάρα κοπέλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα από το θυρεοειδή.. Όλα καλά είναι περιμένω Παρασκευή να πάω να πάρω της απαντήσεις. Μου έστειλαν πρωί πρωί mail με τα αποτελέσματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα από το θυρεοειδή.. Όλα καλά είναι περιμένω Παρασκευή να πάω να πάρω της απαντήσεις. Μου έστειλαν πρωί πρωί mail με τα αποτελέσματα.. 

Μπράβο κοπελα μου αρα ολα καλα; ή πρεπει να τις δει και ο γιατρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikhμπραβο κοριτση μου σιδερενια!!!!!!!! 

@Rena88κοριτση μου δε γινεται τρεχουμε τοσο που και η δυο που δε αντεχω να κανω και τις βαριες δουλειες για αυτο και την φερνω οπως επισης και ο αντρας μου ενταξει μια φορα το μηνα την φερνω και ολες τις υπολοιπες μερες το προσεχουμε το σπιτι ενταξει δε εχουμε και παιδια !!! 

τι να σας πω κοριτσι αεγω τον αντρα μου ειχα να τον δω τεσσερις μερες εχθες τον ειδα οταν εφευγα αυτος γυριζε και οταν εγω γυριζα δε ειχε γυρισει ειναι ετσι η δουλεια του που εχει να κανει με ωρες εξωτερικου και καταλαβατε!!!!!!!!! ξυπναω την νυχτα και τον βλεπω να μιλαει με την κινα στις τρεις η ωρα !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Μπράβο κοπελα μου αρα ολα καλα; ή πρεπει να τις δει και ο γιατρός σου;

Όλα καλά θα με δει ξανά ο γιατρός από Σεπτέμβριο.. είναι όλα ρυθμισμένα οπότε προχωράω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα από το θυρεοειδή.. Όλα καλά είναι περιμένω Παρασκευή να πάω να πάρω της απαντήσεις. Μου έστειλαν πρωί πρωί mail με τα αποτελέσματα.. 

Μπράβο κορίτσι, χαλάλι η ταλαιπωρία.. τουλάχιστον ησυχάσεις 

κοριτσακια καλησπέρα!! Κι εγώ έχω γυναίκα δυστυχώς, γιατί δεν προλαβαίνω.. ήταν ιδέα του άντρα μου αφού δεν βοηθάει πουθενά και επειδή μετακομίσαμε σε μεγάλο σπίτι κι εγώ δουλεύω κάθε μέρα σπαστό καταλαβαίνετε.. είμαστε σχεδόν 8 χρόνια μαζί και τα τελευταία 2 έχουμε γυναίκα.. δε Νοιώθω καθόλου άσχημα ίσα ίσα.. 

Σήμερα το πρωί πήγα και για τις εξετάσεις μου και Τετάρτη θα έχω τα αποτελέσματα .. ο υπέρηχος θυρεοειδή βγήκε μια χαρά και τώρα θα δούμε αίματος και ούρων.. έχω λίγη αγωνία να σας πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Μπράβο κορίτσι, χαλάλι η ταλαιπωρία.. τουλάχιστον ησυχάσεις 

κοριτσακια καλησπέρα!! Κι εγώ έχω γυναίκα δυστυχώς, γιατί δεν προλαβαίνω.. ήταν ιδέα του άντρα μου αφού δεν βοηθάει πουθενά και επειδή μετακομίσαμε σε μεγάλο σπίτι κι εγώ δουλεύω κάθε μέρα σπαστό καταλαβαίνετε.. είμαστε σχεδόν 8 χρόνια μαζί και τα τελευταία 2 έχουμε γυναίκα.. δε Νοιώθω καθόλου άσχημα ίσα ίσα.. 

Σήμερα το πρωί πήγα και για τις εξετάσεις μου και Τετάρτη θα έχω τα αποτελέσματα .. ο υπέρηχος θυρεοειδή βγήκε μια χαρά και τώρα θα δούμε αίματος και ούρων.. έχω λίγη αγωνία να σας πω την αλήθεια 

ουτε εγω εχω καμια τυψη για την γυναικα !!!!!!!χαχαχαχαχαχα τοσα ειμαι και εγω με τον αντρα μου 8 χρονια!!!! μπραβο που ειναι οκ ο θυροειδης καλο αυτο πιστεω και τα αλλα να ειναι οκ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια..!! 

@Irene_D καλά αποτελέσματα όλα καλά θα είναι..!!! Καλά κάνεις και έχεις κοπέλα από την στιγμή που είναι καλή.. 

Εγώ με τον άντρα μου είμαστε λίγα χρόνια είμαστε από το 2013 ιιιιιιι πέρασαν 5 χρόνια... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ουτε εγω εχω καμια τυψη για την γυναικα !!!!!!!χαχαχαχαχαχα τοσα ειμαι και εγω με τον αντρα μου 8 χρονια!!!! μπραβο που ειναι οκ ο θυροειδης καλο αυτο πιστεω και τα αλλα να ειναι οκ !!!

anni7  Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου :) 
8 χρονάκια κι εσείς ε?? Έχετε παντρευτεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια..!! 

@Irene_D καλά αποτελέσματα όλα καλά θα είναι..!!! Καλά κάνεις και έχεις κοπέλα από την στιγμή που είναι καλή.. 

Εγώ με τον άντρα μου είμαστε λίγα χρόνια είμαστε από το 2013 ιιιιιιι πέρασαν 5 χρόνια... ?

NikhNikh  Σ'ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι κι εσένα .. μακάρι να είναι όλα καλά!
Κοίταξε , τα 5 χρόνια δεν τα λες και λίγα, απλά τα 8 είναι  λίγο περισσότερα.. 
Μακάρι να είμαστε με τους άντρες μας για πολλά πολλά χρόνια ακόμα και να είμαστε αγαπημένοι κορίτσια , γιατί κακά τα ψέματα, το βασικό είναι να είσαι καλά στο σπίτι σου με τον άνθρωπο σου..

Όλα τα άλλα τα αντέχεις , φτάνει να γυρνάς στο σπίτι σου και να χαίρεσαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα σε όλες!Τι σπαστικό.....Σάββατο δουλειά-Κυριακή κλειστά-Δευτέρα (σήμερα δλδ)δουλειά και αύριο Πρωτομαγιά!!!Έχω ξενερώσει τη ζωή μου μέρα-πάρα μέρα δουλειά έλεος!!!!

Κι εγώ με τον άντρα μου 8 χρόνια είμαστε μαζί γι αυτό όλοι είχαν φαγωθεί να το αποκαταστήσω το παιδί!??

@NikhNikh εύγε κορίτσι.....άντε να τελειώνουμε μία μία τα θέματα μας και να προχωράμε!

@Irene_D αφού ο θυρεοειδής είναι Οκ άντε το πολύ να έχεις καμιά έλλειψη σιδήρου πχ...... που λίγο πολύ έχουμε όλες μας εδώ που τα λέμε!Μια χαρά θα είναι.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

NikhNikh  Σ'ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι κι εσένα .. μακάρι να είναι όλα καλά!
Κοίταξε , τα 5 χρόνια δεν τα λες και λίγα, απλά τα 8 είναι  λίγο περισσότερα.. 
Μακάρι να είμαστε με τους άντρες μας για πολλά πολλά χρόνια ακόμα και να είμαστε αγαπημένοι κορίτσια , γιατί κακά τα ψέματα, το βασικό είναι να είσαι καλά στο σπίτι σου με τον άνθρωπο σου..

Όλα τα άλλα τα αντέχεις , φτάνει να γυρνάς στο σπίτι σου και να χαίρεσαι.. 

@Irene_D,κοίτα σύμπτωση!!Και για μένα σήμερα μερα εξετάσεων ήταν...Πηγα πρωί πρωί και έδωσα αίμα αλλά τις απαντήσεις θα τις έχω αύριο..

Ελπιζω και των 2 μας να είναι τέλειες!!!

8 χρόνια,5 χρόνια..Μπραβο,κοριτσάκια!!Όλες είστε πολλά χρόνια με τα αγόρια σας..Εμεις είμαστε μαζί 3 χρόνια...

Το βασικότερο είναι να είσαι καλά και ήρεμα στο σπίτι σου..Δεν ξέρω για εσάς,βρε κορίτσια,αλλά εγώ δεν θα μπορούσα να παντρευτώ έναν άντρα με τον οποίο θα είχαμε συνεχείς εντάσεις..Σε μια σχέση ίσως το ανέχομουν,αλλά στο γάμο μου ποτέ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπερααααα σε όλες!Τι σπαστικό.....Σάββατο δουλειά-Κυριακή κλειστά-Δευτέρα (σήμερα δλδ)δουλειά και αύριο Πρωτομαγιά!!!Έχω ξενερώσει τη ζωή μου μέρα-πάρα μέρα δουλειά έλεος!!!!

Κι εγώ με τον άντρα μου 8 χρόνια είμαστε μαζί γι αυτό όλοι είχαν φαγωθεί να το αποκαταστήσω το παιδί!??

@NikhNikh εύγε κορίτσι.....άντε να τελειώνουμε μία μία τα θέματα μας και να προχωράμε!

@Irene_D αφού ο θυρεοειδής είναι Οκ άντε το πολύ να έχεις καμιά έλλειψη σιδήρου πχ...... που λίγο πολύ έχουμε όλες μας εδώ που τα λέμε!Μια χαρά θα είναι.?

Αχ μακάρι κοπέλα μου , ο γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο μου είπε οτι όλα φαίνονται καλά..
Βέβαια λέει οτι άλλο ο υπέρηχος και άλλο οι εξετάσεις αίματος.. οπότε περιμένω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

@Irene_D,κοίτα σύμπτωση!!Και για μένα σήμερα μερα εξετάσεων ήταν...Πηγα πρωί πρωί και έδωσα αίμα αλλά τις απαντήσεις θα τις έχω αύριο..

Ελπιζω και των 2 μας να είναι τέλειες!!!

8 χρόνια,5 χρόνια..Μπραβο,κοριτσάκια!!Όλες είστε πολλά χρόνια με τα αγόρια σας..Εμεις είμαστε μαζί 3 χρόνια...

Το βασικότερο είναι να είσαι καλά και ήρεμα στο σπίτι σου..Δεν ξέρω για εσάς,βρε κορίτσια,αλλά εγώ δεν θα μπορούσα να παντρευτώ έναν άντρα με τον οποίο θα είχαμε συνεχείς εντάσεις..Σε μια σχέση ίσως το ανέχομουν,αλλά στο γάμο μου ποτέ..

Α! κι εσύ αιματάκι σήμερα?? Πω πω δράμα ήταν γιατί το ραντεβού ήταν για αιμοληψία  10:30 & ο υπέρηχος 11:00
και πήγα χωρίς καφέ και χωρίς τσιγάρο σαν ζόμπι πραγματικά.. ήμουν και με μια φίλη παρέα για συμπαράσταση και προσπαθούσα να κουβεντιάσω αλλά μάταια.. Αν ποτέ χρειαστεί να  κόψω τον καφέ και το τσιγάρο νομίζω θα τρελαθώ!! Εκτός κι αν είναι για καλό σκοπό ;) 
Όσο για την ηρεμία του σπιτιού , εγώ προσωπικά την έχω ανάγκη για να είμαι καλά και δόξα τω Θεό την έχουμε κερδίσει δουλεύοντας τη σχέση.. τώρα βέβαια, όταν ηρεμούμε και πολύ και βαριόμαστε κάνουμε κανένα καβγαδάκι έτσι για να ανάψουν τα αίματα χαχαχαχαχα.. είμαι και σκορπίνα βλέπεις και φουντώνω εύκολα!!! :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rena88 καλά αποτέλεσμάτα και στις δύο λοιπόν.. τυχερούλα .. θα τα έχει αύριο.. εμένα ήταν πολλές οι εξετάσεις οπότε ίσως γι'αυτό θα αργήσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια!! Σας διαβασα λιγο ολες. Με τις δουλειες του σπιτιου σας νιωθω. Τρελη κουραση, περιμενω να επιστρεψει η γυναικα που με βοηθαει μια φορα το μηνα σπιτι να ερθει απο την πατριδα της να κανει τα πολυ χοντρα. Irene και Rena καλη επιτυχια με τις εξετασεις. Τελειες θα ειναι. εμεις γυρισαμε σημερα. Περασαμε υπεροχα. Χαλαρωσα τοσο πολυ. Δε σκεφτομουν τιποτα απο αυτα που σκεφτομαι οταν ειμαι αθηνα και εχω βρωμολαπτοπ. Μπηκα μονο και μονο να δω νεα σας. Απλα συνειδητοποιω οτι με το που μπαινω στο φορουμ (δε φταιει το φορουμ το μυαλο μου ειναι), τσουπ σκεφτομαι οσα με αγχωνουν. αχαχαχαχ. Αυριο μπαινει ο Μαιος, ανυπομονω για τα πεδιλακια μου και αυτη η βδομαδα εχει αφενος παρα πολλη δουλεια (εχω μαζεψει χαμο), αφετερου μασαζακι, εξοδο με φιλες, πεντικιουρ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

ουτε εγω εχω καμια τυψη για την γυναικα !!!!!!!χαχαχαχαχαχα τοσα ειμαι και εγω με τον αντρα μου 8 χρονια!!!! μπραβο που ειναι οκ ο θυροειδης καλο αυτο πιστεω και τα αλλα να ειναι οκ !!!

ωρε κοριτσια κι εγω 8 χρονια....Τι εγινε με μας? χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπερααααα σε όλες!Τι σπαστικό.....Σάββατο δουλειά-Κυριακή κλειστά-Δευτέρα (σήμερα δλδ)δουλειά και αύριο Πρωτομαγιά!!!Έχω ξενερώσει τη ζωή μου μέρα-πάρα μέρα δουλειά έλεος!!!!

Κι εγώ με τον άντρα μου 8 χρόνια είμαστε μαζί γι αυτό όλοι είχαν φαγωθεί να το αποκαταστήσω το παιδί!??

@NikhNikh εύγε κορίτσι.....άντε να τελειώνουμε μία μία τα θέματα μας και να προχωράμε!

@Irene_D αφού ο θυρεοειδής είναι Οκ άντε το πολύ να έχεις καμιά έλλειψη σιδήρου πχ...... που λίγο πολύ έχουμε όλες μας εδώ που τα λέμε!Μια χαρά θα είναι.?

Για να δούμε τι θα δούμε .. θα σας τα πω την Τετάρτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εμεις τωρα κλείσαμε χρόνο με τον αντρουλη! Στον μηνα μείναμε μαζί στο εξαμηνο παντρευτηκαμε συνοπτικές διαδικασίες. Χαχαχαχαχα

Και τι να σας πω. Πιο κουλη πρόταση γαμου δεν εχει ξανα γινει στην ιστορία... απορω που δέχτηκα χαχαχαχα  Ειχαμε γίνει κωλος κοιμήθηκα στον καναπε γιατί δεν ηθελα να δω τα μουτρα του και ξύπνησα στο κρεβάτι με το δαχτυλίδι στο χέρι. Δεν τολμουσε αλλιώς ?

Καλα να είμαστε κορίτσια μου να τους χαιρόμαστε!!!!

@Kat-Cat καλα κάνατε!!! Θέλω και εγώ να παω καπουουουου βοηθειααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Καλε εμεις τωρα κλείσαμε χρόνο με τον αντρουλη! Στον μηνα μείναμε μαζί στο εξαμηνο παντρευτηκαμε συνοπτικές διαδικασίες. Χαχαχαχαχα

Και τι να σας πω. Πιο κουλη πρόταση γαμου δεν εχει ξανα γινει στην ιστορία... απορω που δέχτηκα χαχαχαχα  Ειχαμε γίνει κωλος κοιμήθηκα στον καναπε γιατί δεν ηθελα να δω τα μουτρα του και ξύπνησα στο κρεβάτι με το δαχτυλίδι στο χέρι. Δεν τολμουσε αλλιώς ?

Καλα να είμαστε κορίτσια μου να τους χαιρόμαστε!!!!

@Kat-Cat καλα κάνατε!!! Θέλω και εγώ να παω καπουουουου βοηθειααααα

ααααα τι τελειο. Και τι γρηγορο επισης!! χιχιχιχι. Εμεις ειμαστε 6 χρονια μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...