Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τωρα θα κανεις ενα ωραιο σουκου....

Ακριβώς χωρίς δουλειές χαλαρά..!!! Εσείς τι κάνετε; πως εισαι εσύ κοπέλα μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Ακριβώς χωρίς δουλειές χαλαρά..!!! Εσείς τι κάνετε; πως εισαι εσύ κοπέλα μου; 

εγω πλην του αγχους μου τωρα να συνελθει ο οργανισμος μου κλπκλπ, καλα ειμαι, θα φυγουμε 3ημερο, οποτε ευελπιστω να χαλαρωσουμε λιγουλακι και να μη σκεφτομαι και εγω, ολα αυτα με ωορρηξιες/κυστες και τα συναφη. Εχουμε και το Μαιο αλλη μια εκδρομουλα. Μακαρι να μαστε καλα και να ηρεμησουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.....δυστυχώς αυτήν την εβδομάδα λόγω άδειας μιας συναδέλφου δεν έχω ρεπό Δευτέρα έως Σάββατο σερί και το επόμενο Σάββατο που έχω ρεπό θα κάνω την αποξεση?. Αύριο η μέρα, μετά τη δουλειά εννοείται, είναι αφιερωμένη στην ανιψιά που θα φύγει την Τετάρτη οπότε καλοκαιρινά γιοκ!!!!Ευτυχώς έχω μερικά που πείρα για τη δουλειά οπότε είμαι ΟΚ!?

Ανοιχτά παπούτσια (έχουν ήδη ξεκινήσει να τα φοράνε πολλές παρεμπιπτόντως) σε καμιά βδομάδα τα βλέπω αν και πεντικιούρ κάνω πάντα.....όταν πάω για νύχια κάνω χέρια,πόδια απλά τα πόδια δεν τα βαφω το χειμώνα!

@anni7 δεν ξέρεις πώς το περιμένω αν και για να είμαι ειλικρινής έχω αγχωθεί λιγάκι (κλασική μου κατάσταση?).

@Kat-Cat να περάσεις όμορφα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εγω πλην του αγχους μου τωρα να συνελθει ο οργανισμος μου κλπκλπ, καλα ειμαι, θα φυγουμε 3ημερο, οποτε ευελπιστω να χαλαρωσουμε λιγουλακι και να μη σκεφτομαι και εγω, ολα αυτα με ωορρηξιες/κυστες και τα συναφη. Εχουμε και το Μαιο αλλη μια εκδρομουλα. Μακαρι να μαστε καλα και να ηρεμησουμε

Ω τέλεια καλά να περάσετε...!!!! Σου βρήκε Κύστες; θα συνέλθει κοπέλα μου..! Αχ αυτό το άγχος θα μας φάει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh ναι εγιναν μετα την παλινδρομη λογω ορμονων, και πρωτη φορα μου βρισκουν κατι τετοιο. Επισης δεν εχω ωορρηξια αυτο το μηνα (θα δουμε και τον επομενο) λογω ολης αυτης της διαταραχης. Υποτιθεται θα φυγουν στους επομενους κυκλους, Για να δουμε αν θα στρωσω γενικα και θα ξαναγινω οπως πριν.

@zoi.ko ποδια δεν κανω το χειμωνα καθολου παρα μονο χερια οποτε πρεπει να παω οπωσδηποτε γιατι με τον καιρο που κανει με βλεπω να φοραω ανοιχτα πολυ συντομα. νεξτ γουικ θα παω και εγω (αν πας πες μπαι δε γουει, όλο περναω απεξω και λεω βρε λες?) Κατα τα λοιπα οι αποξεσεις παιζουν πολυ το σαββατο μου φαινεται. Επισης και εγω με την ανηψια μου σημερα ημουν η οποια εχει βγαλει μια γλωσσα ροδανι! Δεν υπαρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Kat-Cat κατάλαβα κοπέλα μου θα φύγουν.. και όλα θα φτιάξουν..στο εύχομαι πάλι σύντομα να έχεις καλά νέα..

ευχομαι καλα νεα σε ολες μας επιτελους. Αλλες κουραστηκαν περισσοτερο αλλες λιγοτερο αλλα ολες δικαιουμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! 

Διαβαζω τα νεακια σας και ηθελα να σας πω οτι ειχα βγαλει να φτιαξω μια πατατοσαλατουλα ? αρχισατε να λετε για βοσκη και πρασιναδες και παραλιες και πολυ ντραπηκα και τελικα και εγω θα βοσκησω ?

@Kat-Cat να σε ρωτησω κατι αν γνωριζεις; Με το χασιμοτο που εχω παιζει γι αυτο το λογο να εχω παχυνει;; Βασικα σε 5 μηνες πηρα κανα 5αρι. Οκ τρωωωωωω αλλα οχι τοσο υπερβολικα πια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat πίστευα ότι θα έχω ρεπό μεσοβδόμαδα και θα το έκανα μια καθημερινή στο Ρέα τώρα που ρεπαρω Σάββατο θα γίνει στο Μητέρα.

Τώρα πια το μεθεπόμενη εβδομάδα στο ρεπό μου βλέπω να πηγαίνω.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko ισως και καλυτερα να γινει σαββατο να ξεκουραστεις και κυριακη να εισαι τη Δευτερα τελεια!! Αυτο δεν ειναι τιποτα. Μια βδομαδα πανω μια κατω πραγματικα δεν ειναι κατι

@eriv δυτυχως δεν παιζει ρολο οχι. Για να παχυνεις απο θυρεοειδη θα πρεπει να μιλαμε για κατασταση που ο αδενας δε λειτουργει καθολου. Η κολλητη μου που ναι η ενδοκρινολογος οταν της τα λενε αυτα γελαει. Ωστοσο θα σου πω πως πολύς κοσμος οταν παιρνει Τ4 χαπακια ξυπναει λιγο το μεταβολισμο του και τον ψιλοβοηθαει να χασει. Εσενα η TSH σου δουλευει τελεια! Πιο πιθανο να νιωσεις (οταν εχεις θυρεοειδιτιδα ή υποθυρεοειδισμο) ατονια, ελλειψη ενεργητικοτητας, κουραση κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης κοριτσια σημερα εφαγα 2 πιτσες το πρωι, φακες το μεσημερι και σουβλακια το βραδυ. Νταξει ας δειξω λιγο ελεος με το φαγητο. Ξεσκιστηκα (με την καλη εννοια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@eriv δυτυχως δεν παιζει ρολο οχι. Για να παχυνεις απο θυρεοειδη θα πρεπει να μιλαμε για κατασταση που ο αδενας δε λειτουργει καθολου. Η κολλητη μου που ναι η ενδοκρινολογος οταν της τα λενε αυτα γελαει. Ωστοσο θα σου πω πως πολύς κοσμος οταν παιρνει Τ4 χαπακια ξυπναει λιγο το μεταβολισμο του και τον ψιλοβοηθαει να χασει. Εσενα η TSH σου δουλευει τελεια! Πιο πιθανο να νιωσεις (οταν εχεις θυρεοειδιτιδα ή υποθυρεοειδισμο) ατονια, ελλειψη ενεργητικοτητας, κουραση κλπ.

Ενταξει ευτυχως που ρωτησα εσενα κ οχι κανα γιατρο να γελαει ?

Πεινα νοιωθω βρε παιδια πειναααα!!! Με ιδιαιτερη εμφαση στα γλυκα.. Διαβαζω κ αυτα που εφαγες σημερα και παλι πειναω ??

καλα να περασεις το 3ημερο, καλη ξεκουραση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ενταξει ευτυχως που ρωτησα εσενα κ οχι κανα γιατρο να γελαει ?

Πεινα νοιωθω βρε παιδια πειναααα!!! Με ιδιαιτερη εμφαση στα γλυκα.. Διαβαζω κ αυτα που εφαγες σημερα και παλι πειναω ??

καλα να περασεις το 3ημερο, καλη ξεκουραση!!! 

καλα δε θα γελουσε, απλα η κολλητη μου εχει συνηθισει να της λενε ολοι παχυνα γιατι εχω θυρεοειδη και τα λεει σε μενα μη φανταστεις. Εχω γινει σου-ενδοκρινολογος  (πως λεμε σου-σεφ :P ). Εγω να δεις πως πειναω. Σημερα πραγματικα εχω φαει ολα αυτα και παλι τωρα δεν ειμαι φουσκωμενη Δεν ειναι τρομερο? Το παθαινω μερικες μερες και ειναι λες και τα χωνευω ολα δεν ξερω πως. επειδη γενικα τρωω παρα πολυ μου χε κανει κατι ειδικες εξετασεις η κολλητη μου για να αποκλεισουμε κανα δυο πραγματα και αυτα βγηκαν αρνητικα.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα δε θα γελουσε, απλα η κολλητη μου εχει συνηθισει να της λενε ολοι παχυνα γιατι εχω θυρεοειδη και τα λεει σε μενα μη φανταστεις. Εχω γινει σου-ενδοκρινολογος  (πως λεμε σου-σεφ :P ). Εγω να δεις πως πειναω. Σημερα πραγματικα εχω φαει ολα αυτα και παλι τωρα δεν ειμαι φουσκωμενη Δεν ειναι τρομερο? Το παθαινω μερικες μερες και ειναι λες και τα χωνευω ολα δεν ξερω πως. επειδη γενικα τρωω παρα πολυ μου χε κανει κατι ειδικες εξετασεις η κολλητη μου για να αποκλεισουμε κανα δυο πραγματα και αυτα βγηκαν αρνητικα.
 

Ενταξει εκλαψα σου-ενδοκρινολογος!!! ??

ναι ναι τρως και εισαι αδυνατη ομως διαβασαααααα.... 

εγω χτες ζυγιστηκα και ειναι η πρωτη φορα που ειδα αυτο το νουμερο??? παρολα αυτα μαλλον τελικα λογω ψυχολογιας και οχι για αλλο λογο δεν ειμαι σε φαση να το ραψω τελειως.. 

αλλα πρεπει γιατι ο καιρος δεν μου δινει αλλα περιθωρια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Ενταξει εκλαψα σου-ενδοκρινολογος!!! ??

ναι ναι τρως και εισαι αδυνατη ομως διαβασαααααα.... 

εγω χτες ζυγιστηκα και ειναι η πρωτη φορα που ειδα αυτο το νουμερο??? παρολα αυτα μαλλον τελικα λογω ψυχολογιας και οχι για αλλο λογο δεν ειμαι σε φαση να το ραψω τελειως.. 

αλλα πρεπει γιατι ο καιρος δεν μου δινει αλλα περιθωρια ??

ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που δε με νοιαζει που ειμαι αδυνατη (δεν πιστευα ποτε οτι θα το πω αυτο). αχααχαχαχ. Αντε καλε, πιεζομαστε σε τοσα πολλα ε ας μην πιεζομαστε και κει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που δε με νοιαζει που ειμαι αδυνατη (δεν πιστευα ποτε οτι θα το πω αυτο). αχααχαχαχ. Αντε καλε, πιεζομαστε σε τοσα πολλα ε ας μην πιεζομαστε και κει.

Ναι ναι δικιο εχεις απο τη μια.. 

Και εγω ολο το χειμωνα δεν πιεζομουνα, αλλα σε λιγο καιρο θα πιεζονται τα δολια τα μαγιω πανω μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ναι ναι δικιο εχεις απο τη μια.. 

Και εγω ολο το χειμωνα δεν πιεζομουνα, αλλα σε λιγο καιρο θα πιεζονται τα δολια τα μαγιω πανω μου ?

να σου πω κατι, οσα φρουτα δεν εφαγα το χειμωνα (δεν ειμαι πολυ λατρης μηλων πορτοκαλιων κλπ σε φρουτα μονο σε χυμους) τοσες φραουλες εφαγα τωρα. Τα ανοιξιατικα και καλοκαιρινα φρουτα μετα ειναι ωραια και καμια φορα με ευχαριστηση τα αντικαθιστας πχ με το βραδινο. (Ειδικα σε περιοδους ζεστης). Οποτε μην ανησυχεις. Μαιος Ιουνιος με τη ζεστη και με τα φρουτακια και με ολα, ενδεικνυται για πιο μαζεμενη διατροφη χωρις πολλη πιεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ενταξει εκλαψα σου-ενδοκρινολογος!!! ??

ναι ναι τρως και εισαι αδυνατη ομως διαβασαααααα.... 

εγω χτες ζυγιστηκα και ειναι η πρωτη φορα που ειδα αυτο το νουμερο??? παρολα αυτα μαλλον τελικα λογω ψυχολογιας και οχι για αλλο λογο δεν ειμαι σε φαση να το ραψω τελειως.. 

αλλα πρεπει γιατι ο καιρος δεν μου δινει αλλα περιθωρια ??

ειμαι ακριβως στην ιδια φαση...

πρωτη φορσ φτανω τοσα κιλα... γιατι ημουν πολυ down για να προσεχω (οπως καμω παντα).

τωρα ομως καλοκαιριασε.....τα ψεματα τελειωσαν. πρεπει να αφησω τα ψυχολογικα στην ακρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

να σου πω κατι, οσα φρουτα δεν εφαγα το χειμωνα (δεν ειμαι πολυ λατρης μηλων πορτοκαλιων κλπ σε φρουτα μονο σε χυμους) τοσες φραουλες εφαγα τωρα. Τα ανοιξιατικα και καλοκαιρινα φρουτα μετα ειναι ωραια και καμια φορα με ευχαριστηση τα αντικαθιστας πχ με το βραδινο. (Ειδικα σε περιοδους ζεστης). Οποτε μην ανησυχεις. Μαιος Ιουνιος με τη ζεστη και με τα φρουτακια και με ολα, ενδεικνυται για πιο μαζεμενη διατροφη χωρις πολλη πιεση

εγω παντως αν φαω φρουτο για βραδινο.....θα ξυπνησω μεσα στον υπνο μου απο την πεινα! οποτε τρωω κανονικα απο πριν κ ειμαι κομπλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.....δυστυχώς αυτήν την εβδομάδα λόγω άδειας μιας συναδέλφου δεν έχω ρεπό Δευτέρα έως Σάββατο σερί και το επόμενο Σάββατο που έχω ρεπό θα κάνω την αποξεση?. Αύριο η μέρα, μετά τη δουλειά εννοείται, είναι αφιερωμένη στην ανιψιά που θα φύγει την Τετάρτη οπότε καλοκαιρινά γιοκ!!!!Ευτυχώς έχω μερικά που πείρα για τη δουλειά οπότε είμαι ΟΚ!?

Ανοιχτά παπούτσια (έχουν ήδη ξεκινήσει να τα φοράνε πολλές παρεμπιπτόντως) σε καμιά βδομάδα τα βλέπω αν και πεντικιούρ κάνω πάντα.....όταν πάω για νύχια κάνω χέρια,πόδια απλά τα πόδια δεν τα βαφω το χειμώνα!

@anni7 δεν ξέρεις πώς το περιμένω αν και για να είμαι ειλικρινής έχω αγχωθεί λιγάκι (κλασική μου κατάσταση?).

@Kat-Cat να περάσεις όμορφα!?

μια απο αυτες με τα ανοιχτα παπουτσια ειμαι κ εγω! αυτη τη βδομαδα εβαλα!οχι σαγιοναρακι....αλλα εξω δαχτυλα.

και εγω τα κανω ολο το χρονο οπως κ εσυ @zoi.ko

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εγω παντως αν φαω φρουτο για βραδινο.....θα ξυπνησω μεσα στον υπνο μου απο την πεινα! οποτε τρωω κανονικα απο πριν κ ειμαι κομπλε!

κοιτα, καμια φορα τρωω μεσημεριανο αργα πολυ οταν γυρναω απο δουλεια οποτε παιζει να φαω ενα τεραστιο μπολ με φραουλες και μπανανες ε καπως στρωνει. Γενικα παντως η αληθεια ειναι οτι αν φαω μεσημερι τυπου 2 δε γινεται να μην ξαναφαω το βραδυ....

Ξεκινησες εξω δαχτυλα ε? Εγω τωρα εβγαλα καποια παπουτσια καλοκαιρινα, θα βγαλω και τα υπολοιπα απο βδομαδα οποτε με βλεπω την επομενη να ξεκινω και εγω (αφου κανω πεντικιουρ :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

κοιτα, καμια φορα τρωω μεσημεριανο αργα πολυ οταν γυρναω απο δουλεια οποτε παιζει να φαω ενα τεραστιο μπολ με φραουλες και μπανανες ε καπως στρωνει. Γενικα παντως η αληθεια ειναι οτι αν φαω μεσημερι τυπου 2 δε γινεται να μην ξαναφαω το βραδυ....

Ξεκινησες εξω δαχτυλα ε? Εγω τωρα εβγαλα καποια παπουτσια καλοκαιρινα, θα βγαλω και τα υπολοιπα απο βδομαδα οποτε με βλεπω την επομενη να ξεκινω και εγω (αφου κανω πεντικιουρ :P )

εγω γενικα με το φαγητο δεν ειμαι ουτε λιγουρα ουτε μερακλου.θελω απλα να τρωω για να μην με πιανει πονοκεφαλος. και με βραστο ψαρι κ κοτοπουλο χαππυ ειμαι.απλα να μην ειμαι νηστικη.οποτε το φρουτο δεν κανει για την περιπτωση μου γιατι δεν σε χορταινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εγω γενικα με το φαγητο δεν ειμαι ουτε λιγουρα ουτε μερακλου.θελω απλα να τρωω για να μην με πιανει πονοκεφαλος. και με βραστο ψαρι κ κοτοπουλο χαππυ ειμαι.απλα να μην ειμαι νηστικη.οποτε το φρουτο δεν κανει για την περιπτωση μου γιατι δεν σε χορταινει.

ε τοτε ακομα καλυτερα! Αφου δεν εισαι λιχουδω (εγω ειμαι πολυ) και εισαι οκ με το ψαρι και το κοτοπουλο ειναι ακομα πιο καλη ως προωτεινη για διατροφη! Εγω τρωω καπως αποτομα και γρηγορα, που σημαινει αν φαω πχ στις 6 το απογευμα μετα στις 8-9 καμια φορα θα ειμαι οκ με φρουτα. Σε αυτην την περιπτωση ομως μονο. Αλλιως αν εχω φαει μεσημερι, πειναω εννοειται και δε μου κανουν και μενα τιποτα τα φρουτα για βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

να σου πω κατι, οσα φρουτα δεν εφαγα το χειμωνα (δεν ειμαι πολυ λατρης μηλων πορτοκαλιων κλπ σε φρουτα μονο σε χυμους) τοσες φραουλες εφαγα τωρα. Τα ανοιξιατικα και καλοκαιρινα φρουτα μετα ειναι ωραια και καμια φορα με ευχαριστηση τα αντικαθιστας πχ με το βραδινο. (Ειδικα σε περιοδους ζεστης). Οποτε μην ανησυχεις. Μαιος Ιουνιος με τη ζεστη και με τα φρουτακια και με ολα, ενδεικνυται για πιο μαζεμενη διατροφη χωρις πολλη πιεση

Και εγω προτιμω τα καλοκαιρινα φρουτα αν και τρωω και τα χειμωνιατικα! Και γενικα καθε μερα τρωω ενα φρουτακι. Μαζι με οοοολα τ αλλα! 

Αλλα οπως λεει και η @Dim83 αν φαω βραδυ μονο φρουτο θα πειναω! 

Επισης ακομα μια σημειωση μεσα στο σπιτι μας εγω προσπαθω να τρωω πιο μαζεμενα μπας και χασω κανα κιλο και ο αντρας μου τρωει και τους τοιχους γιατι θελει να παρει! Ανιση μαχη για μενα! 

Ουτε εγω κανω πεντικιουρ το χειμωνα οποτε ουτε σε αυτο το κομματι ειμαι ετοιμη.. 

γενικα ψιλοερειπιο με βρισκει αυτο το καλοκαιρι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου. Εύχομαι να είστε πολυ πολυ καλα. Αχ πραγματικά αύριο παω για τον τρίτο μου υπέρηχο, και εύχομαι πραγματικά να πανε ολα καθευχην. ☺️ Θέλουμε με το αγοράκι μου τόσο πολύ να ακούσουμε καρδούλα και να μας πει ο doctor οτι συνεχίζουμε πολυ καλα. Ξέρετε με ολα αυτα που διαβάζουμε έχουμε αγχωθεί. Καιβη αναμονή για να ακούσεις το σπορακι ειναι τόσο περίεργη... Αύριο γίνομαι 8 εβδομαδων λετε να ακούσουμε κατι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...