Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Τι να κάνουμε οι κακομοίρες? Xaxax ψωνίσαμε από συμπτώματα τους προηγούμενους μήνες κ είπαμε τώρα να το πάρουμε πιο Χαλαρα! Θέλει τρελά μ φαίνεται κορίτσια! Σευχαριστω πολύ κορίτσι μ! Θα προσπαθήσω να κάνω υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Να αφήσεις κάποιες μέρες ναι .. Αν τα καταφέρεις και κρατηθείς θα είναι το καλύτερο κορίτσι μου.. γενικά μας βλέπω όλες πολύ cool!!! 

Τι έγινε;; Φτου φτου να μη μας ματιάσω.. Η αλήθεια είναι πως έχουμε και τα ευχάριστα των υπολοίπων κοριτσιών και ξεχνιόμαστε λίγο.. 

Μπλε μου και σε εσένα αναφέρομαι.. 

Ναι ναι ναι! Η μπλε πλεον σας στέλνει θετική ενέργεια ευτυχισμένης εγκυμονούσας χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Τι να κάνουμε οι κακομοίρες? Xaxax ψωνίσαμε από συμπτώματα τους προηγούμενους μήνες κ είπαμε τώρα να το πάρουμε πιο Χαλαρα! Θέλει τρελά μ φαίνεται κορίτσια! Σευχαριστω πολύ κορίτσι μ! Θα προσπαθήσω να κάνω υπομονή! 

Να σου πω κάτι; εγω που είχα τις ζαλάδες και έκανα το τεστ νωρίς δεν μ αρεσε ρε παιδι μου. Σκεφτομαι τι ωραια θα ηταν να περνάνε οι μερες και να μην ερχεται και να λεω λεεεες; χαχαχαχα μαζοχισμός; δεν ξέρω ηθελα να το ζήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ναι ναι ναι! Η μπλε πλεον σας στέλνει θετική ενέργεια ευτυχισμένης εγκυμονούσας χαχαχαχα 

Χαχαχαχαχα ναι ναι Μπλε μου!! Πολλή θετική ενέργεια.. πραγματικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

@Dim83 αύριο θα είναι 16 μέρες μετά την ωορρηξία θα δω πως θα ξυπνήσω κ ανάλογος θα πράξω :P

απαντω κ σε @Scooby! κ σε @Μπλε.

νομιζω οτι καλο ειναι να φτανει η μερα που περιμενεις κ να αφηνεις κ 1-2 μερουλες ακομη,μην εχει γινει καμια ανωμαλια στον κυκλο κ ερθει κ τσαμπα η χαρα.

απο την αλλη το να αφησεις πολλες μερες επισης δεν νομιζω ειναι καλο γιατι αφενος μπορει να πρεπει κατι να προσεξεις ή ρε παιδι μου να δεις οτι δεν ανεβαινει πχ καλα η χοριακη κ να ξερεις που βρισκεσαι.

σε καθε περιπτωση νομιζω θελει μετρο.

παντως εγω πιστευω scooby αυριο εισαι οκ γιατι ειναι 2 μερες μετα τη μερα που περιμενες. 

καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ! 3 φορές σηκώθηκα μέσα στην νύχτα από τους πόνους! Ηρθε! :(

Μπα την άτιμη! Δεν πειράζει κοριτσάκι μου θαρθει εκει που δε θα το περιμενεις να εισαι σιγουρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !! @Scooby! δε πειραζει που δε ηρθε ολα θα γινουν !!! 

κοριτσια δυσκολη μερα η χθεσινη παρα πολυ δουλεια παρα πολυ κουραση και η ψυχολογια πολυ πεσμενη !! αλλα οκ τι να κανουμε υπομονη !! ελπιζω οι υπολοιπες να ειστε καλα και ανεβασμενες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!!!

@anni7,κι εγώ μια από τα ιδια..Πολυ δουλειά και πολύ κούραση..Υπομονη!!Το Πάσχα είναι μπροστά μας...??

@Skooby!,δεν πειράζει,κοριτσάκι μου!!Κάποια στιγμή θα το πετύχουμε το σπορακι μας κι εμείς..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ! 3 φορές σηκώθηκα μέσα στην νύχτα από τους πόνους! Ηρθε! :(

@Scooby! καλημερα. να μην στεναχωρηθεις. ξερεις οτι κανεις ωορηξια κ παμε δυνατα για τον επομενο.

την καλημερα μου σε ολες.πηζω ανελεητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μ με κλάματα ξεκίνησε η μέρα δεν το αντέχω δεν μπορώ να λέω δεν πειράζει γιατί με πειράζει κ με πονάει πάρα πολύ! Σας ευχαριστώ πολύ όλες! Ξέρω ότι με πίστη κ δύναμη θα έρθει όπως κ σε πολλές κοπέλες! Αλλά δεν μπορώ να μην στεναχωριέμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια. Εδώ έχει υπέροχη μέρα. 

@Scooby! Ξερω ποκυ Καλά κ πως πειράζει κ πως θα στεμαχωρεθεις κ αυτό είναι τ φυσιολογικό! Αν κ ο χρόνος π προσπάθειτε είναι μέσα στο φυσιολογικό πλαίσιο μήπως να στείλεις τ άντρα σ να κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα; έτσι για να φύγει κ αυτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Αχ κορίτσια μ με κλάματα ξεκίνησε η μέρα δεν το αντέχω δεν μπορώ να λέω δεν πειράζει γιατί με πειράζει κ με πονάει πάρα πολύ! Σας ευχαριστώ πολύ όλες! Ξέρω ότι με πίστη κ δύναμη θα έρθει όπως κ σε πολλές κοπέλες! Αλλά δεν μπορώ να μην στεναχωριέμαι! 

Κορίτσακι μου,λογικό να στεναχωρηθείς..Απλα θα πρέπει να μάθεις να το ελέγχεις και να μην σε παίρνει από κάτω τόσο από κάτω..Εγω πλέον βάζω τα κλάματα μόνο όταν κάνω τεστακι και βγει αρνητικό..Αν απλά αδιαθετησω,το προσπερναω και πάμε για τον επόμενο μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Σας διαβασα λιγάκι. Δεν αξίζει να κλάιτε για κατι τετοιο αλήθεια. Εγω η μονη φορά που εκλαψα ηταν στην ανακοινωση της αποξεσης. Ουτε σε περιοδο, ουτε καν μετά την απόξεση. Δε λεω απογοητευεσαι και με τη μη συλληψη και με την αποτυχια του να παει καλα η εγκυμοσυνη. Πχ θα κλαψω αν μου ανακοινωσει ο γιατρος κατι πολυ ασχημο στις εξετασεις μου αλλα σε κατι σοβαρο. Ειδικα για το οτι ερχεται η περιοδος δεν αξιζει. Δεν υπαρχει σοβαρο προβλημα σε καμια (που και να υπηρχε δηλαδη λυσεις πλεον για ολα υπαρχουν). Λιγη θετικη διαθεση θελει, να σκεφτεστε οτι θα γινει αργα ή γρηγορα και θα γινει το πιστευω. Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! δεν πειραζει κορίτσι παμε για τον επόμενο μηνα!! Περισσότερες επαφές με τον αντρουλη. Θα σας λείψουν μεταααα . Ρωτηστε και εμας χαχαχαχα.

 

Σε αλλα νεα να σας δωσω το σημερινό μου Ραπόρτο ε εχω νευρα που σκοτώνω άνθρωπο. Λοιπον με το σύζυγο βγήκαμε για δουλειές και για εξοικονόμηση χρονου παει εκείνος τραπεζα και εγώ ακριβώς απέναντι σουπερ μάρκετ. Ωραια μεχρι εδώ; λογω της μετακόμισης το ψυγείο μας ειναι αδειο όποτε γεμισα ενα καροτσι πράγματα πληρώνω και λεω στην κοπελα στην ρεσεπσιον "επειδη ειμαι έγκυος και δεν μπορώ να τα σηκώσω μπορω να τα αφήσω εδω να τα παρει ο αντρας μου που ειναι απέναντι στην ΤράπεΖα; " και μου λεει ΟΧΙ . Απλα!! Οχι. Δλδ αν ειναι ποτε δυνατόν ! Και φυσικα τα κουβαλησα ολα στο αυτοκίνητο και ήθελα να την πνίξω αλλα κρατήθηκα. Τι ζωα ρε γαμωτο και ηταν και γυναίκα. Α επισης μπορω να πω επισήμως οτι φαίνομαι κανονικότατα με την κοιλίτσα μου. Έχει κανει κανονική εμφάνιση και ηδη είχα 2 "ααα ποσο εισαι;;;" και χερακι απειλητικά προς την κοιλιά. (Θα γίνω δολοφονοοος) 

Τωρα περιμένω στο αυτοκίνητο και τρωω τα πράγματα που πήρα χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ σωστή φατα! Αααα! Υπάρχουν. Τελείως ζώα εκεί έξω! Σιγά να μην τα επερνα εκεί θα καθόμουν μπαστακας κ θα περίμενα! Ναι θα τ πω να πάει αλλά είναι λεπτό κομμάτι ρε γαμωτο! Αλλά πρέπει να γίνει εγώ θα πάω την άλλη εβδομάδα στον γιατρό να δει τις εξετάσεις κ να μ γράψει κ σαλπιγγογραφια. Κ βλέπουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! μου δεν πρέπει να κλαις επειδή ήρθε η περιοδος κοπέλα μου δεν πειράζει τον επόμενο μήνα πρέπει να σε κάνει πιο δυνατή και να επιμένεις Ναι ξέρω θα στεναχωρηθείς αλλά δεν χρειάζετε να κλαίς και να χαλιέσαι. 

Καλησπέρα κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Πολύ πήξιμο και νεύρα κι εγώ!!
Scooby! όλα καλά κορίτσι μου , πάρε τα πάνω σου και πάμε για τον άλλο μήνα.. όλες μαζί παρέα χαχαχαχα

Μπλε δεν έπρεπε να τα κουβαλήσεις.. έπρεπε να περιμένεις εκεί το σύζυγο και να τους ζητήσεις και καρεκλίτσα να κάτσεις γιατί τάχα μου τάχα μου ζαλίστηκες.. Είναι βόδια μερικοί άνθρωποι.. ΑΙΣΧΟΣ!!
Κατά τ' άλλα καλά κάνεις και τρως αυτά που πήρες , γι'αυτό τα πήρες άλλωστε :P χαχαχαχα

Όταν αυτός ο κόσμος αποκτήσει Ανθρώπους τότε θα κάνουμε ένα βήμα μπροστά γιατί προς το παρός πάμε προς τα πίσω..
Το γραφείο μας είναι σε ψιλο κεντρικό δρόμο.. οι κόρνες και οι φωνές μεταξύ οδηγών είναι μόνιμο φαινόμενο..

Αφήστε τα.. 
 

 


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...