Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλησπέρα! Χαθήκαν όλες σήμερα! Πώς είσαι? Σήμερα περίμενες περίοδο?

Καλησπέρα!!!Όντως...Προφανως η σημερινη μέρα όλων περιγράφεται με τη φράση: Εργασια και χαρά!!

Έπεσε πολύ δουλειά,κοριτσάκια!!??

@Scooby!, περιμένουμε νέα σου..Εσυ δεν ρώτησες για τα inofert?Στα σύστησε κι εσένα ο γιατρός;? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές περίμενα κορίτσια μου. Από τι έλεγε το πρόγραμμα βέβαια! Δεν έχει έρθει ακόμα! Τα inofert τα παίρνω από το Σεπτέμβριο κ έλεγα να του πω να μ δώσει τα plus το χάπι γιατί δεν μπορώ άλλο αυτά τα σκονάκια! Θα δούμε τι θα γίνει κ μετά θα πάω να με δει κ ν τ το πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εχθές περίμενα κορίτσια μου. Από τι έλεγε το πρόγραμμα βέβαια! Δεν έχει έρθει ακόμα! Τα inofert τα παίρνω από το Σεπτέμβριο κ έλεγα να του πω να μ δώσει τα plus το χάπι γιατί δεν μπορώ άλλο αυτά τα σκονάκια! Θα δούμε τι θα γίνει κ μετά θα πάω να με δει κ ν τ το πω! 

Περίμενε λίγο ακόμη θα έλεγα εγώ και μετα Κάνε ένα τεστ. Σε πείραξαν τα φακελάκια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα περιμένω! Δεν θέλω να κάνω κ να κλαίω πάλι! Ας περιμένω λίγο το στομάχι μ είναι πολύ χάλια αλλά γενικά το παθαίνω κ δεν ξέρω δεν θέλω να το σκέφτομαι.! Δεν με πείραξαν απλά τα βαρέθηκα ένα χάπι το βράδυ είναι καλύτερα γιατί είναι και για τις γυναίκες π προσπαθούν τα χάπια κ σκέφτομαι ότι είναι καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι θα περιμένω! Δεν θέλω να κάνω κ να κλαίω πάλι! Ας περιμένω λίγο το στομάχι μ είναι πολύ χάλια αλλά γενικά το παθαίνω κ δεν ξέρω δεν θέλω να το σκέφτομαι.! Δεν με πείραξαν απλά τα βαρέθηκα ένα χάπι το βράδυ είναι καλύτερα γιατί είναι και για τις γυναίκες π προσπαθούν τα χάπια κ σκέφτομαι ότι είναι καλύτερα! 

Υπάρχουν και τα compi θα σου δώσει εκείνος κάτσε 1 το βράδυ.; εμένα μου είχε πει όταν επερνα τα φακελάκια 1 το πρωί νιστικια και μετα απο 1 ώρα φαΐ και όταν μου το έκανε χάπι πάλι το ίδιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χάπι το plus είναι μια φορά το βράδυ! Για τα φακελάκια 1 πρωί 1 βράδυ αλλά δεν μ είπε να είμαι μακριά από το φαγητό... Τα combi είναι γράφουν για σπω δεν νομίζω ότι χρειάζομαι αυτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω το προσπέκτους από γην εταιρεία που τα γράφει αναλυτικά! Και όντως γράφει μακριά από τα γεύματα αλλά δεν μ το είχε πει, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Το χάπι το plus είναι μια φορά το βράδυ! Για τα φακελάκια 1 πρωί 1 βράδυ αλλά δεν μ είπε να είμαι μακριά από το φαγητό... Τα combi είναι γράφουν για σπω δεν νομίζω ότι χρειάζομαι αυτα! 

Εγώ παίρνω το combi και δεν έχω ΣΠΩ ...Ειμαι στα όρια για πολυκυστικες ωοθήκες,οι οποίες φάνηκαν μόνο στις αιματολογικές..Υπερηχογραφικα δεν φάνηκε κατι..Οποτε μην το αποκλείεις..Και το παίρνω κάθε πρωί..

Σε κατεβαίνω απόλυτα για το άγχος σου..Ελπιζω η αναμονή να αξίζει..Να σκέφτεσαι θετικά,κοριτσάκι!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ παίρνω το combi και δεν έχω ΣΠΩ ...Ειμαι στα όρια για πολυκυστικες ωοθήκες,οι οποίες φάνηκαν μόνο στις αιματολογικές..Υπερηχογραφικα δεν φάνηκε κατι..Οποτε μην το αποκλείεις..Και το παίρνω κάθε πρωί..

Σε κατεβαίνω απόλυτα για το άγχος σου..Ελπιζω η αναμονή να αξίζει..Να σκέφτεσαι θετικά,κοριτσάκι!!???

@Rena88 ποιες αιματολογικες εννοεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Εχθές περίμενα κορίτσια μου. Από τι έλεγε το πρόγραμμα βέβαια! Δεν έχει έρθει ακόμα! Τα inofert τα παίρνω από το Σεπτέμβριο κ έλεγα να του πω να μ δώσει τα plus το χάπι γιατί δεν μπορώ άλλο αυτά τα σκονάκια! Θα δούμε τι θα γίνει κ μετά θα πάω να με δει κ ν τ το πω! 

μονο εγω το θεωρω θετικο που δεν σου ηρθε????? πολυ cool σε βρισκω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Ναι το ξέρω ότι το combi είναι για σπω αλλά το περνούν και κοπέλες που δεν έχουν. Εμενα μου είχε δώσει για αρχή τα φακελάκια για 3 μήνες είδαμε ότι δεν έκαναν κάτι και μετά μου έδωσε χάπι 1 την ημέρα και μετα μου το ξανά έκανε φακελάκια για 2 εβδομάδες και μετα ξανά  compi 1 το πρωί 1 το βράδυ αλλά να μην έχω φάει πριν 2 ώρες το βραδυνό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Rena88 ποιες αιματολογικες εννοεις?

Ορμονικές εξετάσεις αίματος που κάνω κάθε χρόνο...Απλα μου είπε ότι μπορεί να οφείλεται και στο άγχος το γεγονός ότι είναι ανεβασμένες οι τιμές..Γιατι στον υπέρηχο δεν φαίνεται κάτι..

Κι εγώ θετικό το βρίσκω πάντως!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ορμονικές εξετάσεις αίματος που κάνω κάθε χρόνο...Απλα μου είπε ότι μπορεί να οφείλεται και στο άγχος το γεγονός ότι είναι ανεβασμένες οι τιμές..Γιατι στον υπέρηχο δεν φαίνεται κάτι..

Κι εγώ θετικό το βρίσκω πάντως!!???

ναι καταλαβα οτι εννοεις τις αιματος. ποιες ακριβως εννοουσα αν θυμασαι.

οσο για τη @Scooby! ....αναμενουμε νεα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ έχω κάνει ορμονικές τις οποίες θα τις πάω αυτόν τον μήνα! Είμαι κουλ γιατί κ τον προηγούμενο μήνα ήρθε μετά από 2 μέρες κ σκέφτομαι να κάνω τεστ να μην κάνω κ λέω άστο ας περιμένω πρώτη φορά π κρατιέμαι! Είναι θετικό φυσικά απλά λέω μην είναι καμιά χαζομάρα τ κύκλου βέβαια αν δεν έρθει κ αύριο θα κάνω φυσικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κ εγώ έχω κάνει ορμονικές τις οποίες θα τις πάω αυτόν τον μήνα! Είμαι κουλ γιατί κ τον προηγούμενο μήνα ήρθε μετά από 2 μέρες κ σκέφτομαι να κάνω τεστ να μην κάνω κ λέω άστο ας περιμένω πρώτη φορά π κρατιέμαι! Είναι θετικό φυσικά απλά λέω μην είναι καμιά χαζομάρα τ κύκλου βέβαια αν δεν έρθει κ αύριο θα κάνω φυσικά! 

Λιγη υπομονή και θα μάθουμε. Εγώ σου ευχομαι να μην την ξανα δεις την ακατανομαστη για 9 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κ εγώ έχω κάνει ορμονικές τις οποίες θα τις πάω αυτόν τον μήνα! Είμαι κουλ γιατί κ τον προηγούμενο μήνα ήρθε μετά από 2 μέρες κ σκέφτομαι να κάνω τεστ να μην κάνω κ λέω άστο ας περιμένω πρώτη φορά π κρατιέμαι! Είναι θετικό φυσικά απλά λέω μην είναι καμιά χαζομάρα τ κύκλου βέβαια αν δεν έρθει κ αύριο θα κάνω φυσικά! 

ειχες κανει κ τον προηγουμενο μηνα τεστακια ομως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν είχα κάνει τεστακια τον προηγούμενο!. Και η αλήθεια είναι ότι μάλλον αυτά τα προγράμματα στο κινητό είναι μάπα πριν ξεκινήσω τις προσπαθείες έπεφταν μέσα κάθε ή να τώρα 2 3 κύκλους το έχουν χάσει! Να κάνω το πρωί η να αφήσω κ την αυριανήερα να περάσει. Κ πάμε για Σάββατο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μ @Μπλε μακάρι! Θα μουρλαθω από την χαρά μ :P

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Τώρα έκατσα.. εργασία και χαρά σήμερα όπως το είπατε.. κορίτσι μακάρι να μην έρθει.. δεν θα πω πολλά τώρα θα περιμένω τα νέα σου και μετά θα το γιορτάσουμε!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να αφήσεις κάποιες μέρες ναι .. Αν τα καταφέρεις και κρατηθείς θα είναι το καλύτερο κορίτσι μου.. γενικά μας βλέπω όλες πολύ cool!!! 

Τι έγινε;; Φτου φτου να μη μας ματιάσω.. Η αλήθεια είναι πως έχουμε και τα ευχάριστα των υπολοίπων κοριτσιών και ξεχνιόμαστε λίγο.. 

Μπλε μου και σε εσένα αναφέρομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Όχι δεν είχα κάνει τεστακια τον προηγούμενο!. Και η αλήθεια είναι ότι μάλλον αυτά τα προγράμματα στο κινητό είναι μάπα πριν ξεκινήσω τις προσπαθείες έπεφταν μέσα κάθε ή να τώρα 2 3 κύκλους το έχουν χάσει! Να κάνω το πρωί η να αφήσω κ την αυριανήερα να περάσει. Κ πάμε για Σάββατο? 

νομιζω μπορεις να κανεις αυριο!!! εμενα απο την ωορηξια στις 14 ερχεται παντα.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...