Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Αχ κ τους πρώτους μήνες θετικότατη ήμουνα μέχρι π το πίστευα ότι είμαι αλλά είτε έτσι είτε αλλιώς πάλι το ίδιο αποτέλεσμα παίρνω! Με χαλάει π μια ερχετε στις 29 την άλλη 31 δεν ξέρω πότε περιμένω τ προγράμμα μ λέει σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμενε κανα δυο μερες ακομα και αν δεν κανε ενα τεστάκι. 2 μερες αποκλιση οκ ειναι, δεν την λες ανωμαλια κυκλου. Βασικα μου πε κατι ο γιατρος, οσο μπορεις εχε επαφες για ευχαριστηση, οχι για να μεινεις εγκυος. Εχουν καλυτερα αποτελεσματα. Το ξερω πως ειναι δυσκολο, αλλα το μυστικο ειναι να μην το σκεφτομαστε 24 ωρες το 24ωρο οσο γινεται. Εγω μολις επαψα λιγο να το σκεφτομαι ετσι και ειπα ο,τι γινει εμεινα. Ασχετο που δεν πηγε καλα γιατι ετυχε μια χρωμοσωμικη ανωμαλια, αλλα ισχυει. Το σκεφτομουν μεν, αλλα δεν ειχα απογοητευτει καθολου που νομιζα οτι μου ερχοταν η περιοδος. Δε χαρηκα βεβαιως, αλλα σε σχεση με αλλους μηνες ημουν πολυ πολυ κουλ, ελεγα κανω ο,τι μπορώ, και βλεπουμε. Επισης βοηθαει πολυ το ΜΗ γκουγκλαρισμα. Το ειχα κοψει τελειως, το ξαναρχισα λιγο με την παλινδρομη οπου επαθα το σοκ του αιωνα με αυτα που διαβαζα, και ειπα ΤΕΛΟΣ και το εκοψα μαχαιρι. Καμια φορα, σκεφτομαι οτι ισως και το φορουμ δε μου κανει πολυ καλο, γιατι με βαζει στο τριπακι να σκεφτομαι συνεχεια εγκυμοσυνες/προσπαθειες/τεστ, αλλα εχει γινει ψιλοσυνηθεια καθημερινη, ψιλοπαρεα που ομως πολλες φορες με κανει να συνειδητοποιω οτι μου κολλαει και λιγο το μυαλο αφου ολα τα θεματα ειναι γυρω απο εγκυμοσυνες. Ειναι κατι που και αυτο με προβληματιζει και θα προσπαθησω να το μειωσω αν μπορεσω. Θελει καλη ψυχολογια. Θετικη σκεψη, εισαι μικρη, ασχολησου και με αλλα πραγματα, εχε τις επαφες σου, και τοτε ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Αχ κ τους πρώτους μήνες θετικότατη ήμουνα μέχρι π το πίστευα ότι είμαι αλλά είτε έτσι είτε αλλιώς πάλι το ίδιο αποτέλεσμα παίρνω! Με χαλάει π μια ερχετε στις 29 την άλλη 31 δεν ξέρω πότε περιμένω τ προγράμμα μ λέει σήμερα! 

αν ειχες κανει τεστακι ωορηξιας....14 μερες μετα. αντε 15...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είχα κάνει σήμερα είμαι στη 14 οπότε βλέπω κ αύριο! Όλος ο μήνας περνάει σχετικά χαλαρά όσο πλησιάζει ο καιρός με πιάνει κρίση! Το καλύτερο αυτό είναι κανείς ότι κάνεις κ περνάς καλά κ όταν έρθει αλλά δεν μπορώ να το πω ούτε να το κάνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι είχα κάνει σήμερα είμαι στη 14 οπότε βλέπω κ αύριο! Όλος ο μήνας περνάει σχετικά χαλαρά όσο πλησιάζει ο καιρός με πιάνει κρίση! Το καλύτερο αυτό είναι κανείς ότι κάνεις κ περνάς καλά κ όταν έρθει αλλά δεν μπορώ να το πω ούτε να το κάνω! 

οταν ξερουμε ποτε ηταν η ωορηξια....δεν χρειαζεται να περιμενεις τον μεγαλυτερο κυκλο σου.

γιατι πρακτικα γνωριζεις το συγκεκριμενο κυκλο που σε ενδιαφερει!

εισαι σε καλο δρομο κ κυριως πολυ ψυχραιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby!θα συμφωνήσω με τα κορίτσια όταν κάνεις τεστ κ βρίσκεις ωορηξια τ πολύ 16 μέρες μετά περιμένεις. Εμένα μ ερχόταν ακριβώς στις 14. Ούτε μέρα πάνω Ούτε μέρα κάτω.

@Kat-Cat υπέροχη η Αλεξανδρούπολη. Έχουμε φίλους εκεί. Να πάτε θα σας κάνει καλό ένα ταξιδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Scooby!θα συμφωνήσω με τα κορίτσια όταν κάνεις τεστ κ βρίσκεις ωορηξια τ πολύ 16 μέρες μετά περιμένεις. Εμένα μ ερχόταν ακριβώς στις 14. Ούτε μέρα πάνω Ούτε μέρα κάτω.

@Kat-Cat υπέροχη η Αλεξανδρούπολη. Έχουμε φίλους εκεί. Να πάτε θα σας κάνει καλό ένα ταξιδάκι.

Ναι ναι!!!! Θα παμε και κομοτηνη κλπ. Το περιμενω πως και πως!! Για μια βαφτιση θα παμε και θα το κανουμε 4ημερο. 

Ρε παιδια να ρωτησω μια ακυρη ερωτηση, αλλα καπου οταν γκουγκλαρα (τωρα το εκοψα, χιχι), επεσα πανω σε κατι ποσταρισματα που ελεγαν οτι τα τεστακια ωορρηξιας βγαινουν θετικα και σε εγκυμοσυνη. Αυτο ισχυει ή ειναι μουφα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι ναι!!!! Θα παμε και κομοτηνη κλπ. Το περιμενω πως και πως!! Για μια βαφτιση θα παμε και θα το κανουμε 4ημερο. 

Ρε παιδια να ρωτησω μια ακυρη ερωτηση, αλλα καπου οταν γκουγκλαρα (τωρα το εκοψα, χιχι), επεσα πανω σε κατι ποσταρισματα που ελεγαν οτι τα τεστακια ωορρηξιας βγαινουν θετικα και σε εγκυμοσυνη. Αυτο ισχυει ή ειναι μουφα?

Οταν εμαθα οτι ειμαι έγκυος έκανα τεστ ωορρηξίας ακριβώς για να δω αυτο και βγηκε αρνητικοτατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Οταν εμαθα οτι ειμαι έγκυος έκανα τεστ ωορρηξίας ακριβώς για να δω αυτο και βγηκε αρνητικοτατο.

αληθεια??? Αχ μακαρι, γιατι εκανα μια βλακεια. Εκανα ενα τεστ ωορρηξιας για να δω βασικα ποτε θα μου ρθει η περιοδος επειδη τωρα ειμαι μετα απο την αποξεση και δεν ξερουμε σε ποσο καιρο θα ρθει, ειναι πολυ σχετικο σε καθε κοπελα, και βγηκε υπερφυσικα θετικο. 2 τονους πιο σκουρο απο τη γραμμη ελεγχου. Μετα σκεφτηκα μηπως δεν ειχε πεσει η χοριακη πχ και εδειχνε θετικο και κατεληξα να σκεφτομαι οτι για καλο πηγα να το κανω, και σκατα τα εκανα γιατι εβαλα αλλα με το μυαλο μου μετα και με κατι ερεευνες που εκανα (Ευτυχως τα ξανακοψα μαχαιρι τα γκουγκλαρισματα). Αν μου ρθει 15 μερες μετα το τεστ σημαινει οτι ηταν η lh :P Για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αληθεια??? Αχ μακαρι, γιατι εκανα μια βλακεια. Εκανα ενα τεστ ωορρηξιας για να δω βασικα ποτε θα μου ρθει η περιοδος επειδη τωρα ειμαι μετα απο την αποξεση και δεν ξερουμε σε ποσο καιρο θα ρθει, ειναι πολυ σχετικο σε καθε κοπελα, και βγηκε υπερφυσικα θετικο. 2 τονους πιο σκουρο απο τη γραμμη ελεγχου. Μετα σκεφτηκα μηπως δεν ειχε πεσει η χοριακη πχ και εδειχνε θετικο και κατεληξα να σκεφτομαι οτι για καλο πηγα να το κανω, και σκατα τα εκανα γιατι εβαλα αλλα με το μυαλο μου μετα και με κατι ερεευνες που εκανα (Ευτυχως τα ξανακοψα μαχαιρι τα γκουγκλαρισματα). Αν μου ρθει 15 μερες μετα το τεστ σημαινει οτι ηταν η lh :P Για να δουμε!

Πιστεύω πως όντως ειναι η ωορρηξία σου κορίτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Πιστεύω πως όντως ειναι η ωορρηξία σου κορίτσι! 

μακαρι γιατι σημαινει οτι θα μου ρθει η περιοδος κατα τις 13 του μηνα να ισιωσω λιγο. Νιωθω πολυ πολυ καλα, εχουν ξεπρηστει ολα εδω και μερες, δεν εχω καφε εδω και μερες, καλα πονους δεν ειχα εξαρχης, και νιωθω καπως οτι ορμονικα ισορροπω λιγο, αλλα πρωτη μου φορα δεν ηξερα ποτε θα αδιαθετησω, και ειπα να δοκιμασω αυτο. Για να δουμε!! Τριτη εκλεισα και ενα ραντεβου και με γιατρο να ριξουμε μα ματια, αν και δεν ηθελε να με δει καν, με το ζορι παω, γιατι ελεγε μια χαρα εισαι δε χρειαζεται να ρθεις, αλλα ειπα να παω να κανω εναν ελεγχο τωρα και αλλον ενα μετα την περιοδο, ετσι για το ψυχολογικο το δικο μου ρε παιδι μου. Αχ Σε ευχαριστω! Χαρηκα τωρα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κ γω έτσι πιστεύω πως είναι η ωορηξια σου. Αν ήταν εται τότε δ θα Κάνε τεστ εγκυμοσύνης θα αρκούσαν τα ωορρηξίας. Το κάθε τεστ ανιχνεύει διαφορετική ορμόνη. Τ τεστ εγκυμοσύνης ανιχνεύουν την hggc. Καμία σχεση δηλαδή. Μην αγχώνσαι άντε να ρθει να ηρεμήσεις. 2 χρόνια ήμουν στην Κομοτηνή! Καλά θα κάνετε κ θα τ κάνετε σαν ταξιδάκι. Όμορφες πόλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat κ γω έτσι πιστεύω πως είναι η ωορηξια σου. Αν ήταν εται τότε δ θα Κάνε τεστ εγκυμοσύνης θα αρκούσαν τα ωορρηξίας. Το κάθε τεστ ανιχνεύει διαφορετική ορμόνη. Τ τεστ εγκυμοσύνης ανιχνεύουν την hggc. Καμία σχεση δηλαδή. Μην αγχώνσαι άντε να ρθει να ηρεμήσεις. 2 χρόνια ήμουν στην Κομοτηνή! Καλά θα κάνετε κ θα τ κάνετε σαν ταξιδάκι. Όμορφες πόλεις!

μακαρι, μακαρι, το εκανα γιαυτο το λογο να δω ποτε περιπου να περιμενω, και μετα μπηκα ιντερνετ και επαθα εγκεφαλικο. Ηταν και τοσο κοκκινο που πρωτη φορα το ειδα 2 τονους πιο σκουρο απο γραμμη ελεγχου να φανταστεις. Παντοτε ηταν τοσο κοκκινο οσο αυτη.

Τελοσπαντων, κομοτηνη σπουδαζα οποτε την ξερω καλα αλλα εχω να παω απτο πτυχιο και χαιρομαι παρα πολυ που θα παω επιτελους τωρα!!! Ε, ειπαμε να νοικιασουμε αμαξι, οποτε θα κανουμε και καμια εκδρομη Ξανθη, να θυμηθω τα φοιτητικα μου.......ΑΧΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε,μπράβο,κορίτσι μου!!Πολύ χάρηκα για τα τέλεια αποτέλεσμα!!Με το καλό να έρθει το μωράκι σου..

@Scooby!,εγώ παίρνω το inofert combi (χάπια)..Με το καλό να έχεις τέλεια νέα!!Να ξέρεις ότι σε νιώθω απόλυτα..Κι εγώ το ίδιο ανυπόμονη είμαι!!

@Kat-Cat,συνέχεια το λέω ότι θα το κόψω αυτό το googlαρισμα αλλά δεν μπορώ..Ειδικα όσο πλησιάζουν οι μέρες που δεν περιμένω,η ανυπομονησία χτυπάει κόκκινο!!!

Κορίτσια και μένα μου αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια..Αλλα δυστυχώς οτσν μένεις σε νησί οι προορισμοί σου ειναι περιορισμένοι  (αν έχεις λίγες μέρες άδεια)..Μπορει να είναι τέλεια η Κρήτη αλλά έχει και τα αρνητικά της..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

@Μπλε,μπράβο,κορίτσι μου!!Πολύ χάρηκα για τα τέλεια αποτέλεσμα!!Με το καλό να έρθει το μωράκι σου..

@Scooby!,εγώ παίρνω το inofert combi (χάπια)..Με το καλό να έχεις τέλεια νέα!!Να ξέρεις ότι σε νιώθω απόλυτα..Κι εγώ το ίδιο ανυπόμονη είμαι!!

@Kat-Cat,συνέχεια το λέω ότι θα το κόψω αυτό το googlαρισμα αλλά δεν μπορώ..Ειδικα όσο πλησιάζουν οι μέρες που δεν περιμένω,η ανυπομονησία χτυπάει κόκκινο!!!

Κορίτσια και μένα μου αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια..Αλλα δυστυχώς οτσν μένεις σε νησί οι προορισμοί σου ειναι περιορισμένοι  (αν έχεις λίγες μέρες άδεια)..Μπορει να είναι τέλεια η Κρήτη αλλά έχει και τα αρνητικά της..???

Κρητη θα ερθω το καλοκαιρι μαλλον, αλλα Χανια! Το γκουγκλαρισμα ειναι σαν τη διαιτα. Ειναι μεχρι να πεις τελος. Οταν το λεω το τελειωνω, τουλαχιστον μεχρι να συμβει κατι αλλο που να με ξανακανει να μπω, αλλα σε γενικες γραμμες το κραταω, τουλαχιστον για ενα διαστημα λιγο να ισιωσω. γιατι και το καθε μερα σε τρελαινει.....Τα inofert γιατι τα παιρνετε? Ειμαι ασχετη γιαυτο ρωταω. Ειχα πει σε γιατρο αν χρειαζεται να παρω κατι και μου πε οχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Κρητη θα ερθω το καλοκαιρι μαλλον, αλλα Χανια! Το γκουγκλαρισμα ειναι σαν τη διαιτα. Ειναι μεχρι να πεις τελος. Οταν το λεω το τελειωνω, τουλαχιστον μεχρι να συμβει κατι αλλο που να με ξανακανει να μπω, αλλα σε γενικες γραμμες το κραταω, τουλαχιστον για ενα διαστημα λιγο να ισιωσω. γιατι και το καθε μερα σε τρελαινει.....Τα inofert γιατι τα παιρνετε? Ειμαι ασχετη γιαυτο ρωταω. Ειχα πει σε γιατρο αν χρειαζεται να παρω κατι και μου πε οχι.

Παρότι είμαι κολλημένη Ηρακλειωτισσα δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι τα Χανιά είναι καλύτερα από το Ηράκλειο το καλοκαίρι..Οι παραλίες είναι πιο όμορφες και διαφορετικές και η πολη είναι όλα τα λεφτά..Απλα και μια επίσκεψη στο υπέροχο Ηρακλειακι επιβάλλεται!!???

Εγώ έχω πολυκυστικες ωοθήκες...Συγκεκριμενα είμαι στα όρια για πολυκυστικες..Υπερηχογραφικα δεν φαίνεται κάτι αλλά οι τιμές στις αιματολογικές έδειχναν λίγο τσιμπημενες..Και επειδή έπρηξα τη γιατρό μου τι να κάνω για τις βελτιώσω μου είπε να ξεκινήσω τα inofert και προαιρετικά τα  glucophage..

Εγώ βέβαια ειμαι κλινική περίπτωση αγχωδους ατόμου...Μολις μου είπε ότι έχω πολυκυστικες έβαλα τα κλάματα και τη ρώτησα για εξωσωματική..Και προφανώς η γυναίκα για να με ηρεμήσει μου έγραψε αυτή την αγωγή..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Παρότι είμαι κολλημένη Ηρακλειωτισσα δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι τα Χανιά είναι καλύτερα από το Ηράκλειο το καλοκαίρι..Οι παραλίες είναι πιο όμορφες και διαφορετικές και η πολη είναι όλα τα λεφτά..Απλα και μια επίσκεψη στο υπέροχο Ηρακλειακι επιβάλλεται!!???

Εγώ έχω πολυκυστικες ωοθήκες...Συγκεκριμενα είμαι στα όρια για πολυκυστικες..Υπερηχογραφικα δεν φαίνεται κάτι αλλά οι τιμές στις αιματολογικές έδειχναν λίγο τσιμπημενες..Και επειδή έπρηξα τη γιατρό μου τι να κάνω για τις βελτιώσω μου είπε να ξεκινήσω τα inofert και προαιρετικά τα  glucophage..

Εγώ βέβαια ειμαι κλινική περίπτωση αγχωδους ατόμου...Μολις μου είπε ότι έχω πολυκυστικες έβαλα τα κλάματα και τη ρώτησα για εξωσωματική..Και προφανώς η γυναίκα για να με ηρεμήσει μου έγραψε αυτή την αγωγή..???

αχαχχαχαχα, ναι οταν γκουγκλαρα, ειχα διαβασει οτι βοηθανε πολυ σε περιπτωσεις πολυκυστικων, ή σε ταση για πολυκυστικες οποτε καλα κανεις αφου στο ειπε και κεινη. Καλα απο αγχος, ειμαστε ολες ενα ματσο βιολες......Εχω ερθει και Ηρακλειο και εχω φαει απιστευτα. Εκανα μπανιο και σε μια τρομερη αμμωδη παραλια. Αμαξι θα έχουμε οπότε όλο και καμια εκδρομή θα γίνει. εμεις παμε επειδη θα ειμαστε μεγαλη παρεα και λεμε να ακολουθησουμε για 4-5 μερουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχχαχαχα, ναι οταν γκουγκλαρα, ειχα διαβασει οτι βοηθανε πολυ σε περιπτωσεις πολυκυστικων, ή σε ταση για πολυκυστικες οποτε καλα κανεις αφου στο ειπε και κεινη. Καλα απο αγχος, ειμαστε ολες ενα ματσο βιολες......Εχω ερθει και Ηρακλειο και εχω φαει απιστευτα. Εκανα μπανιο και σε μια τρομερη αμμωδη παραλια. Αμαξι θα έχουμε οπότε όλο και καμια εκδρομή θα γίνει. εμεις παμε επειδη θα ειμαστε μεγαλη παρεα και λεμε να ακολουθησουμε για 4-5 μερουλες!

Κοσμογυρισμένη σε βλέπω..???  Τι τυχερή που εισαι που έχεις επισκεφθεί τόσα μέρη..Εγω όσο ζούσα Αθήνα  (8 χρόνια) το μόνο που έκανα στην άδεια μου είναι να κατεβαίνω στο Ηράκλειο..Και μάλιστα δεν πήγαινα και πουθενά αλλού..Μονο Ηράκλειο!! ??

Οπότε μόλις εγκαταστάθηκα μόνιμα Κρήτη άνοιξαν τα μάτια μου και ξεκίνησα τα ταξίδια!!!!Και καταλαβα πόσο βουι ήμουν τοσα χρονια!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Κοσμογυρισμένη σε βλέπω..???  Τι τυχερή που εισαι που έχεις επισκεφθεί τόσα μέρη..Εγω όσο ζούσα Αθήνα  (8 χρόνια) το μόνο που έκανα στην άδεια μου είναι να κατεβαίνω στο Ηράκλειο..Και μάλιστα δεν πήγαινα και πουθενά αλλού..Μονο Ηράκλειο!! ??

Οπότε μόλις εγκαταστάθηκα μόνιμα Κρήτη άνοιξαν τα μάτια μου και ξεκίνησα τα ταξίδια!!!!Και καταλαβα πόσο βουι ήμουν τοσα χρονια!!??

ολη τη ζωη μπροστα σου την εχεις να κανεις ταξιδια!! Η αληθεια ειναι οτι ταξιδευω αρκετα και ταξιδευα παντα αρκετα. Απο φοιτητρια δηλαδη ο,τι μπορουσα εκανα :P Προφανως υπαρχουν παρα πολλα μερη που δεν εχω παει ή που εχω παει μεν αλλα ημουν μικρη και θελω να ξαναπαω. Καλα να μαστε και να χουμε κανα φραγκο να πηγαινουμε. χιχιχι. Ηρακλειο μαλιστα πηγα απο κουλη συγκυρια και πηρα την αποφαση να παω αν και ταξιδεψα μονη μου, αλλα ουσα κοινωνικη γνωρισα αλλα ατομα συναδελφους που ειχαν παει για τον ιδιο λογο και περασα ΤΕΛΕΙΑ! (Ειχα διοριστει σε κατι εκλογες εκει αν και ειχα ζητησει Αθηνα, και ειπα πηγαινε μωρε, τι εχεις να χασεις)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κοσμογυρισμένη σε βλέπω..???  Τι τυχερή που εισαι που έχεις επισκεφθεί τόσα μέρη..Εγω όσο ζούσα Αθήνα  (8 χρόνια) το μόνο που έκανα στην άδεια μου είναι να κατεβαίνω στο Ηράκλειο..Και μάλιστα δεν πήγαινα και πουθενά αλλού..Μονο Ηράκλειο!! ??

Οπότε μόλις εγκαταστάθηκα μόνιμα Κρήτη άνοιξαν τα μάτια μου και ξεκίνησα τα ταξίδια!!!!Και καταλαβα πόσο βουι ήμουν τοσα χρονια!!??

Η καταγωγή μου ειναι απο Ηράκλειο αλλα προτιμω πάντα να πηγαίνω Χανιά!! Αν και μου αρεσει και το χωριό μου πολύ. 

 

Κοριτσια άσχετο αλλα σήμερα ειναι να ξεκινησω ουτροτζεσταν ενδοκολπικα και εχω παραλύσει απο φοβο για τις παρενέργειες. Αχ αχ αχ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Η καταγωγή μου ειναι απο Ηράκλειο αλλα προτιμω πάντα να πηγαίνω Χανιά!! Αν και μου αρεσει και το χωριό μου πολύ. 

 

Κοριτσια άσχετο αλλα σήμερα ειναι να ξεκινησω ουτροτζεσταν ενδοκολπικα και εχω παραλύσει απο φοβο για τις παρενέργειες. Αχ αχ αχ.

Τα ενδοκολπικα ειχα διαβασει δεν εχουν παρενεργειες. Μωρε μην τα φοβασαι. Τα χαπακια ειναι πιο βαρια. Ας μας πει και καποια που τα παιρνε βεβαια αλλα ετσι ειχε παρει το ματι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 κ μείς έχουμε έρθει Ηράκλειο άλλα Μάρτιο μήνα. Πανέμορφη πόλη αν κ χαοτική. Ειδικά με την οδήγηση έχετε ένα θέμα χαχαχ

Ελπίζω κπ καλοκαίρι να κάνουμε κ τις διακοπές μας εκεί.

@Μπλε πως κ σ έδωσε τώρα προγεστερονη; συνήθως μετα την Αυχενική την κόβουν, δε τη δίνουν. Ενδοκολπικα δ θα χεις παρενέργειες μη φοβασαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ολη τη ζωη μπροστα σου την εχεις να κανεις ταξιδια!! Η αληθεια ειναι οτι ταξιδευω αρκετα και ταξιδευα παντα αρκετα. Απο φοιτητρια δηλαδη ο,τι μπορουσα εκανα :P Προφανως υπαρχουν παρα πολλα μερη που δεν εχω παει ή που εχω παει μεν αλλα ημουν μικρη και θελω να ξαναπαω. Καλα να μαστε και να χουμε κανα φραγκο να πηγαινουμε. χιχιχι. Ηρακλειο μαλιστα πηγα απο κουλη συγκυρια και πηρα την αποφαση να παω αν και ταξιδεψα μονη μου, αλλα ουσα κοινωνικη γνωρισα αλλα ατομα συναδελφους που ειχαν παει για τον ιδιο λογο και περασα ΤΕΛΕΙΑ! (Ειχα διοριστει σε κατι εκλογες εκει αν και ειχα ζητησει Αθηνα, και ειπα πηγαινε μωρε, τι εχεις να χασεις)

Σε αυτά τα κουλά περνάς καλύτερα και ας μην το περιμένεις!!Εγώ έτσι είχα πάει στη Λάρισα..Με είχε στείλει η δουλειά μου για 10 μέρες και πέρασα τέλεια!!Βγήκα στα πιο τελεια μπουζούκια ever,πήγα πρώτη φορά για πατσα  (αν και δεν δοκιμασα) και γενικά ήταν πολύ ωραια!!

Εννοείται..Μακαρι να έχουμε χρήματα να τα επενδύουμε σε ταξίδια!???

@Μπλε ,μην αγχώνεσαι..Μπορει καν να μην έχεις παρενέργειες..Μην το προδικάζεις..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Rena88 κ μείς έχουμε έρθει Ηράκλειο άλλα Μάρτιο μήνα. Πανέμορφη πόλη αν κ χαοτική. Ειδικά με την οδήγηση έχετε ένα θέμα χαχαχ

Ελπίζω κπ καλοκαίρι να κάνουμε κ τις διακοπές μας εκεί.

@Μπλε πως κ σ έδωσε τώρα προγεστερονη; συνήθως μετα την Αυχενική την κόβουν, δε τη δίνουν. Ενδοκολπικα δ θα χεις παρενέργειες μη φοβασαι.

Καλα εγω αν και ειμαι απο κει εεεεε ειναι τρελοι οι άνθρωποι οι περισσότεροι δεν ξερουν να οδηγούν και κυκλοφορούν κ πολλα πιτσιρίκια χωρις δίπλωμα.

Δεν ξερω μωρε γιατι με φορτώνει ετσι χωρις να εχω και τίποτα. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Σε αυτά τα κουλά περνάς καλύτερα και ας μην το περιμένεις!!Εγώ έτσι είχα πάει στη Λάρισα..Με είχε στείλει η δουλειά μου για 10 μέρες και πέρασα τέλεια!!Βγήκα στα πιο τελεια μπουζούκια ever,πήγα πρώτη φορά για πατσα  (αν και δεν δοκιμασα) και γενικά ήταν πολύ ωραια!!

Εννοείται..Μακαρι να έχουμε χρήματα να τα επενδύουμε σε ταξίδια!???

@Μπλε ,μην αγχώνεσαι..Μπορει καν να μην έχεις παρενέργειες..Μην το προδικάζεις..??

αχχχχχχ ναιιιιι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...