Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αληθεια κοριτσια δε μπορει θα εχει επηρεασει το φεγγαρι ολο αναποδιες !!!!

Εννοείταιιιι έχω φίλη που ασχολείται με αυτά και με είχε προειδοποιήσει από την προηγούμενη εβδομάδα που βγήκαμε γι' αυτό.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχει τέλεια μέρα! Μόλις παρέλαβα το μαγικό δε ματάκι μου :P

Να περάσετε πολύ όμορφα! @Kat-Cat

Καλησπέρα καλοριζικα και καλοτυχα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko πες το ετσι τωρα εξηγουνται ολα !!!!!!!!!!! εμ το φεγγαρι φταει δε γινεται αλλιως να επεσαν ολα τωρα!!!

@Scooby! σε νιωθω απολυτα και εγω δουλευω πολλες ωρες οπως και ο αντρας μου οποτε καταλαβαινεις που κουραγιο και διαθεση με την κουραση ολης της ημερας και εμεις δουλευουμε και το σαββατο να πεις οτι εχουμε δυο μερες να κατσουμε να παμε μια εκδρομη τπτ !! ενταξει τι να κανουμε ετσι οπως γενικα τα πραγματα παλι καλα που δουλευουμε εχουμε φτασει να λεμε !! οποτε πορευομαστε με οτι μπορουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημερα σε ολες!!! Οχι που δε θα μπαινα. Εφτασα ευτυχως εχει καλο καιρο αλλα απτο αεροπλανο ολα χιονισμενα ηταν. Εδω τωρα καθαρα μεν αλλα φαινεται οτι επαθαν πλακα με τον καιρο αφου σε σημεια διαφορα εχει παγο. Εχασα λιγο το προγραμμα μου με την τουλαετα και ειχα θεμα λιγο με πρηξιμο σε εντερο αλλα οκ. Κοριτσια η βδομαδα αναφορικα με δουλειες και αναποδιες ειναι απιστευτη. Το χω ακουσει απο ενα καρο κοσμο. Δεν ξερω τι σεληνιασμος ειναι αυτος αληθεια. 

Να προσέχεις και να το ευχαριστηθείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?? Διαβασα αυτο με τις επαφες. Η αληθεια ειναι λιγο ψυχαναγκαστικο να χεις επαφες με το ετσι πρεπει λογω των γονιμων. Ομως ο σκοπος αγιαζει τα μεσα εν προκειμενω, οποτε ειναι μια.περιοδος που θα πρεπει να γινει. Σε αλλα νεα εγω το χεσα με το περπατημα. Μου βγαλε 14 χιλιομετρα ο βηματομετρητης. Ειχα πιο σκουρα μπεζ υγρα σημερα, σχεδον ανοιχτα καφε αλλα ελαχιστα. Τωρα δε θα ξαναβγω εξω θα το παω σερι μεχρι αυριο ξεκουραση. Δεν εχω καμια ενοχληση βεβαια πλην των λιγων υγρων απλα καθε φορα που τα νιωθω παθαινω εγκεφαλικο γιατι λεω. Ωχ αιμα. Μεχρι να παω να το τσεκαρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας παρακαλω ειναι επιγον... λογω προβληματων υγειας πρεπει οπωσδηποτε να κανω εμετο... ξερει καμια πως?

Ευχαριστω και συγνωμη για το θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Τι κανετε κοριτσια?? Διαβασα αυτο με τις επαφες. Η αληθεια ειναι λιγο ψυχαναγκαστικο να χεις επαφες με το ετσι πρεπει λογω των γονιμων. Ομως ο σκοπος αγιαζει τα μεσα εν προκειμενω, οποτε ειναι μια.περιοδος που θα πρεπει να γινει. Σε αλλα νεα εγω το χεσα με το περπατημα. Μου βγαλε 14 χιλιομετρα ο βηματομετρητης. Ειχα πιο σκουρα μπεζ υγρα σημερα, σχεδον ανοιχτα καφε αλλα ελαχιστα. Τωρα δε θα ξαναβγω εξω θα το παω σερι μεχρι αυριο ξεκουραση. Δεν εχω καμια ενοχληση βεβαια πλην των λιγων υγρων απλα καθε φορα που τα νιωθω παθαινω εγκεφαλικο γιατι λεω. Ωχ αιμα. Μεχρι να παω να το τσεκαρω.

14 χιλιόμετρα;?,Καλε εσύ τα σπας..Εγω ούτε σε ένα μήνα δεν κάνω τόσα..???

Όσο δεν έρχεται αίμα,όλα είναι καλά!!!???

Αισιοδοξία θέλει και όλα θα πάνε καλά,ειμαι σίγουρη..

Κορίτσια μου,τη βοήθεια σας..Ειμαι στις 35 μέρες κύκλου με 5 μερες καθυστέρηση..Δεν έχω κάνει ακόμα τεστακι..Λεω να το κάνω αύριο το πρωί..Εχω ακόμα δέκατα,γύρω στο 37..(Σημειωνω οτι μονο το απογευμα,μετραω θερμοκρασια..Το πρωι δεν προλαβαίνω!) Απλα σήμερα το μεσημέρι ειδα λίγα ροζ προς κόκκινα βλεννωδη υγρά (συγνωμη για τη περιγραφη???) και νόμιζα ότι αδιάθετησα..Αλλα μετά από αυτό,τίποτα πάλι..Πεντακαθαρη..Πιστευετε ότι έχω ελπίδα?;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πολύ δύσκολο αυτό με τις επαφές νιώθω γενικά κουρασμένη! Καθημερινά δεν φτάνει μια Κυριακή για να ξεκουραστείς να το ευχαριστήθεις! 

@Stef Damonkey τι εννοείς πρέπει να κάνεις εμετό?

Κοριτσάκια μ ποτέ πρέπει να ξεκινησω τα τεστ? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κοίτα είναι από 29 έως 31 μια μέρες! Αυτή τη φορά δηλαδή ήρθε στις 31 μέρες! 

Χμμμ για να είμαστε μέσα.....ξεκινά 11η με 12η μέρα και βλέπουμε από το χρωματακι.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stef Damonkey είπε:

Κοριτσια σας παρακαλω ειναι επιγον... λογω προβληματων υγειας πρεπει οπωσδηποτε να κανω εμετο... ξερει καμια πως?

Ευχαριστω και συγνωμη για το θεμα

Βάλε δάχτυλο στ στόμα βαθιά..  αηδια Αλλά δεν ξέρω άλλο τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ωραία κ από τι είδα να τι κάνω από τις 12 τ μεσημέρι κ μετά? ? 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μ! 

Κοίτα οι οδηγίες γράφουν μεταξύ 10.00-20.00. Διαλέγεις μια ώρα μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα που να σε βολεύει κάθε μέρα γιατί καλό είναι να γίνεται περίπου την ίδια ώρα και ξεκινάς!Τι ευχαριστείς καλέ σιγά το πράγμα!Άντε να είναι καλοριζικα και τα τελευταία που παραγγελνεις!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια εσωτερικού και εξωτερικού!! Τι κάνετε;; 
@Rena88 έκανες τεστ;; 

Καλημερα σε όλα τα κοριτσια!!Το έκανα..Και βγήκε ένα ωραιότατο αρνητικό..Ακομα βέβαια δεν αδιαθετησα αλλα έχω σταματήσει να ελπίζω και για αυτό το μήνα...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

14 χιλιόμετρα;?,Καλε εσύ τα σπας..Εγω ούτε σε ένα μήνα δεν κάνω τόσα..???

Όσο δεν έρχεται αίμα,όλα είναι καλά!!!???

Αισιοδοξία θέλει και όλα θα πάνε καλά,ειμαι σίγουρη..

Κορίτσια μου,τη βοήθεια σας..Ειμαι στις 35 μέρες κύκλου με 5 μερες καθυστέρηση..Δεν έχω κάνει ακόμα τεστακι..Λεω να το κάνω αύριο το πρωί..Εχω ακόμα δέκατα,γύρω στο 37..(Σημειωνω οτι μονο το απογευμα,μετραω θερμοκρασια..Το πρωι δεν προλαβαίνω!) Απλα σήμερα το μεσημέρι ειδα λίγα ροζ προς κόκκινα βλεννωδη υγρά (συγνωμη για τη περιγραφη???) και νόμιζα ότι αδιάθετησα..Αλλα μετά από αυτό,τίποτα πάλι..Πεντακαθαρη..Πιστευετε ότι έχω ελπίδα?;

Εγω τον προηγουμενο μηνα που το ειδα τελικα θετικο το τεστ, τη μερα που περιμενα ειδα λιγα ροζ βλεννωδη. Τιποτα δεν αποκλειεται ειδικα εσυ που εχεις καθυστερηση. Αν μεχρι αυριο δεν ερθει κάνε ενα τεστάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια. Χρονια πολλα για την ημερα και ευχομαι με πολλα θετικα τεστακια αυτο το μηνα και ευχαριστες μετεπειτα εξελιξεις. Τα τεστ ωορρηξιας γινονται 12 με 8. Προσωπικα ειδα οτι οι μεσημεριανες ωρες απεδιδαν καλυτερα. Τυπου 3 με 4 δηλαδη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! 

@Rena88 έχεις αρκετες μερες καθυστέρηση ωστε να κάνεις τεστ. Μην το αφήσεις αλλο. Καλα αποτελέσματα!!

Χρόνια μας πολλα κορίτσια να μας χαίρονται!! Συντομα κ στην γιορτή της μητέρας! 

Κοριτσια μου τι εχω πάθει! Νοιώθω παρα πολυ άσχημα με τον εαυτο μου...Πρέπει να παρω μια αντιβίωση γιατί στο τεστ παπ βγηκε αιμόφιλος κ μου εχει δωσει την rulid αλλα δεν μπορω να την παρω με τπτ!! Μου αφηνει απαίσια γεύση και τα βγάζω αμέσως. Η γυναικολόγος μου ειπε οτι δεν υπάρχει τπτ αλλο να μου δώσει. Σήμερα δοκιμασα με χυμο και παλι τίποτα. Εχω απελπιστεί. Υποπτεύεται ουρεοπλασμα γιατί ειχα ξανα πέρισυ αλλα η καλλιέργεια βγαινει το απόγευμα. ΒΟΉΘΕΙΑ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε @Μπλε ποσα κοινά επιτέλους; Ουρεόπλασμα μου βρήκε κ εμένα κ μολις χτες τελείωσα με την rulid. Πηρα κ εγω κ ο σύζυγος, γιατι σου αφήνει πικρίλα ομως; Δεν την καταπίνεις κατευθείαν; Εχεις θεμα γενικα με τα χαπια στην κατάποση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Ρε @Μπλε ποσα κοινά επιτέλους; Ουρεόπλασμα μου βρήκε κ εμένα κ μολις χτες τελείωσα με την rulid. Πηρα κ εγω κ ο σύζυγος, γιατι σου αφήνει πικρίλα ομως; Δεν την καταπίνεις κατευθείαν; Εχεις θεμα γενικα με τα χαπια στην κατάποση;

Χαχαχαχα σε ζηλεύω!! Και εγω θα την είχα τελειώσει τώρα!! Μου εχει μείνει αυτο το κακο και κανω 2-3 μπουκωματα πριν το καταπιω σε ολα τα χάπια. Δεν γίνεται αλλιως το κανω αυτόματα. Το κανω με ο,τι και να πινω εκτος απ το νερό.

Α επίσης παιζει να με ενοχλεί ή να εχω καποια αλλεργία στην δραστική ουσια γιατι περισυ μου ειχε δώσει για το ουρεοπλασμα νομίζω την κλαριπεν; και ειχα παλι θεμα με εμετούς και μου την ειχε αλλάξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε στγουρα εχασα παρα πολλα γιατι ειχαμε και χωριακες αυτο το διαστημα αλλα ξεχασα το tablet στη μαμα μου και ξεχασα τον κωδηκο για να μπω απο το τηλεφωνο αρα περιμενω να μου πειτε ευχαρηστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε να τρως κατι γλυκο μετα, ισως ενα σοκολατάκι ή κατι που να σου αλλάζει την γευση, ισα ισα να ξεγελιέσαι! Κριμα ειναι 7-8 χαπάκια ειναι ευτυχως μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...