Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catτελεια ετσι να παει να μην ταλαιπωριεσαι ναι ειναι νωρις καλα συγουρα θα εχεις σε λιγο καιρο αυτο που λενε ολα τα κοριτσια λιγο περισσοτερο να νιωθεις κουρασμενη και μπορει να θες να κανεις νανι πιο πολυ !!! λογικο τωρα δουλευει ο οργανισμος στο τουρμπο!!!! τπτ δε θα γινει μην το σκεφτεσαι ολα θα πανε τελεια θα πατε και με το καλο θα γυρισετε !!!!!! ακριβως αυτο μην το περνεις ολο το βαρος δυστηχως οι δουλειες ετσι ειναι εχουνε μεγαλες και πολλες δυσκολιες ειδηκα τωρα κανε και λιγο τον κινεζο που λεμε !!!! μακαρι  κοριτσαρα μου να ειμαιστε ολες μαζι στην ιδια κατασταση ενδιαφερουσες χαχαχαχαχαχαχα

θα ειστε και θα χουμε λιγο καιρο η μια απο την αλλη διαφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catκαι ξερεις πια θα ειναι η πλακα να γεννησουμε ολες μαζι στο ιδιο χαχαχαχαχα και να κανονησουμε συναντηση στο καφε κατω!!!

Ναι, ναι, θα μας πεταξουν και εξω. χιχιχιχ. Πλακα θα χε!! Εσυ πως πας αυτο το μηνα? Τελειωσε η περιοδος? Οι μερουλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααχ η μέρα σήμερα από το πρωί έχει με πάει........(δε λέω για ευνόητους λόγους).Νεύρα τσίτα,άγχος πολύ και βοήθεια μας.Ελπίζω αύριο που θα πάω για κάτι δουλειές(σχετικές με το σημερινό άγχος)να ηρεμήσω! 

Τώρα τα.....ας πούμε καλά! @Kat-Cat πρώτη μέρα σήμερα......έπαθα πλάκα! Τι στο καλό τα ίδια μας συμβαίνουν με καθυστέρηση?

IMG_20180306_142825.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catχαχαχαχα θα εχει γελιο πολυ!!!! λοιπον ναι τελειωσε η περιοδος και ξεκινησαμε επαφουλες απο εχθες φουλ χαχαχαχαχα γιατι ειναι αυτες οι μερες και απο το κινητο που εχω το ξερεις απλικασιον !!! αλλα εχω και συμπτωματα ξερεις υγρα πονακια ετσι χαμηλα οποτε το εκμεταλευομαστε τπο την δωδεκατη μεχρι την δεκατη εβδομη αχαχχαχαχα αλλα σκεφτομαι απο απριλιο μηπως παρω και εγω τεστακια θα δω παω βημα βημα σιγα σιγα γιατι με αχγωνουν λιγο να μην σου πω και ψεματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Αααααααχ η μέρα σήμερα από το πρωί έχει με πάει........(δε λέω για ευνόητους λόγους).Νεύρα τσίτα,άγχος πολύ και βοήθεια μας.Ελπίζω αύριο που θα πάω για κάτι δουλειές(σχετικές με το σημερινό άγχος)να ηρεμήσω! 

Τώρα τα.....ας πούμε καλά! @Kat-Cat πρώτη μέρα σήμερα......έπαθα πλάκα! Τι στο καλό τα ίδια μας συμβαίνουν με καθυστέρηση?

IMG_20180306_142825.jpg

axaxaxaax, ακριβως το ιδιο μου συνεβη το προηγουμενο μηνα!! Ελπιζω να ναι και ο τυχερος σου. ειδες που εκανες νωριτερα??? Αφου σκεφτομουν εκ των υστερων οτι αυτο το ωαριο ειναι σα να πηρε φορα απο νωρις ρε παιδι μου! Ξεκινα σημερα βαλε και τζελ και αυριο μεθαυριο δωστου να καταλαβει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catχαχαχαχα θα εχει γελιο πολυ!!!! λοιπον ναι τελειωσε η περιοδος και ξεκινησαμε επαφουλες απο εχθες φουλ χαχαχαχαχα γιατι ειναι αυτες οι μερες και απο το κινητο που εχω το ξερεις απλικασιον !!! αλλα εχω και συμπτωματα ξερεις υγρα πονακια ετσι χαμηλα οποτε το εκμεταλευομαστε τπο την δωδεκατη μεχρι την δεκατη εβδομη αχαχχαχαχα αλλα σκεφτομαι απο απριλιο μηπως παρω και εγω τεστακια θα δω παω βημα βημα σιγα σιγα γιατι με αχγωνουν λιγο να μην σου πω και ψεματα!!!

μη σε αγχωνουν. Ωστοσο επειδη εισαι μικρουλα και δε χρειαζεται να το κανεις με το προγραμμα στο χερι, αστο ετσι και το βλεπεις. Αλλιως θα σου λεγα παρτα! Απολαυσε τη διαδικασιa

@zoi.ko Με ενθουσιασες με το τεστ και δε σου ειπα ποσο συμπασχω με την σκατοβδομαδα και τα αγχη......Το ξερεις αλλωστε, χεστα ολα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koκαλε ?????? να το ερχεται ερχεται !!!!!!!!!! ξεκινα μηνκαθεσαι βαλε εκει τα τζελ σου και ξεκινα !!!!!! αααααα το πηρα και εγω το τζελ !!!!!!!!!! να σου πω πολυ καλο ρε δινει ωραια αισθηση αρεσε και στον αντρα χαχαχαχαχαα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat @zoi.ko συμπασκω και εγω στην σκατο εβδομαδα να ξερετε κοριτσια!!!!!!!

ναι αυτο ειπα παμε τωρα ετσι χαλαρα για αρχη και αμα δε ερθει μεχρι το καλοκαιρι μετα βλεπουμε!!!!!! ας το ευχαριστηθουμε κιολας!!!!!! χαχααχχααχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat @zoi.ko συμπασκω και εγω στην σκατο εβδομαδα να ξερετε κοριτσια!!!!!!!

ναι αυτο ειπα παμε τωρα ετσι χαλαρα για αρχη και αμα δε ερθει μεχρι το καλοκαιρι μετα βλεπουμε!!!!!! ας το ευχαριστηθουμε κιολας!!!!!! χαχααχχααχαχαα

καλε ναι! Εγω στη θεση σου θα αργουσα να παρω! Το τζελ ειναι ωραιο οπως και να χει! αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@zoi.koκαλε ?????? να το ερχεται ερχεται !!!!!!!!!! ξεκινα μηνκαθεσαι βαλε εκει τα τζελ σου και ξεκινα !!!!!! αααααα το πηρα και εγω το τζελ !!!!!!!!!! να σου πω πολυ καλο ρε δινει ωραια αισθηση αρεσε και στον αντρα χαχαχαχαχαα:)

Πρίν λίγο το έκανα κι έπαθα πλάκα γιατί στον προηγούμενο κύκλο τέτοια μέρα ίσα που φαινόταν η γραμμή. Από αύριο το κόβω.....είναι ότι δουλεύει νύχτα ρε γαμωτο και λυπάμαι να πάω τώρα να τον ξυπνήσω τον καημένο.Αύριο όμως θα γίνει χαμός χαχαχαχαχα!

@Kat-Cat Άντε πάμε κι αυτόν το μήνα να δούμε τι θα καταφέρουμε! Ναι όντως ξεκίνησε περίεργα αυτή η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Πρίν λίγο το έκανα κι έπαθα πλάκα γιατί στον προηγούμενο κύκλο τέτοια μέρα ίσα που φαινόταν η γραμμή. Από αύριο το κόβω.....είναι ότι δουλεύει νύχτα ρε γαμωτο και λυπάμαι να πάω τώρα να τον ξυπνήσω τον καημένο.Αύριο όμως θα γίνει χαμός χαχαχαχαχα!

@Kat-Cat Άντε πάμε κι αυτόν το μήνα να δούμε τι θα καταφέρουμε! Ναι όντως ξεκίνησε περίεργα αυτή η εβδομάδα.

Την ιδια πλακα επαθα και εγω τον προηγουμενο μηνα...!!! Αφου ηταν η μονη φορα που το ανεβασα γιατι παντα αορατο ηταν εκεινη τη μερα! Αντε αντε, χαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koπες του κοιμησου τωρα ξεκουραοσυ και αυριο εχει παρτυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα το τζελ θα δειτε θα σας αρεσει!!!!!!!!! χαχαχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!! Kat-Cat χαίρομαι που θα προσπαθήσεις να είσαι πιο ήρεμη και κατάλαβες πως δεν αξίζει να τρελαίνεσαι τόσο τόσο πολύ!
Σήμερα έκανα  το τεστ ωορρηξίας και μου έβγαλε μια αχνή γραμμή.. ίσα ίσα που φαινόταν κορίτσια..

Απο το πρωί έχω τσιμπηματάκια , ένα βάρος χαμηλά και υγρά οπότε είναι η ΜΕΡΑ!!! 
Με βοήθησαν πολύ τα τεστάκια και τα προτείνω γιατί έμαθα λίγο καλύτερα τον εαυτό μου..
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@zoi.koπες του κοιμησου τωρα ξεκουραοσυ και αυριο εχει παρτυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα το τζελ θα δειτε θα σας αρεσει!!!!!!!!! χαχαχαχα 

 

Άντε να δούμε τι θα δούμε χαχαχαχαχα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Irene_D άσε από πονακια και υγρά άλλο τίποτα.Μπερδεύτηκα λίγο....εχθές δεν ήταν κόκκινο?

Ναι εχθές ήταν, όχι τόσο κόκκινο όσο η γραμμή που ελέγχου αλλά ήταν αρκετά..οπότε η ωορρηξία μου γίνεται την 15η μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το έχω και στάνταρ με αυτά που βλέπω.. ίσως να πάρω ξανά τεστάκια.. ήταν βοηθητικά..
Εύχομαι βέβαια να μην χρειαστεί αλλά ενιγουει .. ότι και να γίνει κορίτσια τώρα έχω εσάς!!! :D

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Δεν το έχω και στάνταρ με αυτά που βλέπω.. ίσως να πάρω ξανά τεστάκια.. ήταν βοηθητικά..
Εύχομαι βέβαια να μην χρειαστεί αλλά ενιγουει .. ότι και να γίνει κορίτσια τώρα έχω εσάς!!! :D

 

Καλά ναι αυτό είναι το μόνο σίγουρο.Εμένα τον προηγούμενο μήνα άργησε να κοκκινισει και σήμερα πρώτη μέρα που έκανα ήταν αρκετά ζωηρό!Δεν ξέρω.....ίσως να αλλάζει συχνά αυτό αλλά ευτυχώς έχουμε τα τεστακια και φυσικά τόσα κορίτσια εδώ που ξέρουν πολλά!Καλή μας επιτυχία λοιπόν!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλά ναι αυτό είναι το μόνο σίγουρο.Εμένα τον προηγούμενο μήνα άργησε να κοκκινισει και σήμερα πρώτη μέρα που έκανα ήταν αρκετά ζωηρό!Δεν ξέρω.....ίσως να αλλάζει συχνά αυτό αλλά ευτυχώς έχουμε τα τεστακια και φυσικά τόσα κορίτσια εδώ που ξέρουν πολλά!Καλή μας επιτυχία λοιπόν!??

Όταν τη μία μέρα είναι κόκκινο και την άλλη πιο αχνό τι σημαίνει ακριβώς?
Οτι η ωορρηξία πέρασε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε? Λίγο καλύτερα κ εγώ αύριο θα μιλήσω με τον γιατρό!.!κ αύριο περιμένω κ τα τεστακια οπότε θα χρειαστω τα φώτα σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Kat-Cat χαίρομαι που θα προσπαθήσεις να είσαι πιο ήρεμη και κατάλαβες πως δεν αξίζει να τρελαίνεσαι τόσο τόσο πολύ!
Σήμερα έκανα  το τεστ ωορρηξίας και μου έβγαλε μια αχνή γραμμή.. ίσα ίσα που φαινόταν κορίτσια..

Απο το πρωί έχω τσιμπηματάκια , ένα βάρος χαμηλά και υγρά οπότε είναι η ΜΕΡΑ!!! 
Με βοήθησαν πολύ τα τεστάκια και τα προτείνω γιατί έμαθα λίγο καλύτερα τον εαυτό μου..
 

ε, ναι, νιωθεις οτι εχεις ενα μπουσουλα μολις σου φυγει το πρωτο αγχος, μη νομιζεις. Πας λιγο στοχευμενα! Εσενα χτες ηταν το πιο εντονο σου ε? Ξεκινα κανονικα τις προσπαθειες σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Όταν τη μία μέρα είναι κόκκινο και την άλλη πιο αχνό τι σημαίνει ακριβώς?
Οτι η ωορρηξία πέρασε?

Σημαίνει ότι αυτή η ορμόνη (δε θυμάμαι πως λέγεται) που παράγεται στην ωορρηξία αρχίζει να πέφτει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Όταν τη μία μέρα είναι κόκκινο και την άλλη πιο αχνό τι σημαίνει ακριβώς?
Οτι η ωορρηξία πέρασε?

εμεα τον προηγουμενο μηνα εγινε πολύ κοκκινο την 11η μερα, ωστόσο επειδή το θεωρησα πολύ νωρις ειπα να το ξανακανω τη 12η οπου βγηκε αορατο. Σημαινει ότι την 11η λοιπον ηταν το θετικο μου. Μετα η ορμονη πεφτει κατακόρυφα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε? Λίγο καλύτερα κ εγώ αύριο θα μιλήσω με τον γιατρό!.!κ αύριο περιμένω κ τα τεστακια οπότε θα χρειαστω τα φώτα σας! 

τελεια!!! όταν τα ξεκινήσεις ανεβασε εδώ και θα τα βρουμε όλα σιγα σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...