Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

@Mairh32 μπράβο κοριτσάκι! Χαλάρωσε,ξεκουράσου και να έχεις τα επιθυμητά αποτελέσματα εύχομαι!

@Miracle17 Με το καλό η ωοληψία σου!

@Bellaki καλά αποτελέσματα εύχομαι ολόψυχα! Σου στέλνω άπειρη θετική ενέργεια και ηρεμία(για το άγχος σου)!

Κοριτσάκια και όσες άλλες έχετε ξεκινήσει προσπάθειες,διέγερση κλπ ό,τι καλύτερο! Δύναμη και θετική σκέψη!

@OLY10 ευχαριστω !!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλό μήνα γλυκιά μου !

@karen καλη επιτυχια και σε σενα!!!!! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες!! Θα γεμισουμε θετικες χοριακες!!!??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

κοριτσια το βράδυ πριν την ωοληψια σας είπαν να είστε νυστικες? 

Νηστικιες γιατι χειρουργείο θα κάνουμε;όχι κανονικά, μονο το πρωι τίποτε αα και αν είσαι καπνίστρια τσιγάρο καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Miracle17 είπε:

@karen καλη επιτυχια και σε σενα!!!!! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες!! Θα γεμισουμε θετικες χοριακες!!!??❤️

??χερομαι που εχεις αισιόδοξια παντα έτσι να σαι εμένα υπερισχύει στο μυαλουδακι μου η αρνητική αλλά δεν χάνω και τις ελπίδες μου. Καλημέρα  όμορφη παρασκευή @Bellaki μου ξέρω ειναι μερα ανυπομονησιας αγωνίας και άγχους κοντεύεις για την χοριακη σου ξαο πρέπει να σαι χαρούμενη και όμορφες σκέψεις έχω σου Στέλνω την θετική μου ενέργεια όπως όλες μας την αγάπη μας τα ???μια πελώρια αγκαλιά και ευχές για μια τεράστια χιριακη. Ελπίζω να μας έρθεις με ευχάριστα νεα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Κάναμε εμβρυομεταφοραααα!!! Βαλανε δύο εμβρυακια είμαι πολύ χαρούμενη?τώρα ξάπλα!

@Mairh32 μπράβο!!!!Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

κοριτσια το βράδυ πριν την ωοληψια σας είπαν να είστε νυστικες? 

Το βράδυ να φάω κανονικά όχι όμως πολύ αργά. Από τα μεσάνυχτα καθόλου νερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια... Ξυπνησα και ειχα το πρωι καφε υγρά και αυριο ηταν να κανω τη β χοριακη. Πόνοι περιόδου που και που. Πηρα οκ γιατρο μου και μου ειπε να την κανω σημερα την εξεταση... το απογευμα θα εχει βγει. Απτο πρωι μυξοκλαιω και με το ζορι καθομαι στη δουλειά... εγω αν λεγα... ουτε β χοριακη στην ώρα μου δεν εχω καταφερει να κανω... :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια... Ξυπνησα και ειχα το πρωι καφε υγρά και αυριο ηταν να κανω τη β χοριακη. Πόνοι περιόδου που και που. Πηρα οκ γιατρο μου και μου ειπε να την κανω σημερα την εξεταση... το απογευμα θα εχει βγει. Απτο πρωι μυξοκλαιω και με το ζορι καθομαι στη δουλειά... εγω αν λεγα... ουτε β χοριακη στην ώρα μου δεν εχω καταφερει να κανω... :( 

Κάτσε βρε , άλλες κοπέλες είδαν καφε υγρα (=παλιο αίμα, μπορει και αιματακι εμφυτευσης) και ήταν θετική η χοριακή τους. Δεν είναι απαραίτητα αρνητικό. Σε ποια μέρα μετα την ετ είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια... Ξυπνησα και ειχα το πρωι καφε υγρά και αυριο ηταν να κανω τη β χοριακη. Πόνοι περιόδου που και που. Πηρα οκ γιατρο μου και μου ειπε να την κανω σημερα την εξεταση... το απογευμα θα εχει βγει. Απτο πρωι μυξοκλαιω και με το ζορι καθομαι στη δουλειά... εγω αν λεγα... ουτε β χοριακη στην ώρα μου δεν εχω καταφερει να κανω... :( 

@Cat! συμφω΄νω με τα κορίτσια. Είναι λογικό να στεναχωρέθηκες τώρα αλλά μην απελπίζεσαι γιατί μπορεί να μην είναι κάτι κακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια... Ξυπνησα και ειχα το πρωι καφε υγρά και αυριο ηταν να κανω τη β χοριακη. Πόνοι περιόδου που και που. Πηρα οκ γιατρο μου και μου ειπε να την κανω σημερα την εξεταση... το απογευμα θα εχει βγει. Απτο πρωι μυξοκλαιω και με το ζορι καθομαι στη δουλειά... εγω αν λεγα... ουτε β χοριακη στην ώρα μου δεν εχω καταφερει να κανω... :( 

ΑΑ  δεν ειναι ωρα για κλάματα και μην στεναχώριεσαι  το αίμα δεν σημαίνει απόλυτα οτι ειναι περιόδου μπορεί και εμφυτευσης να σκέφτεσαι οτι αν είσαι έγκυος που τι εύχομαι αυτη η κατάσταση σεν βοηθάει το σπιτάκι σου μάλλον σε έβαλα για να δει αν είσαι και χρειάζεται προγεστερόνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια... Ξυπνησα και ειχα το πρωι καφε υγρά και αυριο ηταν να κανω τη β χοριακη. Πόνοι περιόδου που και που. Πηρα οκ γιατρο μου και μου ειπε να την κανω σημερα την εξεταση... το απογευμα θα εχει βγει. Απτο πρωι μυξοκλαιω και με το ζορι καθομαι στη δουλειά... εγω αν λεγα... ουτε β χοριακη στην ώρα μου δεν εχω καταφερει να κανω... :( 

Δε λέει τίποτα αυτό κοριτσάκι μου περίμενε να δεις το αποτέλεσμα,οι περισσότερες εγκυμοσύνες στην αρχή έχουν καφέ αιματακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για τα ενθαρρυντικά σας λόγια... μακάρι να βγείτε αληθινές... @loralora είμαι στην 11η μερα κομματάκι αργα δεν ειναι για εμφύτευσης αιμα; αυτο σκεφτομαι...  @OLY10 τον πηρα το πρωι και μου ειπε να μη βιαζομαι να βγαλω συμπεράσματα και να την κανω σημερα την εξεταση. Ήταν και στο χειρουργειο εκεινη την ώρα κ ηταν λιγο βιαστικός ... @karen @nikona Μακαρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Δε λέει τίποτα αυτό κοριτσάκι μου περίμενε να δεις το αποτέλεσμα,οι περισσότερες εγκυμοσύνες στην αρχή έχουν καφέ αιματακι.

Τι να πω... θα δειξει σε λιγες ωρες. Το καλο ειναι πως περναει η ώρα και αιμα καθαρό δεν εχω δει. Αλλα τα φαρμακα που περνουμε νομιζω την καθυστερούν σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Τι να πω... θα δειξει σε λιγες ωρες. Το καλο ειναι πως περναει η ώρα και αιμα καθαρό δεν εχω δει. Αλλα τα φαρμακα που περνουμε νομιζω την καθυστερούν σωστα;

Μακάρι σου το εύχομαι ολόψυχα. Ναι τα φάρμακα μετα απο διακοπή 2-5μερες έρχεται. Εμένα πάντως μόλις κανω διακοπή την αλλη μερα εμφανίζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια... Ξυπνησα και ειχα το πρωι καφε υγρά και αυριο ηταν να κανω τη β χοριακη. Πόνοι περιόδου που και που. Πηρα οκ γιατρο μου και μου ειπε να την κανω σημερα την εξεταση... το απογευμα θα εχει βγει. Απτο πρωι μυξοκλαιω και με το ζορι καθομαι στη δουλειά... εγω αν λεγα... ουτε β χοριακη στην ώρα μου δεν εχω καταφερει να κανω... :( 

Μην αγχώνεσαι, προσπαθησε να ηρεμήσεις. Εύχομαι ολόψυχα μια θετικότατη χοριακή. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat! είπε:

Τι να πω... θα δειξει σε λιγες ωρες. Το καλο ειναι πως περναει η ώρα και αιμα καθαρό δεν εχω δει. Αλλα τα φαρμακα που περνουμε νομιζω την καθυστερούν σωστα;

Δεν γνωρίζω αν τη καθυστερούν κι εγώ πρώτη φορά έκανα,π όσα έμβρυα είχες βάλει ένα ή δύο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Δεν γνωρίζω αν τη καθυστερούν κι εγώ πρώτη φορά έκανα,π όσα έμβρυα είχες βάλει ένα ή δύο;

Δύο είχα βάλει! 3 ημερών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Δύο είχα βάλει! 3 ημερών!

Ωραία κι εγώ μία από τα ίδια.σου είχαν πει μήπως τι κατηγορίας ήταν πόσα κύτταρα κλπ;;ελπίζω να σταμάτησαν τα καφέ πάντως ξέρω παρά πολλές που είχαν λίγο αίμα τις πρώτες μέρες της κύησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Ωραία κι εγώ μία από τα ίδια.σου είχαν πει μήπως τι κατηγορίας ήταν πόσα κύτταρα κλπ;;ελπίζω να σταμάτησαν τα καφέ πάντως ξέρω παρά πολλές που είχαν λίγο αίμα τις πρώτες μέρες της κύησης.

Κατηγορία 1και κατηγορία 1,5 8 κυττάρων διαίρεση.  Ήταν πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός για αυτο τα βαλαμε day 3.

εσένα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Cat!  συμφωνώ κ εγώ με τα κορίτσια..μην απελπίζεσαι!!το καφέ δε σημαίνει απόλυτα κάτι κακό..σκέψου ότι κ σε εγκυμοσύνη ακόμα το συναντάς!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκια μου ποια έμεινε έγκυος να μου πει λίγο τι κατηγορίας έμβρυα είχε βάλει να μου φύγει το άγχος;εγώ είμαι καναπέ τουαλέτα κ το αντίστροφο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...