Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποσες ξεκιναμε προσπαθεια ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ;;;


stellena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο @ourania !!! Δε δυσκολευτηκε πολύ τελικά ε; Θα μας πεις αυριο τα επομενα ευχαριστα!

Εμένα απο τα 6 μόνο τα 2 είχαν καλή μορφολογία με 6 κύτταρα το καθενα. Ήταν ακόμα ενα σοκ...

Τελος παντων τα βαλαμε αυτα τα δυο, πανευκολη διαδικασια!

Ασε @Castrop rauxel κι εγώ αυτο φοβαμαι τώρα, μη μου φύγουν!Φαντάσου φτερνίστηκα κι αγχωθηκα! Αλλα τους γιατρους τους ειδα χαλαρούς σε αυτο το θεμα, ας χαλαρώσουμε κι εμείς.

Κομμένο το τσιγάρο εννοειται! Θα κανουμε και οικονομια:)

Ευχομαι να κυλήσουν όλα τέλεια από δω και πέρα. Σας στελνω τις ευχες μου. Μακαρι να τα καταφερουν τα μικρα μας ζουζουνακια για ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

Μπραβο @ourania !!! Δε δυσκολευτηκε πολύ τελικά ε; Θα μας πεις αυριο τα επομενα ευχαριστα!

Εμένα απο τα 6 μόνο τα 2 είχαν καλή μορφολογία με 6 κύτταρα το καθενα. Ήταν ακόμα ενα σοκ...

Τελος παντων τα βαλαμε αυτα τα δυο, πανευκολη διαδικασια!

Ασε @Castrop rauxel κι εγώ αυτο φοβαμαι τώρα, μη μου φύγουν!Φαντάσου φτερνίστηκα κι αγχωθηκα! Αλλα τους γιατρους τους ειδα χαλαρούς σε αυτο το θεμα, ας χαλαρώσουμε κι εμείς.

Κομμένο το τσιγάρο εννοειται! Θα κανουμε και οικονομια:)

Ευχομαι να κυλήσουν όλα τέλεια από δω και πέρα. Σας στελνω τις ευχες μου. Μακαρι να τα καταφερουν τα μικρα μας ζουζουνακια για ολες μας

Emena eixane 3 giati??? Edaksei antelope toulaxiston 2 fadasou na min itan kanena...doksa to theo ola pogan kala gia oles mas ❤️❤️❤️❤️

3E831699-98D9-4098-BF8B-5EB885314287.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Emena eixane 3 giati??? Edaksei antelope toulaxiston 2 fadasou na min itan kanena...doksa to theo ola pogan kala gia oles mas ❤️❤️❤️❤️

3E831699-98D9-4098-BF8B-5EB885314287.jpeg

Σκέψου ότι αυτή είναι η πρώτη φωτογραφία του μωρού σου... Τι όμορφο...

Βασικά κράτησε κανα 30λεπτο η διαδικασία. Τη δευτέρα θα τον ρωτήσω αν ζορίστηκε τελικά. Πάντως βάλαν 1 πριν απο μένα που θεωρητικά ήταν πιο εύκολη και τους ζόρισε. τους έκανε αιμοραγία απο ότι κατάλαβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel η εικόνα με τα εμβρυακια είναι υπέροχη! Κι εγω χάζευα τα εμβρυακια μου και ελεγα μπορεί να είναι τα μελλοντικά μου μωρακια! Υπομονη, ψυχραιμία και ευχομαι να περασουν γρηγορα οι μερες με θετική εκβαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είπα στον γιατρό να πάει να τους γλυκομιλάει για να γονιμοποιηθούν όλα και να προχωρήσουν... ΧΑΧΑΧΑΧΑ. Είμαι μεγάλο καφράκι τελικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας έχασα τόσες μέρες. Δεν είχα καταλάβει ότ ιγράφατε εδώ.

Θέλω να σας ευχηθώ και στις τρεις καλη επιτυχία να εχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Emena eixane 3 giati??? Edaksei antelope toulaxiston 2 fadasou na min itan kanena...doksa to theo ola pogan kala gia oles mas ❤️❤️❤️❤️

3E831699-98D9-4098-BF8B-5EB885314287.jpeg

Αχου το!!! Καλοτυχο να ναι! Εσενα ειχανε 3 κυτταρα γιατι ηταν 2 μερες μετα την ωοληψια. Εμένα 6 γιατι ηταν 3 μέρες μετα. Εκει που ειναι τωρα τους αρεσει πιο πολυ και θα πολλαπλασιαστουν γρήγορα. Σου ειπαν τι βαθμου ειναι; grade ή κατι τετοιο; υποθετω γερμανια εισαι από το nickname.

Εμενα ειναι grade 2 & 2,5 που δε μου φανηκε πολυ καλο αλλά η μαια μου ειπε να μη δινω σημασια στο grade. 

Ξεκούραση τώρα και θετική διαθεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κορίτσια σας έχασα τόσες μέρες. Δεν είχα καταλάβει ότ ιγράφατε εδώ.

Θέλω να σας ευχηθώ και στις τρεις καλη επιτυχία να εχετε!!!

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι! Ευχομαι να πάει τελεια κι εσενα η εμβρυομεταφορα! Τι καλά να εχεις καταψύξει! Πας με αλλο αερα κ το ενδομητριο ειναι καλυτερα προετοιμασμένο! 

Σου εξήγησαν τι μπορει να μην πήγε καλά την πρώτη φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

Αχου το!!! Καλοτυχο να ναι! Εσενα ειχανε 3 κυτταρα γιατι ηταν 2 μερες μετα την ωοληψια. Εμένα 6 γιατι ηταν 3 μέρες μετα. Εκει που ειναι τωρα τους αρεσει πιο πολυ και θα πολλαπλασιαστουν γρήγορα. Σου ειπαν τι βαθμου ειναι; grade ή κατι τετοιο; υποθετω γερμανια εισαι από το nickname.

Εμενα ειναι grade 2 & 2,5 που δε μου φανηκε πολυ καλο αλλά η μαια μου ειπε να μη δινω σημασια στο grade. 

Ξεκούραση τώρα και θετική διαθεση!

Den mou eipan kati oxiii kai den exw idea gia ti pragma milas!!!!Ax les na sou pw emena mou eipan meta apo 14 meres alla einai polles re koritsia.,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Καλη επιτυχία κορίτσια!Οπως φαίνεται το 2018 ειναι γουρλιδικο!?

Euxaristoumeee!!!Makariiiii an kai emena mou mpike ligo strava toulaxiston se auto to kommati as einai!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η peacock είπε:

@Castrop rauxel η εικόνα με τα εμβρυακια είναι υπέροχη! Κι εγω χάζευα τα εμβρυακια μου και ελεγα μπορεί να είναι τα μελλοντικά μου μωρακια! Υπομονη, ψυχραιμία και ευχομαι να περασουν γρηγορα οι μερες με θετική εκβαση!

Euxaristw glukia mou kai egw sou euxomai kali epituxia kai grigora oles mas me tourla tin koilia❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλή επιτυχια σε όλες!!! :) 

Ευχαριστουμε πολύ κορίτσι! Εσυ ποτε με το καλό εμβρυομεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Καλη επιτυχία κορίτσια!Οπως φαίνεται το 2018 ειναι γουρλιδικο!?

Αχ μακαρι απο το στομα σου και στου θεου το αφτι! Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια μου με θετικές χοριακες και διδυμακια σας εύχομαι 

Ευχαριστουμε κοπελα μου! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vre koritsia den kserw an prepei na me anisixei alla i koilia mou einai monimos prismeni kai ponawwwwv eseis meta tin wolipsia pws eiste???Lete na ecw pathei kati????i giatros eide tis wthikes simera k mou eipe oti exoun mikrinei einai ok....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

Αχ μακαρι απο το στομα σου και στου θεου το αφτι! Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;

Εγώ έκανα την δεύτερη χοριακη η οποία αυξήθηκε πάρα πολύ καλά από βδομάδα θα παω στον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Εγώ έκανα την δεύτερη χοριακη η οποία αυξήθηκε πάρα πολύ καλά από βδομάδα θα παω στον γιατρό 

Τελεια!!!! Με το καλό να δεις κ τον ωραιο σακο και μετα... καρδούλα!Τώρα θα είσαι πιο ήρεμη φαντάζομαι κ υπερχαρούμενη! Ποιο θα έλεγες ότι ήταν το στάδιο με τη μεγαλύτερη αγωνία ως τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

Τελεια!!!! Με το καλό να δεις κ τον ωραιο σακο και μετα... καρδούλα!Τώρα θα είσαι πιο ήρεμη φαντάζομαι κ υπερχαρούμενη! Ποιο θα έλεγες ότι ήταν το στάδιο με τη μεγαλύτερη αγωνία ως τώρα;

Σου λέω 100% ότι αυτό τώρα είναι το πιο δύσκολο αγωνία μακάρι ελπίζω μήπως είναι και δύο τα ζουζούνια μου θα δείξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

Αχ μακαρι απο το στομα σου και στου θεου το αφτι! Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;

Καλημερα!Προσπαθουμε 2,5 χρονια...Καναμε μια  εξωσωματικη το καλοκαιρι που δεν προχωρησε -μονο ενα ωοθυλακιο-Μας συστησαν τη συλλογη ωαριων σε φυσικο κυκλο για κανα 6 μηνο αλλα και παλι χωρις  να μας δινουν πολλες πιθανοτητες επιτυχιας.Το αφησαμε και το προσπαθουμε τωρα και κανα 5 μηνο μονοι μας.Αυτες τις μερες ,Τριτη ,Τεταρτη μου ειπε ο γιατρος  μου να κανω μια χοριακη ,να δουμε τι καναμε...Δεν εχω κανενα προαισθημα ουτε και συμπτωμα εγκυμοσυνης...Μετα απο τοσες αρνητικες χοριακες που εχουν αντικρισει τα ματια μου...ειμαι πολυ μαζεμενη... Δεν ειμαι αισιοδιξη να πω την αληθεια...Αν δεν παει και τωρα ,θα δουμε για την ωαρια σε φυσικο κυκλο...γιατρο να δουμε που θα βρω...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι! Ευχομαι να πάει τελεια κι εσενα η εμβρυομεταφορα! Τι καλά να εχεις καταψύξει! Πας με αλλο αερα κ το ενδομητριο ειναι καλυτερα προετοιμασμένο! 

Σου εξήγησαν τι μπορει να μην πήγε καλά την πρώτη φορά;

Αντιλόπη μου σε ευχαριστώ κι εγώ. Μκάρι αυτή τη φορά να πετύχουμε. Όσο για την αποτυχία νομίζω κανείς δεν ξέρει τι δεν πήγε καλά. Δεν υπήρχε κάποια ένδειξη. Απλά έτυχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Εγώ έκανα την δεύτερη χοριακη η οποία αυξήθηκε πάρα πολύ καλά από βδομάδα θα παω στον γιατρό 

Sunshine μου μπράβο!!! Συγχαρητήρια και πάλι!!! Με το καλό να κάνετε τον υπέρηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...