Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποσες ξεκιναμε προσπαθεια ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ;;;


stellena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγκινήθηκα @Mariloux μου! Ναι! διδυμο-μπεπεδόσκονη να μας στείλεις! Για όσα κορίτσια θέλουν φυσικά, γιατί δεν είναι και το πιο εύκολο, από την άποψη ότι βαραίνεις πολύ και μετά διπλές ανησυχίες, διπλή κούραση.. Αν και νομίζω ότι με όσα έχουμε περάσει οι περισσότερες εδώ μέσα είμαστε έτοιμες για όλα!

ΥΓ: έχω και εγώ δίδυμο αδερφό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Mariloux πέρασες πολλά... ήρθε ο καιρός να χαμογελάσεις!!! :x Φιλια πολλα και στους 3 σας!

Σε όλες τις γυναίκες αξίζει να χαμογελάμε και να γίνουμε μανούλες, εμείς που παλεύουμε τόσο το αξίζουμε και με το παραπάνω!! 

@Antelope ποτέ δεν είχα σκεφτεί οτι θα υπήρχε η πιθανότητα να κάνω δίδυμα και πολλές φορές τρόμαζα και μόνο στην ιδέα!! Σίγουρα δεν είναι εύκολο, όπως λες και εσύ διπλές ανησυχίες διπλή κούραση αλλά να μην ξεχνάμε και διπλή χαρά!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας έχω και εγώ νέα!!!η χοριακή μου ανέβηκε κατά πολύ και από βδομάδα θα πάω για υπέρηχο να δούμε τι γίνεται...αχ,από την αρχή πίστευα ότι θα τα καταφέρει το εμβρυάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια σας έχω και εγώ νέα!!!η χοριακή μου ανέβηκε κατά πολύ και από βδομάδα θα πάω για υπέρηχο να δούμε τι γίνεται...αχ,από την αρχή πίστευα ότι θα τα καταφέρει το εμβρυάκι μου!!!!


Τι ωραία νέα @Smurf88!!! Μπράβο!!!Ολα να σας πάνε καλά με το καλό να το δείτε στον υπέρχο!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια σας έχω και εγώ νέα!!!η χοριακή μου ανέβηκε κατά πολύ και από βδομάδα θα πάω για υπέρηχο να δούμε τι γίνεται...αχ,από την αρχή πίστευα ότι θα τα καταφέρει το εμβρυάκι μου!!!!

Ti kalaaaa bravo pada voithaei i thetiki skepsi ola tha pane kala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Castrop rauxel είπε:

Ti kalaaaa bravo pada voithaei i thetiki skepsi ola tha pane kala!!!

Πίστη, υπομονή και επιμονή!!!Η αλήθεια είναι ότι την ώρα που έφευγα από την εμβρυομεταφορά είπα στη μαία ότι θα μείνω σίγουρα έγκυος αυτή τη φορά..Το πίστευα και το ήθελα πάρα πολύ...Προσπαθούμε αισίως 5 χρόνια...Εύχομαι σε όλες να πάρετε θετικά αποτελέσματα την επόμενη φορά...σας στέλνω όοοοολη τη θετική μου ενέργεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια σας έχω και εγώ νέα!!!η χοριακή μου ανέβηκε κατά πολύ και από βδομάδα θα πάω για υπέρηχο να δούμε τι γίνεται...αχ,από την αρχή πίστευα ότι θα τα καταφέρει το εμβρυάκι μου!!!!

μπραβοοοοο!!!! αλλο ενα ευχαριστο νεο το Φλεβαρη! Ηρθε δυναμικα αυτος ο μηνας και πιστευω πολυ στους μηνες που ακολουθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsiaaaaa pou xathikate????Egw piga simera stin kliniki milisa me tin giatro eipa osa eprepe na pw ematha kai oti den iksera gia tin prwti mou prospatheia kai martio tha kanw tin deuteri mou kai an pane kala ta pragmata isws ta afeisoume gia vlastokustes!!Niwthw polu dunati kai niwthw pws ola tha pane kala autin tin fora koritsia!!!Auta ta nea mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsiaaaaa pou xathikate????Egw piga simera stin kliniki milisa me tin giatro eipa osa eprepe na pw ematha kai oti den iksera gia tin prwti mou prospatheia kai martio tha kanw tin deuteri mou kai an pane kala ta pragmata isws ta afeisoume gia vlastokustes!!Niwthw polu dunati kai niwthw pws ola tha pane kala autin tin fora koritsia!!!Auta ta nea mou!!!

Σιγουρα θα πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Padws poso mou aresei pou padou uparxeis ????

αχαχαχχαχα. Τα περναω μια γρηγορη ματια τα τοπικς, αλλα η αληθεια ειναι οτι δε γραφω πολλες φορες (πλην του γενικου περιεχομενου), αν δεν εχω κατι να πω, αλλα εδω ειχα. Αχαχαχαχ. Ειναι σιγουρα τα πραγματα λεμε :P Και καλα εκανες και πηγες να μιλησεις, να ενημερωθεις πληρεστερα να γνωριζεις και καλυτερα και να νιωθεις ακομα πιο σιγουρη την επομενη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2018 at 3:09 ΜΜ, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια σας έχω και εγώ νέα!!!η χοριακή μου ανέβηκε κατά πολύ και από βδομάδα θα πάω για υπέρηχο να δούμε τι γίνεται...αχ,από την αρχή πίστευα ότι θα τα καταφέρει το εμβρυάκι μου!!!!

Συγχαρητήρια! Να πάνε όλα μόνο καλά για σένα από δω και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsiaaaaa pou xathikate????Egw piga simera stin kliniki milisa me tin giatro eipa osa eprepe na pw ematha kai oti den iksera gia tin prwti mou prospatheia kai martio tha kanw tin deuteri mou kai an pane kala ta pragmata isws ta afeisoume gia vlastokustes!!Niwthw polu dunati kai niwthw pws ola tha pane kala autin tin fora koritsia!!!Auta ta nea mou!!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου...Ελπίζω να σου λύθηκαν όλες σου οι απορίες τώρα που μίλησες με το γιατρό σου. Καλή επόμενη προσπάθεια με ηρεμία και αισιοδοξία....Όλα θα πάνε καλά, αυτό να σκέφτεσαι!!!Εμείς σε αυτή την προσπάθεια επειδή μου είχαν απομείνει μόνο 2 εμβρυάκια 3ης ημέρας και δεν ήθελα να τα ρισκάρω και τα 2 για βλαστοκύστες, τα άφησα μια μόνο μέρα και έβαλα 4ης ημέρας..το λεγόμενο μορίδιο!!σήμερα έχω ραντεβού με το γιατρό μου για να δούμε αν θα φανεί κανένας σάκος..

@OLY10 και σε σενα κορίτσι μου ό,τι καλύτερο εύχομαι!!!μακάρι για όλες μας να είναι τυχερός αυτός ο χρόνος και να γεμίσουμε φουσκωμένες κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsiaaaaa pou xathikate????Egw piga simera stin kliniki milisa me tin giatro eipa osa eprepe na pw ematha kai oti den iksera gia tin prwti mou prospatheia kai martio tha kanw tin deuteri mou kai an pane kala ta pragmata isws ta afeisoume gia vlastokustes!!Niwthw polu dunati kai niwthw pws ola tha pane kala autin tin fora koritsia!!!Auta ta nea mou!!!

Μπράβο κοριτσάρα! Έτσι δυναμικά να πάμε! Στο ίδιο κέντρο θα την κάνεις δηλαδή; Τι καινούριο έμαθες; Και τι αλλαγές θα κάνετε αυτή τη φορά;

Πάντως και εμένα ο γυναικολόγος μου είπε ότι συνήθως η πρώτη προσπάθεια γίνεται διερευνητικά για να δουν πώς αντιδράει ο οργανισμός σου και γενικά βοηθάει να κάνεις τη δεύτερη στο ίδιο κέντρο γιατί έχουν το πλήρες ιστορικό σου. Αν όμως για οποιοδήποτε λόγο δεν σου ταιριάζει το κέντρο μαζεύεις τα μπογαλάκια σου και πας σε άλλο με νέα ψυχολογία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

μου είχαν απομείνει μόνο 2 εμβρυάκια 3ης ημέρας

δηλαδή @Smurf88 ενδέχεται να δείτε και δύο σάκους; Εύχομαι να είναι όλα τέλεια και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου...Ελπίζω να σου λύθηκαν όλες σου οι απορίες τώρα που μίλησες με το γιατρό σου. Καλή επόμενη προσπάθεια με ηρεμία και αισιοδοξία....Όλα θα πάνε καλά, αυτό να σκέφτεσαι!!!Εμείς σε αυτή την προσπάθεια επειδή μου είχαν απομείνει μόνο 2 εμβρυάκια 3ης ημέρας και δεν ήθελα να τα ρισκάρω και τα 2 για βλαστοκύστες, τα άφησα μια μόνο μέρα και έβαλα 4ης ημέρας..το λεγόμενο μορίδιο!!σήμερα έχω ραντεβού με το γιατρό μου για να δούμε αν θα φανεί κανένας σάκος..

@OLY10 και σε σενα κορίτσι μου ό,τι καλύτερο εύχομαι!!!μακάρι για όλες μας να είναι τυχερός αυτός ο χρόνος και να γεμίσουμε φουσκωμένες κοιλίτσες!!!

@Smurf88 με το καλό!!! Θα περιμένουμε να μας ενημερώσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου...Ελπίζω να σου λύθηκαν όλες σου οι απορίες τώρα που μίλησες με το γιατρό σου. Καλή επόμενη προσπάθεια με ηρεμία και αισιοδοξία....Όλα θα πάνε καλά, αυτό να σκέφτεσαι!!!Εμείς σε αυτή την προσπάθεια επειδή μου είχαν απομείνει μόνο 2 εμβρυάκια 3ης ημέρας και δεν ήθελα να τα ρισκάρω και τα 2 για βλαστοκύστες, τα άφησα μια μόνο μέρα και έβαλα 4ης ημέρας..το λεγόμενο μορίδιο!!σήμερα έχω ραντεβού με το γιατρό μου για να δούμε αν θα φανεί κανένας σάκος..

@OLY10 και σε σενα κορίτσι μου ό,τι καλύτερο εύχομαι!!!μακάρι για όλες μας να είναι τυχερός αυτός ο χρόνος και να γεμίσουμε φουσκωμένες κοιλίτσες!!!

Ti kala!!!pws pige pes mas ta nea sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

Μπράβο κοριτσάρα! Έτσι δυναμικά να πάμε! Στο ίδιο κέντρο θα την κάνεις δηλαδή; Τι καινούριο έμαθες; Και τι αλλαγές θα κάνετε αυτή τη φορά;

Πάντως και εμένα ο γυναικολόγος μου είπε ότι συνήθως η πρώτη προσπάθεια γίνεται διερευνητικά για να δουν πώς αντιδράει ο οργανισμός σου και γενικά βοηθάει να κάνεις τη δεύτερη στο ίδιο κέντρο γιατί έχουν το πλήρες ιστορικό σου. Αν όμως για οποιοδήποτε λόγο δεν σου ταιριάζει το κέντρο μαζεύεις τα μπογαλάκια σου και πας σε άλλο με νέα ψυχολογία!

Nai antelope tin prwti piga polu fovismeni!!Nai sto idio milisa me tin giatro pou mou ekane tin emvruometafora zitisa na me parakolouthei mono auti mou eipe akrivws auto pou les oti tin prwti fora den kserane pws tha adidrouse to swma mou sta farmaka kai autin tin fora tha pame me to idio protokolo alla me alla farmaka tis eipa na kanw to makru protokollo kai mou eipe epeidi ola einai polu kala kai i amh mou kai oles oi ormonikes fovate min pathw uperdiergesi!!!!Suzitisame kai gia ta proigoumena emvruakia mou pou itan 2is meras oti eixan 3 kuttara kalo eipe einai na exoun 2 4 6 8 kai paei legodas!!Ithela na erthw ellada na tin kanw alla o gunaikologos mou stin Ellada mou eipe oti kalo einai na tin kanw edw sto idio kedro gt kseroun pws na to diaxiristoun tin deuteri fora!!!Esu ti ekanes milises???pote tha ksekiniseis tin deuteri prospatheia???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

Μπράβο κοριτσάρα! Έτσι δυναμικά να πάμε! Στο ίδιο κέντρο θα την κάνεις δηλαδή; Τι καινούριο έμαθες; Και τι αλλαγές θα κάνετε αυτή τη φορά;

Πάντως και εμένα ο γυναικολόγος μου είπε ότι συνήθως η πρώτη προσπάθεια γίνεται διερευνητικά για να δουν πώς αντιδράει ο οργανισμός σου και γενικά βοηθάει να κάνεις τη δεύτερη στο ίδιο κέντρο γιατί έχουν το πλήρες ιστορικό σου. Αν όμως για οποιοδήποτε λόγο δεν σου ταιριάζει το κέντρο μαζεύεις τα μπογαλάκια σου και πας σε άλλο με νέα ψυχολογία!

Kai oso gia to kedro Etsi opws piga egw logiko einai na me kanoun mpalaki olokliro kedro!!!Alla twra toulaxiston i giatros pou milisa me vlepei me allo mati 2 wres tis efaga!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια είδαμε έναν σάκο κανονικό κ έναν πιο αχνό που δε ξέρουμε τι θα απογίνει..!!θα φανεί καλύτερα την επόμενη φορά γιατι είναι λίγο νωρίς ακόμη...αχ μακάρι να πάνε όλα καλά από δω και πέρα..είμαι πολύ αισιόδοξη γενικά αλλα ώρες ώρες με πιάνει η ανασφάλεια!!

@peacock @Αntelope @Castrop rauxel @OLY10 @nikona και σε όσα κορίτσια πάνε για επόμενη προσπάθεια εύχομαι κάθε επιτυχία που είμαι σίγουρη ότι θα την έχετε...σας στέλνω όοολη τη θετική μου ενέργεια!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...