Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποσες ξεκιναμε προσπαθεια ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ;;;


stellena

Recommended Posts

@Castrop rauxelνα τα περνεις εγωτην πατησα επεσε και μετα που τα ξαναπηρα αν δεν ανεβενε θα πηγενε για τον αλλο κυκλο η εμβρυομεταφορα!!!!! Ποια περνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@love30 χωρίς μεθη έκανες το scraching? επίσης η βιοψία ήταν μεθη? αν όχι πόνεσε? (πόσο χεστρού είμαι Θεε μου χαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@love30 χωρίς μεθη έκανες το scraching? επίσης η βιοψία ήταν μεθη? αν όχι πόνεσε? (πόσο χεστρού είμαι Θεε μου χαχαχα)

Χαχαχ χωρις μεθη την προηγουμενη φορα πονεσα για 10 δευτερολεπτα και ηταν υποφερτο τωρα σχρατσιν μαζι με καλιεργεια και μαζι με ιστολογικη φαντασου!!!!!! Ναι ναι καλα φανταζεσε πονεσαααα ? μετραγε ο γιατρος για το σχρατσιν στο τελος και γυριχω και του λεω τιιιιι τωρα μετραμε τοση ωρα τι καναμε πεθανε στα γελια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο καθε οργανισμος να ξερεις εχει τια αντοχες στον πονο μια φιλη μου πονεσε παααρα πολυ στην σαλπιγγογραφια εγω οχι τοσο  αρα μην το σκεφτεσε και ενας απλος κολποδιαστολεας ειναι αβολος οποτε !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Χαχαχ χωρις μεθη την προηγουμενη φορα πονεσα για 10 δευτερολεπτα και ηταν υποφερτο τωρα σχρατσιν μαζι με καλιεργεια και μαζι με ιστολογικη φαντασου!!!!!! Ναι ναι καλα φανταζεσε πονεσαααα ? μετραγε ο γιατρος για το σχρατσιν στο τελος και γυριχω και του λεω τιιιιι τωρα μετραμε τοση ωρα τι καναμε πεθανε στα γελια!!!!!!!!

Οκ! Όλα με μεθη θα τα κανω... χαχαχαχα Οχι γιατι οι ανθρωποι (οι γιατροί) είναι τρελοί.. σου λενε "δε θα πονεσεις" ή "θα πονεσει λιγο αλλα είναι υποφερτό" Άσε μας χρυσε μου! Δωσε μου μια λαβιδουλα να σε ξίνω εγω από μεσ σου να δουμε αν θα είναι υποφερτό και αν θα πονέσεις.. χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Ο καθε οργανισμος να ξερεις εχει τια αντοχες στον πονο μια φιλη μου πονεσε παααρα πολυ στην σαλπιγγογραφια εγω οχι τοσο  αρα μην το σκεφτεσε και ενας απλος κολποδιαστολεας ειναι αβολος οποτε !!!!!

Απαπαπαπα μακριά μακριά... είμαι γνωστός φοβίτσουλας... εδω στη σαλπιγγογραφία υπέφερα και φαντασου ειχα διαβατες σαλπιγγες... με μεθη όλα να ξεμπερδευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock θεα χαχαχα ποσο θα το ηθελα μετα θα το λεγανε αυτο ααα δεν ποναει χαχαχ γυρισε και μου ειπε ε το εχουμε ξανακανει και του λεω και ποιος σας ειπε πως δεν πονεσα ψεμματα σας ειπε γενηκα εχω χιουμορ και καθε φορα γελαει μαζι μου! Του λεω καλα κανετε κοροιδευετε αλλα εγω ποναω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε μου μια τεραααααααααστια χαρη σε παρακαλωωωωωωωωωω οσο δυσκολο και αν ειναι @peacockμου ε ε θα μου την κανεις????????????????????????????????????

       Βαλε εκεινη την ωραια foto που ειχες!!!!!? ελα και εγω θα σε παρω μια αγκαλιτσα!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock μου εγώ έχω κάνει scratching με & χωρίς μεθη και πραγματικά δεν αξίζει να κανεις μεθη.. Είναι μια διαδικασία 5-10 δεύτερα που νιωθεις μια ενόχληση, όμως πρωτού καλα καλα το καταλάβεις έχει ήδη τελειώσει!! Πιο ενοχλητικός είναι ο κολποδιαστολεας πάρα τα ξύσιμο!! Εμένα μου ειχαν πει μια ώρα πριν να πάρω ένα παυσίπονο με ιμπουπροφενη τύπου nurofen, brufen.. Έτρεμα απο τον φόβο μου αλλά αποδείχθηκε κάτι πολύ εύκολο!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariloux είπε:

@peacock μου εγώ έχω κάνει scratching με & χωρίς μεθη και πραγματικά δεν αξίζει να κανεις μεθη.. Είναι μια διαδικασία 5-10 δεύτερα που νιωθεις μια ενόχληση, όμως πρωτού καλα καλα το καταλάβεις έχει ήδη τελειώσει!! Πιο ενοχλητικός είναι ο κολποδιαστολεας πάρα τα ξύσιμο!! Εμένα μου ειχαν πει μια ώρα πριν να πάρω ένα παυσίπονο με ιμπουπροφενη τύπου nurofen, brufen.. Έτρεμα απο τον φόβο μου αλλά αποδείχθηκε κάτι πολύ εύκολο!!  

Μια χαρα τα λες και δεν εχω και like like λοιπον χαχα!!!! Σου ειχανε πει να πινεις νερο εμενα ναι!!! Πως εισαι ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου εχει καταλαβει οτι φοβαμαι πολυ τα παντα και γελαει μαζί μου... τις προάλλες που είχα ξαπλώσει για την υστεροσκόπηση, μπαίνει μεσα στο χειρουργειο και του λεω "μακριά μου είμαι ακόμα ξύπνια!", γελουσε με τις νοσοκομες και μου ελεγε "φοβασαι?κι εγω φοβαμαι,ειναι η 1η φορα που το κανω" κι εγω ελεγα στην αναισθησιολογο "φερε τη μεθη γρηγορα γιατί με κοιταει περιεργα ο γιατρός" χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η love30 είπε:

? ακου φοβιτσουλας αχχαχαχαχα

Συγγνώμη που παρεμβαίνω αλλα όντας πολυ καλη φιλη με τη  @peacock, τη ξέρω πολυ καλα κ δε θα ελεγα οτι ειναι απλα φοβιτσουλας.... χεστρου ειναι η κατάλληλη λεξη!! Εγω της εχω πει..θα τη παρουν χαμπαρι τα παιδια της και θα τη κοροϊδεύουν...  Αλλα την αγαπαμε κ ετσι.....

Καλή επιτυχία κ σε σενα love μου..ολα καλα να σας πάνε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Ο δικός μου εχει καταλαβει οτι φοβαμαι πολυ τα παντα και γελαει μαζί μου... τις προάλλες που είχα ξαπλώσει για την υστεροσκόπηση, μπαίνει μεσα στο χειρουργειο και του λεω "μακριά μου είμαι ακόμα ξύπνια!", γελουσε με τις νοσοκομες και μου ελεγε "φοβασαι?κι εγω φοβαμαι,ειναι η 1η φορα που το κανω" κι εγω ελεγα στην αναισθησιολογο "φερε τη μεθη γρηγορα γιατί με κοιταει περιεργα ο γιατρός" χαχαχα

Τι να πω μ'αρεσεις χαχαχχα θεα αλλα τρελη θεα !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Συγγνώμη που παρεμβαίνω αλλα όντας πολυ καλη φιλη με τη  @peacock, τη ξέρω πολυ καλα κ δε θα ελεγα οτι ειναι απλα φοβιτσουλας.... χεστρου ειναι η κατάλληλη λεξη!! Αλλα την αγαπαμε κ ετσι.....

Καλή επιτυχία κ σε σενα love μου..ολα καλα να σας πάνε.....

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!!!!!! Χαχαχαχ χεστρου ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Μια χαρα τα λες και δεν εχω και like like λοιπον χαχα!!!! Σου ειχανε πει να πινεις νερο εμενα ναι!!! Πως εισαι ολα καλα?

Δεν είχα πιει καθόλου νερό & ούτε μου είπαν οτι χρειάζεται, μάλιστα πριν ξαπλώσω πέρασα μια βόλτα απο την τουαλέτα!! Εγώ έκλεισα την 12η εβδομάδα, αύριο έχουμε αυχενική & ανυπομονώ!! Γενικά δεν νιώθω πολύ καλα γτ έχω ναυτίες & αναγούλες αλλά να πάνε όλα καλα και αυτά είναι περαστικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα τα συμπτοματα ειναι καλα πως πανε ολα καλα! Ναι ε με νερο ειναιθ ποιο ανοδινο !καλα αποτελεσμετα να δεις τα μωρακια !!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 αφιερωμενο! χαχαχα

 Παίζει να εχω τετοιο υφος όταν λεει καθε φορα "δε θα πονεσει το ταδε"  χαχαχαCat-Picture-Crazy-Cat-Cats-4.jpg.686ae1c84ac5167e26164c71297ccb9d.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου !!!!!!! Χαχαχαχ χεστρου ε?

Εντελως!! Εγω της το εχω πει..θα παίρνω τα παιδια της κ θα καθομαστε κ θα τη κοροϊδεύουμε....η θεια petaloyditsa και τα ανηψια της θα γελανε μαζι της! Χαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux μου!!!! :x

Ολα καλα να είναι αυριο στην αυχενική σου! Σαν χθες μου φαίνεται που μιλουσαμε για την εμβρυομεταφορα σου... Φιλια πολλα πολλα στα διδυμάκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

@Petalouditsa28 κρυβε λόγια... μη ξεφτιλιστουμε εντελως... χαχαχαχα Μιλαει η αρχι-χεστρού! χαχαχα

Εγω θα φοβηθώ για σοβαρα πράγματα οχι για χαζομαρες! Χαχαχαχα τα εχουμε ξανα πει, μη τα ξανα λεμε! Χαχαχαχαχα

Σ αγαπάμε κ ετσι ομως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...