Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποσες ξεκιναμε προσπαθεια ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ;;;


stellena

Recommended Posts

@Castrop rauxel @ourania @Antelope με το καλο κοριτσακια. σας διαβαζουμε και αναμενουμε νεα σας. 

@love30και σε σενα ευχομαι η επομενη φορα να ειναι και η τυχερη!!!!!!!! 

στελνουμε κυμματα θετικης ενεργειας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ourania είπε:

Antelope όχι κάτι ιδιαίτερο. Απλά 3-4 μέρες να κάτσω τον κώλο μου κάτω... Μετά τα κλασικά. Οχι βάρη, όχι σεξ, οχη μηχανή, όχι κούραση. 9/2 χοριακή. Όντως πως περνάν οι μέρες??? Αφου σκέφτομαι να του πω να πηγαίνω ενδιάμεσα να με βλέπει, έτσι να μην χάσουμε την συνήθεια...

Ourania maziii exoume tin Xoriaki!!!posa kuttara eixan ta emvriakia sou???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Castrop rauxel @ourania @Antelope με το καλο κοριτσακια. σας διαβαζουμε και αναμενουμε νεα σας. 

@love30και σε σενα ευχομαι η επομενη φορα να ειναι και η τυχερη!!!!!!!! 

στελνουμε κυμματα θετικης ενεργειας!!!!!

Euxaristw @Dim83 egw thelw na kanw oso pio grigora ena testaki an kanw tin 10 mera ena test egkumosinis tha deiksei lete???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Euxaristw @Dim83 egw thelw na kanw oso pio grigora ena testaki an kanw tin 10 mera ena test egkumosinis tha deiksei lete???

Κανε υπομονη κοπελα μου κανα δυο μερες ακομα.Την ημερα που σ ειπε ογιατρος να κανεις τη χοριακη σου!Ευχομαι να εχεις μια μεγαλη χοριακη και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxelστη 2η προσπάθεια μου με θετικό αποτέλεσμα είχα κάνει τη 10η μερα τεστ clear blue (είχα μεταφέρει βλαστοκύστες) και βγήκε αχνό θετικό , πήγα για χοριακή και ήταν 71 μονάδες. Στα λέω για να δεις αντιστοιχία τιμήσ χοριακής με τεστ εγκυμοσύνης . 

Εύχομαι μια +++++++χοριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ourania είπε:

Αμα σου πω οτι δε ρωτησα... Σκύλα μανα...

χαχα όχι δα! τόσα έχεις κάνει έως τώρα, και που σαι ακόμα! Αλλά δεν σου δώσανε κάποιο χαρτί που να τα περιγράφει; πόσα κύτταρα, τι grade είναι, ίσως και φωτογραφιούλα;

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο; Το συζητάτε με τον περίγυρό σας για την προσπάθειά σας; Φίλοι, συγγενείς, συνάδελφοι κλπ τι ξέρουν; Και σε τί λεπτομέρεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς το έχουμε πει στις οικογένειες, δηλαδή γονείς, αδέρφια. Στον κολλητό του ο άντρας μου και στις δύο φίλες μου εγώ. Μέχρι εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η loralora είπε:

@Castrop rauxelστη 2η προσπάθεια μου με θετικό αποτέλεσμα είχα κάνει τη 10η μερα τεστ clear blue (είχα μεταφέρει βλαστοκύστες) και βγήκε αχνό θετικό , πήγα για χοριακή και ήταν 71 μονάδες. Στα λέω για να δεις αντιστοιχία τιμήσ χοριακής με τεστ εγκυμοσύνης . 

Εύχομαι μια +++++++χοριακή

Egw to exw pei se suggeneis kai se kamia duo files mou alla na pw tin alitheia den me enoxlei na milaw g auto to thema katholou!!!!Paraskeui ekana emvruometafora...se poia mera vriskomai stin tetarti i tin pemti???Po po re koritsia ti marturio einai auti i anamoni ????????thelw na koimithw kai na ksipnisw tin 14 mera 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες γιατι κάνετε αξιοθαύμαστη προσπάθεια!!! Είναι φοβερό συναισθημα μαλλον να σου μεταφέρουν εμβρυάκια και να νιώθεις οτι προσπαθείς όσο μπορείς να τα προστατεύσεις για να μεγαλώσουν και να προχωρήσει καλά! Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο και με μεγάλες χοριακές συντόμως! Σας διαβάζω τακτικά αν και δε γράφω εδω (γιατί δεν εχω πολλά να προσφέρω κιολας ουτε σχετική εμπειρία)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pou eksafanistikatee?????pws eiste koritsia???Paei i prwti vdomada anamonis...Exete kapoia enoxlisi???Egw ekana mia malakia extes 6 mera meta tin emvruometafora ekana ena test den kserw giati to ekana alla vgike arnitiko ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σε δειρω @Castrop rauxel !!! Πολυ νωρίς κι εσυ βρε κοριτσακι μου εκανες τεστ! Μακριά από τεστ κτλ όσο και να μπαίνεις σε πειρασμό (στο λεω από προσωπική εμπειρία), θα κανεις όταν σου εχει υποδείξει ο γιατρός σου και ευχομαι τότε να εχεις το πιο ομορφο θετικό αποτέλεσμα!

Δυσκολη η αναμονή....  κουραγιο σε όλες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχα κι εγώ σκέφτομαι να την κάνω τη μαλακία με το τεστ @Castrop rauxel είναι μεγάλος πειρασμός όταν το έχεις κι όλας στο σπίτι και σε κοιτάει :)

Αλλά όχι, θα μας δείρει η @peacock και καλά θα κάνει!

Από συμπτώματα τώρα τι να σου πω, από πολλά έως... τίποτα!

Πάντως προσπαθώ να κάνω πράγματα για να ξεχνιέμαι και πιάνει!

Η υπομονή τελικά είναι πολύ μεγάλη αρετή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αntelope είπε:

αχαχα κι εγώ σκέφτομαι να την κάνω τη μαλακία με το τεστ @Castrop rauxel είναι μεγάλος πειρασμός όταν το έχεις κι όλας στο σπίτι και σε κοιτάει :)

Αλλά όχι, θα μας δείρει η @peacock και καλά θα κάνει!

Από συμπτώματα τώρα τι να σου πω, από πολλά έως... τίποτα!

Πάντως προσπαθώ να κάνω πράγματα για να ξεχνιέμαι και πιάνει!

Η υπομονή τελικά είναι πολύ μεγάλη αρετή!

Aaaaa kala na ta eixa kai spiti kathe mera tha ekana ????Pali kala pou to ekana extes gt twra den ksana kanw allo mexri tin paraskeui esu kodeveis triti e???Egw mono to stithos mou exw pou exei pristei alla den kserw gt mallon gt exw parei kana 4 kila....Kai kana tsimpima stin mitra auta!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παλι έχω τσιμπήματα στης ωοθηκες, ειδικα στην δεξιά, αλλά το θεωρεί φυσιολογικό. Επίσης ρεψίματα, στήθος τουμπανος κ διάφορα εντερικά αλλά φταίει η προγεστερόνη. Εμείς δεν μπορούμε να εντοπίσουμε συμπτώματα. Μας τα δημιουργούν ουτως η άλλως οι ορμόνες που περνούμε. Εγώ λέω να την κάνω την χοριακη απο πεμπτη εως Σάββατο. Ανάλογα ποτε έχει βάρδια μια φιλη στο μικροβιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ourania είπε:

Εγώ παλι έχω τσιμπήματα στης ωοθηκες, ειδικα στην δεξιά, αλλά το θεωρεί φυσιολογικό. Επίσης ρεψίματα, στήθος τουμπανος κ διάφορα εντερικά αλλά φταίει η προγεστερόνη. Εμείς δεν μπορούμε να εντοπίσουμε συμπτώματα. Μας τα δημιουργούν ουτως η άλλως οι ορμόνες που περνούμε. Εγώ λέω να την κάνω την χοριακη απο πεμπτη εως Σάββατο. Ανάλογα ποτε έχει βάρδια μια φιλη στο μικροβιολογικό.

Ax kai egw exw repsimataaaaaaa sunexeia alla me mikri diarkeia ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε; Πώς πάει η αναμονή; @ourania και @Castrop rauxel δεν σας ρώτησα, εκτός από τα δύο εμβρυάκια που έχετε στην κοιλίτσα σας, και εύχομαι ολόψυχα να είναι όλα τυχερά, είχατε και από άλλο ένα η κάθε μία. Τι απέγινε; έφτασε βλαστοκύστη; το καταψύξατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/2/2018 at 6:50 ΜΜ, ο/η Αntelope είπε:

Κοριτσάρες μου τι κάνετε; Πώς πάει η αναμονή; @ourania και @Castrop rauxel δεν σας ρώτησα, εκτός από τα δύο εμβρυάκια που έχετε στην κοιλίτσα σας, και εύχομαι ολόψυχα να είναι όλα τυχερά, είχατε και από άλλο ένα η κάθε μία. Τι απέγινε; έφτασε βλαστοκύστη; το καταψύξατε;

Geia sou antelope edw egw stin anamoni esu triti exeis xoriski e???po pooo pws niwtheis???emena 3 wothilakia mou pirane kai mou eipan oti mono ta 2 gonimopoiisan me to allo den kserw ti apegine.....mallon eprepe na eixa pei apo tin arxi ti thelw na kanw....den me rwtisan kiolas na pw tin alitheia!!!!!exeis tpt apo siptomata???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτησω όσες κάνατε μακρύ πρωτόκολλο πόσο καιρό σας πήρε ή καταστολή και ή διέγερση μέχρι την ωολληψια;; @Castrop rauxel @ourania και οποία ακόμη έχει κάνει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel το σύμπτωμα που είχα σήμερα είναι ότι είχα τόση αγωνία που έκανα το πρωί το ανεθεματισμένο το τεστ και βγήκε αρνητικό. Βαράτε με, δεν άντεξα. Και εννοείται είμαι πολύ στενοχωρημένη όλη μέρα.

@Mairh32 μου νομίζω κανένα από τα δύο κορίτσια δεν έκανε καταστολή, αν έχω καταλάβει καλά. 1-2 βδομάδες συνήθως δεν είναι; και μετά ξεκινάς διέγερση άλλες 10-12 μέρες. Σε παρακολουθεί ο γυναικολόγος και σου καθορίζει την πορεία. Πότε ξεκινάς με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

@Castrop rauxel το σύμπτωμα που είχα σήμερα είναι ότι είχα τόση αγωνία που έκανα το πρωί το ανεθεματισμένο το τεστ και βγήκε αρνητικό. Βαράτε με, δεν άντεξα. Και εννοείται είμαι πολύ στενοχωρημένη όλη μέρα.

@Mairh32 μου νομίζω κανένα από τα δύο κορίτσια δεν έκανε καταστολή, αν έχω καταλάβει καλά. 1-2 βδομάδες συνήθως δεν είναι; και μετά ξεκινάς διέγερση άλλες 10-12 μέρες. Σε παρακολουθεί ο γυναικολόγος και σου καθορίζει την πορεία. Πότε ξεκινάς με το καλό;

Νόμιζα ότι κάνανε μακρύ πρωτόκολλο γιατί είναι μικρές σε ηλικία δεν ημουνα σίγουρη..αύριο ξεκιναω και ήθελα να δω πόσο καιρό παίρνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα... Βραχύ με ανταγωνιστές έκανα εγώ. Να σας πω βαρεθηκα ρε κορίτσιαααα... Δεν τη αντέχω την απραξια γμτ... Τα συναισθήματα ασανσερ... Μια πάνω μία κάτω. Χτες ας πουμε ήταν η μέρα που έβλεπα το ποτήρι μισοάδειο (συνηθες για μένα, καθώς απαισιόδοξο άτομο γενικά). Και το μυαλό τι άτιμο... Ενώ ξέρω πως ότι ζω από συμπτώματα είναι φτιαχτό λόγο φαρμάκων, μπαίνω κ πάλι στο τρυπάκι κ ψάχνω. Και νευριάζω με μένα. 4 και σήμερα. Σαν τεμπέλικο φανταριλικι ένα πράμα. Εχω κ εγώ κάτι τέστ νοσοκομείου σπίτι κ ψήνομαι να κάνω κανένα. Αλλά απο αυριο μεθαυριο. Θα τα πετάξω γιατι λήγουν οπότε ας παίξω λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

@Castrop rauxel το σύμπτωμα που είχα σήμερα είναι ότι είχα τόση αγωνία που έκανα το πρωί το ανεθεματισμένο το τεστ και βγήκε αρνητικό. Βαράτε με, δεν άντεξα. Και εννοείται είμαι πολύ στενοχωρημένη όλη μέρα.

@Mairh32 μου νομίζω κανένα από τα δύο κορίτσια δεν έκανε καταστολή, αν έχω καταλάβει καλά. 1-2 βδομάδες συνήθως δεν είναι; και μετά ξεκινάς διέγερση άλλες 10-12 μέρες. Σε παρακολουθεί ο γυναικολόγος και σου καθορίζει την πορεία. Πότε ξεκινάς με το καλό;

Min stenaxwriesai mporei k na eisai exw diavasei koritsia pou k mia mera prin tin xoriaki exoun kanei to test kai exei vgei arnitiko k tin epomeni mera stin xoriaki vgike thetiko!!!!min xaneis tis elpides sou !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ourania είπε:

Καλημέραααα... Βραχύ με ανταγωνιστές έκανα εγώ. Να σας πω βαρεθηκα ρε κορίτσιαααα... Δεν τη αντέχω την απραξια γμτ... Τα συναισθήματα ασανσερ... Μια πάνω μία κάτω. Χτες ας πουμε ήταν η μέρα που έβλεπα το ποτήρι μισοάδειο (συνηθες για μένα, καθώς απαισιόδοξο άτομο γενικά). Και το μυαλό τι άτιμο... Ενώ ξέρω πως ότι ζω από συμπτώματα είναι φτιαχτό λόγο φαρμάκων, μπαίνω κ πάλι στο τρυπάκι κ ψάχνω. Και νευριάζω με μένα. 4 και σήμερα. Σαν τεμπέλικο φανταριλικι ένα πράμα. Εχω κ εγώ κάτι τέστ νοσοκομείου σπίτι κ ψήνομαι να κάνω κανένα. Αλλά απο αυριο μεθαυριο. Θα τα πετάξω γιατι λήγουν οπότε ας παίξω λίγο....

Etsi einaste oles egw k xeiroteraaaa alla oti ginei den tha katsw na stenaxwriemai allo to ti klama eriksa prin 2 3 meres den thelw oute na to skeftomai xeirotero k apo tis koris mou otan thelei kati....mexri k auti mou skoupize ta dakrua k mou elege ekei einai ta mwrakia den sou kanane kati ❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...