Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Scooby! δεν ξέρω να σου πω είχα πάει σε έναν πριν χρόνια γιατί άρχισε η πρόοδος μου τότε να αλλάζει και έκανε υπέρηχο ακι είπε όλα κάλα είναι δεν έχω τίποτα και μετά πήγα στο Αλεξάνδρα σε μια και ούτε υπέρηχο είχε κάνει και ήθελε να μου δώσει αντισυλληπτικά χωρίς εξετάσεις χωρίς τίποτα μετά πάω σε έναν άλλο τα ίδια δεν έχεις τίποτα και όμως είχα που είχε κάνει και αυτός εξετάσεις και υπέρηχο το μονό κάλο που έκανε αυτός ήταν ότι μου είπε να μην πάρω αντισυλληπτικά γιατί έχουν πολλές παρενέργειες το μονό που έκανε τους έχω και τους 3 άχτι ακόμη να φανταστείς..!! τα ματιά μου τα άνοιξε ο γιατρός μου τώρα και δεν τον αλλάζω.

@Νινα85 τι έκανα Πέρση το καλοκαίρι ? για πες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 χαχα να σου πω τι έκανα? διακοπές σε νησάκι το μονό που έκανα αα και να τρέχω για χαρτιά με δικηγόρο..ενα ξέφρενο καλοκαίρι είχα φέτος με τίποτα χάλαρα εγώ και η ψυχολογία μου τότε. στο -1000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Χάχαχα α ρε @Νινα85!! Ρε συ με την δουλειά δεν έκατσε τελικά ε? Από ποια περίοχη είσαι? 

Από Ανατολική Αττική...Νέα Μάκρη αν ξέρεις...έχω δει κάποιες,η μία χειρότερη από την άλλη,εκτός από μία καλή που δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο...είπαμε όλα για κάποιο λόγο γίνονται...θα δείξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάχαχα @Νινα85

@NikhNikh εμένα μ είχε δώσει η πρώτη π είχα πάει για 6 μήνες αντισυλληπτικα! Γιατί είχα εικόνα πολυκυστικων! Από τότε αδιάθετω κανονικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορυφαία μου κοριτσια...που είστε από τις λίγες καλές παρέες που είχα ποτέ....είμαι και δύσκολη,μην με βλέπετε έτσι (χαχαχαχα).....με μηδεν ψυχολογία δεν κάνουμε δουλειά...για συμμορφωθείτε!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! τυχερή ήσουν μια χαρά έμενα με ρώτησε την τελευταία φορά που πήγα στον γιατρό αν είναι να μου δώσει και με ρώτησε αν είχα ξανά πάρει και του είπα όχι και τότε είπε να μην πάρω

@Νινα85στα μερί μου βλέπω ήρθες..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! τυχερή ήσουν μια χαρά έμενα με ρώτησε την τελευταία φορά που πήγα στον γιατρό αν είναι να μου δώσει και με ρώτησε αν είχα ξανά πάρει και του είπα όχι και τότε είπε να μην πάρω

@Νινα85στα μερί μου βλέπω ήρθες..!!

Τί εννοείς;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 ποτε δεν περιμενεις ?

Αργώ ακόμα.....στις 9/12,αλλά αφού έχω 3,λέω να μπαίνω στο κλίμα σιγά-σιγά!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάχαχα @Νινα85ο

@NikhNikh εμένα μ είχε δώσει η πρώτη π είχα πάει για 6 μήνες αντισυλληπτικα! Γιατί είχα εικόνα πολυκυστικων! Από τότε αδιάθετω κανονικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 είπες ότι ήρθες μέχρι νέα μάκρη κάπου εκεί γύρο περιοχές είμαι

Εκεί γύρω μένω!!!Αλήθεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Χάχαχα είσαι λίγο μακριά νομίζω! Μην κάνεις σαν εμένα! 

Εγώ έπεσα από εκείνη την ώρα μ κλάμα πάλι! 

Είπαμε....κλάψαμε,ξεσπάσαμε...φτάνει....προχωράμε δυναμικά!!!

Καλά θα τομαφήσω λίγες μέρες ακόμα....αλλά λίγες!!!

Σας φιλώ,πάω να μαγειρέψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Εκεί γύρω μένω!!!Αλήθεια;;

@Νινα85 @NikhNikh εγω που εχω εξοχικο εκει πιανομαι για κοντα σας;; ? μηπως να κανονισουμε καποια στιγμη για ενα καφε εκει γυρω ρε κοριτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...